پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

باته-یوونتوس(دور رفت مرحله گروهی جام باشگاهی اروپا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
112 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الان یوونتوز رو خوندم، میگند نیمه اول بازیکن های یوونتوس اینقدر بیخیال و بد بازی کردند که بعضی هاشون می گند بهتره بازیکن ها رو یوونتوس جریمه کنه !! به قول یکیشون ربطی به رانیری نداره،ما بت رو باید بدون مربی هم می بردیم اگر بازیکن ها جدی می گرفتند بازی رو.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
نمرات گل هم جالبه Manninger - 6.0 Grygera - 5 Legrottaglie - 5.0 Chiellini - 5.0 De Ceglie - 6.0 Nedved - 6.0 Sissoko - 4.0 Camoranesi - 5.0 ْGiovinco - 8.5 Iaquinta - 8.0 Del Piero - 5.5 Subs: Knezevic 5.5, Marchisio 6.0, Amauri 6.5

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

الان یوونتوز رو خوندم،

میگند نیمه اول بازیکن های یوونتوس اینقدر بیخیال و بد بازی کردند که بعضی هاشون می گند بهتره بازیکن ها رو یوونتوس جریمه کنه !!

به قول یکیشون ربطی به رانیری نداره،ما بت رو باید بدون مربی هم می بردیم اگر بازیکن ها جدی می گرفتند بازی رو.

من هم دقییقا همین نظر رو دارم !!! واقعا بی خیال و افتضاح بازی کردند و اونا هم با استفاده از انگیزه بسیار بالایی که داشتند دو تا زدند !!!
انگار یووه یادش رفته بود لیگ قهرمانان هست و می تونه از این تیم 6 امتیاز بگیره

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
اشکال از نیمکته. تو این جور مواقع مربی باید یه کاری بکنه نه اینکه بشینه بگه هر چه پیش اید خوش اید.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
بدون توجه به این که تقصیر مربی بوده یا بازیکنا... که بیخیال بودن بازیکنا بازهم قسمتیش به رانیری بر می گرده ولی همه اش تقصیر اون نیست. الان مهم اینه که یوونتوس اولا می تونست خودش رو از زنیت (که رقیب اصلی یوونتوس برای صعود هست) جدا کنه و 6 امتیازی کنه و ثانیا می تونست با انجام بازی مناسب یک مقدار از فشار بازی بعدیش مقابل رئال کم کنه... یعنی الان یوونتوس بجز از دست دادن 2 امتیاز که می تونست به دستش بیاره می تونست باعث بشه رئال و اظهار نظر هایی که بازیکناش کردن یک مقدار جمع و جور بشه.. بته مهم ترین تیم گروه هست.. چون هر سه تیم دیگه روی 6 امتیازش حساب باز کرده بودن.. و همه دوست دارن که این امتیازها رو بگیرن تا اگر مقابل دو تیم دیگه امتیاز از دست دادن از اینور داشته باشن ولی متاسفانه یوونتوسی ها نفهمیدن اینرو... در کل یوونتوس بدجایی امتیاز از دست داده و این مساله در دو هفته پایانی مرحله گروهی خرش رو می گیره...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

Sissoko - 4.0

غلط کرد هر کی این نمرات رو داده به خدا !!!! من بازی رو دیدم !!!! سیسوکو همه کار به خدا !!! شوت زد - پاس داد - توپ گرفت - توپ پخش کرد !!!!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من نمیدونم،همه میگفتن این باته با دو گلی که از رئال خورد شگفتی خلق کرد حالا ما باهاش مساوی میکنیم؟؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
رانیری هم تایید کرده که یووه بد بوده و ضعیف بوده و گفته می دونستم باته خوب بازی می کنه و انگیزه داره ولی نه به این خوبی !!!!

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

رانیری هم تایید کرده که یووه بد بوده و ضعیف بوده و گفته می دونستم باته خوب بازی می کنه و انگیزه داره ولی نه به این خوبی !!!!

من هم تاييد ميكنم كه يووه بد بوده و ضعيف بوده و ميگم مي دونستم رانيري احمقه و مخش تاب داره ولي نه به اين زيادي !!!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

من هم تاييد ميكنم يووه بد بوده و ضعيف بوده و ميگم مي دونستم رانيري احمقه و مخش تاب داره ولي نه به اين زيادي !!!!

من هم تایید می کنم یووه بد بوده و ضعیف بوده و میگم می دونستم رانیری داره اسم یوونتوس رو خراب می کنه ولی نه به فضاحت !!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
این هم نمراتی که من به بازیکنان می دم !!! منینگر 6 - گریگرا 5.5 - لگروتالیه 6 - کیه لینی 5.5 - ده چلیه 6.5 - ندود 6 - سیسوکو 7 - کامورانزی 4.5 - جووینکو 8 - یاکی 8 - دل پیرو 4.5 ذخیره ها : نزویچ 5 - مارچسیو 5.5 - امائوری 6

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته من هنوز نمی فهمم فلسفه ی بازی کامورانزی در هافبک دفاعی چی بوده ! واقعا برام سواله !!! و مثلا سیسوکو که خوب بود نیمه دوم،اونم خیلی موثر نبود،واقعا تلاش می کرد،خیلی تلاش می کرد، ولی نمی تونست کاری کنه،چون تیم اصلا متلاشی شده بود !! سیسوکو بعضی لحظات پا به توپ 3-4 نفر هم دریبل می زد ولی نمی دونست چیکار کنه !! دیشب سیسوکو هرچقدر با توپ توی زمین می چرخید و دریبل می زد ازین سمت به اون سمت هیچکس نبود که بخواد بهش پاس بده، توپ هم که لو می رفت خودش با تلاش و انگیزه ی زیادی برمی گشت و با تکل های بی نظیرش توپ گیری می کرد. واقعا دیشب دلم برای سیسوکو سوخت،نه برای اینکه عالی بازی کرد،چون شاید کار خاصی هم نکرده باشه، ولی اینقدر تلاش کرد و اینقدر با تعصب بازی می کرد که دل آدم براش می سوخت، لحظاتی از بازی خودش یه تنه تا پشت محوطه دریبل می کرد و شوت می کرد... - رانیری راجب بازی گفته،این بازی رو باید فراموش کرد و اون 30 دقیقه اول یه اشتباه بود که نتونستیم جبرانش کنیم ! درضمن گفته توی مرحله ی گروهی بازی رقابت بر سر جدوله و 1 امتیاز هم خیلی بهتر از هیچی بود و.... توی پارسفوتبال یه رئالی نوشته مثل اینکه یوونتوس ازون چیزی که فکر می کردیم خیلی چیزتره !! میلانی ها نوشتند یه سال ما نیستیم هیچکس نیست آبروی ایتالیا رو حفظ کنه، و... امیدوارم رانیری این تیم رو جمع کنه و درست بازی کنه ! وگرنه اولین نفر هستم که فحش رکیک می دم بش تو این فروم ! ;D

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
رانیری یه بار با بازی دادن به کامو در پست هافبک دفاعی نتیجه گرفت اون هم بازی با اینتر بود ولی کارش احمقانه بود هیچ دلیلی نداشت این کار رو بخواد انجام بده اون موقع کامو خیلی اماده بود و اون بازی هم شرایط خاص خودش رو داشت اگه یوونتوس صعود نکنه من یکی که رانیری رو به خاطر اینکه این بازی رو یه بازی دوستانه فرض کرده بود نمی بخشم یکی نیست بهش بگه جام باشگاه ها جای امتحان سیستم های جدید نیست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گاتزتا تیتر زده : یووه با دندان !! یوونتوس به سختی در مینسک درحالی که 2-0 عقب بود 1 امتیاز گرفت.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
به یزدان که گر ما موجی داشتیم کجا این سرلنجام بد داشتیم

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
behtarin bazikon juve marchisio bud

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

behtarin bazikon juve marchisio bud

به نظر من یووه بهترین نداشت !

--

جالبه رانیری توی کنفراس بعد از بازی گفته نیمه دوم که ما به خودمون اومدیم باته به ما فضا نداد.

برای من عجیبه که رانیری بگه،باته به ما فضا نداد !!!
سطح فوتبال یوونتوس اینقدر پایین اومده که باته بهش فضا نده؟؟

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
این ضعف رانیه ری که جلو تیمای ضعیف نمی تونه تیمو واسه برد تهییج کنه.البته تنها ضعفش نیست.سال قبلم خیلی امتیازا جلو تیمای در پیت از دست دادیم.حالا بازی با رئال تیم از این رو به اون رو میشه. چون بازیکنا انگیزه دارن.امیدوارم بچه ها پوز رئال و هواداراشو و اون دروازه بان دلقکشونو که فقط بلده شلنگ تخته بندازه رو به خاک بمالن.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
یاکی اخر بازی گفته : دنبال این گل ها در سری آ بودم ولی در لیگ قهرمانان پیداشون کردم ولی حیفی مه با پیروزی همراه نبود !!! جووینکو : به نظر خودم خوب بازی کردم ولی افسوس که نتیجه ای در بر نداشته ولی یادمون نره این تازه دومین دیدار ما توی لیگ قهرمانان بود نکته : (( هر دو گل یاکی روی پاس های جووینکو به دست امد ))

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من نمیدونم چرا باید همچین اتفاقاتی بیافته امسال یه سال خاصه برای یووه،موفقیت فقط صعود کردن و رفتن به مرحله دوم نیست،باید با اقتدار بریم بالا،یوونتوس متاسفانه این روزها روح بزرگی نداره،ما توی 2سال گذشته امتیازهامون رو توی بازی با تیمهای درپیت از دست دادیم،شدیم عین تیم های درجه دو و سه که وقتی با یه تیم سطح بالا بازی میکنن انگیزه زیادی دارن خوب بازی میکنن و وقتی با تیم سطح پائین بازی میکنه اصلا بازیهاش جالب نیست،تنها فرق ما اینه که بازیکن های خوبی داریم که وقتی با انگیزه بازی میکنن قدرت برد رو دارن....این نتیجه ها فقط دید تیره ای که به سمت یووه هست رو تیره تر میکنه و به همه میگه که یوونتوس هنوز تیم نشده!!!!!!!!!!!!!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی