پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7132 پاسخ برای این موضوع

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
عباس نظرتو دوست دارم
اما بنظرم بایرن خیلی افت کرده نسبت به تیم هاینکس

ریال فراز و نشیب داره بیشتر مسایل روانی براشون مطرحه - خط دفاع و دروازبانشون که افتضاح ترین بین همه تیمای این مرحله ان حتی پورتو و موناکو

من فقط بارسا رو قدرتمند تر از یووه میدونم ولو اینکه حذفشون غیر ممکن نیست اونا هم مثل ما فشار زیادی بهشون وارده توی ۳ جبهه میجنگن
دفاع راستشون ک تعطیله !
از نظر خط میانی حتما با اضافه شدن پوگبا ازمون ضعیف تر هستن
ضمن اینکه متعو زیاد مطمئن نیست پیکه هم همینطور دفاع چپ شیش دنگی هم ندارن ، مث یوونتوس تقریبا هیچ دفاع 6 دنگی ندارن ولی در کل دفاع یووه رو بهتر میدونم با اختلاف کمی
راکیتیچ و رافینیا و اینیستا! یا ژاوی در حد مقابله با هافبک های ما نیستن
خط حملشون فوق العاده قوی هستن بهترین توی دنیا بنظرم با اختلاف نجومی از ما بهتر اند و همین کارو سخت میکنه

اما میشه از کار انداختشون! چطور سویا باهاشون مساوی میگیره تو کمپ نو ما نتونیم؟؟ شرطیکه روز خوبمون باشه و از اسمشون نترسیم و سوتی ندیم

توی دروازه قاطعانه هیچ تیمی در حد اندازه بوفون خیالش تخت نیس نا امید نباشید همونطور که من شانس اتلتیک رو هنوزم زیاد میدونم برای مرحله بعد همینطور پورتو پس اون طرف سکه روی یوونتوس بارسا پورتو اتلتیک هم نیم نگاهی داشته باشید

اگه بخوام درجه بندی قدرت کنم واقعا بعد بارسا یوونتوس رو بخت دوم قهرمانی میدونم من ادم خوشبینی نیستم ولی تیممو خوب می‌شناسم یوونتوس 2015 استراتژی اتزوری 2006 رو داره
تیمای دیگه هم به اندازه کافی ضعف دارن امسال نمیگم ما نداریم ولی اگه کنترلش کنیم میشه شانس سه گانه قایل شیم ، باید جسور باشیم

* چرا بایرن رو تیم دوم از نظر قهرمانی نمیدونم؟
مهم ترین چیزی ک بایرن امسال نداره فیزیک و تمرکز میانه میدانه برعکس یوونتوس بازیکنانش انگار دارن منچ و مارپله بازی میکنن هیچی از درگیری و خشونت و استواری یاد نگرفتن فقط سرعت و تکنیک دارن تازه تیمشون خیلی سوراخ داره
دانته - الونسو - نویر - بشتوبر -

بن عطیه و شواینی و ریبری و روبن هم که فعلا مصدوم ان تا بیان ببینیم چی میشه

*راستی بارسا هیچوقت بجز 433 بازی نکرده توی 8 ماه اخیر پس چی نتیجه میگیرین ؟
  • juve's fan, Principino, Prince Claudio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

هوادارای بایرن شدیدا از گواردیولا و بازیکنای اسپانیایی که با خودش آورده ناراضی هستند. امروز داشتم بایرن زون رو یه نگاه مینداختم.

حرف های طرافدارا جالب بود

یکی گفته بود که تیم ما از a تا z پلن داره اما کافیه تیم روبرو دفاع کنه و ضد حمله بزنه اونوقت با 26 تا پلن مختلف هم نمیتونیم برنده باشیم!

بعضی هم گفته بودن که با این تیم مرحله بعد شانسی ندارن حتی اگه صعود کنن.

• AAG, juve's fan, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
سجاد به نظرم یک مقدار زیادی خوشبینانه داری به تیممون نگاه میکنی.

بازی با دورتموند نشون داد ما مقابل تیم هایی که پرس شدیدی اعمال میکنن کلا توانای حفظ توپ رو از دست میدیم، برای مثال تفاوت بارسا و بایرن (که شدیدا پرس میکنن) با دورتموند اینه که نه دفاعشون انقدر داغونه و نه خط خط حملشون انقدر ضعیفه که 180 دقیقه حتی نزدیک دروازمون هم نشن.پس در کنار از دست دادن مالکیت توپ هم دروازمون بیشتر به خطر میوفته و هم ضدحملات و در مجموع موقعیت های گلزنی کمتری نصیبمون میشه.

بازیهامون با اتلتیکو و حتی همین بازی رفت با موناکو نشون داد که اگه تیمی بخواد مقابل ما دفاع صرف انجام بده توی گلزنی شدیدا دچار ضعف میشیم.فرضا اگر بخوایم با همین اتلتیکو بازی کنیم مثل اون دو بازی مشکل خلق موقعیت خواهیم داشت.

دو بازی با المپیاکوس هم نشون داد که توی بازیهایی که شرایط تقریبا عادیه و تیم مقابل پایاپای بازی میکنه کسب هر نتیجه ای دور از ذهن نیست.پورتو و رئال رو میتونیم مثالی از این نوع تیمها و البته چند لول بالاتر از المپیا بدونیم.

البته این رو هم بگم که این نوع نگاه رو میشه بدبینانه ترین نوع نگاه دونست.خودم هم انقدر شرایط رو سخت نمیدونم اما بالاخره وقتی حالت خوشبینانه رو در نظر میگیریم نباید از حالت بدبینانه غافل بشیم.
  • juve's fan, Principino, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

کاملا موافقم ^

اما از اونجایی که نمیشه تو 2 3 هفته معجزه کرد من ترجیح میدم با تیپ اولی که گفتی از تیم ها روبرو بشم. میدونم که شانس تیم ما کمتره و حتی احتمال باخت بد هم هست اما حداقل میدونیم که میشه به دروازشون رسید.همچنین اینکه به نسبت

قبل هم بازیکن های بهتری داریم و هم خیلی از این جهت که تحت پرس توپ رو بگردونیم پیشرفت کردیم. همونطور که گفتی اگه دفاع متمرکزی اننجام بدیم برای هر تیمی سخته رسیدن به دروازمون. نشون دادیم که میتونیم روی ضد حملات هم خطرناک باشیم.

شخصا اگه بخوام رقیب مرحله بعد رو انتخاب کنم (در صورتی که بگیم رئال و بایرن و بارسا بیان بالا) بارسا و "این" بایرن رو ترجیح میدم. شاید دلیل اصلی انتخابم هم این باشه که میدونم انجلوتی میتونه الگری رو مات کنه کامل! انجلوتی یک مربی

انعطاف پذیر ایتالیایه! اما گواردیولا بعید بنظر میاد تاکتیک بازیش رو عوض کنه. اصلا بعید بنظر میاد که تاکتیک دیگه ای بلد باشه! انریکه هم که همه ما ایتالی فن ها خوب میشناسیمش. اِمِری و سویا کاملا نشون دادن که بارسا چقدر نقطه ضعف داره.

+ بازی های دیشب و مخصوصا عملکرد مدافعین این تیمها کاملا نگاه منو به مدافعان خودمون عوض کرد! اوگبونا رو از داوید لوییز بشتر قبول دارم الان!

• J U V E N T I N I, AAG, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

These things bring you to reality as to how fragile you are; at the same moment you are doing something that nobody else is able to do. The same moment that you are seen as the best, the fastest and somebody that cannot be touched, you are enormously fragile. Because in a split second, it's gone

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21197 ارسال

- بین 8 تیم، صعود بارسا تقریبا قطعی شده که اتفاقا به نظرم قوی ترین تیم حاضر هم هست. خط حمله بارسا واقعا کوبنده ست، الان خط حمله بارسا فقط به مسی متکی نیست، حتی گاها مسی میاد عقب تر ولی این سوارز و نیمار هستند که با سرعت و تکنیک خودشون دفاع حریف رو در هم می کوبند. فلج کردن این خط حمله در عین اینکه غیرممکن نیست میتونه بلیط صعود به مرحله بعد باشه، ولی واقعا مهار کردشون سخت ـه.

بارسا تیمی ـه که هر چقدر از تایم گل زدنشون دور بشن، تیمشون بی نظم تر میشه و میشه از ضعف عمق خط دفاعی شون استفاده کرد، پیکه و متئو واقعا مدافع های مطمئنی نیستند و با کمی فشار و برنامه ریزی میشه ازشون عبور کرد.

شخصا دوست دارم به بارسا بخوریم ! تو این سالها که بارسا تی طراز اولی شده ما هرگز باهاشون بازی نکردیم.

صعود رئال و بایرن هم هنوز مشخص نیست، ولی خیلی استقبال می کنم از صعود پورتو،

واقعا از بایرن گواردیولا متنفرم !

• juve's fan, Principino, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
خب مرسی از همتون که نظرتونو گفتین ، منتظر نظر امیر و پویا هم بودم

در مجموع همه چیز از نظر سیستم اتخاذی الگری رو وابسته به تیم مقابل میدونم

اگر قرار باشه با بارسا بازی کنیم من نظرم شبیه به سینا هست ، بازی الکلاسیکو رو نمیدونم چقدشو دیدین ولی نشون داد بارسلونا از تیکی تاکای پپ فاصله عجیبی گرفته و ریال ماد ریدی که معروف به ضد حمله است ، رو به سخره گرفتن نیمه دوم و بلایی به سرش آوردن که دفاع های ریال توی ضد حمله هاشون حل شدن حالا من سرعت واران و راموس و مارسلو و کارواخال رو از اورا و لیخ و بونوچی و کیلینی بیشتر میدونم پس خیمه زدن رو دروازه بارسا استقبال از حذفه ترجیح میدم موقعیت رو بدست اونا بدیم خط دفاع ما از نیم فصل اول خیلی بهتر شده و ویدال و مارکیزیو خیلی خوب اضافه میشن ضمن اینکه پیرلو هم بهتر شده پس به این سادگیها وا نمیده

اما در صورت بالا اومدن بارسا ریال بایرن یووه
من ریال رو ترجیح میدم بخاطر ضعف شدید خط دفاع و دروازشون باز هم با اتخاذ حالت مشابهی از در اختیار قرار دادن مالکیت توپ به حریف بایرن هم همینطور پس ترجیح میدم مقابل تیم هایی که مهره خای سرعتی تر از ما دارن و ضد حمله هاشون کارآمده از سیستم ضد تاکتیک استفاده کنیم کاری که بازی برگشت دورتموند بخوبی انجام دادیم

محمد نمیدونم از چه نظر گفتی خوشبینانه صرفا اگر بخاطر اشتباهات مدافعین ما میگی ؟
کراماتی از مدافعین تیمهای احتمالیمون بگم

دانته که دیدیم دیشب ب تنه کمر به حذف بایرن بسته بود
اشتباه مرگبار گودین یکی از 3 4 مدافع مرکزی برتر دنیا از نظر خودم که بیل نتونست گلش کنه
ژابی الونسو و اشتباه بچه گانش دیشب
داووید لوویز و دبل لایی که از سوارز خورد و دوتا گل رو تقدیم بارسا کرد
گل بخودی متعو به بارسا
پاس گل اخیر دنیل آلوز به مهاجم حریف تو لالیگا
پاس گل تماشایی تونی کروس کسیکه درصد پاس صحیحش 93% هست توی لالیگا و حماسه کاسیاس و 4 تایی شدنشون تو همون بازی
اشتباه راموس بازی پری شب و پاسی که به گریژمان رسید و زاویه شوتش بسته بود وگرنه گل میشد
و .......

راجبه موناکو هم خب نمیشه گفت دست و پامون بسته بود ، الگری همیشه گفته دوست ندارم تو خونه بی محابا حمله کنیم و گل بخوریم خودمون رو به آب و آتیش نزدیم ولی با همون حال اگه ویدال و توز و موراتا وظایفشون رو با دقت انجام میدادن آیا 4-0 نمیشدیم ؟

راجبه اتلتیک خب میشه گفت نمونه تقویت و ادیت شده موناکو با اپشن های تکمیلیه بازی رفت ی بازی توی گروه بود و شرایطش فرق میکرد اما همونطور که ما موقعیت نداشتیم اونا هم موقعیت خاصی نداشتن تنها کاری که کردن این بود قدر دونستن از اشتباه یار گیری ما استفاده کردن و بهمون گل زدن کاری که ما نکردیم ولی بازی برگشت چی؟ اصن یووه مگه حمله کرد؟ اون یک بازی مصلحتی بود هردو تیم به مساوی راضی بودن و یک بازی تمرینی بود
علی ای حال میگم ما هم بی اشتباه نیستیم اما اگر کماکان روزه خوبمون باشه و تک موقعیت هامون رو نزنیم توی سر و کله کوروا سود پشت دروازه میتونیم اتلتیک و موناکو رو هم با 2 3 گل بدرقه کنیم

دوست دارم پورتو و اتلتیک بیان بالا
اتلتیک ک دلیلش واضحه ، پورتو هم دلیلی مشابه بهمن دارم ضمن اینکه بایرن حتی ضعیفش هم ترسناکه با روبن و ریبری
بارسا هم چه دوس داشته باشم چه نداشته باشم ی پای نیمه نهاییه
  • J U V E N T I N I, Huceyn, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

منم مثل شما قبول دارم الان تیم خیلی خوبی داریم و شکست دادنمون خیلی سخته. اینم قبول دارم که تیم های دیگه نقطه ظعف هایی  دارن که می تونیم از همونجا بهشون ضربه بزنیم. اما خب یه نگاهی به نقاط قوتشون هم داشته باشیم بد نیست. ما تا اینجا هیچوقت جلوی خط حمله ای مثل خطوط حمله ی بارسا و رئال بازی نکردیم !! مطمئمن هستم همتون حداقل 2 تا بازی از این 2 تا تیم دیدین. که اگه دیده باشین می دونین تو رئال رونالدو و بیل با یه استارت می تونن تیم حریف رو غافلگیر کن تو بارسا هم نیمار و سوارز !! یعنی تیم ما اگه بخوره به این 2 تا تیم و بخواد حمله کنه فقط کافیه یه سوتی اون جلو بدیم که یهو ببینیم رونالدو, بیل, بنزما با خامس رودریگز یهو رو سرمون خراب شدن. یا تو بارسا مسی, نیمار و سوارز.

دفاع ما خیلی خوبِ اما خب فکر کنم همتون قبول دارید که همه ی عناصر دفاعی ما یه جورایی کُند هستن. دفاع ما تو دفاع منطقه ای بدون شک بهترین دفاع حال حاظر اروپا هستش اما تو فضای باز به دلیل سرعت پایین مدافعینمون واقعا مشکل داریم. چیزی که تیمایی مثل بارسا و رئال توش استاد هستن و فقط کافیه به اون 3 تا بازیکن جلوشون فضا بدی تا سرت رو ببرن !! یعنی تصور اینکه رونالدو از چپ, بیل از راست, بنزما و رودریگز از وسط تو یه ضد حمله اونم با 100  تا سرعت بیان سمتِ کیلینی, بونوچی, بارزالی و پیرلو واس من یکی حداقل ترسناکِ :D .

اگر هم بخواییم فقط دفاع کنیم که ریسکش خیلی بالائه چون بیایید رو راست باشیم رئال و بارسا ( مخصوصا رئال ) 2 جین بازیکن با استعداد دارن که می تونن بازی رو از راه های مختلف مثل فانتزی بازی یا شوت های از راه دور  باز کنن واس تیمشون. رئال یه مودریچ داره که یه جورایی مثل پیرلو خودمون پاس های فوق العاده ای میندازه. رونالدو و بیلی داره که شوتاشون واقعا مهارش سخته. رودریگز و ایسکویی رو داره که فانتزی بازای خوبین و می تونن دفاع کند مارو دچار مشکل بکنن. به همین دلیل اصلا دوست ندارم به رئال بخوریم. چون رئال اگه رو فرم باشه باز مثل همیشه خیلی راحت گل می خوره, اما خیلی خیلی خوب هم گل می زنه و گل خورده تو بازی های رفت و برگشت می دونید یعنی چی :D بارسا هم اینطوریه اما خب بارسا مثل رئال مهره نداره و اگه بتونیم همون 3 نفر رو یه جورایی مهار کنیم کافیه و کسایی مثل ایسکو و خامس و مودریچ تو بارسا نیستن :D

بایرن هم اگه ما بهش بخوریم من می گم 100 درصد برنده ایم البته به شرطی که ریبری و روبن نباشن :D یکیشونم نباشه باز دست بالا برای مائه اما خب اگه باشن باز همون مشکل حمله ی سریع اونا و دفاع کُندِ ما پیش میاد. 100 البته نباید از مانوئل نویر هم غافل بشیم. کاری ندارم می گن از بوفون بهتره و .. اما از حق نگذریم گُلرِ چغری هستش که سخت گل می خوره مخصوصا اگه روز خوبش باشه. اما خب باز با این شرایط من بایرن رو 2 تا تیم اسپانیایی ترجیح می دم. بایرن رو تو رفت و برگشت می تونیم شکست بدیم اون 2 تای دیگه هم ایشالله تو تک بازی.

به پورتو هم بخوریم من هیچ حدسی نمی تونم بزنم چون واقعا پورتو رو نمیشناسم :D  از اتلتیکو هم اسم نیووردم چون اونا رو باید تو فینال بینیم. فینال مورد علاقه امسال من یووه Vs اتلتیکوئه اونم فقط به خاطر آقا سیمئونه !! :D حالا فعلا دعا کنید هفته بعد بتونیم به سلامت بریم جزء 4 تا تیم تا ببینیم چی می شه !! :D

• mory, tecra, Escanor و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3762 ارسال

ابتدا امیدوارم همین موناکوی سمج رو در بازی برگشت از پیش رو برداریم ...

اگر رفتیم بالا امیدوارم به اتلتیکو یا پورتو بخوریم که البته به هیچ عنوان بازی راحتی نخواهد بود .

با توجه به شرایط بایرن و حجم بالای مصدومینش صعودش رو با نتیجه ای که رقم خورده بسیار سخت میدونم مگر اینکه تیم گرگی مثل پورتو در بازی برگشت روزش نباشه و یکسری اشتباهات سریالی رو کلید بزنند که بلای جونشون بشه .

بالا اومدن اتلتیکو هم  به اندازه امکان صعود ریال مادرید پررنگ نیست و در همین بازی رفت هم ریال موقعیت های بسیاری داشت که با بدشانسی گل نشدند .

در مورد بارسا و ریال هم همونطور که دوست خوبمون (حسین ویدال ) گفتن درسته که بی اشکال و شکست ناپذیر نیستند ولی مسلما تیم کاملتری نسبت به ما دارند و شرایط بازیکنانشون قابل قیاس با ما نیست و به همین خاطر دارای انعطاف بسیار بیشتری در نوع بازی خودشون نسبت به ما هستند و کار دشواری خواهد بود .

برای خود من تا همین جای کار هم  نتایج راضی کننده بوده و فکر می کنم مجموعه یووه رسالت خودش رو در این رقابت ها بخوبی انجام داده حتی اگر نتونه در نیمه نهایی یا دیدار فینال هم حضور داشته باشه .

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

خب منم نظرم رو بگم. :1: 

در مورد اینکه کی شانس اوله:

من تا قبل این مرحله و مصدومان بایرن می گفتم بایرن شانس اوله. الانم اگه این مرحله رو رد کنن و مصدوماشون برسن نیمه نهایی و آماده باشن شکستشون سخته.

از بایرن که بگذریم می رسیم به بارسلونا. در مورد بارسا مفصل نظر میدم. اونایی که تو فوتی هستن می دونن من بعد یوونتوس بارسا رو دوست دارم و ممکنه تعصب هم در نظراتم دخیل باشه. مهم ترین مشکل بارسلونای امسال از نظر فنی، اشتباهات عجیب در دفاع، افت اینستا (البته 2 بازی اخیر خوب بود، باید ببینیم بعد مصدومیت چه فرمی داره) و خودخواهی نیمار هست که در چند بازی اخیر کمتر شده. بارسلونی که مقابل پاریس دیدیم دیشب یکی از بهترین نمایش های بارسا در این فصل بود. فقط یه نکته وجود داره. مسی بعد خطایی که در اواخر بازی برگشت با سیتی روش انجام شد، اون آمادگی قبل رو نداره و با ریسک کمتری بازی می کنه. وگرنه حمله بارسا بی رحم تر از این هست. اینکه که پاریس چندین مهره رو نداشت درست، ولی بازم تیم سرسختیه و خیلی سخته تو پاریس 3-0 جلو بیفتی. سوتی های لوئیز هم وقتی بولد میشن که بازیکنایی مثل سوارز داشته باشی، وگرنه همین لوئیز میشه ستاره تیم و مقابل تیم سابق پیراهن میدره. :nish:  عملکرد امسال بارسلونا در اروپا عالی بوده و خیلی بهتر از لیگ. شاید دلیلش این باشه که تیما در اروپا با تمام توان ظاهر میشن، مخصوصا اگه بازی رفت تو زمین حریف باشه.

در مورد بازی با سویا هم که گفتن، تو سانچز پیزخوان بود و چون قبل اروپا بود و تو زمین حریفی که 1 ساله نباخته، خیلی نمیشه با این بازی مقایسه ش کرد. تو نیوکمپ بارسا همین بازیو 5-1 برد در حالی نیمه اول خوبی هم نداشت. خط حمله بارسا خیلی وحشتناکه و خیلی وقتا نمیشه جلوشو گرفت. مسی و سوارز در بدترین روز تیم می تونن سرنوشت بازی رو عوض کنن. مثل کلاسیکوی برگشت یا بازی های مقابل میلان و پاریس دوره مرحوم تیتو. نیمارم با اینکه مسخره بازی های خاص خودشو داره ولی دقت ضرباتش خیلی بالاس و سرعت خوبی هم داره. خط هافبک بارسا صلابت گذشته رو نداره ولی کم بهش توجه میشه. مخصوصا وقتی راکیتیچ حضور داره و ماسکرانو هم تو ترکیب هست، خط هافبک تیم مقابل تا دقیقه 70 تخلیه انرژی میشه و در ادامه گل زدن بارسلونا راحت تر میشه. بارسا با حضور ثابت این 2 نفر شاید فقط 1 بار نتیجه نگرفته و اکثر بازی ها رم عالی ظاهر شده. دفاع بارسلونا صلابت لازم رو نداره، مخصوصا در ضد حملات آسیب پذیر هست. اما حقیقت اینه سطح مدافعین همه جا افت کرده. بین تیم های حاضر به جز یوونتوس و اتلتیکو، دفاع بارسلونا از بقیه تیم ها ضعیف تر نیس اگه بهتر نباشه. اینو بذارید در مقابل قدرت بینظیر خط حمله، تیم ترسناکی میشه. در مقابل بارسلونا از نظر ذهنی اینقدری قوی نیس امسال. بازی هایی که گره می خوره، حالا یا با دفاع خوب حریف یا اشتباهات بارسلونا، و کار به دقایق آخر می رسه، معمولا بارسلونا با گذشت بازی کم دقت تر و کم خطر تر میشه و نتایجی مثل باخت مقابل سلتا و مالاگا در نیوکمپ رقم میخوره. در کل توقف بارسا کار سختیه ولی شدنیه. نیاز به یه بازی عالی هست+ شانس. بازی سلتاویگو که بارسا 1-0 برد به نظرم الگوی خوبیه. چون بارسا فرم خوبی داشت ولی نتونست کار خودش رو انجام بده. راه شکست دادن بارسا برخلاف اونی که خیلیا فکر می کنن دفاع مطلق و دل به ضد حملات بستن نیس. (وقتی اندوخته ای داری منطقیه ولی وقتی چیزی برای دفاع نداری نه.) استثنا وجود داره ولی اینتر مورینیو در بازی رفت و اتلتیکوی سیمئونه در هر دو بازی مخصوصا برگشت، شجاعانه بازی کردن و به همین دلیل بارسا رو شکست دادن. یا چلسی هیدینک که مستحق برد بود. همیشه نمیشه مثل چلسی دیمتئو خوش شانس بود. یوونتوس توانایی شکست دادن بارسلونا رو داره و من ترجیح میدم اگه قرار نبردی باشه، تو فینال اتفاق بیفته. :nish: 

تیم های بعدی به ترتیب رئال، یوونتوس و اتلتیکو هستن. بقیه شانسی ندارن. الانم تفاوت سطح تیما خیلی زیاده معجزه اتفاق نمیفته. پورتو شاید بایرن رو حذف کنه و اصلا فینال هم بیاد ولی خیلی بعیده قهرمان بشه. حذف دو مدعی کار خیلی خیلی سختیه.

در مورد رئال: خط حمله عالی. دفاع ضعیف. اما مشخصه تیم های آنچلوتی آمادگی در اواخر فصل هست. بنابراین همیشه خطرناک هستن. رئال پارسال تا اواسط فصل خیلی خوب نبود ولی به موقع اوج گرفت و بهترین بازیاش رو در نیمه نهایی انجام داد و قهرمان شد. الان هم فرم خوبی دارن.

اتلتیکو هم تیمیه که کمترین میزان وابستگی به مهره رو داره. شکست این تیم ها خیلی سخته. اتلتیکوی شاید شانس کمی برای قهرمانی داشته باشه ولی اگه ببازه نفس حریف رو بند میاره. از دید من هیچ تیمی مقابل اتلتیکو بیش از 60% شانس نمی تونه داشته باشه. خیلی تیمن و خیلی هماهنگ.

در مورد اینکه به چه تیمی بخوریم بهتره. ابتدا باید بازی برگشت با موناکو رو جدی بگیریم. هنوز چیزی تموم نشده. ازین که بگذریم، من وقتی سنم کمتر بود دوست داشتم به تیم های قوی بخوریم. بارسا و رئال و بایرن و منچسترو ببریم و اول بشیم. یا در سطح ملی برزیل و آرژانتین و ... . الان پیر شدم دیگه اصلا چنین نظری ندارم. :nish:  هرچی حریف ضعیفتر بهتر. قطعا برای قهرمانی تو چنین جامی باید با تیم های قوی روبرو بشی. ولی هرچی دیرتر باشه تیم از نظر ذهنی قوی تر میشه، باورهاش بیشتر میشه و حذفش سخت تر. ضمن احترام به مجموعه تیم، اگر یوونتوس موناکو رو حذف کنه و به نیمه نهایی بره اول دلیلش قرعه خوبه بعد تیم خوب. بایرن الان بحران زده س و پرمصدوم و بی یال و کوپال. ممکن بود 1/8 به ما بخوره و قطعا شانسشون خیلی بیشتر از ما بود. ممکن بود 1/4 به بارسا بخوریم. شانس خوبی داشتیم ولی قطعا کمتر از بارسا. با فرض اینکه جز پاریس بقیه تیم ها شانس خوبی برای صعود به مرحله بعد دارن و ما هم در فرانسه شگفتی خلق نمی کنیم :fp:  :1:  من ترجیحم اینه به ترتیب به اینا بخوریم:

پورتو. اتلتیکو. رئال. بایرن. بارسا.

تو لیگ هر تیمی که قوی تره اول میشه. خیلی سخته پیدا کردن لیگی که تیم بهتر دوم بشه. شاید 1 مورد از 100 تا. ولی حذفی اینجوری نیس. فرم اون شب تیم، خوش شانسی، تجربه در لحظات مهم، داشتن بازیکن هایی که در بازی های بزرگ عالی هستن، ایده مربیا در هر لحظه، داوری و خیلی چیزای دیگه تاثیرگذار هستن. هر تیمی که به نیمه نهایی می رسه به شکل خیلی جدی قهرمانی هم فکر می کنه و شکست دادن تیمی که به قهرمانی فکر می کنه اصلا کار راحتی نیست. بنابراین هر اتفاقی بیفته 180 نبرد سخت و البته قابل عبور پیش رو داریم.

امیدوارم بازیکنا مثل ما نباشن و خیلی رویاپردازی نکنن. یه اشتباه، یه پنالتی اخراج، یه ضد حمله و یه اتفاق ممکنه موناکو رو راهی نیمه نهایی کنه. درسته شانسمون خیلی بیشتره ولی فقط 1 گل برتری داریم. :1: 

• J U V E N T I N I, AAG, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

گلاب میون کلامتون  فورتزا ناپولی!  :1:

• tecra, ღZahraღ, Pouya و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

abbas-juve11

abbas-juve11

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 671 ارسال
  • LocationQAZVIN & TEHRAN

در مورد استاد گواردیولا بگم که اصلا به عنوان مربی قبولش ندارم.

اگر یادتون باشه اون سالی که تو نیمه نهایی چلسی رو حذف کرد چه اتفاقاتی افتاد. دقیقا مثل همین بازی شد و جناب استاد گواردیولا هنگ و قفل شد. یادم نمیره چقدر به طرفدارای بارسا توپیدم که این مربیتون اینقدر خنگه و طوری هنگ کرده که حتی مخش نمیرسه یه تعویض بکنه و یه تغییری تو تیم بده.
کلا گواردیولا یه سبک رو داره و اگه بتونه اون سبکشو با قدرت بدنی و دوندگی خنثی کنی کلا دیگه هیچی :fp: :fp:

شاید بزرگنمایی باشه. ولی بنظرم حتی الگری و کونته خیلی بالاتر از گواردیولا هستن.
گواردیولا باید ابزار خیلی قوی بدی دستش. تازه اینقدر هنر نداره با همین ابزارهای قوی دو تا طرح پیاده کنه :fp: :fp:

• Escanor, ღZahraღ, Camel Blue و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

12763285910278071238.jpg

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

خیلی مخالفم. گواردیولا هم چندین ایراد داره، مثل خیلیای دیگه. و البته خیلی جوونه و خیلی جای کار داره. ولی به نظرم مقایسه بارسلونای 08 با سالهای بعدش برای بزرگی پپ و رفتنش تو تاریخ فوتبال به عنوان یه مربی تاثیرگذار کفایت می کنه.  مسی، اینیستا، ژاوی، پویول، پیکه، بوسکتس و ... خیلی پیشرفت کردن زیر دست پپ. بارسا رو پپ ساخت، نه اینکه پپ با یه تیم خیلی بزرگ و پرمهره نتیجه گرفته باشه. :nish: 

• tecra, Escanor, ღZahraღ و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
سجاد اینکه گفتم خوشبینانه داری نگاه میکنی دلیلش ربطی به اشتباهات مدافعین نداره.

من توصیه میکنم که یه تجدیدنظر کلی در مورد تصوری که نسبت به قدرت تیمی تیم یووه داری بکن.

نیمه نهایی اروپا جای تیمهایی هست که دفاع مستحکم دارن، توان حفظ مالکیت توپ بالا توی هر شرایطی و مقابل هر حریفی دارن، از هر نوع خط دفاع و هر سیستم دفاعی ای توان عبور کردن دارن و مهاجمینی دارن که کوچکترین موقعیت های گل رو هم به هیچ عنوان از دست نمیدن و... و مهمتر از امه ی اینها شانس هم باهاش یار باشه.
همه ی اینهایی که گفتم رو اگر یک تیمی توامان داشته باشه میشه یه قدرت مطلق، مثال واضحش میشه بایرن هاینکس و البته همچین تیمی خیلی کم توی تاریخ وجود داشته.

قهرمان ها و فینالیست های سال های اخیر هم معمولا از بین تیم هایی در اومدن که یا بین این فاکتورها یه بالانس کامل داشتن و یا توی یه فاکتوری انقدر قدرتمند بودن که ضعفشون توی فاکتورهای دیگه رو کاملا پوشش دادن.

خب سجاد من ازت میپرسم ما توی فاکتورهای مورد نیاز بالانس کامل داریم؟ یا اینکه فاکتوری هست که ما توش یه قدرت مطلق باشیم، طوری که ضعف های دیگه مون پوشش داده بشه؟شاید فقط توی دفاع کردن قدرتمند باشیم اما دفاع صرف وقتی کاربرد داره که همراه بشه با یه توانایی خیلی بالا توی ضد حمله زدن، که هرچند توانایی خوبی توی این زمینه داریم اما اصلا کافی نیست ( یه مقایسه کن با ضدحملاتی که رئال و بارسا میزنن)

به هر حال همیشه استثنا توی هر مسئله ای وجود داره و مخصوصا توی فوتبال که تا حد زیادی وابسته به اتفاقات هست خیلی زیاد میشه مثال برای رد کردن واقعیت ها و باورهای موجود آورد.شاید یه روزی یووه ی همین فصل بشه یه مثالی برای رد کردن حرف هایی که زدم و مثالی بشه برای تیمی که بدون داشتن ستاره های آنچنانی و مخارج زیاد قهرمان اروپا شده، اما حالت کلی ماجرا اینه که یووه ی فعلی هنوز قدرتش اونقدری نیست که بخواد به قهرمانی اروپا فکر کنه.

پ.ن: احتمالا نتونستم بازم منظورم رو درست برسونم.این پست رو با پست قبلی ترکیب کن شاید یکم بهتر منظورم رو برسونه
  • mory, mohammad.mahdi, conte و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
ناپولي همون ٢٥ دقيقه ي اول كارو يكسره كرد! تحقير دوباره آلمانا توسط ايتاليايي ها تو خاك آلمان!

فيوره هم يه گل خورد ولي بازي كلن دستش بود.
سويا هم تو خونه از زنيت خورد. خيلي حال ميكنم اين سويا حذف شه! اگه فينال تمام ايتاليايي بشه چي ميشه! از اون ور سوپركاپ اروپا هم تمام ايتاليايي ميشه :1:
  • AAG, tecra, Escanor و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

اینو با طلا بنویسین :

نیمه نهایی : 

یوونتوس پورتو 

اتلتیکو بارسلونا 

این خط اینم نشون غیر این شد من فروم رو میبوسم اسمم میزارم ببر بنگال یا جدایی طلبان چچن . اصلا میزارم ملا عمر

• Rahavard, Escanor, Georgia و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
محمد میفهمم چی میگی
اینم قبول دارم درسته یووه قدم بزرگی برداشته تا اینجا ولی هنوز جلوی تیم مدعی قهرمانی بازی نکرده ببینیم چند چنده
حرفتم درسته که تیم باید پرفکت باشه

اما بیا ریز شیم

په په راموس مارسلو کارواخال
اورا لیخ بونوچی کیلینی
دانته لام بواتنگ الابا (برنات)
خوان فران میراندا گودین لوویس
پیکه ماسکرانو (متعو) البا الوز

ویدال پیرلو پوگبا مارکیزیو (پریرا)
ایسکو (جیمز) کروس مودریچ
بوسکتس راکیتیچ اینیستا (ژاوی)
کوکه سوارز گابی توران
گوتزه شواینی الونسو

لواندوفسکی - روبن - ریبری
رونالدو - بیل - بنزما
موراتا توز
مسی - نیمار - سوارز
مانزو - گریژمان

بوفون
نووععععر
سن سوپر ایکر
اوبلاک
براوو

ما فقط توی حمله حرفی برای گفتن نداریم جلو تیمای مدعی ضعف اساسیمون توی عدم زهر اگین بودن خط حملست به مقدار کافی بازم میگم منم مث تو معتقدم اصلا ما کامل نیستیم اما شرایط امسال طوریه ک هیچ تیمی کامل نیست
از مقایسه خط به خط متوجه میشی توی دفاع فقط اتلتیک بنظرم ازمون بهتره
توی هافبک تقریبا شاید برتر باشیم
توی حمله مشترکا با اتلتیک اخر هستیم
توی گل هم بهترین

در کل اون تیم آرمانی که امسال بیاد جامو ببره نیست !

---

فیاض قبلا هم سناریو قولی داشتیم :nish: قرار شد یکی اسمشو بذاره قولی اما نشد :1:
ملاعمر :22:
  • moha684, conte, Escanor و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال

یه گلاب دیگه میون کلومتون

کادر پزشکی بایرن استعفا کردن که سرپرستی اونارو دکتر هانس ویلم مولر ولفارت معروف عهده داشت! این گروه از وقتی من فوتبال یادمه تو بایرن بودن.. همین نشون میده چقدر وضع داخلی بایرن بده. شانس پورتو بیشتر هم شد بنظرم.

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

خیلی مخالفم. گواردیولا هم چندین ایراد داره، مثل خیلیای دیگه. و البته خیلی جوونه و خیلی جای کار داره. ولی به نظرم مقایسه بارسلونای 08 با سالهای بعدش برای بزرگی پپ و رفتنش تو تاریخ فوتبال به عنوان یه مربی تاثیرگذار کفایت می کنه.  مسی، اینیستا، ژاوی، پویول، پیکه، بوسکتس و ... خیلی پیشرفت کردن زیر دست پپ. بارسا رو پپ ساخت، نه اینکه پپ با یه تیم خیلی بزرگ و پرمهره نتیجه گرفته باشه. :nish: 

من فکر میکنم بارسلونا رو فرانک رایکارد ساخت :1:

نکته ای که خیلی تو پست های دوستان دیده میشه اینه که مدافعین یوونتوس رو فوق العاده می دونید . شخصا قبول ندارم . همین بازی موناکو اون بچه 18 ساله جولان میداد

• mory, FarSH4D, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
سجاد یه نکته از پست قبلیم جا موند.

نگاهت رو از مقایسه ی نفر به نفر بیار بالاتر، مقایسه رو ببر روی مجموعه هایی که نفرات تشکیل میدن، همکاریهایی که دارن، تاکتیک ها و سبک هایی که اجرا میشه.

در یک کلام قدرت کل یک تیم رو ببین.قدرت نفرات رو به عنوان یه مجموعه ببین نه نفر به نفر.مجموعه هایی که باهاشون مواجهیم منسجم تر از ما هستن.
  • mory, alex 4ever, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ناپولی ولفبسبورگ رو تو خاک آلمان پاره کرد ! چه تیمی شدن جدیدا اینا !  :22:

• Rahavard, tecra, mohammad.mahdi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی