پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

متئو پارو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
64 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
تو بازی میلان تو جام تیم واقعا عالی بود ولی هنوز انچنان نمیشناسمش فقط میدونم که 23 سالشه تو بازی میلان که ازش دیدم تو دفاع مرکزی بازی می کرد و تو بازی با ریمینی هافبک دفاعی بود و سایت یووه هم کلی روش تبلیغ میکنه به نظر بازیکن اینده داری هست اگه چیزی ازش میدونید بگید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
شماره 19 این فصل یوونتوس توی باشگاه های کروتونه-کیه وو و سیه نا بازی کرده توی تیم زیر بیست ساله های ایتالیا هم 6 تا بازی کرده و یه گل زده متولد Asti, Italy هست تاریخ تولدش هم March 1983

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
پارو جوونه و اینده دار قول میدم یکی ار بهترینهای یووه میشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من از همون اول ميدونستم اين بازيکن خوبيه خدا کنه بتونه بدرخشه و يکي از بهترين هافبکهاي جهان بشه با تشکر

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
آره ولی هنوز اوله راهه.خیلی مونده بهترین هافبک بشه.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من پارو هر کاري بخواد ميتونه بکنه بايد فقط خودشو به دشام نشون بده با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مصاحبه پارو بعد از دیدار مقابل مودنا معتقدم دستيابي به نه امتياز در هفت روز موفقيتي مهم و بزرگي براي ما به شمار خواهد آمد. البته پيروزي شما به جايگاه تيم در جدول رده بندي محدود نمي شود بلكه از لحاظ تقويت رواني نيز اهميت فوق العاده حساسي دارد. بازيكن يوونتوس در ادامه افزود: "مطمئناً در مسابقات بعدي شرايط بهتري خواهيم داشت. بازيكنان يووه هنوز به انسجام كامل با يكديگر نرسيده اند و اين مسئله نياز به زمان بيشتري دارد. به هرحال تيم وضعيت اميدواركننده اي دارد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
وای فکرشو بکنین پارو بشه مثل پاول

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ندود شدن به این سادگی ها نیست عزیزم پارو بازیکن خیلی خوبیه اما مقایسه با ندود اصلا

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من اصلا پستهاي اين دو بازيکن با هم نميخونه پارو يک هافبک دفاعي است بهر حال من خيلي به پارو اعتقاد دارم اميدوارم بتونه بدرخشه و خودشو توي ترکيب يووه ثابت کنه با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی یکی از بازی های یوونتوس دشام به مدت بیست دقیقه جای این دو بازیکن رو با هم تعویض کرد

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام حسين جان آره جالب ميشه اگر پارو توانايي داره که بازي سازي کنه چرا که نباشه به نظر من اگر اين توانايي رو داره بايد اتفاقا بيشتر استفاده بشه با تشکر

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
من که معتقدم پارو خیلی مفیدتر از جیانی کدا میتونه باشه . هم جوون تره ، هم خوش فکرتر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
جیانی کدا یه کم تپش مغز داشت...

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

من که معتقدم پارو خیلی مفیدتر از جیانی کدا میتونه باشه . هم جوون تره ، هم خوش فکرتر

ولی تجربش خیلی زیاده......
میتونه خیلی کمک کنه......

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من ديگه اين همه تجربه ما ميخوايم چيکار ما يکم بايد بازيکن سازي کنيم به نظر من پارو ميتونه بترکونه ولي اينطوري که بوش مياد ، ماسچرانو جاشو تو ترکيب ميگيره با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
ولی پارو خیلی خوبه...... من که خیلی بهش ایمان دارم....

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
بچه ها من يه بازی پارو رو بيشتر نديدم اما تو همون بازی هم عالی بود

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
من که تو فیفا 07 خیلی ازش راضیم........... ;D

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر منم پارو بازيکن خوبيه ولي انقدر بايد خوب خودشو ثابت کنه که ديگه هيچ ستاره اي نتونه نيمکت نشيشن بکنه با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی