پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اختلاف در یوونتوس ؟؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
9 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الکس دلپیرو با اسکای مصاحبه ای کرده،و کم بیش اشاره کرده که Old Guard یوونتووس با مدیریت مشکل دارند.
(توضیح اینکه Old Guard یا شاید بشه ترجمش کرد پاسداران قدیمی،همون بازیکن هایی هستند که در سری بی با یوونتوس موندند)

http://it.youtube.co...h?v=JdDZBCcnN1g

این ویدیوی مصاحبه ی الکسه،
تایید می کنه در داخل یوونتوسی شکاف بزرگی ایجاد شده.ولی چیزی نمیگه،
به خبرنگار میگه اینجا یوونتوسه،خونه ی ماست.و همیشه رسم بوده که مشکلات در داخل خونه حل بشه.برای همین من چیزی نخواهم گفت.

ولی از ابتدا تا حالا رو یه نگاهی کنیم،بعد از سرکار اومدن مدیرای جدید،
اولین کسی که بعد از مدت کوتاهی کنار رفت تنها مدیر قبلی باقی مانده یوونتوس بود،بتگا،
بتگا خیلی دوستانه استعفا داد و رفت ! احساس کرد نمی تونه با این افراد کار کنه.

در اون شرایط سخت و طاقت فرسا،که مطمئنا هیچ مربی بزرگی حاضر نبود یوونتوس رو قبول کنه چون بازی در سری بی،سهمیه لیگ قهرمانان و یوفا نداره ! یا در اون جهنم صعود می کنی با این همه امتیاز منفی،یا اینکه بازنده ای !
مربی بزرگی مثل دشام با سابقه ی رسیدن به فینال لیگ قهرمانان به عشق یوونتوس میاد تیم رو میگیره،و با قدرت به سری آ بر میگردونه.
ولی چی میشه که درست بعد از پیروزی 5-1 که یوونتوس رو به سری آ بر می گردونه،درست بعد از بازی استعفا می کنه و میگه من وظیفه ام رو انجام دادم و دینم رو به یوونتوس ادا کردم.

و میره ! هیچ چیزی هم نمیگه،تنها دلیلی که عنوان می کنه اینه که برخورد مدیریت یوونتوس براش قابل قبول نبود.

البته بعد ها یه روزنامه فرانسوی که باهاش مصاحبه کرده بود (از صحتش 100 درصد مطمئن نیستم) گفته بود که مدیریت یوونتوس حاضر نبود خواسته های من رو انجام بده راجب تیم.
کمی بعد،در هفته ی آخر سری بی بودیم،که ترزگه بعد از گل زنی اون حرکت رو به سمت سکوی مدیران انجام داد و یه جورایی گفت به اینجام رسیده ! و اینکه من دیگه نیستم ! این حرکت رو می تونید اینجا داونلود کنید.

خوب فصل تمام شد،برای قرارداد بستن با هرکدوم از Old Guard به مشکل برخوردند.
راجب ترزگه گفتند،ترزگه بازیکن بزرگیه،ولی هیچکس بزرگتر از باشگاه نیست و باید با باشگاه کنار بیاد.
راجب دلپیرو گفتند اگر به توافق نرسیم،ممکنه دلپیرو بره.
ندود کارش به خداحافظی کشید !
کیه لینی گفت میره منچستر سیتی.
بوفون،کامورانزی ودیگران هم به سادگی صورت نگرفت.

توی خرید بازیکن،رانیری ژابی رو خواست،پولسن رو آوردند !
همین سیسوکویی هم اگر اصرار و علاقه ی زیاد رانیری نبود داشتند منصرف می شدند.

الان هم برای اولین بار صداهای داره بلند میشه،و یه جورایی Old Guard دارند نارضایتی خوشدون رو نشون می دند.
الکس از طرفی میگه شکاف بزرگی در رختکن یوونتوس هست.
و ازون طرف هم کامورانزی توی مصاحبه ای گفته با این اشتباهات و این بازی،برای دوباره یوونتوس شدن 1 قرن وقت لازمه !!
بوفون هم ناراضی شده،بوفون بعد بازی گفته،من کاری ندارم چه مشکلاتی وجود داره و یوونتوس در شرایط بحرانی به سر می بره،
اول به فکر گرفتن 3 امتیاز باشید،و بعد به فکر دیگر مشکلات. (این خودش تایید اینه که "دیگر مشکلات" حاشیه ای در رختکن وجود داره)

چی به سر کامورانزی اومده توی این هفته ها ؟ بازیکنی که به نظر می رسه دیگه انگیزه دویدن هم نداره !
چی باعث میشه الکس به شکاف توی یوونتوس اشاره کنه ؟
ناراضایتی بوفون رو فصل قبل هم می شنیدیم،اگر یادتون باشه بارها می گفت این تیم در حد قهرمانی نیست.
ندود هم آدمی که اهل مصاحبه و حرف زدن نیست،اگر بود اونم مطمئنا اعتراض می کرد.

فکر میکنم،صبر کسانی که واقعا عاشق یووه هستند و برای یوونتوس زجر کشیدند داره به سر میاد...
شاید الان فقط اولش باشه،ولی اگر ادامه پیدا کنه به نظر شما چیزی به اسم اختلاف پاسداران قدیمی یوونتوس با مدیران علنی خواهد شد ؟؟

وقتی صدای شخص آروم و بی حاشیه ای مثل الکس بلند میشه یعنی حتمی یه جای کار ایراد داره !!!
الکسی که اینهمه نیمکت نشین کاپلو بود اعتراضی نکرد،این همه به تیم ملی دعوت نشد اعتراضی نکرد.
الانم چیزی نگفته،ولی نشون میده از چیزی ناراضیه.

(نظر سنجی بهانه است،فقط خواستم راجب این موضوع خاص حرف بزنیم.)

**

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
خدایی العا هم تنها کسایی که میتونن یوونتوس رو نجات بدن همین Old Guard هستند مالکان یوونتوس بیشتر به فکر عیش و نوش مشروبات الکلی هستند یا پسراشون وسط بازی یوونتوس خمیازه بکشن مسخرست به خدا یکی این یوونتوس رو نجات بده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چند روز پیش توتو اسپورت یه خبری نوشت که دلپیرو سر تمرینات به رانیری بگو مگو کرده، رانیری کنار زمین فرا می خونتش و بهش میگه که این مشکل ها رو داری،دلپیرو بهش میگه،این مشکل ها از من نیست ! البته توی همین مصاحبه ی بالا دلپیرو این رو قبول نمی کنه و میگه،من با کسی مشکل ندارم،و همیشه هم ترحیح می دم اگر کسی باهام مشکل داره رودردو بهم بگه،تا این لحظه کسی چیزی به من نگفته. (الان یه ترجمه از مهمترین نکات این مصاحبه پیدا کردم) نوشته الکس گفته که مشکلاتی در زمین و خارج زمین در یوونتوس وجود داره،و اینها باید حل بشوند،که اکثرا با گفت و گو حل می شوند. ولی وقتی سوال پیچش می کنند جواب نمیده ! یه جای دیگه هم اشاره ای میکنه که Old Guard و کلا بعضی از بازیکن ها به خاطر نیمکت نشین مقطعی و اینا کمی دلگیرو ناراحت هستند، باز سوال پیچش می کنند جواب نمی ده و حاشیه می ره ! یکی از مهمترین نکاتی هم که گفته،این بوده که سبک و سیاق بازی کردن یوونتوس در شان یوونتوس نیست !! چیزی که واضح بوده،اینه که ناراضایتی وجود داره بین بزرگان یوونتوس و مربی و مدیران، به نظر من این رو میشه توی بازی هاشونم دید. البته دلپیرو تاکید کرده،همه بازیکنان با تمام وجود برای پیروزی توی زمین بازی می کنند،و هیچکس هم کم کاری نمی کنه.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
چیزی که باعث شد دشام از تیم بره و لیپی به تیم نیاد مشکل مدیریت باشگاه هست باید قبول کرد

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من مدت ها پیش گفتم با این مدیران به مشکل میخوریم ولی بعضی ها همچنان میگفتند انها برترین مدیران هستند و از سوابق تجاری انها گفتند و به به و چه چه کردند الکس گفته کلا باید سیستم و روش بازی خودمون رو تغییر بدیم

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3761 ارسال
با سلام بزرگترین ضعف تیم مدیریتی باشگاه که ظاهرا به سر مربی هم سرایت کرده است نداشتن بلند پروازی و قدرت نمایی است که من از ان به عنوان روحیه یوونتوسی نام میبرم چیزی که همیشه شاخصه بزرگ یووه بوده است (هیچ وقت فراموش نمی کنم اریکسون در زمانی که مربی لاتزیو بود در مصاحبه ای در مورد یووه گفته بود که یک روحیه مبارزه طلبی وشکست ناپذیری و قهرمانی ای در این تیم است که هر بازیکن تازه واردی را تبدیل به یک قهرمان میکند ) و این موضوع سمبل های یووه را میازارد وبی شک در کیفیت بازی بازیکنان و تیم تاثیر بدی می گذارد چرا ما باید اسیر بازی سامپدوریا- پالرمو -فیورنتینا یا زنیت شویم چرا تیم اینقدر منفعل و سردر گم بازی میکند چرا تمام تاکتیک ما شده سانتر کشیدن ان هم سانتر هایی با کیفیت بد و بدون دور زدن دفاع حریف و برای رفع تکلیف وبزرگترین سوال من این است که چه بلایی بر سر تیم پارسال امده است در سال گذشته به جرات می توان گفت زیباترین فوتبال متعلق به یووه بود بازی روی زمین سرعت بالا در انتقال توپ استفاده مناسب از ضربات ایستگاهی و ضد حملات و نوعی فوتبال که بیشتر در اسپانیا یا انگلیس می بینیم نه در ایتالیا... چه بر سر حسن - مارکیونی- ملبرگ -پولسن-مولینارو-کامو-گریگرا -امایوری-یاکو یینتا امده است که 50 درصد بازی های خود در فصل گذشته را نیز به نمایش نمی گذارند چرا ما نباید مثل تمام تیمهای بزرگ دنیا از مشاوره متعصبان و خادمان و بزرگان تیم خود استفاده نماییم به نظر من مشکل مصدومیت دلیل اصلی این اتفاق نیست بلکه یووه را تیمی بسیار بی روحیه در امر مبارزه جویی میبینم همچنین عدم اتخاذ تاکتیکهای درست برای هر بازی واشتباهات کودکانه در چیدمان ان به نوعی ستارگان تیم را کلافه کرده وتیم را به بن بست میکشاند ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- امید وارم در صورت ادامه این روند با فشار هوادادان و مطبوعات این کادر نا لایق مدیریتی و به تبع ان مربی تیم تغییر کرده وافرادی کار بلد و بلند پرواز و متعصب جانشین انها شوند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
متاسفم که اینجوری داره بازیکن های بزگی مثل کاپیتان ندود و .... دارن به هدر میرن و فقط به عشق هوادارا موندن نه به خاطر مدیرا امیدوارم اینجوری که داریم پیش میریم مثل لاتزیو نشیسم چون اگه به گذشته برگردید میبینید همین کارهایی که مدیرهای حالای ما دارن میکنن مدیرای اونا کردند که تیم به اون بزرگی حالا تنا هدفش رسیدن به جا یوفا است قهرمان لیگ قهرمانان!!! البته شاید این اقدامات مدیرا روی برنامه باشه و اونا وسیله باشن و عوامل پشت پرده بخوان همین بلا را سر یووه بیارن که اگه این تور باشه بونید مسئله لو رفتن کالچو پولی هم جزئ همین برنامه است برای سرعت بیشتر

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
اگر این طوری پس وای برما ای کاش میتونستیم کاری کنیم پس برای همین است مدیران دنبال بازیکنان بزرگ نمی روند؟

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
این جوری خوبه حوصلمون سر نمیره هر سال به امید یه سال دیگه!!!!

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
هر سال بدتر از پارسال دینگ دینگ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی