پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7133 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امشب فیوره و ناپولی هم بازی دارن که امیدوارم صعود کنن

36578289552864189343.png

بازی رفت سویا در خانه 2-1 زنیت روبرد

فیوره تو کیف 1-1 کرد

ناپولی هم 4-1 برد تو الممان

اون بازی هم مهم نیس :1:

• AAG, Orphée, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran

نمیدونم اون رکورد نیمه نهایی های تیمها رو که گذاشته منظورش صعود بوده یا برد و باخت هر یک از بازیها! ینی مثلا یووه 7 بار از 10 باری که به نیمه نهایی رسیده رو موفق به صعود شده یا اینکه تو کل بازیهای رفت و برگشتی که تو نیمه نهایی ها انجام داده 7 تا شو برده و 3 تاشو باخته ! گیح شدم از دوستان اگ ممکنه بیان منو از اشتباه دربیارن :fp: 

اگه اولی باشه که ینی ما رکورد 70 درصد گذر از نیمه نهایی ها رو داشتیم که بالاتر از سه تیم دیگه این رقایبتا میشه در واقع! ....بایرن 62.5 درصد ....رئال 52 درصد و بارسا 42 درصد :22: 

یوونتوس که هفت بار فینال رفته پس احتمالا همون 7 از 10 درسته.برعکس کوپا که از 32 بارنیمه نهایی فقط 15 بار رفتیم فینال اینجا خوب بودیم.و البته درصد موفقیت تو فینال های هر دو رقابت که بهتره سکوت کنم :fp:  :141: (این جا عوضش کوپا  وضعمون بهتره)

• Escanor, Georgia , ace of glass و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Untitled.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
دوست نداشتم راجبه این قضیه پست بدم ولی ..

میخواستم ببینم طرفدارای تیمهای نیمه نهایی دوست دارن با کجا بیفتن با کجا نیفتن توی فروم های ایرانیش سر زدم خیلی جالب بود

تمایل دارن ::.

توی فروم یووه اکثرا تمایل دارن با ریال بازی کنن
توی فروم ریال 90% اصلا یوونتوس رو حریف نیمه نهایی نمیدونن و فکر میکنن اگه به یووه بخورن مستقیم بلیط برلین رو گرفتن
توی فروم بارسا تقریبا همه دوست دارن با ریال بازی کنن
توی فروم بایرن میتونم بگم براشون فرقی نداره آنچنان

عدم تمایل ::.

توی فروم یوونتوس تقریبا همه تمایل دارن بابایرن بازی نکنیم
توی فروم ریال همه دوست دارن با بایرن بازی نکنن
توی فروم بارسا واقعا همشون دوست دارن با یووه بازی نکنن
توی فروم بایرن همچنان دایورت حاکمه و تیمی رو به تیمی ترجیح نمیدن

با این اوصاف خدا خدا میکنم با ریال بازی کنیم ، ی گوش مالی حسابی نیاز دارن باید تحقیر بشن توسط یووه تا دیگه اسم یوونتوس رو نیارن و هیچ‌وقت نخوان با ما بازی کنن اتفاقا همین باعث میشه فشار رو تیم نباشه و بهتر بازی کنیم ،
ریال تیمی نیست که ازش بترسیم ، واقعا ریال چی داره ؟

ما با المپیاکوس و اتلتیکو و دورتموند و موناکو سر شاخ شدیم

ریال چی؟؟ با بازل و اتلتیک و لودوگورتس و شالکه
تا حذف و تحقیر فقط 5 دقیقه وقت داشتن بازی اتلتیک هم با گل دقیقه آخر 88 بردن در مجموع دو بازی 1-0 شدن

نمایش ریال به مراتب ضعیف تر از یووه بوده ولو اینکه هنوز همه ازش به عنوان مدعی یاد میکنن و یووه رو از پیش حذف شده میدونن ،، اینا همش از اثرات تبلیغات و رسانه ها و هایپ شدن ریال هست ضمن اینکه دارن نون قهرمانی پارسال رو میخورن که اونم از قضا کاملا شخمی و شانسی دقیقه 94 اتفاق افتاد و چن دقیقه قبلش مث سگ داشتن میلرزیدن از ترس اتلتیک ریال بازی قبل نیمه نهایی با والنسیا و بازی بعدش با سویا بازی داره شیرشون در میاد این وسط چی کم داریم؟؟
ی سوپر یوونتوس تا این نجس هارو از چمپیونز لیگ با اردنگی بندازه بیرون و بشینیم ی دل سیر به گریه های راموس و زجه زدنای پنالدو بخندیم ریییییسه بریم و سرمست بشیم دست و پا زدنای کاسیاس !
فقط این عوضی هارو حذف کنیم به همتون شیرینی میدم ، پوگبا برگرد پسرم بهت نیاز داریم
  • AAG, Orphée, Heypnotism و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
ناپولي و فيوره و نيپرو و سويا رفتن نيمه نهايي. با اين حساب ٣ تيم از هشت تيم نيمه نهايي هاي جام هاي اروپايي ايتاليايي هستند كه فوق العاده به حساب مياد. برابر با اسپانيايي كه سال پيش قهرمان هر دو ليگ شده بودن و ٣ تيم تو نيمه داشتن. يعني خيلي شيك امكان داره سوپر كاپ سال ديگه مثل امسال كه اسپانيايي بود، ايتاليايي بشه.
توي سي ال مطمئنا دوست داريم به ريال بخوريم چون هم خاطره هاي خوبي داريم هم از دو تيم ديگه شكننده تر هستند و نتايج بد اين فصلشون از دوتاي ديگه بيشتر بوده (باخت به شالكه و اتلتيكو و ...) اون ور هم فينال ترجيحا بارسا چون از اخرين فينال اروپاييشون زمان بيشتري ميگذره تا بايرن.

ليگ اروپا هم اگه سويا به نيپرو نخوره شانس ايتاليا خيلي بالاست. هر تيمي به نيپرو بخوره احتمال ٩٩ درصد بالا ميره، از اون طرف هم فيوره هم ناپولي توانايي حذف كردن سويا رو دارن بخصوص فيوره. ناپولي يكم جلوي تيماي اسپانيايي ضعف نشون داده اما فرم خوبي قرار دارن. خيلي دوست دارم فينال فيوره ناپولي رو تو ورشو ببينم. آدم يادش به فينال كوپاي پارسال ميافته! احتمال اينكه سويا به نيپرو نخوره هم ٦٦ درصده. ولي حتي در صورتي كه فيورن ناپولي تو نيمه به هم بخورن، باز هم شانس قهرمانيشون بالاست.
  • eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

به نظرم ناپولی قوی تره از فیورنتینا هست پس اگر قراره تیمی به سویا بخوره که زور حذف کردنش رو داشته باشه بهتره ناپولی بهشون بخوره ...

فراموش نکنیم که ناپولی تیم دوم آلمان یعنی وولفسبورگ رو تو آلمان 4-1 برده! الان فرم خیلی خوبی داره ناپولی و مصدوم هم نداره تمام تیمش رو در اختیار داره بنیتز و در حالت عادی شانس قهرمانی شون حتی از سویا هم بیشتره ... مهم تر از اینا اینکه بنیتز استاد فتح تورنمنت ها و جام هاست و می دونه تو این مراحل باید چیکار کنه.

امیدوارم هر اتفاقی می افته فقط ناپولی و ویولا به هم نخورن!

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

بدترین اتفاق برای یوونتوس اینه که به بایرن یا بارسا بخوره. واقعا ایندوتا الان بدطوری تو اوج هستن

دوست دارم اگر قرار باشه با یکی از اینا بازی کنیم اولین بازی تو خونه ی اونا باشه.

ولی در مورد رئال. واقعا رئال بین این 3 گزینه ایده ال تر هست برای یوونتوس

رئال تیم سال قبلش نیست. اکثر بازیکنان زیاد مصدوم میشن. مودریچ رو که اصلا دیگه برای نیمه نهایی ندارن و بل و بنزما هم هر لحظه ممکنه گوشه نشین بشن.

به ترتیب ، دوست دارم به رئال ،بایرن و بارسا بخوریم.

• Escanor, Georgia , ace of glass و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

تقابل یوونتوس با بارسلونا می تونه جالب باشه!

تقابل کیلینی و سوارز! و البته تقابل اورا و سوارز! چه پدری در بیارن این دو تا از سوارز :1: :1: :1:

• alexdelpiero, tecra, sia10 و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

سلام بکس قرعه کشی لیگ قهرمانان چی شد؟

خودم تحقیق کردم شد ساعت 2.30 بعد از ظهر به وقت ساری ! :1: :pep:

• eⁿzº, Escanor, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

@conte  :troll insane:  :troll insane:  :troll insane:  :troll insane:  :troll insane:

به هر تیمی بخوریم استرس دارم چه وضعشه  :desk flip1:  :Facepalm:

• Orphée, FarSH4D, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

ناپولی - دنپیرو

فیورنتینا - سویا

• juve's fan, eⁿzº, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یووه رئال ............هوووووووووووووووراااااااااااااا

الگری خر شانس

• Orphée, eⁿzº, alijuve و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا . رفتیم فینال

• eⁿzº, Georgia , D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
دوست دارم جووه

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

ایول اما ایکاش اول مهمان میشدیم

• Georgia , HAM1DR37A, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا . رفتیم فینال

:milk: :milk: :milk: :newspaperguytear:

• Orphée, FarSH4D, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

pirlo1365

pirlo1365

عضو جدید

• اعضا
  • 29 ارسال

تبریک میگم،قرعه خوبی افتاد بهمون،فقط تنها ترسم ناداوری هست و 10 نفره کردن یوونتوس وگرنه دیروزم گفتم،اسانترین قرعه رئاله،این انجلوتی بیاد تورین خودم به شخصه میرم بالا سرش :1:

• eⁿzº, alexdelpiero, Escanor و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JUVENTUS_HOME_2013_2014.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

امسال همه تیم های حاضر صلابت پارسال رو ندارن از جمله بایرن، دیگه اون دوران گذشت که یووه میومد 3 تا 3 تا از بایرن میخورد همه هم راضی بودن گذشت

همه این تیم ها از رئال گرفته تا بارسلون و بایرن در مقطعی از فصل واقعا افتضاه کار کردن الان هم هر از چند گاهی از این تتایج میگیرن

ولی از اون طرف این فصل یووه با صلابت ترین تیم اروپاست، درسته 7 تا نمیزد ولی یادم نمیاد مثلا 3 هیچ ببازه از یه تیمی، آمار تیم چه از لحاظ گل زده و خورده گواه مطلبه، تک به تک هم بخوای مقایسه کنی از همه تیم های حاضراگه سرتر نباشه کمتر هم نیست، اینو 6 ماه دارم میگم الانم میگم، اگه مصدوم نداشته باشیم یا مثلا ناداواری نشه 100% هر تیمیو می بریم

• alexdelpiero, Escanor, Georgia و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

با توجه به کم تجربه بودن تیم بهتره بازی اول خونه ما باشه.
اونوقت با یه تساوی صفر صفر یا حتی بهتر با یه برد 1-0 میتونیم تو مادرید دمار از روزگار این نازپرورده های مخت خور در بیاریم.

ولی اگه بازی اول اونور میفتاد اونوقت حفظ نتیجه و جبرانش تو خونه و فشار و استرس بازی در خونه میتونست بازی ما رو شدیدا تحت تاثیر قرار بده و با یه گل خوردن هم دیگه کلا نابود میشدیم.

البته هرکس نظر خاص خودشو داره ولی من که کلا همه جوره راضیم.

• Orphée, alijuve, alireza.de710 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

بعد از دوازده سال رسیدیم نیمه نهایی و باز هم رئال      :hug:  

• alijuve, alexdelpiero, sia10 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال

بهترین قرعه ممکن خورد بهمون :1:

ریال نسبت به بارسا و بایرن قشنگ یه سطح پایین تره امسال و شانسمون کاملا برابره برای صعود در حالت عادی اما چون طرف مقابل ریال هست و همیشه به نوعی با ما مشکل داشته شانسمون حتی کمی بیشتر هم هست . یادمون نره پارسال با توجه به اینکه کونته ای رو نیمکتمون بود که از اروپا یه ترس بزرگ داشت و برای اولین بار جلوی ریال 4 دفاعه بازی کردیم ( اونم با اوگبونا در پست دفاع چپ و مارکیزیوی وینگر و یورنته به عنوان مهاجم ) باز هم ریال به زور داور و اون اشتباه واضح و فیلم بازی کردن خانوم بازیگر که منجر به محرومیت داور هم شد تو بازی رفت تونست با اختلاف یه گل شکستمون بده و بازی برگشت هم اگه پلی استیشن بازی کونته نبود قطعاً مساوی هم نمیتونستن بگیرن . این نتایج واسه پارسالیه که هم ما تو اروپا ضعیف تر از امسال بودیم هم ریال بهترین سالش رو سپری میکرد و قهرمان هم شد .

حالا امسال که قطعاً شرایط برای ما بهتر هم هست . فینال برلین اصلاً دور از دسترس نیست .

• Orphée, eⁿzº, alijuve و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

من یکی به فینال خیلی امیدوار شدم. ما چیزی کمتر از رئال نداریم

• alexdelpiero, Georgia , ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی