پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ژان آلن بومسانگ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
179 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یعنی پایین تر از ضفر بود فقط یک ضربه سر مفید زد و هیچ کار دیگه ای نکرد توی تاپیک بازی هم گفتم توپ که بهش می رسید رد می کرد حالا به کدوم سمت و کجا معلوم نبود چون اصلا تمرکز نداشت

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یعنی با این آدم شل و پل به قول شما . . . بررررریم قدر دومینیکو بدانیم....ای یار کریسچیتو کجاییییییییییییییییی.. ای یار

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من هر چي فكر مي كنم نمي دونم روي گل دومي كه خورديم پشت سر مولينارو چكار مي كرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بومسانگ اینقدرایی که بد بود دیشب،بد نیست. ولی می ترسید، از توپ فرار میکرد. پشت مولینارو می ایستاد چون می دونست توپی که سانتر بشه اونجا نمیاد.پشت زانتی می ایستاد چون می دونست توپ اونجا نمیاد. در یک کلمه به هیچ وجهه اعتماد به نفس نداشت. و بازیکنی که اینقدر ترسو باشه به درد نمی خوره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دقیقا همین نکته بود - اصلا خودش رو درگیر نمی کرد تا خدایی نکرده خراب کاری نکنه و حتی حاضر نبود توپ که در اختیارش هست چند ثانیه نگه داره و مثل فرفره توپ رو رد می کرد - واقعا سطح فوتبالش همین هست و محال می دونم دیگه پیشرفت کنه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
باز هم از دفاع ضربه خوردیم - واقعا در نبود نیکولا خیلی مرخصیم از نظر تدافعی

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خدايا!!! ما چه گناهي به درگاه تو كرديم و چه ريايي تو كارامون داشتيم كه اين بلا(مصدوميت كيه‌ل) رو سر ما آوردي... خدايا!!! حالا اين بلا(مصدوميت كيه‌ل) رو سرمون آوردي درست ولي مگه چه گناه عظمي تري(جمله غلطه مي دونم.عظمي خودش يعني بزرگتر و تر نمي گيره ولي من گذاشتم) به درگاهت كرديم كه اين يكي بلا(حپور بومسونگ) رو سرمون آوردي خدايا!!! توبه!!! توبه!!! توبه!!!

Forza Milan

Forza Milan

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 35 ارسال
تنهاز تنها بازیکن تو یووه فقط از این بازیکن بگی نگی خوشم میاد قدرش رو بدونید ;D

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

تنهاز تنها بازیکن تو یووه فقط از این بازیکن بگی نگی خوشم میاد قدرش رو بدونید ;D

بعد من مي گم ميلاني ها گشتن گشتن جرجيس رو پيدا كردن شما مي گيد علي چرت گفت...بخونيد اين پست رو ببينيد چي مي گه.خب ميلانيه ديگه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
Parsal ham tu avalin bazi suti dad vali baadesh dorost shod , nabayad ba ye bazi ghezavat kard , kheyli movafeghesh nistam ama baraye ezhare nayar sabr mikonam !! Yademun nare ke hamin legro 100 barabare boumsong badtar bud ! Pas sabr konim behtare .

پارسال هم تو اولين بازي سوتي داد ولي بعدش خوب درست شد ، نبايد با يه بازي قضاوت كرد ،
خيلي موافقش نيستم اما براي اظهار نظر صبر مي كنم !!
يادمون نره كه همين لگرو 100 برابر بومسانگ بدتر بود !
پس صبر كنيم بهتره

Forza Milan

Forza Milan

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 35 ارسال
اره خوب از یوزدم معلوم دیگه بابا

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بومسونگ عزیزم بومسونگ عشقم بومسونگ مدافع محبوبم . کی به آلن عزیزم فحش می داد؟؟؟؟؟؟؟؟/ ما نبودیم !!!!!!!! ما نبودیم !!!!!! ما نبودیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من تکذیب می کنم حتی 1 نفر به بومسونگ فحش داده باشد!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
حالا تا یه چند وقت کاری به کارش نداریم.همین یک گلش همه اون سوتی ها رو پاک کرد. من که شک دارم این تعویض فکر و خردی پشتش بوده باشه! باز ببینید که بریندلی چی بوده که بومسانگ رو فرستاده تو زمین

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
اینجا هم یه تیری زد رانیری شانسش زد و گرفت وگرنه منطق رو بخوای ببینی تیمی که 2-0 عقبه هیچ وقت همچین تعویضی نمیکنه

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
البته نويد جان چون بيريندلي مصدوم شد اين تعويض انجام شد من جدا ً واسه بومسونگ خوشحالم خيلي خوب شد كه اون كابلوس واسه ش كمرنگ شد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره کنار زمین اتفاقی افتاد و مصدوم شد بومسونگ - دیشب در دقایقی که بازی می کرد جلو تر از بقیه مدافعان بود و حتما دستور رانیری بوده

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
والا از شانس گندم یا خوبم دقیقه 65 برقمون رفت حالا بومسونگ بابا خوب بازی کرد یا نه؟ من خیلی دوستش دارم و قبولش دارم!!! حالا هرکی هرچی میخواد بگه بگه !!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نه همچين تعريفي نبود من فكر مي كنم روي گل دوم مقصر اصلي بود خيلي شل عمل كرد درحاليكه با كروز تنه به تنه حركت مي كرد يه لحظه ولش كرد و كروز كار خودش رو كرد

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
هم؟!!! پس چرا همه ازش تعریف کردن؟؟!!

بومسونگ عزیزم

بومسونگ عشقم

بومسونگ مدافع محبوبم .

کی به آلن عزیزم فحش می داد؟؟؟؟؟؟؟؟/

ما نبودیم !!!!!!!!

ما نبودیم !!!!!!

ما نبودیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من تکذیب می کنم حتی 1 نفر به بومسونگ فحش داده باشد!

البته نويد جان چون بيريندلي مصدوم شد اين تعويض انجام شد

من جدا ً واسه بومسونگ خوشحالم
خيلي خوب شد كه اون كابلوس واسه ش كمرنگ شد

اینجا هم یه تیری زد رانیری شانسش زد و گرفت وگرنه منطق رو بخوای ببینی تیمی که 2-0 عقبه هیچ وقت همچین تعویضی نمیکنه

حالا تا یه چند وقت کاری به کارش نداریم.همین یک گلش همه اون سوتی ها رو پاک کرد.

من که شک دارم این تعویض  فکر و خردی پشتش بوده باشه! باز ببینید که بریندلی چی بوده که بومسانگ رو فرستاده تو زمین

و و و و ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
همون جوری که گقتم با یک بازی نمیشه در مورد یک بازیکن قضاوت کرد ، گل زدن یک مدافع هم نمیشه معیار خوبی برای خوب یا بودنش باشه . بومسونگ بهتر خواهد شد ، مطمئن هستم .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی