پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوفا: یورو 2008

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
64 پاسخ برای این موضوع

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
سلام چون امسال مسابقات مورد علاقه من برگزار میشه، از مدیران درخواست کردم که من تاپیک مسابقات پایانی یورو 2008 رو بسازم تا ببینیم چی میشه؟

تصویر

مسابقات یورو 2008 از 7 ژوئن تا 29 ژوئن (18 خرداد تا 9 تیر) در دو کشور اتریش کبیر و سویس برگزار میشه. بعد از مراحل مقدماتی که انجام شد در نهایت 16 تیم به این مرحله راه پیدا کردن که به شکل زیر دسته بندی نهایی اونا صورت گرفت:

سویس (میزبان): -------------------- با سابقه حضور در یورو 1996، 2004
اتریش (میزان): -------------------- اولین حضور
لهستان (اول گروه A): -------------------- اولین حضور
پرتغال (دوم گروه A): -------------------- با سابقه حضور در یورو 1982، 1996، 2000، 2004
ایتالیا (اول گروه B): -------------------- با سابقه حضور در یورو 1968، 1980، 1986، 1996، 2000، 2004
فرانسه (دوم گروه B): -------------------- با سابقه حضور در یورو 1960، 1984، 1992، 1996، 2000، 2004
یونان (اول گروه C): -------------------- با سابقه حضور در یورو 1980، 2004
ترکیه (دوم گروه C): -------------------- با سابقه حضور در یورو 1996، 2000
جمهوری چک (اول گروه D): -------------------- با سابقه حضور در یورو 1960، 1976، 1980، 1996، 2000، 2004
آلمان (دوم گروه D): -------------------- با سابقه حضور در یورو 1972، 1976، 1980، 1984، 1988، 1992، 1996، 2000، 2004
کرواسی (اول گروه E): -------------------- با سابقه حضور در یورو 1996، 2004
روسیه (دوم گروه E): -------------------- با سابقه حضور در یورو 1960، 1964، 1968، 1972، 1988، 1992، 1996، 2004
اسپانیا (اول گروه F) -------------------- با سابقه حضور در یورو 1964، 1980، 1984، 1988، 1996، 2000، 2004
سوئد (دوم گروه F) -------------------- با سابقه حضور در یورو 1992، 2000، 2004
رومانی (اول گروه G) -------------------- با سابقه حضور در یورو 1984، 1996، 2000
هلند (دوم گروه G) -------------------- با سابقه حضور در یورو 1976، 1980، 1988، 1992، 1996، 2000، 20004

(سالهایی که پررنگ نوشته شده اند، سالهای قهرمانی تیم مذکور هست)

این 16 تیم برای قرعه کشی داخل چهار ظرف قرار گرفتند. که به صورت زیر بودند:

ظرف اول:

سویس
اتریش
یونان
هلند

ظرف دوم:
کرواسی
ایتالیا
جمهوری چک
سوئد

ظرف سوم:
رومانی
آلمان
پرتغال
اسپانیا

ظرف چهارم:
لهستان
فرانسه
ترکیه
روسیه

در نهایت این 16 تیم بنا به قرعه کشی به صورت زیر در 4 گروه قرار گرفتند:

گروه A:
سویس
جمهوری چک
پرتغال
ترکیه

گروه B:
اتریش
کرواسی
آلمان
لهستان

گروه C:
هلند
ایتالیا
رومانی
فرانسه

گروه D:
یونان
سوئد
اسپانیا
روسیه

[img width=480 height=210]http://i28.tinypic.com/35c21k4.png[/img]

بازی ها با توجه به نقشه که می بینید در چهار شهر از اتریش و چهار شهر از سویس برگزار میشه.

سویس

باسل:
سویس - چک
سویس - ترکیه
سویس - پرتغال
دو بازی 1/4 نهایی --------------------------------------> اول گروه A - دوم گروه B
--------------------------------------> اول گروه C - دوم گروه D
بازی نیمه نهایی

برن:
هلند - ایتالیا
هلند - فرانسه
هلند - رومانی

جنوا:
پرتغال - ترکیه
پرتغال - چک
ترکیه - چک

زوریخ:
رومانی - فرانسه
رومانی - ایتالیا
ایتالیا - فرانسه

اتریش

وین:
اتریش - کرواسی
اتریش - لهستان
اریش - المان
دو بازی 1/4 نهایی --------------------------------------> اول گروه B - دوم گروه A
--------------------------------------> اول گروه D - دوم گروه C
بازی نیمه نهایی
بازی فینال

کلاگنفرت:
المان - لهستان
المان - کرواسی
لهستان - کرواسی

سالزبرگ:
یونان - سوئد
یونان - روسیه
یونان - اسپانیا

اینسبروک:
اسپانیا - روسیه
اسپانیا - سوئد
سوئد - روسیه

شعار و نماد مسابقات
شعار مسابقات یورو 2008، Expect Emotions هست.

تصویر

برای این دوتا جونور سه اسم کاندید شده بود که عبارت بودند از:
زاگی و زیگی
فلیتز و بیتز
تریکس و فلیکس

که در پایان Trix and Flix بیشترین رای رو اورد و به عنوان اسم این رو موجود انتخاب شد.

مبلغ جوایز:

تیم اول در مرحله گروهی: 1.000.000 یورو
تیم دوم در مرحله گروهی: 500.000 یورو

تیم برنده در 1/4 نهایی: 2.000.000 یورو
تیم برنده در نیمه نهایی: 3.000.000 یورو
تیم نایب قهرمان: 4.500.000 یورو

تیم قهرمان: 7.500.00 یورو

که در مجموع 184.000.000 یورو هست (یورو 2004، 129.000.000 یورو جایزه داشت)

-----> کاپ مورد استفاده در یورو 2008، به نام هنری دلانی، نسخه جدیدی هست که عکسشو اول گذاشتم. جنسش هم سیلور هست.
-----> توپ های مورد استفاده ادیداس هستن که مدل اختصاصی برای یورو 2008 هست به نام "یورو پس"
-----> خیالتون راحت باشه که مسابقاتی که امسال می بینید از تلویزیون به هیچ وجه رسمی نیست و ایران در لیست مشتریان یورو2008 نیست...

خب، حالا هرکسی در مورد تیم های حاضر در یورو2008 اطلاعات کاملی داره بذاره تا قبل از مسابقات یا اخبار از تیم ها و دست اندرکاران... و در طول مسابقات هم بحث پیرامون بازی ها هست.

حمیرد

پ.ن.
این هم یک والپیپر که قابل پرینت هم هست ... جدول بازیها و ساعات برگزاری اونها هست. قابل پر کردن هست.
http://rapidshare.co..._Chart.rar.html

pass: juventus.ir

**

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من به عمرم نتونستم از رپيدشير چيزي بگيرم اين يكي هم مثل بقيه -------------------------------------------------- اگه اسامي شبكه هاي پوشش دهنده هم مشخص شده اطلاعات بزاريد لطفا ً

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
روی لینک کلیک کن می ره تو سایت رپیدشیر. بعد اخر اون جدول که زده "نوع دانلد رو انتخاب کنید" مجانی رو بزن. بعد توی صفحه بعد که میاد دانلد رو بزن. (شاید بخواد یه کد 4حرفی روی عکس رو وارد کنی) بعد دانلد کن. فایلش هم زیپ هست و پسوردش رو هم گذاشتم. شبکه هایی هم که بازیهارو پخش می کنن لیست بلندی هست... بستگی داره از چه کشوری بخوای ببینی. اینا شبکه های معروفی هستن که پخش می کنن: MTV3 فلاند TF1 فرانسه ZDF المان MTV مجارستان RAI ایتالیا +Canal اسپانیا BBC انگلستان Al Jazeera Sport برای افریقای جنوبی و خاور میانه... (احتمالا ایران از این شبکه بازی هارو دریافت می کنه) CCTV چین

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من به عمرم نتونستم از رپيدشير چيزي بگيرم
اين يكي هم مثل بقيه

لینک بالا رو کپی کن،برو توی این سایت :
http://rapidbaz.com

لینک رو کپی کن،دسته بندیشو مشخص کن، درخواست داونلود بزن بهت لینک مستقیم میده.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
شبکه سه حق پخش همه بازیها رو خریده و با پخش مستقیم البته مثل همیشه با چند ثانیه تاخیر ! در خدمت افراد فاقد ماهواره هستش . در مورد ZDF آلمان هم باید بگم که بازیهای مهمی مثل جام جهانی و یورو 2008 از شبکه های Free پخش نمیشه . در ضمن بازیهای ایتالیا رو Rai نشون میده . مطمئنا در چند روز مونده به آغاز مسابقات با اطلاعات کاملی که اینجا من و بقیه دوستان میزارن سعی میکنیم راه باز کردن شبکه های پولی رو بگیم .

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
واقعا اطلاعات عالی ای تو این تاپیک داده میشه ... از همه ی بچه ها متشکرم.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
بابک من ZDF رو از توی لیست شبکه هایی که خریدن بازیهارو پیدا کردم... شاید فقط المان رو نشون بده...
ایران هم قطعا پخش می کنه بازیارو ولی رسمیت نداره.. به احتمال زیاد از الجزیره می گیره
---
خب، من خواستم اولین تیم رو که تیم مورد علاقه ام هست در این تاپیک معرفی مختصری کنم، تا بیشتر به لیاقت این تیم پی ببرید و بدونید که مشکلاتی که تیم داره ناشی از چی هست؟؟؟
خب الان از 8نفری که رای دادند فقط من بودم که به ایتالیا رای ندادم. می دونم که احتمال قهرمانی اون کم هست ولی من این تیم رو حمایت میکنم...

[glow=blue,2,300]SWEDEN[/glow]

سوئد تیم پر افتخاری نیست ... .وخیلی انگشت شمار هست افتخارات تیم سوئد، مثلا توی همین مسابقات بهترین نتیجه ای گرفته این بوده که تا مرحله نیمه نهایی اومده و در جام جهانی هم دوبار سوم و یک بار نایب قهرمان شده. و همچنین یک طلا و دو برنز داره در مسابقات المپیک...
ولی ناراحتی من از این هست که این تیم امسال هم بازیکنان خیلی خوبی داره ولی نمی تونه نتیجه بگیره...

لیست اعزامی برای بازیهای یورو2008 تیم ملی سوئد به ترتیب زیر هست:

دروازبان:
اندراس ایساکسون
رامی شعبان

دفاع:
اریک ادمان
دانیل ماستورویک
الف ملبرگ
مایکل نیلسون
فردریک ریسپ
پتر هانسن
فردریک استور
نیکلاس الکساندرسون

هافبک:
دانیل اندرسون
توبیاس لیندروس
کندی
کیم کالستروم
سباستین لارسن
فردریک لیونبرگ
اندرس اسونسن
کریس ویلهلمنسون

فروارد:
مارکوس البک
یوهان المندر
زلاتان ابراهیمویچ
مارکوس رزنبرگ
هنریک لارسن

مربی:
لارس لاگربک (سر مربی)
رولند اندرسن (کمک مربی)
حالا چندتا بازیکن این تیم رو که همگی از بازیکنان محبوب من هستن رو معرفی می کنم تا این که اشنا بشید باهاشون....

اندراس ایساکسون

تصویر

ایساکسون بازیکن 26 ساله ای هست که در تیم منچستر سیتی بازی می کنه و در ضمن در سالهای 1999 تا 2001 دروازبان دوم تیم یوونتوس هم بوده. تا الان هم 75 بازی برای تیم ملی سوئد انجام داده... جز قدبلندترین بازیکنان فوتبال هست که 1.99 قد داره.

الف ملبرگ کبیر

تصویر

ملبرگ که همونطور که می دونید فصل بعد میاد به یوونتوس 30 سال داره و هم اکنون کاپیتان تیم استون ویلا هست. برای تیم ملی سوئد هم 77 بازی کرده و 4 گل به ثمر رسونده.
از نظر بدنی جز دفاع هایی هست که از بهترین قدرت بدنی برخوردار هست و خیلی هم گردن کلفت و خشن هست... امسال کسانی که ازش ایراد می گیریند بازیهارو که نیگا کنند متوجه میشن که در اشتباه هستن.
ملبرگ هنوز ازدواج نکرده ولی دو فرزند 6 و 2 ساله از دوست دخترش داره که در اصل اونا الان باهم زندگی می کنن. و جز متاهلان تیم سوئد به شمار میاد.

کیم کالستروم

تصویر

کالستروم هافبک بلندقد تیم لیون هست که در مسابقات المپیک برای سوئد خیلی خوب ظاهر شد و ازاونجا معروف شد، این بازیکن هم برای سوئد 74 بازی کرده که 12 گل برای تیمش زده.

کریس ویلهلمسون

تصویر

این بازیکن هم یکی از موردعلاقه ترین بازیکنان محبوب من هست.بازیکنی که هم اکنون به عنوان یار قرضی به دپورتیو لاکرنا رفته. در عرصه ملی بعد از 64 بازی تونسته 6 گل رو به ثمر برسونه...

فردی لیونبرگ

تصویر

به احتمال زیاد امسال در یورو کاپیتان تیم سوئد او خواهد بود. لیونبرگ بین این بازیکنان مشهورتر از بقیه هست و قطعا تا بحال دیدش. او هم اکنون در تیم وستهام بازی می کنه و تا بحال برای سوئد 63بازی کرده و 13گل هم زده...

توبیاس لیندروس

تصویر

اینم توبیاس لیندروس هافبک دفاعی قدرتمند سوئد. که 73 بازی ملی و 5 گل ملی داره... الان به تیم گالاتاسرای رفته و در ترکیه بازی می کنه.

همونطور که می بینید تیم سوئد بازیکنان قدرتمندی رو داره ولی جز مدعیان اصلی نیست. مهم ترین دلیلش می تونه ناهماهنگی بازیکنان باشه. تمام بازیکنان ملی سوئد در باشگاه های خودشون فیکس هستن. ولی بیشتر اونا در لیگ انگلستان و بقیه در فرانسه ایتالیا و اسپانیا و چندکشور دیگه هستن و فقط 3بازیکن تیم ملی سوئد از لیگ داخلی هستن. ایتالیا رو در نظر بگیرید در سال 2006 حتی 1بازیکن هم در لیگ خارجی نداشت. این باعث هماهنگی بیشتر میشه.
خب در کل امیدوارم امسال موفق بشه وایکینگهای عزیز موفق بشن... حالا چندتا عکس از تیم ملی سوئد ببینید:

تصویر

ملبرگ، ویلهلمسون، ابراهیمویچ

تصویر

تیم سوئد همیشه جوی ارام و صمیمی رو داره، برای نمونه می شه به دوستی های لیونبرگ و ملبرگ اشاره کرد

خواستم بقیه عکساشو بذارم ولی حجم زیاد می گرفت، در این حد بدونید که با الف کبیر هرکسی که درگیر بشه عاقبت خوشی نداره...

تصویر
هانسن و ابراهیمویچ

تصویر

حالا اینم بگم که همیشه طرفداران سوئد حضور سبز دارند در تمامی بازیها و خیلی هم متعصب هستند. همیشه طرز تیپ هاشون هم جالبه، کلاه و شیپور وایکینگی میبرن.

البته چون کمبود کلاه و شیپور داشتیم یک نمونه عالی از نژاد نردیک/اریایی گذاشتیم

شرمنده اگر عکس زیاد داشت... صبر کنید سعی کردم کم حجم باشن و سریع لود بشن... روی هم 200کیلوبایت هم نیستند.

این یک والپیپر زیبا از تیم ملی سوئد، شامل تمام بازیکنان و مربیان که اسمشون رو در اول مطلب نوشتم...
حجم فایل هم حدود 800کیلوبایت هست
http://rapidshare.co...l_Team.rar.html
pass: juventus.ir
**

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بازيكن سوئدي مورد علاقه من اسمش يوناس ترن هست بازيكن فوق العاده اي بود تكنيك خيلي خوبي هم داشت

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اول یه تشکر ویژه از حمید میکنم که واقعا کار فوق العاده ای انجام داده و نشون میده که اگر اراده کنه در زمینه فوتبال خیلی میفهمه و میتونه پست های جالب و خوندنی بده و قطعا با ادامه این روند یه امتیاز ویژه خواهد گرفت . .............................................................. فردی لیونبرگ و توماس روسیچکی به احتمال زیاد به علت مصدومیت شدید تورنمنت رو از دست میدن . ضمن اینکه من به موفقیت سوئیس در این دوره امیدوارم و فکر کنم بتونه تا مراحل بالا بیاد .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اين طرحي كه حميرد واسه معرفي گذاشتي خيلي قشنگه اگه با معرفي و مشخص شدن تركيب تيم ها درمورد بقيه تيم ها هم انجام بدي خيلي چيز خوبي از آب در مياد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خوشم میاد اینجا اغلب طرفدار ایتالیا هستن . هرجایی که نظرسنجی میذاریم ایتالیا تو صدر قرار داره .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
ایتالیا قهرمان نمیشه... نمی دونم ولی این ایتالیا جنم قهرمانی نداره... المان شانس زیادی داره. هرچند قابل پیش بینی نیست این جام. در مورد اطلاعات هم من همه رو نمی تونم بذارم و اگر یک یا چند نفر بهم کمک کنن ممنون می شم. من باز هم می تونم برای تیمایی مثل چک، یونان و چند تیم دیگه رو بذارم ولی اگر بقیه هم کمک کنن تیم های معروف تر مثل اسپانیا ایتالیا پرتغال فرانسه و المان و هلند رو هم بذارن فکر کنم کافی باشه... چون بقیه اطلاعات زیادی نداریم ازشون. در کل اگر هرکسی خواست کمک کنه ممنون می شیم.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فقط اگه بعد از اعلام قطعي اسامي بازيكنا باشه بهتره

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

ایتالیا قهرمان نمیشه... نمی دونم ولی این ایتالیا جنم قهرمانی نداره... المان شانس زیادی داره. هرچند قابل پیش بینی نیست این جام.

حالا وقتی جنم رو کرد تو چشت میفهمی ;D

فقط اگه بعد از اعلام قطعي اسامي بازيكنا باشه بهتره

موافقم .

من از قبل تو فکرش بودم که یه معرفی مختصر و مفید از تاریخچه جام و تیم ها داشته باشیم . مطمئنا تا قبل از آغاز بازیها با کمک بچه ها عملی میشه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم شعار تیم ملی ایتالیا در مسابقات یورو 2008 *** آسمان هميشه لاجوردي است ***

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
قراره لیست تیم ملی فرانسه 18 May اعلام بشه . اسامی بقیه تیمها هم تا 20 May اعلام میشه .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اولین لیست اسامی تیمهای حاضر در یورو اعلام شد .

اسلاون بیلیچ سرمربی تیم ملی کرواسی ، امروز اسامی 23 بازیکن رو برای شرکت در یورو 2008 اعلام کرد .

پلتیکوشا . رونژه . گالینوویچ .

روبرت کوواچ . شیمیچ . سیمونیچ . کورلوکا . کزویچ . وژیچ .

نیکو کوواچ . جرکو لکو . داریو سرنا . نیکو کرانیکار . لوکا مودریچ . دانیل پرانژیچ . راکتیچ . وکوژویچ . پوکریواچ .

پتریچ . اویکا اولیچ . ایوان کلاسنیچ . ایگور بودان . کالینیچ .

کرواسی در گروه B با تیمهای : آلمان ، اتریش و لهستان هم گروه است و در اولین بازی به مصاف اتریش یکی از میزبانان جام خواهد رفت . همچنین در بازیهای بعدی هم به مصاف آلمان و لهستان میره .

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
دادو پرشو دیگه نیستش؟؟؟ با استیلش خیلی حال میکردم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

UEFA Euro 2008 - Soundtrack (2008)

Tracklist:
01 boys noize - don't believe the hype [05:31]
02 carolina liar - i'm not over [03:22]
03 crystal castles - air war [04:12]
04 datarock - i used to dance with my daddy [04:52]
05 ejectorseat - attack, attack, attack [02:22]
06 infected mushroom - becoming insane [07:21]
07 junkie xl feat. electrocute - mad pursuit [04:18]
08 karoshi bros - love the world [03:50]
09 look see proof - casualty [03:30]
10 magic numbers - take a chance [03:35]
11 mendetz - the boola shines in a pink neon room [06:03]
12 mexicolas - come clean [03:22]
13 operator please - get what you want [03:46]
14 pete and the pirates - come on feet [02:25]
15 the features - i will wander [02:53]
16 the magnificents - get it boy [03:22]
17 the pigeon detectives - i'm not sorry [03:41]
18 the young punx - your music is killing me [06:10]
19 yelle - a cause de garcons (..remix) [04:31]

Link: http://ucash.in/2a4c8e4
Mirror:http://rapidshare.co...wnloads.net.rar
Password: sapodownloads.net

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
دومينيك گفته كه فرانسه قهرمان يورو 2008 ميشه. ما هم بهش مي‌گيم به همين خيال باش!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی