پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلـسـیـو تـاکینــاردی - Takky

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
157 پاسخ برای این موضوع

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
آلسیو تاکیناردی (Alessio Tacchinardi) متولد شهر Crema ایتالیا در تاریخ 23 جولای سال 1975 . هافبک دفاعی خوب و متعصب یووه در اواسط دهه نود
که معمولا در ترکیب ثابت یووه به میدان میرفت . تاکیناردی با قدی در حدود187سانتیمتر و فیزیک مناسب از بازیکنان کلیدی یوونتوس به شمار میرفت .
تاکیناردی فوتبال حرفه ای خود را از تیم آتلانتای برگامو آغاز کرد و در 2 فصل حضور خود در سالهای 92 تا 94 در 9 بازی در زمین حاضر شد اما گلی به ثمر نرساند

تصویر
در سال 1994 به تیم یوونتوس تورین پیوست و بلافاصله تبدیل به یکی از ستاره های تیم شد . وتا فصل 2005 در یووه به بازی پرداخت . در سال 2002-2003 در
27 مسابقه سری آ 2 گل برای یووه به ثمر رسوند و همون سال در جام باشگاههای 4 گل به ثمر رسوند و همراه با یوونتوس به فینال جام باشگاههای اروپا راه
یافت که در این فصل شاهد درخشش این هافبک دفاعی خوب و با تعصب باشگاه یوونتوس بودیم . ولی بعد از اون مصدومیت های مکرر مانع درخشش
بیشتر این بازیکن شد و دیگه نتونست جای خالی ادگار داویدس که از یووه جدا شده بود رو به خو بی پر بکنه. و در سال 2005 بود که شاهد جدایی این هافبک
دفاعی ارزشمند از باشگاه بودیم یا به عبارت بهتر تاکیناردی جایی در اندیشه های فابیو کاپلو نداشت .

تصویر

در جولای سال 2005 تاکیناردی با قراردادی قرضی راهی لالیگای اسپانیا شد و برای تیم شگفتی ساز و یکدست ویارئال به میدان رفت . و تنها یکسال بعد از پیوستن
وی به ویارئال این تیم در سال 2006 به مرحله نیمه نهایی جام باشگاههای اروپا راه یافت . تاکیناردی بمدت 1سال دیگه قراردادش رو با این تیم تمدید کرد و با شماره 14
برای ویارئال به میدان میرفت .

در سال 2007 و پس از پایان قراردادش با ویارئال به تیم برشیا از سری B برگشت .

تصویر

افتخارات تاکیناردی در رده باشگاهی با یووه: قهرمانی در سری آ در سالهای 95-94و97-96و98-97و2002-2001و2003-2002 .
قهرمانی در کوپا ایتالیا در سال95-94 . قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در سال96-95 . قهرمانی سوپر جام اروپا در سال96

ــــــــــ
ـــــــــ
  • juvenilia-xs از این پست تشکر کرده است

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
وای تاکیناردی عشق من وای زمان چه زود میگزره انگار همین دیروز بود من دو سال دارم حرس میخورم چرا تاکیناردی به یوونتوس بازنگشت مخصوصا امسال

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
سلام دوستان من از امین عزیز بخاطر ساختن تاپیک یکی از متعصب ترین بازیکنان تاریخ یوونتوس تشکر میکنم ! واقعا تعصبش مثال زدنی بود ! مگه بازیکن حریف جرات داشت روی بازیکن یوونتوس خطا کنه ؟؟؟!!! همچین میتوپید بهش که فوتبال بازی کردن رو فراموش کنه !!! وقتی که از یوونتوس رفت ناراحت شدم ولی از اینکه در ویارئال بازی های خوبی رو به نمایش میزاشت خوشحال میشدم و الان هم که داره در برشا بازی میکنه براش آرزوی موفقیت دارم . باتشکر

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
الیسو تاکیناردی از اون دسته بازیکن هایی بود که هیچ موقع به حق خودش توی تیم ملی نرسید
یادم میاد توی زمان ترپاتونی تو تیم ملی بازیکن هایی نظیر تومازی دونی فیوره و حتی لیورانی هم به تیم ملی دعوت شدند ولی تاکیناردی دعوت نمیشد یا اگر میشد هیچ موقع پشت سر هم نبود و باعث شد السیو خیلی کم بازیه ملی داشته باشه
السیو بازی های خیلی خوبی موقع لیپی برای یوونتوس انجام میداد کنار داویدز یا کونته
میشه گفت بهترین و محکمترین خط هافبک رو برای یووه درست میکردند
چهره جذابش هم که دیگه تعریف نداره
کم گل میزد ولی وقتی هم که میزد خیلی قشنگ میزد

یه گل خیلی قشنگ هم به کیوو و یکی هم به اتالانتا داره اونا رو پیدا نکردم
  • icarian از این پست تشکر کرده است

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
سیم خاردار متعصب یووه . کاپلو خیلی در حقش کم لطفی کرد و باعث شد از تیم بره اونم زمانی که فقط 29 سال سن داشت ! آلسیو خیلی زود از یووه و سطح اول فوتبال جدا شد و در صورتی که بنظرم بعد از ویارئال میشد قراردادش رو تمدید کرد . آلسیو کلا 13 بازی ملی داره که از 20 سالگی یعنی سال 95 شروع شد و تا سال 2003 هم ادامه یافت ، اما همونطور که محمد گفت بازیهای ملیش جسته و گریخته بود . این فصل هم تو برشا 20 بازی انجام داده و 8 گل زده .
  • icarian از این پست تشکر کرده است

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خدایا چی میشد یه بار دیگه تو لباس یووه ببینمش من واقعا غاشقش بودم هستم خواهم بود حیف واقعا حیف که این بازیکن رو الان نداریم

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خوش قیافه ترین بازیکن یووه هم بود ولی سبک بازیش اصلا به چهرش نمیخورد فقط یکی تکل بی مورد روی بزیکنای یووه میرفت سروکارش با السیو بود خیلی تعصب داشت روی تیمش اگه الان تو یووه بود خیلی به درد یووه میخورد

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
من واقعا عاشقش بودم و الآن هم هستم فصل پیش آرزو میکردم ولی نیومد.... یادش بخیر...

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من ديدم صحبت از داويدز پيش اومد حيفم اومد از اين بازيكن متعصب صحبتي نباشه واقعا" دوست داشتني بود

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آلسیو تنها افتخار ملیش قهرمانی در مسابقات زیر 21 ساله های اروپا به همراه ایتالیا هستش که در سال 1996 بدست آورد . تو تیم ملی بزرگسالان ایتالیا هم 13 بازی ملی داره که گلی نزده . اولین بازی ملیش برابر اسلوونی در چارچوب مقدماتی یورو 96 بود که در سپتامبر سال 1995 انجام داد . جالبه که آخرین بازیش هم تو همون ماه سپتامبر بود در سال 2003 و در چارچوب مقدماتی یورو 2004 و در برابر صربستان . اگر درست متوجه شده باشم گویا قرارداد آلسیو با برشا علارغم بازیهای خوب فصل گذشته فسخ شده ! **

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
محبوب ترین بازیکن من بود،واقعا یا تعصب بود...همیشه دوستش داشتم و دارم!!

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
تصویر

نکته جالب در مورد تاکیناردی که همه بهش اشاره میکنن تعصب بی نظیر

این بازیکنه که اونو شبیه هواداران 2 آتیشه تیم نشون میداد . احساس در

بازیه آلسیو حرف اول و آخر رو میزد . چقدر بهش علاقه مند بودم یادش بخیر.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
خوب بازيكني بود ولي ديگه 33 سالشه و نميشه گفت بايد برگرده .حالا ديگه جوونايي مثل سيسوكو و ماركيزيو بايد بازي كنن.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
سلام دوستان من یکی از دردناک ترین اتفاقات برای من رفتن تاکیناردی بود ! رفتن تاکیناردی هم یکی از هنر های آقای کاپلو در یوونتوس بود ! همون جوری که میدونید با یک قرارداد 2 ساله به برشا رفت و تا الان 20 تا بازی کرده و 8 تا هم گل زده ! خیلی امار گلزنی جالبی داره ! لازمه بدونید که تاکیناردی در 261 بازی برای یوونتوس فقط 9 تا گل زد و برای ویارئال هم طی 39 بازی فقط 2 تا گل زد ! تاکیناردی یک برادر هم داره به اسم ماسیمیلانو که الان 37 ساله هست ! مدافع هست و در سال 1990 در اینتر بود که دو تا بازی کرد و سال بعد هم به مسینا رفت که 5 تا بازی کرد و دیگه همش در تیم های ضعیف و گمنام بازی کرده ! با تشکر **

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
اخبار السيو تاكيناردي ;D يك مصاحبه جالب رو از تاكيناردي پيدا كردم كه بخشيش رو كه بلد بودم ترجمه كردم و ميزارم : - حتما شنيدي كه زمزمه هايي شنيده ميشه كه ميگن روبرتو باجو ميخواد به برشا برگرده ، نظرت چيه ؟ حضور بوداي كوچك در هر تيمي باعث افتخاره ، سونتي ( رئيس برشا ) هم ابراز علاقه كرده كه باجو با برشا به فوتبال برگرده ولي همه چي به خود باجو بستگي داره - برشا رو چطور ميبيني ؟ سال بعد به سري آ صعود ميكنيد ؟ فعلا كه رتبه 5 ام جدوليم ،‌بازي ها زياد و سخت هستند و تيم هايي كه شايسته باشن ميتونند صعود كنند . ما هم سعي خودمون رو ميكنيم و مسلما يك مدعي هستيم - فرض ميگيريم كه مياين سري آ و بايد در مقابل يوونتوس بازي كني ، چه احساسي داري ؟ دوست ندارم با فرضيات برم جلو ! نميدونم واقعا ، چون تجربه نكردم ولي يوونتوس محبوب ترين تيم منه و شايد احساسي بشم ! - از اينكه در اين مصاحبه شركت كردي ممنونم و اميدوارم وقتي كه به سري آ صعود كردي بازم ببينيمت ! ===================================================================== تعداد بازي هاي تاكيناردي بيشتر شد و به 34 تا رسيد ! يك گل ديگه هم زده و 9 گله شد !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
تصویر

كاپيتان تاكيناردي !

عجب روزايي بود ! مگه كسي جرات داشت يكي از بازيكن هاي يووه رو بزنه ؟؟؟ تاكيناردي لهش ميكرد !

هيچ وقت يادم نميره ، نميدونم بازي با كجا بود ، روي زامبروتا خطا كردند ، الكس اومد نزديك ولي چيزي نگفت و فقط با داور حرف زد ! ( الكس هم كاپيتان بود )
يهو تاكيناردي خودشو از اون سمت زمين رسوند به زامبروتا و تا ميتونست سر بازيكن حريف داد كشيد ! نزديك بود با داور هم دعوا كنه !!

الكس داشت بهش نگاه ميكرد و حتي نزديك هم نميشد ، فكر كنم ترسيده بود ;D

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
عجب بازیکنی بود تو پست خودش هافبک دفاعی یکی از بهترینها بود تکلهای فوق العاده ای میزد چه شوت هایی از پشت محوطه جریمه میزد و چه گلهای بی نظیری با همین شوتها زده تاکیناردی یکی از محبوب ترین بازیکنای تاریخ یوونتوس برای من هست چند تا از گلهاشو دارم (ولی کیفیت خوبی ندارن زیاد) اگه خواستین بگین بذارم

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
تاکیناردی هیچ موقع به حق فوتبالیه خودش تو تیم ملی نرسید من خیلی دوست داشتم همراه یووه سری ب میبود چون به تعصبش میومد

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
یادش بخیر چقدر زود می گذره اینگار همین دیروز بود که تو تیم یووه دیدمش از استیلش خیلی خوشم اومد و از تعصبش کاش تو یووه می موند

mosi_m2

mosi_m2

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال
خیلی با تیریپ بود ولی تو یووه هم به حقش نرسید میتونست خیلی بزرگ باشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی