پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بهترین بازیکن یووه فصل 2007/08

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
22 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نسبت به خودش یعنی چی ؟ کدوم بازیکن 35 ساله ای رو دیدی دقیقه 85 بازی با سرعت بدوه عقب توپ گیری کنه،بره جلو  تا محوطه جریمه حریف و سانتر کنه روی دروازه ؟ ندود رو باید با شرایط سنی همین الانش سنجید ! و اینکه هم بازیهاش خیلی سطحش پایین بود،مثل مولینارو یا نوچرینو بودند کنارش.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خب مشکل همین بود دیگه... همین که بازیکنای هم پستش خوب نبودند... من با وجود اینکه خیلی ندود رو دوست دارم.. ولی فکر می کنم که اگه خدافظی می کرد بهتر بود!! باید قبول کرد که ندود، دیگه واسه اون پست کافی و مناسب نیست.... و اینکه ندود خیـــلی خیلی عزیزمون ، دیگه پیر شده... عااالی هم دیگه نیست!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته نظر همه محترمه،

ولی من قبلا در جواب کسایی که می گفتند ندود کارایی لازم برای یووه رو نداره این پست رو دادم قبلا :
http://www.forum.juv...g86365#msg86365

من تقریبا 80 درصد بازی های یووه رو توی این فصل دیدم.
و با اطمینان میگم از فصل بعد با رفتن ندود می فهمیم چقدر جای ندود 35 ساله هم در ترکیب خالی خواهد بود.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی