پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کالیاری-یوونتوس(هفته سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
65 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بازی کامل دست یووه هست ولی خوب از موقعیت ها استفاده نمی کنه !!! همین الان یکی امائوری برای یاکی ساخت ولی خراب کرد در شرایطی خوب

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
تبریک میگم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اخر بازی شانس همراه ما بود و منینگر سه واکنش فوق العاده داشت تا موفق بشیم بازی رو ببریم و بشم 7 امیتازه

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال

تصویر تصویر تصویر

Serie A Championship, Matchday 3
Juventus - Cagliari
Sunday September 21 2008, 14:00CET
Stadio Sant'Elia, Cagliari

:: Goals ::

0-1 Amauri Min.39
Click Here for Video

:: Extras ::

Mellberg Header Min.15
Click Here for Video

Iaquinta Chance Min.52
Click Here for Video

Iaquinta Back Shot Min.63
Click Here for Video

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
منم تبریک میگم کاش بازی با فیورنتینا دقیقه آخر گل نمیخوردیم تا 9 اامتیاری بودیم.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
منم تبریک میگم خوشحالی دیگم از گل زدن آمائوری هستش که خیلی دوستش دارم و کم کم داره خودشو برای کسانی که میگفتن خیلی بازیکن شاخی نیست ثابت میکنه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی یه فوق ستاره داشت،یه ستاره،یه بازیکن عالی،و یه بازیکن خیلی خوب ! فوق ستاره ی بازی مارکیونی بود که میشه گفت 90 درصد موقعیت های یووه رو خودش ایجاد کرد ! عالییییییی بود ! عالی ! میشه گفت برای هر مهاجم حداقل 5 موقعیت 80 درصد گل ایجاد کرد ! دریبل می زد،دفاع می کرد،سانتر می کرد ! واقعا بی نظیر بود ! ستاره ی یووه،منینگر بود که نجاااااات داد 2 امتیاز بازی رو ! آخر بازی،3 بار 3 موقعیت رو گرفت که من کفم بریده بود ! یه شوت موشک مانند رو گرفت،که همینکه توپ روی هوا بود و بازیکن کالیری آماده ی شوت شد من گفتم : واااای ! ولی منینگر 2 دستی مشتش کرد ! یه صحنه ی هم دقیقه ی 90،پشت دفاع پاس دادند،از توی محوطه رو پا،گوشه ی بالا شوت کردند که منینگر با یه شیرجه ی شگفت انگیز توپ رو فرستاد توی کرنر ! 10 دقیقه آخر خیلی تحت فشار بودیم و دفاع هم سوراخ شده بود ! فقط منینگر یه تنه همه کار کرد ! هرچی توپ روی دروازه میومد منینگر می گرفت ! بازیکن عالی یوونتوس ندود بود،اگر کمی خوش شانس بود شوت قشنگش گل می شد.دروازه بان حریف فقط تونست یه جوری بپره جلوی شوت محکم ندود رو بگیره ! بازیکن خوب هم آمائوری بود ! خیلی خوب بازی کرد،واقعا مفید و موثر بازی میکنه.چندین موقعیت گل برای خودش و برای یاکوینتا ایجاد کرد ! چندین بار دریبل زد و نفوذ کرد ! چندین بار سانتر کرد،مثلا توی یه صحنه محاصره شده بود،توپ رو چیپ فرستاد برای یاکوینتا که اون خراب کرد ! یاکوینتا خیلی توپ خراب کرد ! کلا بازی طبق میلش نبود ! 2 بار برگدون زد،یه بار پشت پا زد و کلا کار خودش رو سخت می کرد ! نمیشه گفت بد بود،ولی اصلا خوب نبود یاکوینتا. تیاگو به زمین اومد که به نظر من بازیش خیلی خوب بود.من دلم می خواست بازی قابل قبولی ارائه بده که خیلی بهتر از قابل قبول بازی کرد و میشه گفت خیلی خوب بود. دچلیه هم در نقش هافبک به بازی اومد که خوب و قابل قبول بازی کرد. -- سیسوکو خیلی خسته بود ! قدماش به شدت سنگین و خسته به نظر می رسید،واقعا نای بازی کردن نداشت. -- بوفون نیمه ی اول 2 بار به خاطر پوشش ندادن سر مولینارو داد زد،اگر نیمه ی دوم توی بازی می موند فکر کنم مولینارو رم می زد !!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
پس بالاخره بعد از 7 8 سال یووه صاحب یه دروازه بان دوم مطمئن شد و از دست کیمنتی و دروازه بانی افتضاحش راحت شدیم !!! ولی اگر از بازی بعد دچلیه دفاع چپ ثابت بازی نکنه باید رانیری رو گرفت زد !!! و آمائوری هم که با بازی عالیش 3 ماه کنار دلپیرو ثابت بازی می کنه !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این نمرات رو بخونید تا بفهمید کی خوب بوده و کی بد !!! بوفون 5/6 ( منینگر 6 ) - صالی امیجیچ 6 - کیه لینی 5/6 - ملبرگ 6 - مولینارو 5/5 - مارکیونی 5/6 - سیسوکو 5/5 ( تیاگو 6 ) - مارکیزیو 6 ( ده چلیه 6 ) - ندود 5/5 - امائوری 5/7 - یاکوئنتا 7

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

این نمرات رو بخونید تا بفهمید کی خوب بوده و کی بد !!!

بوفون 5/6 ( منینگر 6 ) - صالی امیجیچ 6 - کیه لینی 5/6 - ملبرگ 6 - مولینارو 5/5 - مارکیونی 5/6 - سیسوکو 5/5 ( تیاگو 6 ) - مارکیزیو 6 ( ده چلیه 6 ) - ندود 5/5 - امائوری 5/7 - یاکوئنتا 7

يه جاهايي با حرفايي كه رضا زد تضاد داره ؟!

حالا ما كدو رو قبول كنيم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
فصل را داریم خوب شروع میکنیم امائوری داره عالی کار میکنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی این بازی یوونتوس تغییر زیاد داشت دیگه ولی چیزی که خیلی امیدوار کرد زوج حسن و مارکیونی بودند که واقعا هم نفری و هم گروهی خوب کار کردند و اصلا میشه گفت جای خالی کامو احساس نشد ولی خوب کیفیت بازی چندان بالا نبود !!!

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
این مولینارو باز بازی کرد؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

يه جاهايي با حرفايي كه رضا زد تضاد داره ؟!

حالا ما كدو رو قبول كنيم

این نمرات کارشناس ها شاید با معیار های خاصی سنجیده میشه،
من نسبت به همین بازی گفتم ! در حد همین بازی،مارکیونی بی نظیر بود،
و واقعا اینقدر یاکوینتا خراب کرد موقعیت که گزارشگر بازی هم می گفت،امروز بازی بر میل یاکوینتا نمی گذره !

یه چند حرکت آکروباتیک داشت،ولی همش رفت بیرون !

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب اینم از تحلیل من از بازیکنا .....................:

1 _ بوفون:مثل همیشه :-X (خوب داشت بازی میکرد ولی احساس ناراحتی از کشاله سمت راست پاش میکرد که بین دو نیمه تعویض شد)

13 _ منینگر: به نظر من خوب کار کرد و واقعا یه دروازبان کامل و قابل اطمینان برای ماست (به عنوان دروازبان دوم......)

7 _حمیدزیچ : زیاد در حملات شرکت نمیکرد ولی بسیار با هوش و با دقت وظایف خودش را انجام داد

4 _ملبرگ: از همیشه بهتر بود و در زدن ضربات سر اول موفقیت نسبتا خوبی داشت

3 _کیلینی:1 مدافع کامل و به نظر من تنها باقی مانده نثل مدافعان بزرگ ایتالیایی

28 _مولینارو: چندان نمایش خوبی ارائه نداد طوری که رانیری :o سرش بارها فریاد میزد ولی در نیمه دوم رفته رفته بهتر شد ....

32 _مارکیونی :به نظر من عالی بود (واقعا) در 80 _90 % حملات %100 نقش مفیدی بازی میکرد و روی گل هم نقش داشت

22 _سیسوکو: بازیکن همیشگی نبود و در نیمه اول توپ زیاد لو داد و در دقیقه حدود 60 هم جاش رو به تیاگو داد ...... و بهتره دیگه چیزی نگم :-X

19 _مارکیزو : بازی قابل قبولی ارائه داد و با توجه به سنش خوب بود و از سیسوکو هم بهتر بود

11 _ندود: نقشش رو خوب بازی کرد و بسیار دونده بود با این سن وسال هم خوب دفاع کرد هم خوب حمله کرد ;)

8 _امائوری: واقعا تمام نگاهها رو به خودش جذب کرده بود .....عالی بود و گل هم زد ......دقایق پایانی هم با حفظ توپ خوب دقایق بازی رو به نفع ما سپری کرد

9 _یاکوئینتا : درسته که گل نزد ولی خوب بازی کرد و روی گل هم موثر بود و توپ رو برای امائوری کاشت ودر 1_2 صحنه هم حرکات اکروباتی زیبایی انجام داد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم صحبت های پایانی دیدار : رانیری : به تعریف و تمجید از بازیکنان حریف پرداخته و گفته اونها یخیلی خوب بودند ولی تیم من هم در شرایط امادگی جالبی نبود و چندان خوب نبودیم !!! امائوری : حرف اولش این بوده که می خواهم همواره برای تیمم مفید باشم و بتونم کاری کنم !!!! در اخر هم در مورد ترزگه گفته : واقعا ناراحت شدم ولی می دونم بهتر از گذشته برخواهد گشت !!!! بلانک : پیروزی رو به سختی به دست اوردیم و تیم حریف اذیت زیادی کرد ولی خوشحالم که پیروز شدیم و این برتری تفدیم به هوادارانمون باشه !!!! بوفون : چند لحظه ای احساس کردم مشکل دارم و برای همین تعویض شدم ولی حالا احساس می کنم مشکل خاصی نیست و به تمرینات باز خواهم گشت

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من بازی با کالیاری رو که صحنه های بازی رو دیدم خدایی میگم با این تیم اسکودتو را نمیشه گرفت مولینارو که اصلا خوب بازی نکرد هیچ دو سه تا موقعیت هم به کالیاری داد ما به یک دفاع چپ توپ در حد اشلی کل و یک هافبک جنگنده و بازیساز احتیاج داریم.اگه رانیری رو میدید این قدر عصبانی بود که داشت خفه میشد.ئاقعا این تیم در حد یوونتوس دشام در سری بی هم نبود.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
امتياز بازي رو گرفتيم مبارك باشه...فقط تنها نكات مثبت بازي به نظرم اين بود كه فهميديم اگه بوفون نباشه يه دروازه بان دوم نسبتا خوب داريم و نبايد زياد نگران بشيم.از طرفي فهميديم كه ماركو واقعا مي تونه در آينده اي نه چندان دور نه تنها بهترين بازيكن يووه بلكه از بهترين هاي ايتاليا بشه چون غول انگيزه‌ست.از طرف ديگه هم آمائوري نشون داد اين فصل هم آقاي گل بازي ها يه يوونتوسيه...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

امتياز بازي رو گرفتيم مبارك باشه...فقط تنها نكات مثبت بازي به نظرم اين بود كه فهميديم اگه بوفون نباشه يه دروازه بان دوم نسبتا خوب داريم و نبايد زياد نگران بشيم.از طرفي فهميديم كه ماركو واقعا مي تونه در آينده اي نه چندان دور نه تنها بهترين بازيكن يووه بلكه از بهترين هاي ايتاليا بشه چون غول انگيزه‌ست.از طرف ديگه هم آمائوري نشون داد اين فصل هم آقاي گل بازي ها يه يوونتوسيه...

با این موافقم،اگر مصدوم نشه !!!!!
دقیقه 70 اینطوریا بود،توپ توی خط دفاعی بود و مارکیونی هم برگشته بود دفاع کنه،توپ اومد جلوش و مجکم زد زیر توپ،و بلافاصله مچ پاش رو گرفت و چند ثانیه همونطوری موند !!

وقتی با شوت کردن تا مرز مصدومیت میره،وای به حال درگیری های بعدی !

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

با این موافقم،اگر مصدوم نشه !!!!!
دقیقه 70 اینطوریا بود،توپ توی خط دفاعی بود و مارکیونی هم برگشته بود دفاع کنه،توپ اومد جلوش و مجکم زد زیر توپ،و بلافاصله مچ پاش رو گرفت و چند ثانیه همونطوری موند !!

وقتی با شوت کردن تا مرز مصدومیت میره،وای به حال درگیری های بعدی !

خوب بدبخت حتما گرم نبوده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی