پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سرمربی فصل 2008/09

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
444 پاسخ برای این موضوع

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال

اسپالتی اگه مربی بزرگی بود با رم به یه جایی میرسید نه اینکه
این فصل از تیم های مدعی 4 تا بخوره.

فرارا هرچی نباشه غیرت و تعصب یوونتوسی داره که اسپالتی نداره همونطور که رانیری نداشت.

این غیرتی که می گید یک چیز مقطعیه این رو باید در نظر بگیریم که سال بعد تیم یوونتوس مثل تمام تیم های دیگه دجار افت مقطعی می شه اونوقته که نقش مربی باتجربه مشخص می شه . کهبتونه تیم رو از اون حالت بیرون بیاره و مانع از افت دوباره بشه

در ضمن چرا سال های پیش رو در نظر نمی گرفتید که اسپالتی دوم می شد امسال تقریبا نصف بازیکن هاش نبودن این رو بارها گفتم نقش تکمیلی آکویلانی و توتی مثل نقش دل پیرو توی یوونتوسه خوب حالا شما فرض کنید امسال ما دل پیرو رو نداشتیم مطمئن باشید لیپی هم بود نمی تونست با این بازیکن ها تیم رو جمع کنه

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
ليپي گفته فرارا آزاده اگه بخواد بره يووه !

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
اسپالتی به درد یووه نمیخوره. ترکیب اسپالتی 4_6_0 هست و اصلا به درد یووه نمیخوره

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
اخه کی گفته یه مربی فقط با یه سیستم کار می کنه مربی سیستم تیمش رو بر اساس داشته هاش انتخاب می کنه. به هر حال اسپالتی با تجربه تر از فرارا هست. طرفداری بچه ها از فرارا هم به نظر من صرفا از روی احساسات هستش یووه دو بازی اخر فصل رو با مربی گری فرارا برد ولی فرارا فقط از نظر روحی تیم رو تقویت کرده بود و از نظر فنی نمی تونست کاری انجام بده تو این زمان کم. فقط امیدوارم بهترین گزینه به عنوان مربی انتخاب بشه

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
سلام من این اولین پستمه به نظر من فرارا بهتره من تعجب میکنم که بعضی از دوستان میگن فرارا تیمو فقط از نظر روحیه برد بالا من اصلا اینو قبول ندارم درسته فرارا تو روحیه تیم خیلی تاثیر داشت ولی من کل بازهای فصلو دیدم هیچ کدوم مثل دوتا بازی اخر نبود یوونتوس 100تا تاکتیک برای دفاع داشت 100تا برای حمله اما تو تیم رانیری تو حمله یا ارسال پشت مدافع بود یا سانتر تو دفاع هم تو تیم رانیری بیشتر افساید گیری بود اما تو تیم فرارا اصلا نمیشه بگی تیم چه تاکتیکی داشت ارسال پشت دفاع بود پاس تو عمق بود سانتر بود شوت از پشت هیجده بود و خیلی چیزای دیگه تو دفاع هم تو هر حمله ی حریف جای مدافع ها باهم عوض میشد که بازی کن های حریف گیج شده بودند من نمیگم فرارا رو با رانیری مقایسه کنیم شما میگید فرارا تیمو فقط از نظر روحیه برد بالا که من میگم غلطه ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- در مورد اسپالتی هم بگم که بدرد یوونتوس نمیخوره میدونید چرا چون درسته توتی و اکویلانی رو نداشت ولی تیمش از فیورنتینا بهتر بود که یعنی نمیتونست چهارم بشه حالا چهارم هیچی پنجم چی یعنی از جنوا هم ضعیفتر بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بدون شک یکی از بین فرارا - اسپالتی سرمربی یوونتوس خواهد شد !!! البته من واقعا دو نفرشون رو قبول دارم و هر کدوم بشن خوشحال می شم
در مورد اسپالتی باید گفت که خوب الان نزدیک به 16 سال هست تجربه ی مربیگری داره و توی این مورد از فرارا خیلی جلو تر هست !!!
در مورد نتیجه نگرفتنش هم توی رم باید گفت بعضی اوقات مربیان به بن بست می خورن همون جوری که حتی لیپی توی یووه به این کشل برخورد !!!

این هم سیستم اصولی اسپالتی هست

تصویر

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
ترکیب اسپالتی برای یوونتوس خوبه ولی از بین چهار تا مهاجم باید یکیشون بره ولی ترکیبش عالیه برای یوونتوس ولی من از دوتا چیز میترسم اول اینکه تو یونتوسم مثل رم به بن بست تاکتیکی بخوره دوم اسپالتی مربی لیگ قهرمانان نیست

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال

اخه کی گفته یه مربی فقط با یه سیستم کار می کنه
مربی سیستم تیمش رو بر اساس داشته هاش انتخاب می کنه.
به هر حال اسپالتی با تجربه تر از فرارا هست.
طرفداری بچه ها از فرارا هم به نظر من صرفا از روی احساسات هستش یووه دو بازی اخر فصل رو با مربی گری فرارا برد ولی فرارا فقط از نظر روحی تیم رو تقویت کرده بود و از نظر فنی نمی تونست کاری انجام بده تو این زمان کم.
فقط امیدوارم بهترین گزینه به عنوان مربی انتخاب بشه

آره من هم همین عقیده رو دارم اگر اسپالتی بیاد یووه مطمئنا از سیستم همیشگیش یعنی تک مهاجم استفاده نمی کنه چون 4 تا مهاجم یووه داره که 3 تاشون واقعا امسال گلزن های آمادهای بودند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
کوبولی که اسپالتی رو جزو گزینه ها قرار نداده چون گقته بعیید می دونم رم ازادش کنه !!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
اسپالتی بعد از برگزاری جلسه ای با مسئولان رم ، برای یک سال دیگر بعنوان سرمربی این تیم باقی ماند.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
جدایی چیرو از آتزوری فقط و فقط به نظر لیپی بستگی داره که خیلی بعیده لیپی مخالفت کنه همونطور که گویا اعلام کرده که چیرو میتونه به یووه بره . من 99% سرمربی فصل بعد رو چیرو میدونم و عقیده ام بر اینه که بهترین گزینه خواهد بود و قطعاً روزهای روشنی رو باهاش داریم .

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
نمیدونم چه اصراری هست مربی ایتالیایی باشه...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

نمیدونم چه اصراری هست مربی ایتالیایی باشه...

برای اینکه هیچ مربی بزرگ خارجی که بیکار باشه وجود نداره و در ضمن سبک بازی یووه طوری هستش که مربی ایتالیایی بهتر و راحت تر میتونه کار کنه و نتیجه بگیره . کلاً هم توی ایتالیا خیلی به مربی خارجی علاقه ای ندارن حالا بماند که اینتر یه استثناست چون اصلاً تیم ایتالیایی نیست !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
شبکه rai sport اعلام کرد : فرارا رسما سرمربی یونتوس شد ، بجز این شبکه تمام مطبوعات ایتالیایی این خبر رو رسما اعلام کردند گفته میشود فرارا فردا در ساختمان باشگاه حاضر خواهد شد. این قرارداد یکساله و قابل تمدید است.

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال

اسپالتی بعد از برگزاری جلسه ای با مسئولان رم ، برای یک سال دیگر بعنوان سرمربی این تیم باقی ماند.

چه قدر خوشحال شدم :clap:

همین فرارا از اسپالتی بهتره :juvefan:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب کار سن چیرو گویا آغاز شد.ببینیم در فصل نقل و انتقالات چی میشه. پــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــش به سوی آینده

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
اميدوارم كه يه مربي خوب برا يووه بياد ... فرارا كه عالي نشون داده .......... :juventus:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

شبکه rai sport اعلام کرد : فرارا رسما سرمربی یونتوس شد ، بجز این شبکه تمام مطبوعات ایتالیایی این خبر رو رسما اعلام کردند گفته میشود فرارا فردا در ساختمان باشگاه حاضر خواهد شد. این قرارداد یکساله و قابل تمدید است.

سلام
من تا سایت رسمی یووه اعلام نکنه باور نمیکنم
اگر واقعا قراداد یک ساله باشه برای مدیران متاسفم
با رانیری که همه از روز اول میدونستن تعطیلی بیش نیست سه ساله بسته میشه ، بعد با شخصی مثل چیرو فرارا یکساله بسته میشه
باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
ولی من شنیدم قرار هست دو ساله باشه قرارداد !!!!

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
همون یه ساله خوبه چون از هر جهت بخوای حساب کنی اوردنش یه ریسکه اگه خوب کار کرد که تمدید بشه اگه نه هم دستشون برا تغییر باز باشه

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی