پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پخش زنده بازی های یووه

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1554 پاسخ برای این موضوع

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
بازی این دقیقه هست شروع شده

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

بچه ها کی بازی رو از کجا دید ؟؟؟ البته رضا در این مورد اظهار نظر نکنه !!!! همه به جز رضا

TPS Foot

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
سلام دوستان من که دیشب کد RAI دادم باز نکرد. خوشا به حال کسایی که دیدن.راستی TPS Foot که از هاتبرد رفته.اگه نرفته فرکاانسشو بگذارین.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دست آقا مجتبی هم درد نکنه برای کدهاش. خوب بازی یوونتوس و زنیت که رفت و با پیروزی یووه به اتمام رسید کسی میدونه بازی یووه و کالیاری رو رای آفریکا میگذاره یا نه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

دست آقا مجتبی هم درد نکنه برای کدهاش.

خوب بازی یوونتوس و زنیت که رفت و با پیروزی یووه به اتمام رسید کسی میدونه بازی یووه و کالیاری رو رای آفریکا میگذاره یا نه.

تا الان که اعلام نشده ولی بعیید می دونم چون بازی حساس اینتر - تورینو هست

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شبکه Rai Africa بازی اینتر - تورینو را پخش میکنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
پس بازی یوونتوس و از کجا ببینیم.

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
به نظر من باید این بازی رو بیخیال بشیم اونهایی که جی باکس دارن می تونن ببینن راستی جی باکس الان چه قیمتیه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب نمیشه ما بازی یووه را باید از کجا ببینیم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
فعلا که شبکه ای اعلام نشده بشه رایگان دید پس باید منتظر هنرنمایی مجتبی باشیم (( دو نقطه دی ))

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
دوستان عزیز متاسفانه جز الجزیره نمیشه جای دیگه ای هم دید اگر کارت دی وی بی داشتید میتونستید بازی رو ببینید من هم کارت الجزیره دارم هم دی وی بی واسه همین هیچ بازی از یوونتوس رو از دست نمیدم پیشنهاد میکنم بگیرد شما هم کارت دی وی بی من کمکتون میکنم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ایول الان سایت الجزیه یووه هم اضافه کرررررررررررررررررررررررررررررررررد !! ایول ایول !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

ایول الان سایت الجزیه یووه هم اضافه کرررررررررررررررررررررررررررررررررد !!
ایول ایول !

دوباره این رضا رو اعصاب من راه رفت !!!!!!!!!!!

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
دوستان عزیز چند روز پیش واسه این شبکه la7 cartapiu یه کد اومد ولی متاسفانه العد کار نمیکنه ولی امکانش هست tps foot بازی رو نشون بده منم سعی میکنم اگه کدی از این شبکه la7 cartapiu پیدا کرم خیلی سریع بذارم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
پس بازی رو از کجا ببینیم.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

تا الان این کانال ها بازی کالیاری - یووه رو قرار پخش زنده کنن :
C+ Fútbol
DigitAlb SuperSport 3
G Extra
La 7 Cartapiú E
Sky Calcio 1
~ Sky Sport HD1 (Italy)

که البته کانال Al Jazeera Sport +2 هم بهشون اضافه شده.
که من هم دارم دنبال کد های کانال ها می گردم اگه موفق شدم براتون می ذارو

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
سايتي هست كه فركانسهاي مخفي در برخي ماهواره ها در هنگام پخش بازيهاي ورزشي و حتي ديگر برنامه ها مثل كنسرتها و برنامه ها ويژه را كه به صورت feed پخش ميشود را مينويسد.

مثلا فوتبال هاي زنده كه از اين طريق پخش ميشوند.اين سايت توسط هكرها اداره شده و اين فركانسها را حدود 1 يا 2 ساعت قبل از پخش در سايت ميگذارند و پس از اتمام اين برنامه هاي زنده اين فركانسها قطع ميشوند يعني هر رويداد زنده كه پخش ميشود يك فركانس دارد و اين فركانس فقط در زمان همان رويداد بوده و پس از آن قطع ميشود.
متاسٿانه اين فركانسهاي مخفي كمتر در ماهواره hot bird وجود دارد و بيشتر روي ماهواره هاي eutelsat (هفت درجه شرقي) و eutelsat (ده درجه شرقي) و Arab sat 26 درجه شرقي و چند ماهواره ديگر ميباشد

شما با رفتن به سايت http://www.satelliweb.com/ و رفتن به قسمتARCH LIVE FEES كه در سمت چپ گزينه ي چهارم مي باشد كليك كنيد و براي مثال شما ميخواهيد فوتبال را ببينيد بر روي Sport - Footbal امده و در بالاي هر لينك زمان پخش ان بازي و تاريخ ان بازي گذاشته شده است كه ميتوانيد اين فركانسهاي مخفي را ملاحظه نماييد .

با استفاده از اين ايتاليا و اسپانيا و.... و همچنين برنامه هايي مثل كنسرت و .... را زنده ملاحظه نمائيد.
اين بازيها يا برنامه ها توسط كانال خاصي خريداري شده تا بتوانند آنها را براي كشورشان زنده پخش كنند و اين فركانسها براي دريافت اين برنامه ها براي كانال مربوطه ميباشد ولي شما ميتوانيد از اين برنامه ها براي خود استفاده كرده و رايگان تماشا كنيد !!
البته در بالا هم عرض كردم كه اين فركانسها 1 يا 2 ساعت قبل از اين بازيها در سايت ياد شده آمده و پس از پايان آن هم قطع ميشود.

البته مجتبی جان یا کس دیگری اگه اطلاعات بیشتری داره می تونه بذاره و ما هم ازش استفاده کنیم.
البته من تا الان از این روش استفاده نکردم.

**

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
این روش به درد ما نمیخوره فقط من واسه این تاسف میخورم چرا الجزیره بازی رو نشون میده؟؟؟؟؟ًًًًًًًًًًًًً!!!!!!!!!!!!!! بچه های عزیز از امروز دعا کنید بازی رو الجزیره اسپورت نشون نده چون اگه نده ART نشون میده و کدهاش همیشه هست این شبکه ی ART خوب دوستان متاسفانه هیچ راهی نیست بازی رو ببینید ببخشید!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
واقعا حیف شد. امیدوارم که بازی های دیگه رو از دست ندیم. به هر حال اگه کاری از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
یووه کاتانیا نه رای نه الجزیره یووه سامپدوریا رای + ارت + الجزیره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی