پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-ارت مدیا (بازی رفت مرحله سوم مقدماتی جام باشگاهای اروپا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
95 پاسخ برای این موضوع

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال

یه گل فوق العاده از الکس!
یه شوت محکم و دقیق از ئشت محوطه دقیقا به کنج دروازه
امشب آرت مدیا حداقل 4-5 تا می خوره!
در ضمن من دارم بازی رو با هزار بدبختی از اینجا می بینم :
http://www.justin.tv/espns_3

منم دارم از همین جا میبینم.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
جاش خیلی خالیه :(

[img width=480 height=320]http://c.imagehost.org/0651/22_4.jpg[/img]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بهترین بازیکن زمین الکس شد و بعد از اون هم سیسوکو و کامورانزی و بد ترین هم ترزگه با نمره 5/5

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 ارسال

منم دارم از همین جا میبینم.

منم همینطور! :(
چه بازی پرگلی!
الکس که هرچی می گذره جوون تر می شه! 8)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی ۴-۰ تموم شدوپس به مرحله گروهی صعود کردیم دیدن یوونتوس بعد از دو سال توی CL خیلی حس جالبی داشت! آرت مدیا واقعا تیم ضعیفیه!یعنی اگر بازی برگشت حتی موفق بشن توی خونه خودشون یک گل به یوونتوس بزنن باید گذاشتش به حساب خوش شانسی اونا یا بدشانسی یووه!تمامی بازیکن ها و حرکاتشون کاملا توسط مدافعین یووه مهار شده بود و فکر کنم یه شوت درون چارچوب هم نداشتن!! با مصدوم شدن گریگرا و وارد زمین شدن یاکوئینتا صالی آمیجیچ به سمت راست خط دفاعی رفت و وینچنزو جای حسن به عنوان هافبک چپ!با استفاده از سرعتش خوب از اون سمت فرار می کرد اما چون نمی تونست با پای چپ خوب توپ رو ارسال کنه مجبور میشد توپ رو روی پای راست بیاره و با پاس مورب توپ رو مهاجمین برسونه. کامورانزی تقریبا همه جای زمین بود.نیمه اول به همراه الکس آرت مدیا رو نابود کردن!روی دو ضربه آزاد هم موفق شد دو پاس گل بده.واقعا پاس هاش دقیق و بی نقص هست. سیسوکو خیلی با جون و دل بازی میکنه.توی همه صحنه ها درگیر میشه و توپ های سرگردان پشت محوطه خودی و حریف رو عالی میکنه.امروز خیلی توی کار های تهاجمی حداقل توی نیمه دوم نقشی نداشت و پولسن این وظیفه رو به عهده داشت. کلا تاکتیک یووه قبل از بیرون رفتن الکس این بود که یا توپ به کامو و الکس برسه یا توپ رو به پولسن بدن تا این بازیکن با پاس های توی عمق و بلند توپ رو به هافبک های کناری یا ترزگه برسونه. الکس شاهکار بود!کلاس حرکات نمایشی گذاشته بود!روی نقطه کرنر با چند حرکت ریز ۲-۳ مدافع آرت میدا رو از جریان بازی خارج می کرد.بعد از بیرپن رفتنش از زمین هم خط حمله یووه تقریبا فلج شد و توپ بیشتر بین عافبک ها باقی موند چون نه آمائوری و نه ترزگه به عقب نیومدند تا توپ گیری کنند.کاری که الکس بارها انجام داد.در کل چیزی که از بازی های دوستانه و این بازی میشه فهمید اینه هکه یکی از بازیکن های ثابت خط حمله باید الکس باشه.بدون کاپیتان قدرت حملات یووه روی زمین به شدت کم میشه.امرزو ندود هم نبود و این باعث شد سانتر زیادی روی دروازه آرت مدیا نبینیم. در کل صعود به مرحله گروهی جام قهرمانان اروپا رو به همتون تبریک می گم!

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
goal:Del Piero Scores Stunner In Juve Rout

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
گل ها رو هم : آلکس - کیه لینی - لگروتالیه - کامو زدن ;D

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
الکس-کامورانسی-کیه لینی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من کاری به بازی ندارم فقط به همه توصیه می کنم گل الکس رو ببینید اصلا این گلی که زد غیر قابل توصیفه به خدا واقعا نصف عمرتون بر فنا است اگه این گل رو نبینید بی نظیر - رویایی - افسانه ای و ....

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
Ohhhhhhhhh my God What a goal by Del Piero

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
تبریک به همه ی (یووه) ای ها. به امید موفقیت های بیشتر. --- VIVA ALEX

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال

جاش خیلی خالیه :(

[img width=480 height=320]http://c.imagehost.org/0651/22_4.jpg[/img]

میگم ندود چه جیگری شده.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21229 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام دوستان من منم تبریک میگم این برد رو و البته صعود به لیگ قهرمانان اروپا ! همون جوری که بقیه بچه ها هم گفتند ، از بازی پولسن خیلی تعریف شده و همه رو متعجب کرده ! نوشته بودند میدونستیم بازیکن جنگنده ای هستند ولی نمیدونستیم که میتونه توپ پخش کن هم باشه !! امیدوارم بازی برگشت رو هم با موفقیت پشت سر بزاریم . با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
ترزگل هم یه گل زد که به نظر من اصلا مشکلی نداشت ولی داور بازی به دلیل گذشتن توپ از خط گل رو قبول نکرد کامورانزی روی خط توپ رو براش ارسال کرد دو - سه تا حرکت تمیز دیگه هم توی خط حمله شد که ادم رو واقعا امیدوار می کنه ارتمدیا هم فقط و فقط یک بار خطر ساز شد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
راستی زبینا هم توی این بازی محروم بوده آره ؟

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

من همیشه از رقابت با تیم های اروپای شرقی ترس دارم
حداقل مطمئنم بازی آسونی نخواهیم داشت
اصلا ً به یکسره کردن کار در تورین و اینطور چیزا فکر نمی کنم چون همیشه تیم های خوبی هستن این شرقیا

گفتم که ترس نداره.............اگه از هر تیمی بترسی تمرکزت رو از دست میدی و وقتی تمرکز رو از دست بدی یعنی بازی رو خواهی باخت....
مطمئن باش همیشه راهی برای برد هست..............

یا راهی خواهم ساخت یا راهی خواهم یافت............ ;) ;)

تصویر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ارت مدیا امده بود برای دفاع و گل دقیقه 7 تیم ارت مدیا را به هم ریخت

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ارت مدیا امده بود برای دفاع و گل دقیقه 7 تیم ارت مدیا را به هم ریخت

]

3-4-3 بازی کرد،اومده بود برای دفاع ؟!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
وقتی تیم داره دفاع میکنه چه فرقی چه سیستمی داشته باشه

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
دو تا مدافع گل زدن ! خیلی خوشحالم ، خیلی ! نمیدونین چه حسی داره وقتی با همه ی استرس ها ساعت 3 بعد از ظهر فردای بازی یووه بتونین نتیجه ی بازی رو بفهمین ! 14 - 15 ساعت استرس و یه خبر خونشحال کننده ! دیوونه شدم یه لحظه ;D دارم میترکم ;D هی میگم صبور باشین صبور باشین لگرو رو دیدین ؟؟؟ :D به همه تبریک میگم :-*

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی