پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آمائوری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1026 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

گلی که به میلان زد رو دست کم نگیرید......

اره در کل یک گل با پیراهن فیورنتیا زد و همون گل ارزش زیادی برای یووه داشت :1:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
کلا همیشه دوستش داشتم خیلی می جنگید واسه تیمش!!! :np: :20:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خدایی فصل اول عالی بود ، مخصوصا دو تا بازی برابر رئال بی نظیر بود البته من هنوز معتقدم افت تیم تو افت آمائوری بی تاثیر نبود ، اگر تیم کماکان رو دور موفقیت میموند ، عمرا آمائوری به این روز میوفتاد

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
منم همین نظر رو دارم کمال امائوری هم مثل خیلی از خارجی های دیگه که به تورین اومدن نتونستن موفق باشن و بازی خوب خودشون رو ادامه بدن

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
آمائوری در گفتگو با رادیو kiss kiss [ :fp: ] ـِ ناپولی : "آینده ی من قطعا در ایتالیاست. من پیشنهاداتی از خارج داشتم ولی می خوام خودمو اینجا ثابت کنم ، آدم وقتی جایی مث اینجا رو ترک می کنه دیگه از دور خارج میشه.آخر فوتبالم می تونم برم خارج. در مورد وضعیتم باید با وکیلم صحبت کنم .قراردادم تموم شده و باشگاه های مهمی دنبالم هستن ولی می خوام بدونم کدوم جدیه و کدونه نه." [در مورد احتمال انتقال به ناپولی] :"اگه رئیس دی لورینتس بهم زنگ بزنه ، تلفن من همیشه روشنه."

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
آمائوری هم رفت پارما !!! خداحافظ منفور با تعصب :rose: :rose:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
رسمی : بصورت بازیکن آزاد و با قراردادی دو ساله با قابلیت تمدید برای یک سال به پارما منتقل شد

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
امیدوارم تو پارما موفق باشه من که جایی ندیدم یا نشنیدم در موردش از واژه منفور نام برده باشن!!!

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
امروز [ 19 آگوست ] آمائوری کاروالیو آخرین گل خود را برای یوونتوس به ثمر رساند. 19.08.2010 - اشتورم گراتس 1 - 2 یوونتوس

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
امائوری دیروز 2 گل برای پارما زد یکی از روی نقطه پنالتی و بعد رو هم با ضربه سر اونم به چه تیمی ؟تیم فرارا :fp:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال

امائوری دیروز 2 گل برای پارما زد
یکی از روی نقطه پنالتی و بعد رو هم با ضربه سر
اونم به چه تیمی ؟تیم فرارا :fp:

به تیم الگری و استراماچونی هم گل میزنه عجله نکن :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
امائوری فکر کنم بعد از سال ها هتریک کرد اونم در 13 دقیقه :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[CENTER]گفته میشه از برزیل و از باشگاه های بوتافوگو و فلامینگو پیشنهاد جدی داره و احتمالا راهی برزیل میشه در پایان فصل

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
با اینکه هیچ وقت مهاجم محبوبم نبود و هیچ وقت نتونستم قبولش کنم ولی هر موقع توی تیمی گل می زنه خیلی خوشحال می شم ! یکی اینه یکی هم دیه گو ! این دو تا که می درخشتند خیلی کیف می کنم

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
هی روزگار... . دلیلش اینه که واقعا با تعصب بازی میکرد واسه یووه :cry2:

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
ناموسا برین گلی که امروز زد رو ببینین :np: :np: :np: 10 تا جد مسی و رونالدو رو کرد تو قوطی :np:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اره فوق العاده بود :fp:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
http://uploadkon.ir/uploads/Amauri.rar

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
یادم نمی ره اون روزایی رو که سر گرفتن تابعیت ایتالیایی این بازیکن چه بلوایی برپا بود. بنده خدا کارش به جایی رسید که بعد از زبینا دومین بازیکنی شد که هواداران یوونتوس آرزوی رفتنش رو می کردن و رسماً خودش هم از میزان عدم محبوبیتش در تورینو کاملاً آگاه بود.

آمائوری 32 ساله که این فصل 23 بار با لباس پارما بازی کرده و 9 گل هم به ثمر رسونده احتمالاً به این نتیجه رسیده که تو ین سالهای آخر بازیش باید همین جا رو هم غنیمت داشته باشه.

با این مقدمات خواست بگم؛ Giampiero Pocetta مدیر برنامه های آمائوری در گفتگو با سایت اینترنتی Gianlucadimarzio.com اعلام کرد؛ این بازیکن سه شنبه یا چهارشنبه قصد داره در جلسه ای با مدیران باشگاه پارما قرار دادش را تا ژوئن 2015 تمدید کنه. شاید پارما آخرین مقصد این بازیکن بعد از بازی در 9 باشگاه باشه. شایدم یه حضور یکی دو فصله در خاورمیانه بتونه حسن ختام بازیکنی باشه که خیلی ها فکر می کردن می تونه معادله خط حمله تیم ملی ایتالیا رو به نفع خودش کنه.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

خیلی دوستش داشتم.تعصبش نسبت به حضورش توو یووه استثنایی بود.

تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی