پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7126 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
كاكا، مهاجم برزيلي ميلان معتقد است كه پيروزي يك بر صفر و خارج از خانه تيمش برابر اندرلخت از سري مسابقات ليگ قهرمانان اروپا نقطه عطف اين تيم ايتاليايي پس از پشت سر گذاشتن يك فصل نااميد كننده است‌. ميلان پيش از مصاف با اندرلخت در 4 ديدار قبلي خود به نتيجه 3 تساوي در سري A دست يافته و تنها يك گل را روانه دروازه حريفانش كرده بود‌. كاكا، زننده تنها گل ديدار ميلان برابر اندرلخت در روز سه شنبه پس از پايان اين بازي در جمع خبرنگاران اظهار داشت‌: "بسيار حائز اهميت بود كه پس از 4 تساوي در اين جدال و خارج از خانه پيروز شويم‌. اين برد ما را در ليگ قهرمانان و همچنين مسابقات قهرماني ايتاليا كمك خواهد كرد‌. ميلان با داشتن 7 امتياز و انجام 3 بازي و به مدد اين بردش در بروكسل موفق شد با اختلاف 2 امتياز با ليل به صدر جدول رده‌بندي گروه هشتم صعود كند‌. كاكا در ادامه سخنانش افزود‌: بازيكنان اندرلخت حقيقتاً ما را تحت فشار قرارداده بودند‌. با اين وجود خوشحالم كه به اين نتيجه فوق العاده دست پيدا كرديم‌. به حق شايسته اين برد بوديم‌. مهاجم برزيلي ميلان درباره جريمه 8 امتيازي تيمش پس از رسوايي تباني در ليگ دسته يك ايتاليا عنوان كرد‌: ما در ليگ فوتبال ايتاليا با جريمه 8 امتياز روبرو شديم و اين موضوع كار ميلان را در اين رقابت‌ها دشوار كرد‌. با اين وجود به نظر من اين جريمه نيز مي‌تواند محركي خوب براي تيم باشد‌. فكر مي‌كنم مي‌توانيم امسال رقابت‌هاي قهرماني فوق‌العاده و پرثمري را داشته باشيم‌. كاكا بر اين باور است كه خشكسالي گل ميلان به پايان رسيده است‌. او در اين خصوص تصريح كرد‌: تا الان نيز بدشانسي آورديم كه گل‌هاي قابل توجهي را به ثمر نرسانديم، اما ديگر اين بدشانسي به پايان راه خود رسيده و به زودي شاهد گل‌هاي فراوان خواهيد بود‌. ميلان در بازي خود برابر اندرلخت بسيار دشوار پيروز شد‌. اين تيم پس از اخراج دانيله بونه‌را مدافع به علت دريافت دومين كارت زردش در دقيقه 74 به علت وارد كردن ضربه‌اي به توپ به نشانه اعتراض به رأي لوئيس مدينا كانتالخو داور اسپانيايي بازي، تقريباً سراسر نيمه دوم را 10 نفره پيگيري كرد‌. گاتوزو‌: اين پيروزي باعث افتخار است اين پيروزي باعث افتخار من است و خوشحالم كه در اين بازي بازوبند كاپيتاني را به بازوي‌ام بستم‌. رينو گاتوزو،‌هافبك تيم فوتبال ميلان ضمن بيان مطلب فوق در مصاحبه‌اي در مورد ديدار موفق تيمش در ليگ قهرمانان گفت‌: تك تك اعضاي ميلان از ثبت اين برد خوشحال هستند، زيرا اين پيروزي پس از تساوي‌هاي بيش از حد رقم خورد‌. با اين وجود اگر با جريمه امتيازي در سري A مواجه نشده بوديم ليگ قهرمانان را به شيوه‌اي متفاوت پيگيري مي‌كرديم، اما اگر با همين روند نيز پيش برويم، خوب است‌. بايد به آينده فكر كنيم، ما به اقتدار ميلان اعتقاد كامل داريم‌. اين بازي‌ها خاطرات بسياري را از بروژ در ذهن من زنده كرد‌. خوشحالم كه ريكي اين بن بست را شكست‌. وقتي شما پيراهن ميلان را بر تن مي‌كنيد و در رقابت‌هاي قهرماني بسياري به ميدان مي‌رويد بي‌ترديد نمي‌توانيد به جاي ديگري بينديشيد‌. دلم مي‌خواهد يك بار ديگر به هواداران بگويم كه همچنان در اينجا خواهم ماند، يعني بايد بمانم‌‌؛ حداقل تا زماني كه مقامات ميلان به همكاري خود با من پايان ندهند‌. آنچلوتي‌: ميلان همواره همين روحيه را داشته است كارلو آنچلوتي، سرمربي ميلان به دنبال پيروزي يك بر صفر تيمش مقابل اندرلخت در ليگ قهرمانان اروپا در مصاحبه‌اي با شبكه اسكاي گفت‌: اشتباهات بسياري را در نيمه اول مرتكب شديم و به محض اينكه احساس خطر مي‌كرديم به جاي حمله، بيشتر روي كارهاي دفاعي متمركز مي‌شديم‌‌، با اين حال پس از اين شرايط بار ديگر بر حملات خود افزوديم‌. ما همواره از چنين روحيه‌اي برخوردار بوده‌ايم‌. در شرايط بحراني به خوبي از عهده رفع موانع برمي‌آييم و بايد با همين روند بازي‌هاي آتي را دنبال كنيم‌. بازي 10 نفره همواره دشوار بوده است، اما شايد آنها فكر مي‌كردند كه مي‌توانند فضاي بيشتري را به وجود بياورند و هنگامي كه اين اتفاق رخ بدهد كاكا خطرناك مي‌شود‌. به نظر من بازي يانكولوفسكي نيز حيرت‌انگيز بود‌. او با حريف دشواري مقابله كرد و قادر بود در سطحي بالا بازي كند‌. ميلان از اشتياق بالايي براي صعود از موانع سود مي‌برد و تاكنون نيز به راحتي آنها را مرتفع كرده است‌. اينزاگي‌: مهم‌ترين نكته، بازگشت با 3 امتياز بود پيپو اينزاگي، مهاجم كهنه‌كار تيم فوتبال ميلان از اينكه تيمش 10 نفره اندرلخت را شكست داده، بسيار خوشحال است‌. اينزاگي در مصاحبه‌اي با خبرنگاران در مورد پيروزي روز سه شنبه تيمش در ليگ قهرمانان گفت‌: يك بار ديگر در ديداري بسيار دشوار بازي كرديم؛ با اين حال مهم‌ترين موضوع اين است كه ما با 3 امتياز به خانه بازگشتيم‌. حال بايد تمام تمركز خود را بر اين ليگ معطوف كنيم تا به امتيازات بيشتري برسيم‌. او در توصيف عملكرد يانكولوفسكي اظهار داشت‌: او امشب خوب بازي كرد‌. مارك هرگاه كه به ميدان مي‌رود عملكرد قابل قبولي را از خود به نمايش مي‌گذارد و در كارهاي تيمي موفق است‌. متأسفم كه نتوانستم در اين بازي گلزني كنم، اما خوشحالم كه در اين ديدار پيروز شديم و با دست پر به خانه بازگشتيم‌. سيدورف‌: اين پيروزي فشار‌ها را كم خواهد كرد كلارنس سيدورف بازيكن هلندي تيم فوتبال ميلان پس از پيروزي تيمش برابر اندرلخت بلژيك در بروكسل اظهار داشت‌: اين پيروزي فشارهايي را كه بر دوش‌مان سنگيني مي‌كرد تا حدودي كم خواهد كرد‌. سيدورف در ادامه مطلب فوق تأكيد كرد‌: آنچه را كه در طول هفته‌هاي گذشته كاشته بوديم در اين مسابقه درو كرديم‌. اين موفقيت پس از به ثمر رساندن يك گل حيرت‌انگيز توسط كاكا به دست آمد هر چند همه بازيكنان براي رسيدن به آن تلاش كردند‌. طي هفته‌هاي اخير فشارهاي زيادي را تحمل كرديم كه قطعاً با اين پيروزي كمي از اين فشار‌ها كاسته خواهد شد‌. گفتني است، در چارچوب برگزاري رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا تيم فوتبال ميلان در حال حاضر با كسب هفت امتياز از سه مرحله به عنوان تيم اول و تيم دليل فرانسه با پنج امتياز به عنوان تيم دوم در گروه هشتم اين رقابت‌ها قرار دارند‌.

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
اين تورام كه گند زد به اين امرسون بزتونم هم بگين انقدر به پرو پايه روني نپيچه ديگه داشتم ميرفتم مادريد بكشمش بر گردم تا حالا نديده بودم رونالدينهو انقدر عصبي بشه بعد ميگن رونالدينهو افت كرده تاتوپ به پاش ميرسه 60 نفر ميريزن سرش يا روش خطا ميكن

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
عزیزم تو جام جهانی بهترین مدافعا یووه ای بودن کانا زامبی و تورام تا رفتن تو تیمای اسپانیایی خراب کردن مقصر اسپانیولیان دیگه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بعد از گذشت سه هفته از اين بازيها و انجام سه بازي توسط تيمها به نظر من شانس چلسي براي قهرماني از همه بيشتره يک چيزي هست که من الان چند وقته دارم بهش فکر ميکنم و اون اينه که چرا مورينيو ده دقيقه آخر به روبن بازي داد من که هيچ مشکلي توي روبن نميديدم با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
با وجود شوچنکو و دروگبای اماده معلومه بازی بهش نمیرسه هافبکم که اسین خیلی امادس

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
بذاز بازی نده بعد فصل بعد استاد خرید بازیکن میاد سری ا بعد ما روبن دار میشیم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

بذاز بازی نده بعد فصل بعد استاد خرید بازیکن میاد سری ا بعد ما روبن دار میشیم

سلام دوست من
خدا از دهنت بشنوه
با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
منظورتون رو نمیفهمم........

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
یعنی سال بعد یووه= ستارگان فوتبال ++ تصویر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من که چشمم اب نمیخوره

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال

عزیزم تو جام جهانی بهترین مدافعا یووه ای بودن
کانا زامبی و تورام
تا رفتن تو تیمای اسپانیایی خراب کردن
مقصر اسپانیولیان دیگه

راجع به الكلاسيكو حرف زدم ميفهمي كه؟؟؟؟؟؟؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
نه نمیفهمم خودت داری شروع میکنیا منم گفتم بارساااااا و رئال بازیکنای اماده ی جام جهانیو خراب کردن

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
مثل اینکه رئال از دست هیچ تاپیکی آرامش نداره.نه؟ اینقدر سنگ رونالدینهو رو به سینه نزنین که اینقدر بازیهاش تو این فصل درخشانه که همه رو کور کرده!!!!!!!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من که کلا باهاش حال نمیکنم رونیه داره دوباره کل کل میکنه

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
اااا مگه من چي گفتم منظورم اين بود كه من راجع به بازيه بارسا رئال حرف ميزنم كاري به جام جهاني وكل فرع ندارم من سنگ اونو به سينه نميزنم ولي تو اين بازي خيلي روش خطا كردن حالا بي خيال

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اوکی اصلا بیخیال

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
تيم فوتبال چلسي انگليس در حالي عازم اسپانيا شده كه مي‌داند با كسب يك امتياز از ديدار روز سه‌شنبه با بارسلونا مي‌تواند صدرنشين قاطع گروه نخست در مرحله اول رقابت هاي جام باشگاه هاي اروپا باشد. به گزارش خبرگزاري فرانسه از پاريس، چلسي با گل ديديه دروگبا در ديدار رفت در استمفوردبريج، پنج امتياز از بارسلونا فاصله گرفت و اكنون صاحب حداكثر ‪ ۹‬امتياز از سه مسابقه است. در دو ديدار پيش رو اين تيم بايد در خارج از خانه با بارسلونا و وردربرمن آلمان مصاف كند. تيم تحت رهبري خوزه مورينيو اخيرا به آمادگي مطلوبي دست يافته و برتري ‪ ۲‬بر صفر مقابل شفيلديونايتد در روز شنبه موجب شد همچنان همراه با منچستريونايتد صدرنشين ليگ برتر باشگاه‌هاي انگليس بماند. مورينيو اعتراف مي‌كند كه با بحران مهاجم در آستانه ديدار با بارسلونا در نيوكمپ مواجه است. علاوه بر غيبت آندری شوچنكو به خاطر كشيدگي عضلات، ديديه دروگبا نيز در نيمه دوم ديدار با شفيلديونايتد از ناحيه پاي راست آسيب ديد و تعويض شد. مورينيو غيبت آنان از ديدار فردا را قطعي ندانست اما اظهارداشت آماده شدن اين دو مهاجم نيز نامشخص است. به گفته وي دروگبا درد شديدي داشت و نمي‌توانست به بازي ادامه دهد اما چلسي در ديدار قبل با بارسلونا نيز دو دروازه بانش را در اختيار نداشت و شايد اين بار مجبور باشد بدون مهاجمانش بازي كند. در تيم بارسلونا هم وضعيت مشابهي حاكم است. ساموئل اتوئو بهترين گلزن فصل قبل دچار آسيب ديدگي زانو است و فرانك ريكارد ناچار است به ايدور گوديانسن اعتماد كند. در ساير ديدارها، ليورپول در آنفيلد ميزبان بوردوست درحاليكه در بازي رفت به پيروزي يك بر صفر دست يافته. هر دو تيم هنوز به وضعيت مطلوب در ليگ داخلي دست نيافته‌اند گرچه روز شنبه حريفان خود را ‪ ۳‬بر ‪ ۱‬شكست دادند. ليورپول مقابل استون ويلا و بوردو برابر سدان. رافائل بنيتز سرمربي ليورپول در مورد وضعيت استيون جرارد و مومو سيسوكو نگران است و مجبور شده در يكصدمين مسابقه تحت مربيگري خود، تركيب تيمش را تغيير دهد. به گفته وي برخي بازيكنان بيش از دو يا سه روز به استراحت نياز دارند تا براي مسابقه بعدي آماده شوند. بنابراين اگر بازيكني هم سطح داريد چرا بايد ريسك كنيد؟ در همين گروه تيم آيندهوون كه مثل ليورپول هفت امتيازي است، شانس صعود به مرحله بعد را با شكست دادن گالاتاسراي تركيه در خانه، بدست مي آورد. در گروه دوم، بايرن مونيخ بايد بدون حضور لوكاس پودولسكي در خانه به مصاف اسپورتينگ ليسبون برود. پودولسكي حداقل سه هفته نيمكت‌نشين است تا آسيب ديدگي پاي راستش بهبود يابد. اينترميلان در ديدار با اسپارتاك مسكو، فابيو گروسو را در اختيار خواهد داشت. گروسو به خاطر خطا روي ويلي ساگنول از بايرن، دو جلسه محروم شده بود كه با درخواست تجديدنظر، يك جلسه كاهش يافت. در گروه چهارم والنسيا اميدوار است در مصاف با شاختار دونتسك اوكراين ركورد بدون شكست در خارج از خانه را حفظ كند درحاليكه آاس رم در خانه ميزبان المپياكوس يونان است. برنامه و جدول گروه‌هاي چهار گروه اين مسابقات به شرح زير است : گروه A لفسكي صوفيه بلغارستان - وردربرمن آلمان بارسلونا اسپانيا - چلسي انگليس گروه B اسپارتاك مسكو روسيه - اينترميلان ايتاليا بايرن مونيخ آلمان - اسپورتينگ ليسبون پرتغال گروه C ليورپول انگليس - بوردو فرانسه ايندهوون هلند - گالاتاسراي تركيه گروه D شاختار دونتسك اوكراين - والنسيا اسپانيا آاس رم ايتاليا - المپياكوس يونان

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
به امید خدا فردا 4030 میبره

Ronnie

Ronnie

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 73 ارسال
اميدوارم داغ 1 امتياز رو دلشون بمونه