پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7126 پاسخ برای این موضوع

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

چرا جو میدی مگه الوز وراموس جلو سویا بازی نکردن الوز 6 سال سویا بود .....بوفون اینقد تو یووه بود الان برا دل خودش رفت تیم درجه یک ک اونجام ی چالش داشته باشه دلیلش هر چی میتونه باشه مثلا با بچه های هم بازیاش هم بازی شه چمیدونم مثلا دوباره سطح اول فوتبال باشه ......جلوی یووه اصلا شاید بوفون رو نیمکت باشه اگر ب هم خوردن اخه اسم مربی پاریس سسخله ...

بوفون اسطوره یووه هست اما جزو 10 تاس نه بزرگترین ...

بابا بخدا جو چی :1:  .. من خودم عاشق بوفون بودم . بازی های یووه رو به خاطر بوفون دنبال میکردم  . قبلا هم گفتم !

6 سال کجا 17 سال کجا ! الوز 8 سال هم برای ما بازی کرد .. ولی هیچوقت برچسب اسطوره رو بهش نزدیم .

حالا اینکه تو قرار دادش بندی باشه که جلو یووه بازی نکنه یا از مربی بخواد بازیش نده ، یه چیزه میشه یکم هضم کرد.

والا من با چندتا یوونتوسی هایی که از نزدیک برخورد دارم ، بوفون رو بعد دلپیرو بزرگترین میدونن و اونا هم شاکین از رفتنش به پاریس .... نمیدونم .

• tecra, farzad-t, TheGOAT و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بابا بخدا جو چی :1:  .. من خودم عاشق بوفون بودم . بازی های یووه رو به خاطر بوفون دنبال میکردم  . قبلا هم گفتم !

6 سال کجا 17 سال کجا ! الوز 8 سال هم برای ما بازی کرد .. ولی هیچوقت برچسب اسطوره رو بهش نزدیم .

حالا اینکه تو قرار دادش بندی باشه که جلو یووه بازی نکنه یا از مربی بخواد بازیش نده ، یه چیزه میشه یکم هضم کرد.

والا من با چندتا یوونتوسی هایی که از نزدیک برخورد دارم ، بوفون رو بعد دلپیرو بزرگترین میدونن و اونا هم شاکین از رفتنش به پاریس .... نمیدونم .

سلام دوست گرامی تشکر از شما :53:

1. بوفون اسطوره است اسطوره خواهد موند حتی اگه روبروی یووه بازی بکنه و عامل حذف یووه هم بشه
  2. اینکه بوفون چرا رفته واینکه چرا رفته پاریس دقیقا زمان توضیح خواهد داد که چرا (گاهی جدایی ها دقیقا فوتبالی نیست، مثلا امکان داره بوفون بخوادبعدا توی فرانسه زندگی بکنه و یا اینکه فرهنگ فرانسه رو دوست داره یا اینکه میخواد یه زبان دیگه مسلط بشه یا اینکه میخواد رئیس فیفا بشه و رئیس یوفا یا اینکه دنبال پول رفته یا اینکه دنباله جام رفته یا دنبال یادگیری تاکتیکهای فرانسوی هست و...)
  3. برای شخص من هم سواله که چرا بوفون رفت پاریس ولی بوفون اینقدر شعور و شخصیت داره که بهش احترام بذارم چون توی این سالها ازش هیچ مورد کثیفی ندیدم(دلم میخواد بوفون فیکس باشه و صد تا جام بگیره و اگر حرفی میزنیم از سر دوست داشتنه بوفونه  نه از سر انتقاد و بد گویی به بوفون)
  4. و اما شاید بوفون به همون دلیلی یووه ترک کرده که گواردیولااسطوره بارسا بعد از 17 سال بارسا رو ترک کرد و به برشیا و رم اومد 
  5. شاید بوفون به اون دلیل یووه ترک کرده که اسطوره دروزازه بانی بارسلونا اندونی زوبی زارتا ، بارسلون رو بعد از 8 سال ترک کرد و اتفاقا به والنسیا  رفت  و 4 سال هم روبروی بارسلون توپ زد .
  6. شاید به اون دلیل یووه رو ترک کرد که سرگئی بارخوان اسطوره بارسلون بعد از 14 سال به تیم رقیب یعنی اتلتیکو مادرید رفت 
  7. شاید به همون دلیل بوفون یوونتوس رو ترک کرد که آلبرت فرر اسطوره بارسلون این تیم رو بعد از 15 سال ترک کرد و به چلسی رفت و 5 سال هم با پیراهن چلسی توپ زد .

من مشکلم اینه چرا رفته پاریس! چرا اصلا تو اروپا ادامه بده؟  مگه بعد ازدل پیرو بزرگترین اسطوره یوونتوس نیست ؟ اون چرا رفت استرالیا؟ مگه ازاروپا پیشنهاد نداشت؟

اینیستا و ژاوی که تو سن 34 و 35 سالگی رفتن ژاپن و قطر، مگه از بهترین تیم ها پیشنهاد نداشتن؟ جفتشون گفتن نمیخوان تو اروپا مقابل بارسلون قرار بگیرن .

به نظره من اگه خیلی علاقه داشت بازی کنه باید  میرفت چین - قطر - امریکا .. پول خوبی هم میگرفت تا بره پاریس یا سایر تیم های اروپا ! 

یه لحظه تصور کنید یووه و پاریس تو مراحل حذفی به هم بخورن ... حتی فکر کردن بهش هم برای منی که بارساییم ترسناکه چه برسه یوونتوسی ...

شاید یه سری از دوستان با این انتقال مشکلی نداشته باشن ، اما من شخصا نمیتونم کنار بیام اسطوره تیمم درمقابل تیمم قرار بگیره .

امیدوارم جواب سوالاتتون رو گرفته باشید . اسطوره ما رفت اروپا درسته
اسطوره های بارسلون هم گاها رفتن روبروی بارسلون بازی کردن 
بعضیهاشون رفتن اسپانیا و روبروی بارسا بازی کردند .
فوتبال همینه  :53:

• Orphée, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

FCBarcelona

FCBarcelona

عضو جدید

• اعضا
  • 75 ارسال

سلام دوست گرامی تشکر از شما :53:

1. بوفون اسطوره است اسطوره خواهد موند حتی اگه روبروی یووه بازی بکنه و عامل حذف یووه هم بشه
  2. اینکه بوفون چرا رفته واینکه چرا رفته پاریس دقیقا زمان توضیح خواهد داد که چرا (گاهی جدایی ها دقیقا فوتبالی نیست، مثلا امکان داره بوفون بخوادبعدا توی فرانسه زندگی بکنه و یا اینکه فرهنگ فرانسه رو دوست داره یا اینکه میخواد یه زبان دیگه مسلط بشه یا اینکه میخواد رئیس فیفا بشه و رئیس یوفا یا اینکه دنبال پول رفته یا اینکه دنباله جام رفته یا دنبال یادگیری تاکتیکهای فرانسوی هست و...)
  3. برای شخص من هم سواله که چرا بوفون رفت پاریس ولی بوفون اینقدر شعور و شخصیت داره که بهش احترام بذارم چون توی این سالها ازش هیچ مورد کثیفی ندیدم(دلم میخواد بوفون فیکس باشه و صد تا جام بگیره و اگر حرفی میزنیم از سر دوست داشتنه بوفونه  نه از سر انتقاد و بد گویی به بوفون)
  4. و اما شاید بوفون به همون دلیلی یووه ترک کرده که گواردیولااسطوره بارسا بعد از 17 سال بارسا رو ترک کرد و به برشیا و رم اومد 
  5. شاید بوفون به اون دلیل یووه ترک کرده که اسطوره دروزازه بانی بارسلونا اندونی زوبی زارتا ، بارسلون رو بعد از 8 سال ترک کرد و اتفاقا به والنسیا  رفت  و 4 سال هم روبروی بارسلون توپ زد .
  6. شاید به اون دلیل یووه رو ترک کرد که سرگئی بارخوان اسطوره بارسلون بعد از 14 سال به تیم رقیب یعنی اتلتیکو مادرید رفت 
  7. شاید به همون دلیل بوفون یوونتوس رو ترک کرد که آلبرت فرر اسطوره بارسلون این تیم رو بعد از 15 سال ترک کرد و به چلسی رفت و 5 سال هم با پیراهن چلسی توپ زد .

امیدوارم جواب سوالاتتون رو گرفته باشید . اسطوره ما رفت اروپا درسته
اسطوره های بارسلون هم گاها رفتن روبروی بارسلون بازی کردن 
بعضیهاشون رفتن اسپانیا و روبروی بارسا بازی کردند .
فوتبال همینه  :53:

مرسی از پاسختون . :53:  تا حدودی قانع شدم .. اما شاید دلیل واکنشم به خاطر حسی که به بوفون داشتم، و انتخاب باشگاه پاریس برای ادامه ی فوتبالش بود.

اما در کل حس خوبی نیست باشگاه در مقابل اسطورش قرار بگیره .

• Orphée, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

o55_dsfsdf.gif

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مرسی از پاسختون . :53:  تا حدودی قانع شدم .. اما شاید دلیل واکنشم به خاطر حسی که به بوفون داشتم، و انتخاب باشگاه پاریس برای ادامه ی فوتبالش بود.

اما در کل حس خوبی نیست باشگاه در مقابل اسطورش قرار بگیره .

وقتی یه شاخه از درخت جدا میشه 

هم اون شاخه ناراحته و هم درخت

اما چاره ای نیست 

تبرها برای همین هستند که شاخه ها رو از درخت جدا بکنن :53:  :53:  :53:  :53:  :thank:

• Orphée, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

بازی های منچستر در ادامه: 

lhg1_dorivlbxkaabklr.jpg

قیافه خوزه بعد این بازیا:

8rh4_dosiffqxcaav6xy.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

با نتایج اخیر بایرن کم کم باید منتظر اقدامات دالتونها(باند مخوف مولر ریبری روبن :1:  ) باشیم و شاهد اخراج کوواچ و جانشینی جناب هاینکس!!!!

• Orphée, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

رئال که باخت و بایرن هم در زمین خودش جلو آژاکس مساوی کرد در حالیکه حتی ممکن بود ببازن. 

بنظرم تعادل تیم های قدرتمند اروپا از این فص میتونه عوض بشه. در یه دهه قبل رئال، بایرن و بارسا قدرت های اصلی بودن. از امسال امکان داره هیچکدوم از این تیم ها به نیمه نهایی هم نرسن. 

یووه، پی اس جی، لیورپول، من سیتی و البته اتلتیکو تیم هایی هستن که در یکی دو سال آینده میتونن خودنمایی بیشتری داشته باشن.   

• GioVanni Agnelli, Orphée, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
جلوی بارسلونا بای باهوش بود اما تاتنهام دقیقا جوری بازی کرد ک بارسا میخواس دلیلشم مغرور بودن مربیشه جلو یکوه هم پنالتی و تک ب تک رو نزدیم و رو گرفتن الان بارسام چنتا تیر زده جلوشون هری کین عالیه ی توپ اومد و گل کرد.‌‌‌‌....

ناپولی ساری خیلی بهتر بود با قد کوتاهشون با پاس های کوتاه ضعف قدشونو جبران میکردن .....فعلا بازی ها در جریانه
  • Orphée, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

- شکست لیورپول در ایتالیا با گله یه ایتالیایی و کاپتان ناپولی /ناپل خیلی بهتر از لیورپول بود . تیرک هم زد موقعیت هم زیادتر داشت

- فرضیه  پوچتینو در یونایتد چطوره؟

• Orphée, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

تا اینجا، هر چهار تیم ایتالیایی تو چمپیونز خوب کار کردن. امسال سالِ ایتالیاست و در نهایت اصیل ترین تیم ایتالیا (یووه) قهرمان میشه

• Orphée, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

لیورپول تو این بازی خیلی از حد خودش پایینتر بود ( و نه اینکه فقط ناپولی دستاشو بسته باشه) و شخصا فکر نمی کنم ناپولی عملکرد عالی ای به نمایش گذاشته باشه.

• Orphée, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

^

انجلوتی با نگه داشتن سه دفاع توی زمین خودش عملا راه ضد حمله رو بر لیورپول بسته بود و خط حمله لیورپول هم نتونست فرم خودشو به نمایش بذاره

با خروج میلنر و خروج همشیک یه کم خط میانی ناپولی بهتر از لیورپول شد و جنگ میانه میدون رو به ناپولی باختن

اینکه بازی برگشت ناپولی توی انفیلد کار سخت و یا حتی محالی پیش رو داره ولی این برد اونا رو امیدوار نگه میداره

خط حمله ناپولی برش دوران ساری رو نداره و این میلیک اصلا به دلم نچسبید

سیمونه وردی هم فقط اسمش جالبه وگرنه دقایقی که بود هیچی نمایش نداد

تمام تلاش انجلوتی این بود که ضد حمله نخوره که توی این زمینه موفق بود و تونست تاکتیکهای کلوپ رو خنثی بکنه

• Orphée, tecra, Gin و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

بله درسته. منم عرض کردم که نه اینکه "فقط" ناپولی دستاشو بسته باشه (یک عاملش اون بود)

• Orphée, tecra و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال

- اینتر در اروپا یک تیم بی تجربه ست ولی مربیش یعنی اسپالتی تجربه نسبتا مناسبی از رقابت های اروپایی داره.

در بازی با PSV واقعا وحشیانه حمله می کردند و البته گل اولشون هم آفساید بود (در هنگام شوت آساموآ، ایکاردی در آفساید بود)

بهرحال 2 کامبک اصلا کار کوچیکی نیست که اینتر موفق به انجامش شده.

ناپولی هم تونست 3 امتیاز حساس رو از لیورپول بگیره.

لیورپول امسال تیم جالبی نشون نداده به صورت کلی و مهم ترین دلیلش هم افت صلاح هست.

• eⁿzº, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

چه بازیایی بودن، چقد خوبه این CL..

آدم چطوری میتونه ازین همه گل قشنگ ارضا نشه؟!  :8:  :6:  :77:  :worship:  :speechless:  :me gusta mucho cre:  :troll insane:  :happy crying:  :seriouslyChan:  :black_excited tear:  :435:  :quasimodo:  :474:  :baghal:  :463:  :473:  :38:  :a025:  :105:  :crazy:  :eyebrows:

هنوز تو کف گل های بارسا هستم. بخصوص اون گل راکیتیچ و جا خالی دادن های سوارز برا مسی..  :8:

اینتر فراتر از انتظار ظاهر شده.. بشخصه هیچ شانسی برای صعودشون قائل نبودم ولی الان همه چی ممکنه. ناپلی عالی نتیجه گرفت. کار رم با برد زسکا مقابل مادرید سخته. 

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال

- یک چیز دیگه که میخواستم درباره اینتر بگم دروازه بانشون هست، سمیر هندانوویچ دیگه اون دروازه بان با طراوت سابق نیست، اینتر برای اینکه به موفقیت برسه باید یک دروازه بان جدید و مطمئن جذب کنه.

دوره هندانوویچ هم مثل سزار و تولدو به پایان رسیده و ادامه دادن بیشتر از این اشتباه ـه.

مسی هم فکر میکنم رکورددار زدن به تیرک ـه این فصل ـه ! نزدیک به 10 بار در تمامی رقابت ها به تیرک زده !

• tecra, amirali2001, farzad-t و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

با پیروزی هر چهار نماینده ایتالیا در رقابت های هفته دوم اروپا، لیگ ایتالیا، با اختلاف اندکی لیگ انگلیس رو پشت سر گذاشت و پس از لالیگا در رده دوم بهترین لیگ‌های اروپا ایستاد.

wr3d_unnamed_40.jpg

لالیگا              89.283 امتیاز

سری آ          67.440 امتیاز

لیگ برتر        67.177 امتیاز

بوندس لیگا    61.784 امتیاز

لوشامپیونه    51.998 امتیاز

این یکی از دلایلیه که آنیلی داره تلاش میکنه تیم‌های ایتالیا رو قوی کنه.

• حامد, GioVanni Agnelli, AAG و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

اینتر صعود کرد :22:

لوریس معلوم نیست چیکار کرده بازی ای که تاتنهام برتر بود اخراج شد و دقایق اخر بازی 2-2 شد.

• AAG, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Untitled.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

بروزوویچ عالی بود این صحنه  :1:

https://twitter.com/...194252060360704

• ace of glass, amirali2001 و farzad-t از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

من دلم برا ناپولی سوخت پاریس مدعیه صعود نکنه بهتره .....امیدوارم ناپل صعود کنه بازیه برگشتو ببرن صعود کرده هستند .....بوفونم ک دیگه اگه میرفت لیورپول الان خیلی وضعش خوب بود این توخل سسخله .....

اینترم صعود کرد بهتر دور اول شاید ی تیمیو حذف کنن دور دوم ب ما بخورن این و ناپولی  ب نفعمونه .

دورتموندم وضع حملش بد نی ولی دفاع کردن بلد نیستن نمیدونم چرا اتلتیک واداد

• tecra, amirali2001, Jevdelffon و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی