پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فوق برنامه های کانون

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
27 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بعد از موفق شدن در تشکیل تیم فوتبال که با کمک همه اعضا و حمایت های حسین و البته افرادی که حتی در تیم عضو نبودن بدست اومد ، پیش خودم فکر کردم میتونیم یک قدم بزرگ دیگه برداریم و به رویاها جامه عمل بپوشونیم . توی میتینگ ها همیشه بحث سر برنامه های کانون هستش که مثلا چه امکاناتی رو یه کانون میتونه داشته باشه و ما میتونیم ازش استفاده کنیم . توی مشورتی که با بقیه دوستان و بخصوص حسین و اعضای هیئت مدیره داشتم به این نتیجه رسیدم که در کنار تیم فوتبال که متعلق به همه یوونتوسی ها هستش بیایم یسری کارهای دیگه انجام بدیم . با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و تعطیلات پیش خودم گفتم که شاید بشه کارهای فوق برنامه ای مثل کوه رفتن یا استخر رفتن و ... رو در برنامه ها بذاریم . مثلا من خودم هر هفته جمعه ها اگر مشکلی یا کاری نداشته باشم میرم کوه و یه ورزشی میکنم و میام ولی خوشحال میشم این کوه رفتن رو دست جمعی بریم تا لذتش بیشتر باشه . مثلا میتونیم یک هفته بریم کوه ، یک هفته بریم چیتگر و دوچرخه سواری و یا استخر و ... میتونیم با یه برنامه ریزی این کار رو انجام بدیم و از کنار هم بودن لذت ببریم . هدفم از ساخت این تاپیک این بود که بفهمیم چقدر موافق این کار هستیم و از کی اگر شد استارت کار رو بزنیم . خوشحال میشیم نظر شما رو هم بدونیم .

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
مرسی بابک جان توی برنامه های کانون در سال جدید این برنامه هم وجود داشت و قرار بود از چند وقت دیگه این کار ها رو اغاز بکنیم خوشحالم که با ایجاد این تاپیک این کار رو جدی تر کردی به هر حال فکر کنم در اولین میتینگ بتونیم در این رابطه بهتر صحبت کنیم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اگه اینیکی رو قاتی کارت مارت نکنین برنامه خیلی عالی و جالبی میشه...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

فقط برای آخرین بار جلوی همه دارم میگم که یبار دیگه بگی کارت و پول و بخوای الکی صحبت کنی به خدا شدیدترین برخورد مدیریتی رو باهات میکنم چون دیگه از شور در رفته شده کارای تو و امثال تو . خجالت بکشین ...

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
آقا من میگم یه تیم بیلیارد هم تشکیل بدیم بازیه مفرحیه .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تیمش رو که نمیشه تشکیل داد ! اما میشه برای خوش گذرونی و تفریح توی برنامه ها گذاشت . بزودی مکان و ساعت این قبیل فوق برنامه ها همینجا گفته میشه .

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
بیلیارد و اسنوکر رو شدیدا پایه ام اگه برنامه ای شد منو بی خبر نذارید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خیلی خیلی موافق چنین برنامه هایی هستم چون باعث پیشرفت و همبستگی بچه های کانون می شه و خیلی خوب می تونیم از تابستونمون استفاده کنید اون هم به سبک یوونتوسی

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال

مطمئن باشید از این به بعد تمام برنامه های کانون فقط و فقط با داشتن کارت هواداری هستش و چنین برنامه هایی هم فقط با کارت طلایی
امیدوارم جوابت رو به طور کامل و واضح گرفته باشی

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آره بابا! از این ورزش های آسون انجام بدیم! ;D این همه عرق بریزی بری کوه!! دور میز بیلیارد جمع میشیم زیر کولر ، به سوتی های هم میخندیم و یک دلستری!!! به رگ میزنیم! :D

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من خودم اصلا بيليارد بلد نيستم و تا بحال بازي هم نكردم ولي از همين الان اعلام مي كنم در صورتيكه موقعيتش پيش بياد مي خوام يه روز به يه مناسبت خيلي باحال كل بكس رو دعوت كنم بريم بيليارد مهمون بنده....

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
منم یادم رفته! آخرین بار همون موقع بود که تو هشترودی درس میخوندم و دبیرستان رو می پیچوندیم میرفتیم بیلیارد بازی ;D -- امیدوارم اینجور برنامه های اضافی برگزار بشه تا دیگه به مرور زمان خیلی آسون و راحت و مثل آب خوردن اینجور کارها انجام بشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال
سلام دوستان من بندر هم يه ميت بزاريد به ميزبانيه حسين ‎:D منم قول ميدم كه بيام ‎:D باتشكر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
البته من دارم رو یه موضوع فکر میکنم که مثلا دست جمعی بریم مسافرت . مثلا برنامه شمال بزاریم یا به شهرهای دیگه بریم ... فعلا همه چیز در حد حرف هستش اما امیدوارم عملی بشه هرچند مشکلاتی داره اما مطمئنا اجرا میشه و به خصوص در 3 ماه تابستان امیدوارم استقبال زیادی بشه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

البته من دارم رو یه موضوع فکر میکنم که مثلا دست جمعی بریم مسافرت . مثلا برنامه شمال بزاریم یا به شهرهای دیگه بریم ...

فعلا همه چیز در حد حرف هستش اما امیدوارم عملی بشه هرچند مشکلاتی داره اما مطمئنا اجرا میشه و به خصوص در 3 ماه تابستان امیدوارم استقبال زیادی بشه .

به نظر من این کار خیلی راحت هست و شدنی - دوستانی که پایه باشند با هم قرار می زاریم و به شهرهای مختلف می ریم و به دوستان سر می زنیم

اصفهان - شیراز - بوشهر - اهواز و ....

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
حسین هم چه برنامه ریزی کرده ها! وسط تابستون پاشیم بریم اهواز!!بوشهر! ما گفتیم کوه نریم عرق بریزیم ! حالا میخواییم بریم تو دمای 45 درجه سانتگراد! ;D ولی اگه تو شرایط خوبی به این شهرها بریم و چتر بشیم حال میده :D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین هم چه برنامه ریزی کرده ها!

وسط تابستون پاشیم بریم اهواز!!بوشهر!

ما گفتیم کوه نریم عرق بریزیم ! حالا میخواییم بریم تو دمای 45 درجه سانتگراد! ;D

ولی اگه تو شرایط خوبی به این شهرها بریم و چتر بشیم حال میده :D

من که نگفتم همه این ها رو توی تابستون بریم عزیزم - به مرور زمان به همه جا سر خواهیم زد

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بابک جان انگار اون شماله بد به دهنت مزه کرده ها ؟؟؟ حق داری چون خداییش خیلی حال داد ( آبگوشت کله-پلیس راه چالوس)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
9خيلي دوست داشتم بياين اينجا خيلي ناراحت شدم وقتي گفتين به خاطر گرما اينجا نمياين ;D

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21144 ارسال

بابک جان انگار اون شماله بد به دهنت مزه کرده ها ؟؟؟
حق داری چون خداییش خیلی حال داد ( آبگوشت کله-پلیس راه چالوس)

سلام نوبد جان
توقع داشتی بگه بد گذشت ؟!
ما که میفهمیم این چیزا رو ;D ;D ;D
به بابک و حسین خیلی خوش گذشت :D
باتشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی