پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلـسـیـو تـاکینــاردی - Takky

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
157 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
[img width=390 height=600]http://www.mcalcio.com/wordpress/wp-content/uploads/2008/09/serie-a_rejects_2008-09.jpg[/img]

[img width=480 height=360]http://homepage.mac.com/yo1/1228/tacchinardi_01.jpg[/img]

تصویر

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
می شه بپرسم این تیم بالایی منتخب چیه؟ چی شده که حالا امروز چند نفری عشق تاکناردی شدند و امضاشون رو عکس اون قرار دادند؟

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
serie-a_rejects_2008-09 این اسم عکسه ... فک کنم منتخب یکی از هفته های سری ا باشه ... با توجه به بازیکنا که اکثرشون دهه نودی هستن .. احتمالا منتخب یکی از هفته های دهه نود باشه ... یا اوایل 2000

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال
یه سری گفتنی های جالب درباره آلسیو :

مجرده ! :دی:
فراری، مدل 360 داره به رنگ خاکستری کم رنگ،
علاقمندی هاش : گوش دادن به موزیک، تلویزیون و پلی استیشن !
بازیکن مورد علاقه و الگوش : میشل پلاتینی
القاب : تاکی - چهره فرشته (Angel's Face)

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تاکیناردی رو خوب یادمه ولی تو تیم ملی ایتالیا خیلی حقش رو خوردن ، حقش بود بیشتر از این حرفها دعوت بشه و بازی کنه واقعا عجیبه ها ، یه زمانی چه هافبک وسط هایی ایتالیا داشت که حاضر بودن آلسیو رو کنار بزارن الان مجبورن از لدسما که آرژانتینی هست بازی بگیرن ، خیلی الان ایتالیا بی استعداد شده همشم تقصیر تیمی مثل اینتره که به برزیل و آرژانتین بیشتر از ایتالیا اهمیت میده باتشکر

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
از اون دسته بازیکن هاییه که تا ادم بهش فکر میکنه نا خود اگاه اشک تو چشمان ادم جمع میشه واقعا کاپلو در حقش نا مردی کرد اگه نه تا همین حالا هم میتونست تو یووه باشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال

از اون دسته بازیکن هاییه که تا ادم بهش فکر میکنه نا خود اگاه اشک تو چشمان ادم جمع میشه
واقعا کاپلو در حقش نا مردی کرد اگه نه تا همین حالا هم میتونست تو یووه باشه

دقیقا مثل من !
منم هر موقع یاد السیو میوفتم خیلی ناراحت میشم، بخصوص وقتی که میبینم که امرسون رو جانشینش کرده بودن !
السیو واقعا عالی بود، از اون دسته بازیکن های متعصب و دوست داشتنی تاریخ یووه بوده و هست.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال
آلسیو در مصاحبه ای که با رادیو Rai داشته گفته :

- بوفون یکی از دوست داشتنی ترین بازیکن های دنیاست !
- یوونتوس با بازگشت بوفون رنگ و بوی دیگه ای به خودش گرفته.
- دل پیرو ؟ او یکی از نوادر فوتبال دنیاست.
- شما فقط فوتبال دل پیرو رو دیدید، ولی من به شما میگم که شخصیت دل پیرو خیلی از فوتبالش بالاتره !
- من سعی میکنم که دوره های مربیگری خودم رو کامل کنم ولی عجله ای ندارم و منتظر یک فرصت خوب هستم.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
ایول خیلی حال کردم دیدم از یووه صحبت کرده از ته ارزو میکنم مربیه بزرگی بشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال

نمیدونم چرا ولی من همیشه فکر می کردم که آلسیو با الکس و بوفون خیلی صمیمی نیست ! یعنی یک فاصله ای بینشون میدیدم.
البته قرار هم نیست همه با هم صمیمی باشند؛ همینطور که بوفون و الکس هم مدت ها رابطه صمیمی باهم نداشتند و حتی رسانه ای هم شد !
ولی تاکیناردی از اون جایی که به عنوان یکی از کاپیتان ها و یکی از قدیمی های تیم به حساب میومد این نکته برای من همیشه سوال بر انگیز بود که چرا یه سردی در رفتار تاکیناردی با الکس هست ؟!
البته شاید اشتباه کنم :1: ولی همیشه اینجوری با خودم فکر میکردم :1:

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
بهمن توهم زدی بابا ؟ :1: الکس و جیجی از جام جهانی 2002 به بعد به شدت با هم عیاق هستند و تقریباً میتونم بگم جیجی در تمام تصمیمات ورزشی خودش با الکس صحبت میکنه 90% برنامه های تلویزیونی ای که این 2 نفر توش شرکت کردن با هم دیگه بوده کلاً این یه دم رو خوش نیومدی ... در مورد السیو ؛ کلاً آدم تو داری بود من تا جایی که یادمه همیشه اولین نفر بود که تو شادی های بعد از گل الکس بهش ملحق میشد ولی همیشه تودار بود و شخصیت سردی داشت بعید میدونم در مقابل بقیه هم خیلی تفاوت رفتاری از خودش نشون میداده ولی تو صحبت هاش اونچه که قابل استخراج و استنباط بوده اینکه همیشه با الکس ، جیجی و کونته صمیمی بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال

آلسیو رو دیدید توی بازی یوونتوس - تورینو ؟!
چقدر این بشر تو دل برو هست، همه بازیکن ها رو که دیدم حس قشنگی بهم میداند، ولی تاکیناردی واقعا من رو تحت تاثیر قرار داد،
مدل موهاش هم که دیگه به زیباییش افزوده بود :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال

لایق پرستش ! :worship:

تصویر

:worship:

هنوز که هنوزه خوش استیله !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
السيو در گفتگو با tutti pazzi per la juve : راه بازگشت يووه به قهرمانى ها : " سالهاست كه خبرى از قهرمانى نيست ، تيم روزهاى خوبى را سپرى نمى كند ، بايد سرمايه گذارى بزرگى صورت گيرد ، خريد چهار بازيكن مى تواند راه بازگشت به قهرمانى ها را هموار كند " آيا پس از كالچيوپولى پول لازم در اختيار مديران قرار داده شد : " بله ، اما آنها آلميرون و تياگو را به من ترجيح دادند ، مديران بيش از اينكه به كيفيت توجه كنند ، تعداد خريدها را مد نظر ميگيرند ، در يووه همواره چهار بازيكن بزرگ حضور داشتند و ديگر بازيكنان را رهبرى مى كردند ، در دربى نمادين كه چند هفته پيش برگزار شد ، همه شكوه گذشته ى يووه را ديدند " خريدهاى قرضى : " ماروتا از اين نظر عملكرد خوبى داشت اما در خريدهاى خود مانند مارتينز شكست بزرگى خورد " برترين هاى يوونتوس در حال حاضر : " تيم اكنون نياز به رهبرى واقعى دارد ، در گذشته مونترو ، زيدان ، ويالى و داويدز و ... ، از وارد شدن تيم به شرايط بحرانى جلوگيرى مى كردند اما اكنون از ملو بعنوان يك ليدر ياد مى شود در حاليكه در بيشتر ديدارها عملكرد قابل قبولى ندارد " مشكلات روحى و روانى يووه : " ويالى به من مى گفت كه براى اينكه تحت فشار حريفان قرار نگيريم بايد نشان دهيم كه قدرتمند هستيم و به برد فكر كنيم ، بازيكنان كنونى ، شناختى از يووه ندارند ، تنها بوفون و الكس با تعصب هستند و بايد بازيكنان جوان را با يوونتوس واقعى آشنا كنند ، يووه يعنى بدست آوردن پيروزى " آندره آنيلى ، مديرى شايسته يا ناموفق : " ده روز پيش با وى گفتگو كردم ، آندره شايسته ترين فرد در كادر مديريتى يووه است ، انديشه ها و برنامه هاى وى اميدوار كننده هستند ، شايد با پول هاى الكان به هدف هاى خود برسد ، آندره قصد دارد تا بازگشت يووه به قهرمانى ها و خريد بازيكنان بزرگ در اين باشگاه بماند " دادگاه ناپل : " آندره تمام تلاش خود را به كار خواهد گرفت ، پيش از سقوط به سرى ب ، باشگاه نفوذ سياسى خود را از دست داده بود البته روزنامه ها نيز تاثير گذار بودند " مشغول چه كارى هستيد : " سرمربى تيم Pergocrema هستم و سعى مى كنم طى 5 سال آينده به يك مربى بزرگ تبديل شوم ، هدف من نشستن روى نيمكت يووه است " سرمربى آينده ى بانوى پير : " به نظر من كونته بيشترين شانس را دارد اما سران يووه بايد به دنبال جذب سپالتى باشند ، اعتقاد دارم كه كونته موفق خواهد شد چرا كه با فضاى باشگاه و هواداران آشناست اما من دستيار وى نخواهم شد ، مى خواهم مرد نخست يوونتوس شوم " بهترين و بدترين خاطرات با پيراهن يووه : " بدترين : شكست در فينال ليگ قهرمانان برابر ميلان ، بهترين : تمام سال هايى كه ليپى سرمربى يوونتوس بود چرا كه همواره در فينال رقابت هاى اروپايى حضور داشتيم يا قهرمان ايتاليا مى شديم "

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
یعنی واقعا افتخار میکنم دوره ای که بازی های یووه رو از ته دل دنبال میکردم بزرگانی چون تاکیناردی و کونته توی یووه بودند

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال

یعنی واقعا افتخار میکنم دوره ای که بازی های یووه رو از ته دل دنبال میکردم بزرگانی چون تاکیناردی و کونته توی یووه بودند

خوب در قیاس با با هافبکهای امروزی این دو خیلی سرتر بودند. ولی در مقایسه با هافبکهای زمان خودشون در حد پائین تری بودند . مطمئنا لیپی هیچوقت به ترکیب دی لیوو - یوگوویچ - دشامپ و پائولو سوسا دست نمیزد .
خوب از حق نگذریم که هافبکهای امروزی مثل اکو و ملو و په په و ...... در چهار چوب نظام و مکتب یوونتوسی بودن بازی نمی کنند چون چند سالی است که این مکتب دست مدیر و مربیان جدید از بین رفته . نظامی که هر بازیکن موظف بود در چارچوب اون بازی بکنه .
انقدر تیم بهم ریخته شده که حتی بازیکنی مثل آمائوری که گلزن درجه یک پالرمو بود وقتی اومد به یووه افت شدیدی پیدا کرد و با برگشتش به پارما دوباره احیا شد . همچنین بازیکنان دیگر ی مثل جووینکو و ....
اوضاع خراب تر از این حرفاست که یکی مثل بونچی تو دفاع سر همه داد و بیداد میکنه و بازیکنی مثل سورنسن قبل از اینکه توپ دستش بیاد با دستپاچگی سریع توپ را با رفع مسئولیت پاس میده ......

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
چیزایی که تو گفتی درست ولی نه دشامپه جنگنده نه یوگویچه شوت زن جزع بازیکن های متعصب یووه نبودند شاید هم از لحاظ کیفیت فوتبال بالاتر بودند ولی از لحاظ کیفیت تعصب و روح یوونتوسی حالا حالاها کسی به تاکیناردی و کونته نمیرسه ببین چند سال پیش کاپیتان های یووه از اول به پایین تر کیا بوندن و سابقه یوونتوسی بودنشون چقدر بالا بوده کونته دلپیرو تاکیناردی پسوتو زامبروتا و ... ولی حالا بعد الکس و بوفون و تا حدی جورجو و مارکیسیو باید بازو بند رو به ملو داد من توی بازی با رم خدا خدا میکردم مارکیسیو باشه که اعتبار یووه دست بازیکن های جدید نیوفته

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
بله - بله حتما شما درست میگین دشامپ روحیه جنگندگی نداشته - یوگویچ هم متعصب نبوده

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اخ ادم حالش گرفته میشه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

گفتگوى تاكيناردى با Radio Sportiva :

كونته ، هم تيمى سابق در يك قدمى نشستن بر روى نيمكت يوونتوس :

" چندين سال در كنار كونته توپ مى زدم و از اين نظر من خوش شانس بودم ، كونته در ميدان نيز براى ما يك مربى بود ، وى همواره در پى بدست آوردن پيروزى است ، كونته اكنون به يك مربى بزرگ تبديل شده است و من اين را پيش بينى كرده بودم ، تيم هاى كونته همواره فوتبال متفاوتى نسبت به ساير تيم ها ارائه مى دهند ، كونته در اين شرايط بهترين گزينه براى بازگشت يوونتوس قدرتمند است چرا كه بدست آوردن پيروزى براى وى بسيار مهم است ، بايد ديد كه كونته در برابر فشارهايى كه در تورين با آن روبرو مى شود ، چه واكنشى نشان خواهد داد "

كونته و شرايط دشوار يوونتوس :

" با وى صحبت كردم ، كونته بسيار هيجان زده است ، وى تصميم دارد تا يوونتوس را به روزهاى خوب خود بازگرداند ، كونته پس از سپرى كردن تجربه ى ناموفق در آتلانتا ، طرز فكر خود را تغيير داد ، هر چند كه شرايط يوونتوس در حال حاضر بحرانى بنظر مى رسد اما كونته توانايى اداره كردن تيم در اين شرايط را دارد "

كونته يك سرمربى با تجربه يا ... :

" وى با بارى و سيه نا فوق العاده بود اما در آتلانتا شرايط بسيار دشوارى را سپرى كرد چرا كه هيچكس از وى حمايت نمى كرد البته بنظر من اين تجربه ى بسيار خوبى براى كونته بود چرا كه نشستن بر روى نيمكت تيمى بحران زده آسان نخواهد بود "

خبرى از روح يوونتوس نيست :

" يك ماه پيش در اين مورد با آنيلى صحبت كردم ، وى اعتقاد دارد كه بازيكنان جديد يوونتوس را به خوبى نمى شناسند و بدست آوردن پيروزى براى آنها چندان مهم نيست ، با وى موافقم البته الكس و كيه لينى نمى توانند مقصر باشند چرا كه در سال هاى گذشته اين هيجان در تمام بازيكنان موج ميزد و اكنون الكس نمى تواند به تنهايى تيم را پيش برد "

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی