پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

متئو پارو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
64 پاسخ برای این موضوع

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
پارو خیلی خوش تکنیکه....... قول میدم اینطوز که شروع کرده ادامه بده یه ستاره میشه.....

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

نه بابا؟؟؟
من که تو ساکرم بهش بازی میدادم
کسی ماسیلو ر میشناسه؟

سلام دوست من
ماسيلو مدافعي هست که به تيم ديگري به صورت قرضي پيوسته
لطفا در مورد پارو صحبت کنيد و از منحرف کردن تاپيک بپرهيزيد
متشکرم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من فکر نکنم با اومدن بارزاگلي و کودا ديگه جايي براي اون باشه ولي بهرحال بهتره در مورد پارو بحرفيم اين بحث رو توي تاپيک جوانگرايي دنبال کنيم بهتره با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اخه من که هنوز درست حسابی بازیهاشو ندیدم

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3417 ارسال
نگاه کنيد آينم حرفيه مديران محترم تحويل بگيريد

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
چه ربطی به مدیرا داره باید مسئولین صدا و سیما تحویل بگیرند

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من که گفتم ماهوارمون خرابه نمیتونم بازی هارو ببینم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من ولي پارو بازيکنيه که فقط اين فصل فرصت درخشش داره و اگر برگرديم سري آ عمرا بتونه خودشو نشون بده با تشکر

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
[img width=398 height=600]http://www.juventus.com/fe_images/fotogallery/061111-juvpes/zoom/20.jpg[/img]

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
برگردیم سری ا یووه کنارش میذاره..... چون بازیکنان بهتری رو میخره......

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
امکان نداره , به نظر من تاکیناردی دوم است ...

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
من از هيكل پارو خوشم مياد هم هيكل الكسه ميتونه بازيكنه بزرگي بشه

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من كه خيلي اميدوارم به اون اينده خلي خوبي داره

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
پارو نشانه های بزرگی توش دیده میشه
من فکر میکنم اگه همین جوری ادامه بده و خدای ناکرده مصدوم نشه
آینده روشنی در انتظارشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
پارو همین جوری یکی از بهترین بازیکنان یووست . پس تصور روزی رو کنید که دیگه هم تجربه داره و هم فیکس تیمه . وای چی میشه . من ازش خیلی خوشم میاد . یکی از بازیکنانی که میشه گفت در حد یووست . البته نه الان بلکه در اینده

یوونتوس

یوونتوس

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 597 ارسال
با گلی که در بازی اول یوونتوس زد من یکی رو خیلی خوشحال کرد امیدوارم بشه ندود یوونتوس

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
وایسید ببینید یکی دو سال دیگه اون رئالی های مفت خور چجوری به میفتن به پای پارو

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
همین الان هم در حد یوونتوس هست واقعا بازی قبلی که در کنار ندود بازی می کرد معرکه بود بدون اضطراب و دلهره و خیلی تکنیکی کار می کونه اولین جوان یوونتوس که دوست دارم پارو هست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
اين هم جديد ترين مصاحبه پارو كه همين الان اومد توي سايت يوونتوس دات كام حدود 5 ماه از اولين بازي پارو در يووه مي گذرد ماهايي كه براي او و يووه بسيار حياتي و مهم بود وي در اين مدت بازي هاي فوق العاده اي از خود به نمايش گذاشت و همه را شگفت زده كرد. او توانست خيلي سريع در تركيب دشام جاي گيرد وخيلي زود نگاه ها را به سمت خود جلب كند وي در بازي هايي كه در تركيب بوده بسيار عالي بوده است متوپارو در باره يووه مي گويد:يووه تيمي بزرگ و قابل احترام است اين تيم خيلي خوب ترميم شده و هر بازي بهتر از قبل ظاهر خواهد شد ما خوشحال خواهيم شد اگر بتوانيم تا پايان فرم خود را حفظ كنيم ونتايج قابل قبولي بگيريم.نبايد فراموش كنيم كه در يك سربالايي قرار گرفتيم كه جلو رفتن در آن دشوار است تمام حريفان در برابر ما با قدرت عجيبي ظاهر مي شوند اما ما به فرم عالي خود رسيديم و مي خواهيم بهترين نتايج رو بگيريم ما هفته هاي سرنوست ساز زيادي رو پيش رو داريم و بايد همين طور سخت كوش باشيم ما تنها به بازي هاي آينده فكر مي كنيم و به خوبي درك مي كنيم كه نتيجه مساوي اصلا شايسته ما نيست اما در برخي بازي هاي بيرون از خانه شرايط به حدي نفس گير مي شه كه كسب يك امتياز هم مفيد خواهد بود البته يووه در بعضي بازي ها با بد شانسي رو برو شده و اين مسئله بر هيچ كس پنهان نيست در برابر ريميني به طور حتم جبران خواهيم كرد.پارو كه در بازي رفت مقابل ريميني موفق به گلزني شده بود اميدوار است در ديدار برگشت هم دروازه حريف را باز كنه تا خاطره اولين گل خود با پيراهن يووه را زنده كند.وي در اين باره گفت؟يك گل ديگر؟بله حتما دوست دارم يك بار ديگر اين حركت رو تكرار كنم وي در خصوص عضويت در يووه هم گفت: من با صبر و حوصله بازي ها رو دنبال كردم و با صبر كردن تونستم خودم را به مربيان نشان بدم در ابتدا اصلا فكر نمي كردم بازي كردن در اين تيم اين طوري باشه اما در حال حاضر بينهايت خوشحالم دوست دارم يك سال ديگر در تورينو بمانم اما اين ره تنها من تعيين نخواهم كرد در حال حاضر به ماندن فكر مي كنم اما دشام ومسوولين تصيم گيرنده خواهند بود تنها مي توانم مطمئن باشم كه دشام به جوانان نگاه ويژه اي دارد و اين مسئله من را اميدوار مي كند. پارو به بازي اسپتزيا اشاره ميكند.او معتقد است:يووه تنها به يك گل نياز داشت اما بازي شديدا گره خورده بود وما خيلي دير گل زديم سرانجام از يك شكست رها شديم اما بايد تكيد كرد كه در خانه حريف سرسختي توانستيم يك امتياز بگيريم اين كه گل در دقايق پاياني به ثمر رسيد چيزي از ارزشش كم نمي شود هميشه گل در هر لحظه كه زده بشه مهم وارزشمنده است در بازي با ريميني همه شايستگي خود را به عرصه نمايش خواهيم گذاشت

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
ايمد وارم پارو در سري آ هم فيكس باشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی