پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ژان آلن بومسانگ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
179 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه چیزی که در مورد بومسانگ وجود داره اینه که ما الان هیچ کدوم از بازیکن های یووه رو نمی بینم و توی همه تاپیک ها که بروید بحث سر آِنده داری و اینکه این بازیکن بزرگی خواد بود یا این یکی با تجربست.این یکی خیلی به درد می خوره است! به غیر از بومسانگ و زبینا .زبینا که مشخصه چرا.ولی ببینید بومسانگ چقدر ضعیف کار کرده که اصلا نتونست جایگاه بین هوادارا پیدا کنه. من خودم وقتی اومد فکر میکردم بازیکن خوبی باشه.ولی از شنیده ها به نظر می رسه نمیشه توی سری آ حساب روش باز کرد.

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
ببیند بازیکن خوبیه حد اقل برای سری ب ولی در سری آ ما باید مدافعای بهتری رو بگیریم و بومسانگ رو برای نیمکت نگه داریم اگر هم بهتر شد برا بازی ثابت!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21183 ارسال
بومسانگ برای سری آ روی نیمکت باشه عالیه . تو این بازی با پسکارا نیز خیلی خوب ظاهر شده در کل مدافع خوبیه و میشه بهش اعتماد کرد .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ولي با اومدن زدنيك گريگرا و بارزالي و احتمالا دو سه نفر ديگه اين بومسانگ به نيمكت تبعيد بشه.مگر اينكه خودشو شوت كنه به بالا.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21183 ارسال
صد در صد . مگر اینکه بخواد از سیستم چرخضی استفاده کنه . باز اینجوری شانس بیشتری داره . در کل بومسانگ سال بعد ذخیره میشه .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
به نظر من بوسنگ با زبینا میشن چی میشن یه دفاع فوقق سرٌی میدونین چرا چون هر دو قد بلندن یعنی اگه یووه تو دفاعش فقط این دوتا باشن بازم هیچ مشکلی نداره!!!!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره اگه اینطوری بشه حریفامون دیگه هیچ مشکلی ندارن !!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مدافع فرانسوي و گل زن يووه پس از اتمام بازي گفت:از اين گل بسيار خوشحالم و بايد بگويم كه از به ثمر رساندم گل خيلي شگفت زده شدم اما بيشتر خوشحالي من از اين بابت است كه با تك گل من بازي را به سود خود به پايان رسانديم اين يك برتري مهم و حساس براي ماندن در صدر و ادامه راه هموار كردن قهرمانی ما بود يووه در اين بازي بسيار خوب بازي كرد هم در دفاع و هم در حمله خوب بودیم ما به واقع قدرتمند هستيم اما به خوبي مي دانيم كه همه چيز تمام نشده است و بايد همچنان به كارمان ادامه دهيم و به برتري در هر بازي بيانديشيم وي در خصوص ارتباط با دشام نيز توضيح داد هرگز رابطه من با مربي ام منفي و ناراحت كنند نبود حتي در لحظات سخت و دشوار.و در ادامه به ماندن در تورينو اشاره كرد و افزود:من در تورينو خوشبختم براي اينكه در يووه بازي مي كنم و به آن افتخار مي كنم يووه تيم بسيار بزرگي است و از اينكه بتوانم در اين تيم نقشي داشته باشم خوشحال خواهم شد ما به واقع قدرتمند ترين تيم ايتاليا هستيم و اين را در سال آينده نشان خواهيم داد مطمئنا بسيار خوب و عالي بازي خواهيم كرد با اينكه بسيار سخت به نظر مي رسد.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من دیشب نشون داد که علاوه بر دفاع توی امر گل زنی هم موفقه امیدوارم بتونه به رشدش ادامه بده با تشکر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
.اول فصل هم یه گل با ضربه سر به کروتونه زد.نشون داده ضربات سرش خوبه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21183 ارسال
اره سر زن خوبی هست . امیدوارم فصل بعد هم چه به عنوان بازیکن فیکس و چه به عنوان یار اصلی خوب بازی کنه .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بهمن بازيكن اصلي و يار فيكس هر دوتاش يكيه... راستش من هنوز باورم نمي شه كه جان الن گل زد... ولي دمش گرم.بالاخره يه برد به سبك ايتاليايي هم خوبه...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بومسونگ توي تيم ملي فرانسه براي يورو هم هست.اين يعني يه ملي پوش ديگه توي يووه. اميدوارم نره و بمونه تا بتونه خودشو نشون بده و شايد!!! يه تورام جديد بشه.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازيكن فرانسوي تيم فوتبال يوونتوس ايتاليا قصد دارد پس از يك فصل حضور از اين تيم جدا شود. به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، آلن بومسونگ با وجودي كه با تيم نخست شهر تورين تا سال 2010 قرارداد دارد، ‌مايل است بعد از يك فصل بازي، از اين تيم جدا شود. وي كه تا قبل ازحضور در تيم يوونتوس درتيم نيوكاسل يونايتد انگليس بازي مي كرد، ‌اينك مورد توجه تيم بشيكتاش اسپور تركيه قرار گرفته است. گفته مي شود باشگاه يوونتوس براي فروش اين بازيكن رقم 2 ميليون يورو را مدنظر دارد. در شرايط حاضر علاوه بر تيم تركي، پاري سن ژرمن فرانسه، ‌هرتابرلين و بروسيا دروتموند آلمان نيز به جذب اين بازيكن علاقمندند.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
بومسانگ به نظر من براي همون سري ب خوب بود. براي سري آ ما نياز به مدافعان بهتري داريم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
وقتي يوونتوس با زبينا قرارداد بسته نگهداشتن يه مدافع با استايل فرانسوي و نزديك به تورام و دسايي خالي از لطف نيست.داشتن وي مي تواند خيلي بيش از پيش در سري آ دفاع را مستحكم كند.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
بومسانگ به عنوان ذخيره توي سرس آ خوبه. براي جنگيدن براي قهرماني ما نياز به بازيكنان باكلاس‌تري داريم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خودش که ادعا کرده می خواهد توی ترکیب فرانسه برای یورو 2008 باشه پس اینجوری نتیجه می گیریم می خواهد توی یوونتوس هم ثابت باشه من به شخصه به عنوان یک ذخیره مطمئن حساب می کنم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی اخبار اومده بود که بوردو به دنبال این مدافع و برای خریدنش حاضر با یوونتوس مذاکره کنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره این خبر رو مسئولین تیم بوردو تایید کردند ولی خوب نباید از دست بدیمش می تونه در مواقع ضروری به کمک دفاع یوونتوس بیاد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی