Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

تاریخ و دانستنی های یوونتوس

* * * * * 1 votes

• Please log in to reply
623 replies to this topic

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,057 posts
این برای ما افتخار داره که همه ی مشکل ها رو تونستیم به بهترین نحو در طی 1 سال پشت سر بذاریم به همه ی یووه ای های دنیا تبریک میگم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,235 posts
  • LocationDeutschland
یوونتوس در درج اول به کمک هواداران موفق شد . بعد برنامه های عالی مدیران و بعد نیز خود بازیکنان . منم مثل الکس عقیده دارم که این سقوط یوونتوس خیلی خوب بود !! باعث شد روحیه تیم عوض بشه و بازیکنان جوان بیان توی تیم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
واقعا چقدر یک سالگی یوونتوس برای بچه ها جذاب و جالب بود به طوری که اصلا فراموش کردند نظر بدهند

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,080 posts
ما مي خواهيم اين سال را كه يووه توي سرس ب بود را كاملا فراموش كنيم و مثل هميشه يووه رو فقط اون بالاهاي جدول سري آ ببينيم.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واقعا سال سختی بود . البته شیرینی خوبی هم داشت . ولی سختی هاش بیشتر بود . اینکه یه فصل از سطح اول فوتبال دور باشی ولی تجربه گرانبهایی بود . من فقط از این دلم سوخت که ندود که تو سالهای آخر فوتبالش یه فصل رو تو سری ب بود . کاش میشد 5 سال دیگه بازی کنه . ما باید فصل بعد هم سری آ و هم کوپا ایتالیا رو فتح کنیم . این باشکوه ترین خداحافظی با ندود هستش .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
خیلی دلم برای دیدن بازی یوونتوس تنگ شد. البته به خاطر این مدت طولانی یه جورای توقع همه رفته بالا. تیم کاپلو فقط می برد و چنگی به دل نمی زد فوتبالش. خیلی دوست دارم ببینم این تیم چطوریه. این یوونتوس جدید با تیاگو و المیرون و بقیه جدیدا یه جورایی جذابه ! همون طور که دیدن بازی بالزارتی فصل آخر که توی سری آ بودیم جذاب بود.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
بنظرم اگه يووه نمي رفت سري ب و بر نمي گشت مي شد مثل رم و اينتر و ميلان كه الان هيچ كس با ديدن بازي تكراري و سبك هميشگي شون حال نمي كنه. الان همه دنيا منتظرن تا دوباره يوونتوس رو ببينن و بفهمن چي شده.من شش تا رفيق يووه اي داشتم كه اصلا از يووه خبر نداشتن(تو پارك آبشار) و الان هم اونا و هم همه‌ي رفيقاشون كه ضد يووه هستن به شدت منتظرن تا يووه رو ببينن و اين يعني محبوبيت بيشتر يووه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,235 posts
  • LocationDeutschland
آیا یوونتوس در تاریخ باشگاهش از آسیا بازیکن گرفته ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
الیاس زیتولاف بازیکن تیم ازبکستان هست که البته برای تیم اصلی بازی نکرده ولی ذخیره بود 2 فصل پیش در تیم های پایه یوونتوس بازی می کرد الان قرضی رفته البته من بیشتر از این اطلاعات ندارم شاید واقعا کسی بوده باشه ولی احتمالش رو 1% می دانم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
نتایج یوونتوس در سالیان گذشته 21.07.1935 Juventus-Sparta Praga 3-1 21.07.1946 Torino-Juventus 1-0

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 posts
یه درخواست دارم میشه ترکیب یووه در فینال 85 جلوی لیورپول که با پنالتی پلاتینی برنده شد رو بذارین؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
بله این هم ترکیب یوونتوس در اون بازی 1-استفانو تاکونی 2-لوچیانو فاورو 3-انتونیو کابرینی 4-سرجیو بریو 5-گتانو شیره ا 6-ماسیمو بونینی 7-میشل پلاتینی 8-مارکو تاردلی 9-ماسیمو بریاسکی 10-پائولو روسی 11-بونیک مربی اون زمان هم کسی نبود جز تراپاتونی با گل دقیقه 56 پلاتینی بازی رو به سود خودمون به پایان رساندیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
این هم سیر تکاملی لوگوی باشگاه یوونتوس در طول سالیان حیات

تصویر

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 posts
این لوگوهایی که رو این لباس هست چی؟
تصویر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
من باحالا چنین لوگو هایی ندیده بودم!!!چقدر عجیب و غریبه.واسه چه سالیه؟

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 posts
این عکسو از سایته www.juvestore.com آوردم
اونجا نوشته مال 1930-1935 که یووه 5 بار پیاپی قهرمان شد و از رکورد دار ها محسوب میشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
من هم تا به حال ندیده بودم دارم شاخ در میارم کسی چیزی می دونه؟؟؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,235 posts
  • LocationDeutschland
من يك عكس از يوونتوس داشتم ( شايدم دارم ) كه اين پيرهن رو پوشيده بود . ولي لوگوش معلوم نبود . چون كمي تار بود . البته فكر كنم همين بوده . چون قرمز بود . نميدونم . ولي درسته خيلي قديميه .

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 posts
خوب برای دیدن لباسا برین به این لینک
یادتون نره یه صفحه ی دیگه هم داره.(اونایی که تا حالا نرفتن)
http://www.juvestore...tti.asp?cat=515

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
مثل لوگوی تیمهای انگلیسی و دانمارکیه

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users