پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوفا: یورو 2008

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
64 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من بازی روسیه و هلند رو شرطبندی کردم البته بدون مبلغ ;D همیشه یکی از تیم هایی که دور اول اتیششون تنده زود از دور خارج میشن

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
يورو هم امشب تموم ميشه خيلی زود گذشت اميدوارم آلمان کبير امشب قهرمان اروپا بشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امیدوارم هردوتا تیم شکست بخورند امشب ;D یکی از اون صاعقه ها بیاد همه بازیکن ها رو نصف کنه از وسط :D برام مهم نیست کی قهرمان بشه ! آلمان بالاک رو نداره،و اسپانیا ویا. آراگونس هم گفته فابرگاس از اول بازی میکنه. آراگونس گفته باید ببریم چون کسی بازنده ها رو توی تاریخ به یاد نمیاره !

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
اما من اسپانیا رو ترجیح میدم با اینکه از آراگونس بدم میاد اما به خاطر آراگونس!!!!!!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من بعد از حذف فرانسه و پرتغال گفتم خدا رو شکر از اون تیم های منفور هیچ کدوم دیگه نمی تونن قهرمان بشم فقط می موند اسپانیا که با اینکه ازش خوشم نمیاد ولی متنفر نیستم آلمان رو دوست داشتم ولی نه این آلمان رو خلاصه از بین هشت تیم باقی مونده زرتی همین دو تا رفتن فینال

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
آلمان تو فينال 2002 بالاک رو نداشت و باخت اميدوارم تاريخ تکرار نشه امشب بابا المان ديگه چی کار کنه بدبخت هيچکس رو نداره بازم رفته فينال

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
اسپانيا بايد قهرمان بشه .اين آلمان زياد ميشه قهرمانيش ا همون بهتر اسپانيا قهرمان بشه) به نظر شما پديده هاي جام كيا بودن؟ من خودم ميگم كيليني -آرشاوين-پاوليچنكو-كولودين(عجب شوت هايي ميزد)

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
یواخیم لو گفته شانس بالاک برای بازی کردن کمه ولی لایو ساکر اونو در ترکیب احتمالی گذاشته: اینم ترکیب احتمالی دو تیم line-ups : [ 4-2-3-1 ] [ 4-1-4-1 ] Jens Lehmann Iker Casillas Arne Friedrich Sergio Ramos Per Mertesacker Carlos Puyol Christoph Metzelder Carlos Marchena Philipp Lahm Joan Capdevila Torsten Frings Marcos Senna Thomas Hitzlsperger Andr�s Iniesta Bastian Schweinsteiger Xavi Hernandez Michael Ballack Cesc Fabregas Lukas Podolski David Jim�nez Silva Miroslav Klose Fernando Torres coach : Joachim LOw Luis Aragones

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
المان تا همین جاشم با خر شانسی اومده بالا فقط اسپانیا لیاقت قهرمانی رو داره

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دوست دارم آلمان قهرمان بشه ! هرچند رقیب همیشگی ایتالیا بوده و هست اما برای قهرمانی ترجیحش میدم .

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
نه بابا خدا کنه اسپانیا قهرمان بشه ! آخه بنده خدا آراگونس دیگه 70 سالش شده و امیدی به زنده بودنش نمیره !

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
اسپانیا اگه بتونه نظم تیمی آلمان رو به هم بزنه و از نظر بدنی کم نیاره می تونه قهرمان باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خیلی فینال زشت و بیروحی بود ! اصلا حساسیت به آدم نمی داد. حتی جشن قهرمانی هم شور و حرارت جشن هایی که قبلا دیده بودم نداشت !

pintorico

pintorico

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 72 ارسال
ولی به نظر من فینال از لحاظ فنی خوب بود و تیمی که لیاقت داشت هم قهرمان شد ولی نکته ای که مشخص بود توی این جام این بود که حس میشد حساسیت ها و نگرانی هایی که بازیکنا و مربیا داشتن توی بازی های نیمه نهایی و حتی یک چهارم بیشتر از بازی فینال بود و این موضوع توی نوع خوشحالی و ناراحتی بازیکتا کاملا معلوم بود در هر صورت خوشحالم ایتالیا به قهرمان جام اونم توی پنالتی باخت

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

من نیمه اول رو که دیدم تلویزیون رو خاموش کردم . تصویر

اصلا به دلم ننشست.تصویر

e e e .... این کیه ؟ ;D ... تـو ورزشگاه Ernst Happel چکار میکنه ؟

[img width=480 height=320]http://c.imagehost.org/0009/1_33.jpg[/img]

[img width=480 height=383]http://c.imagehost.org/0542/3.jpg[/img]

[img width=480 height=354]http://c.imagehost.org/0152/2_9.jpg[/img]
دوستان مرتب بشینید میخواد عکس بندازه ... ببره برای بازیکنهای یــووه !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خیلی حال داد اسپانیا قهرمان شد ، مخصوصا برای فابرگاس !!! کلا من 100 درصد داوید ویا و تورس و فابرگاس رو به کلوزه و پودولسکی و بالاک ترجیح می دم !!!!! یعنی فکر نکنم دیگه کسی باشه که بگه قهرمانی حق اسپانیا نبود ! *************************** یوآخیم لو ولی 100 درصد واسه جام جهانی می مونه !!! کلا مربیه خوبیه ، چه استیلی هم داره !!!!

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
نائب قهرمانی هم واسه آلمان خوب بود ممنون يو آخيم لو!!!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
منم خوشحال شدم المانا قهرمان نشدن چون سه تا داداشام طرفدار المان هستند و بعد قهرمانی دیگه من جایی تو خونه نداشتم ولی الان این منم که به اونا میخندم در کل حقش بود با اینکه بازی به من نچسبید چون دوست داشتم ایتالیا با المان در فینال میبودند ولی افسوس...

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
به هر حال ميشه گفت اسپانيا بهترين تيم اين مسابقات بود. تنها تيمي كه اسپانيا نتونست در وقت قانوني شكست بده ايتاليا بود. آلمان اصلا تيم خوبي نبود و با خوش شانسي به فينال رسيد. خيلي تيمهاي بهتر آز آلمان بودن كه زودتر حذف شده بودند و جالب نبود آلمان قهرمان بشه. بعد از حذف ايتاليا من دوست داشتم روسيه و يا آسپانيا قهرمان بشن.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
ژاوي بهترين بازيكن شد و اسپانيا بهترين تيم شناخته شد! به نظرم منصفانه بود چون خط مياني اسپانيا با بازي سازي زيباي ژاوي قهرمان شد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی