پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

میتینگ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2356 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21182 ارسال
- منم بودم، چقدر اون یارو ساندویچی ـه بداخلاق بود ! :nish: حامد هی میگفت هیییس ! ساکت، آروم باشید :nish: یادش بخیر، حامد شب خوبی رو برامون رقم زد.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
حضور منم ثبت کنید به عنوان جنبنده :1: مسافر هم بهمن بود !

نیک ، قاسم ؛ زهرا ، شما دوتا ^ ، احمدرضا و فامیلشون ، بهمن ، احسان ، آقا حامد ...دیگه کسی یادم نمیاد :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
احمدرضا و پسر عموش فكر كنم هم بودن :1: ميگفت اينجا شبيه سيرابي خونه ست تا ساندويچي :lol: يادمه همه الويه خورديم تقريبن :1: بهمن آره مسافر تو بودي :1: تو اتوبوس BRT لحظه آخر قصد تجاوز بهت رو داشتم :nish: البتو ديگه شب نبود ، حكم سحري رو داشت اونوقت غذا خوردن :1:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
منم تو اون ميتينگ بودم ولي براي صرف شام نموندم!كار داشتم و سر راه هم آجي رو خوابگاهش رسوندم ! 2سال گذشت!!؟؟

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
بعد از چند روز بودن در تهران امشب برگشتم شهر خودمون الانم از سالن برگشتم خونه خیلی هم خسته هستم ولی لازم دونستم از * زینب * خانم تشکر ویزه ای داشته باشم این دو سه روز خیلی اذیتش کردم، امروز هم قرار بود به اتفاق چند تا از دوستاش بریم سینما و ساعاتی رو دور هم باشیم اما متاسفانه در آخرین لحظات مشکلی برای من بوجود آمد و نتونستم در خدمت این عزیزان باشم و به نوعی این دوستان از زیارت این حقیر محروم شدن :nish: خیلی دلم میخواست این خانم متحول :1: رو از نزدیک ببینم ولی قسمت نشد :sad1:

سپاسگزارم :rose:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

2سال گذشت!!؟؟

آره تقریبن ، من رو فولدر عکساش تاریخ زدم ، 1390/04/06

[img alt=800.jpg width=800 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/04407216900963980714.jpg[/img]

ایستاده : نیک ، امید ، حامد ، حسن ، کامران ، چکمول :1: ، من ، زهرا
نشسته : قاسم ، احمدرضا
عکاس نمیدونم کی بوده :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من خودم رو نمیشناسم :np: :1:

manashf

manashf

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1044 ارسال
^آره ها خودت نیستی!بد افتادی... زهرا هم تیره و تاره... بصیر هم که همیشه آماده ی عکس گرفتنه در هرررر حالتی :1:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
با کمی تاخیر یادش به خیر اون شب.

یادمه بهمن یا بصیر زنگ زدن بهم گفتن یه دور همی کوچیکی هست بیا خانه هنرمندان.

آخر شب هم رفتیم به اون جایی که صحبتش شد.

ساندویچی بهشتی تو خیابان خاقانی جنب خیابون بهار جنوبی و یک جورایی حوالی ایستگاه متروی دروازه دولت تهران هست.

این ساندویچی پیش از انقلاب برای یک بانوی ارمنی بوده که البته نه ساندویچی که یه ع.ر.ق فروشی (دقیقاً به همین اسم بوده ها) بوده. بعد از انقلاب این مغازه تحویل همین آقا بد اخلاقه که اسمش علی آقاست داده می شه. خونه علی آقا هم تو محله یاخچی آباد تهران است. آذری زبونه. با یه آقای پیری اونجا رو می گردونه. یه روایت هست اون آقا پیره پدرشه یه روایت هم هست دوستشه و یه روایت هم بین بچه هایی که اونجا می رن هست که روحه علی آقاست!

میز و صندلی، یخچال، مهتابی و خیلی چیزای دیگه این ساندویچی همونایی هست که پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی بوده.

این ساندویچی البته شهرت فری کثیف، شاپور کثیف و اسامی اینچنینی رو نداره اما به دلیل نزدیکی اش با دانشکده سینما و تئاتر همیشه مورد توجه این قشر ا دانشجوها بوده و هست.

ظهرها اونجا مثل این فیلم های شوروی دهه 80 محل غذا خوردن طبقه کارگر با همان مختصات کارگری و عصر ها و شب ها پاتوق قشر هنری و افه هنری - خاکی هاست.

قیمت ها طبق آخرین دیداری که داشتم کمی بالا رفته اما باز عجیب می چسبه. من که همیشه یه پرس الویه با یه نوشابه شیشه ای می خورم. اما شاهدین معتقدند هرقدر غذایی که سفارش می دید چرب تر و به تعبیری کثیف تر باشه میزان چسبیدنش به همون اندازه بالاتره.

مرحله آماده سازی و تحویل غذا در این ساندویچی شدیداً کند است و اگر در این فاصله شلوغ بازی و اعتراضی صورت بگیره بلافاصله با فحش ترکی و رکیک علی آقا مواجه می شویم. البته اگر این صداهای شلوغ به همراه کلی لوس بازی و ناز و افاده از طرف دوشیزه گان هنری باشه علی آقا نه تنها کاری نداره بلکه با لبخند شما را همراهی خواهد کرد. فلذا رفتن به این ساندویچی با یک صنم لحظات دلپذیری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

اگر در حین خوردن غذا دیدید که روح علی آقا (همان پیرمرد که صحبتش شد) ناگهان به دستشویی رفت و بعد از بازگشت دست خیسش را با بیژامه اش (بله بیژامه ... چون ایشان همیشه به جای شلوار با بیژامه در حال تردد در مغازه هست ) خشک کرد و بلافاصله با همان دست استیک را از یخچال درآورد و بادست نیمه خیسش بر روی فر گذاشت سعی کنید در کمال خونسردی وقتی همان غذا را پخته شده جلویتان گذاشت با خضوع و خشوع میل کنید وگرنه نامبرده با احضار روح بروسلی دمار از روزگارتان در خواهد آورد.

اعتراف می کنم که دو - سه باری همسرم را نیز با خودم به این ساندویچی نوستالژیک بردم و البته بدون شوخی خیلی هم غذا چسبید و خوش گذشت.

آخرین بار همین سومین روز نمایشگاه کتاب بود که صبح یک روز جمعه رفتم. به خدا قسم سه تا مشتری اونجا بودن که داشتن راجع به سفرهای خارجی شون با هم حرف می زدن. یکیشون چنان با آب و تا از مکزیک رفتنش می گفت که من با هر لقمه مشتاقانه به حرفهایش گوش می دادم و در دل می گفتم: اوه چقدر باکلاسه این آقاهه. خوش به حالش.

آره دیگه، اینکه این ساندویچی همچین جاییه خلاصه.

از دیگر نکات جالب این ساندویچی، یک تلویزیون سیاه و سفید قرمز رنگ قدیمی هست - یک تابلوی عکس که چند تا پسر و دختر با علی آقا انداختن و رو تخته شاسی زدن و دادن بهش - یه عالمه جعبه نوشابه شیشه ای - یه گربه گشنه که همیشه در نهایت ادب بیرون ایستاده و با متانت لقمه های مشتری ها رو می شمره و یک کوچه بن بست با کلی خونه آجری و دنج جهت اعمال منافی عفت به خصوص در شب های پرستاره.

امیدوارم چیزی رو جا ننداخته باشم. :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
الویه هاش واقعا حرف نداشت ، پر ملات :1: ولی چربی بقیه غذاهاش که کف سینی پخش بود یه چیزی تو مایه های نفت بود :Facepalm:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21182 ارسال
- خب، به قول خودم ادا كردم و هفته ديگه براي يك برنامه كاري-تفريحي تقريبا 4، 5 روزي ميام تهران. فقط چون برنامه هام يه خورده بهم ريخته ست (البته نبود، ديروز شد ! :np:) نمي دونم كي ميتونم ببينمتون و اصلا چطوري ! :Facepalm: ولي با بصير هماهنگ كنيد، يه روز از بين 2شنبه يا 3شنبه خيلي عالي ـه. مشكلاتتون رو هم توي يك كاغذ بنويس و شخصا تحويلم بديد :Facepalm: :nish:

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
اگه هفته دیگه باشه به احتمال 99% شاهد حضور من هم خواهید بود!!! :rainbow: :wink2: فقط اگه قراره باشه لطفا سریعتر تاریخش رو مشخص کنید تا ما تکلیف خودمون رو بدونیم!!! :nish:

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من درگیر اثاث کشی (جابجایی) ام ، منتهی ش خوشحال میشم بهمن اومد تهرون ببینمش ، بصیر خودش بهم خبر میده انشاله!!!

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
هم اکنون در تهران ، بازارها بسته شدند ! حمل و نقل عمومی از کار افتاده، مترو ها خاموش شده اند ، فرودگاه ها تعطیل شده اند ، سیستم برق رسانی ، آب رسانی و خدمات شهری به کلی نابود گشته و زندگی مردم تهران بعلت حضور ناگهانی بتمن ( شگفتی قرن 21 ) در هفته ی آینده به کلی مختل شده . :np:

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
آقا منم دوس دارم باشم. لطفا بهم خبر بدید اگه برنامم جور شد منم بیام :flower:

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
منم هستم :flower:

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
ياسر الان فك كردى من نيستم يكى تو يكى من پايه ميتينگ و اينجور چيزايم!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بهمن خیلی دوست داشتم منم باشم ولی خوب هفته پیش تهران بودم دوباره بیام احتمالا راهم ندن :1:

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
همونطور که توی پست قبلیم هم گفتم لطفا تاریخش رو هر چه زودتر مشخص کنید تا ما تکلیف خودمون رو بدونیم و برنامه ریزی لازم رو بکنیم!!! :victory2: :victory2: :hc: به نظرم طلسم داره شکسته میشه و من بالاخره توی این میتینگ حضور پیدا می کنم!!! :victory2: فقط امیدوارم این تاریخش رو زودتر مشخص کنید!!!! :nish: :flower: :thankyou:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
سه شنبه ساعت 5 عصر ، خانه هنرمندان ، هرکی میاد بسم الله بیاد اعلام کنه :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی