پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

باته-یوونتوس(دور رفت مرحله گروهی جام باشگاهی اروپا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
112 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ما صعود خواهیم کرد نگران نباشید

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
با یه برد عالی در این بازی میشه فشار رو از روی بازیکنان برداشت و به بازی بهتر در سری آ هم کمک میکنه با هر ترکیبی میریم باید جشنواره گل راه بندازند نمیگم هم بیت خیلی ضعیفه ولی یوو خیلی قوی تر از انهاست

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی به این اسانی که شما فکر میکنید نیست دست زدن به ریسک در این بازی اشتباه هست

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
اين حرفا چيه؟ جشنواره گل كيلويي چنده؟ رئال با اون همه مهاجم و هافبك هاي سرعتي وشوت زن و گلزن توي برنابئو 2-0 برد . از كجا معلوم يووه با اين مشكلاتش توي بلاروس به مشكل بر نخوره؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته باته از رئال 2 گل بیشتر نخورده و الان خیلی انگیزه و اشتیاق زیادی داره،اونم جلوی تماشاگرای خودی.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
راستی ارماکوویچ کاپیتان باته هم توی این بازی غایب خواهد بود !!!! البته چندان فرقی هم نمی کنه !!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
پس باید خوشحال باشیم که کاپیتانشون رو ندارن. این تیم رو دست کم نگیرید. در هر حال از تیمی مثل کاتانیا باید بهتر باشه که تونسته تجربه بازی کردن تو چمپیونز رو به دست بیاره. به امید گلزنی دوباره کاپیتان الکس

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ویکتار هندچرنکا مربی اونا هم یووه رو یه تیم خیلی بزرگ قلمداد کرده و گفته این تیم یازده بازیکن کارامد داره !!!! الکس هم گفته ما برای باته احترام زیادی قائل هستیم اونا می خوان جلو طرفداراشون سرافراز باشند !!! در اخر هم گفته مشکلی در گلزنی وجود نداره !!! رانیری هم حرف جالبی زده و گفته : باته در دیدار مقابل رئال تجربه حضور در لیگ قهرمانان رو نداشته ول الان دیگه اینجوری نیستند !!!! در اخر هم گفته اصلا مشکل گلزنی نداریم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من فکر می کنم رانیری استراحت بده با آمائوری چون خیلی تحت فشار بوده و بازی قبل هم خیلی نسبت به قبل خسته تر بود. ترکیب رو اینطوری پیش بینی می کنم،یعنی به نظرم اینطوری بهتره،                       منینگر مولینارو        کیه لینی        لگروتالیه      حسن                 مارکیزیو  پولسن ندود                                  کامورانزی             دلپیرو  یاوکینا معتقدم جووینکو به زمین میاد، همینطور راجب هافبک دفاعی ها باید دید رانیری چطوری بازی میکنه، احتمال سیسوکو-مارکیزیو از همه بیشتره که من ترجیح می دم سیسوکو  بازی نکنه. چیزی که برای من همه،اینکه، تیم رانیری دوباره همون بازی هجومی قبل از سامپدوریا رو ارائه بده. درضمن دلپیرو 48 گل زده در لیگ قهرمانان و با 2 گل 50 همین گلش در لیگ قهرمانان هم به ثمر خواهد رسوند.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
به نظر من اگر به جای مولینارو دچلیه بازی کنه و به جای کامو مارکیونی خیلی بهتر میشه ولی رانیری ریسک نمیکونه و با ترکیب دلپیرو و آمائوری بازی میکنه من شک ندارم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
خدایا این مولینارو  را از ما بگیر!!!!!! تا دقیقه 10 بازی زنیت و رئال رئال یک گل زده

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من تا الان که اینو خوندم فکر می کردم بازی یووه 4شنبست !!! الان غافل گیر شدم حال کردم .!! در ضمن رئال 1-1 با زنیت تا دقیقه27 مساویه

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
جالبه گل رئال هم گل به خودی بوده،2تا گل رو بازیکنهای زنیت زدن بویسوف اینقدر ضعیفه که 2گل خوردنش از رئال باعث شده شگفتی بیافرینه؟؟؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

جالبه گل رئال هم گل به خودی بوده،2تا گل رو بازیکنهای زنیت زدن
بویسوف اینقدر ضعیفه که 2گل خوردنش از رئال باعث شده شگفتی بیافرینه؟؟؟

اما سایت گل اول رو گل به خودی ثبت کرده و گل دوم رو به اسم ون نیستلروی

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
سايت گل نوشته آمائوري به خاطر آنفلونزا بازي نميكنه. :'( :'( :'(
http://www.goal.com/...tenutoId=888929

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نزدیک بود گل بخوریم ولی کامورانزی اجازه نداد !!! خیلی خطرناک بود

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بد داریم بازی می کنیم که فعلا رانیری هم عصباتی شده فقط داد و بیداد می کنه !!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
و خوردیم !!!!!! یکی خوردیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
لگرو هم مصدوم شد نزویچ به بازی اومد