پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جام جهانی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1472 پاسخ برای این موضوع

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یکی از خاطرات جالب و البته غم انگیز جام 94 ترور اسکوبار مدافع تیم ملی کلمبیا بود که بدلیل زدن گل به خودی در بازی با آمریکا بود فکر میکنم بد جوری تاوان پس داد 11 گلوله به بدنش اصابت کرده بود .

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

یکی از خاطرات جالب و البته غم انگیز جام 94 ترور اسکوبار مدافع

تیم ملی کلمبیا بود که بدلیل زدن گل به خودی در بازی با آمریکا بود فکر میکنم

بد جوری تاوان پس داد 11 گلوله به بدنش اصابت کرده بود .

:o :o :o جدا ؟؟؟!!!!!!!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
کلمبیا اون سال یکی از امیدهای حتی قهرمانی جام جهانی بود توی دور مقدماتی موفق شده بود آرژانتین رو توی زمین خودش با 5 گل شکست بده ولی با دو شکست در مقابل رومانی و آمریکا و یه پیروزی مقابل سوئیس جام جهانی رو ترک کرد وقتی بازی اول رو باخت همه اونو یه حادثه می دونستن و امیدوار به بازی دوم مقابل آمریکا ظاهرا ً ضعیف اما میزبان بودن بازی با گل به خودی که اندرس اسکوبار بازیکن با اخلاق کلمبیا به ثمر رسوند 1-0 به سود آمریکا شد و کمتر از 10 دقیقه بعد واسه دومین بار دروازه کلمبیا باز شد و در نهایت بازی با نتیجه 2-1 تمام شد موقع برگشتن کلمبیایی ها به کشورشون بعد از گذشت چند روز و در هنگام برگزاری بازیها توی پارکینگ خونه خودش با شلیک 11 گلوله به بدنش از پا دراومد بعد از چند سال مشخص شد به خاطر زیان هایی که باخت کلمبیا به بنگاههای شرط بندی وارد کرده بود این اتفاق افتاده **

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

بابک تو جام حهانی 94 دروازه بان آمریکا برد فریدل نبود . اسمش تونی میولا بود که موهاشو دم اسبی میکرد.

برد فریدل ، تونی میولا و اگر اشتباه نکنم سامر گلرهای آمریکا بودن . برد فریدل هم یادمه موهای بلندی داشت و دم اسب بود .

این تونی میولا هم هنوز بازی میکنه ولی فوتسال و دروازه بان فوتسال هستش !

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یکی از خاطرات تلخ جام جهانی 1990 برای ما ایرانیا این بود که این جام مصادف شد با زلزله رودبار و منجیل که تعداد زیادی از هموطنامون کشته شدن . و یورگن کلینزمن مهاجم تیم قهرمان جهان این حادثه رو به ایرانیا تسلیت گفت و مقداری هم کمک نقدی به ایران فرستاد .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
دقیقا ً شب بازی اروگوئه و اسپانیا بود که زلزله اومد که 0 - 0مساوی شد

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

یکی از خاطرات تلخ جام جهانی 1990 برای ما ایرانیا این بود که
این جام مصادف شد با زلزله رودبار و منجیل که تعداد زیادی از هموطنامون
کشته شدن . و یورگن کلینزمن مهاجم تیم قهرمان جهان این حادثه رو به
ایرانیا تسلیت گفت و مقداری هم کمک نقدی به ایران فرستاد .

یادمه تو جام 98 محمد خاکپور قبل شروع بازی ایران - آلمان به کلینزمن هدیه داد ! فکر میکنم یه دست گل با یه لوح تقدیر ! جالبم این بود که تو اون بازی خاکپور خودش غایب بود و عابدزاده لوح خاکپور رو به کلینزمن داد ! ;D تو اون بازی کلینزمن گل اول رو به ایران زد و رفت تور دروازه رو تکون داد ! فکر کنم منظورش زلزله بود !!! ولی در کل دمش گرم ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
زلزله ؟!!! اون موقع کلینزمن درگیری وحشتناکی با رسانه های گروهی آلمان داشت به شدت ازش انتقاد می شد شاید مهم ترین عاملی که به عنوان بازیکن خیلی زود فوتبال باشگاهی آلمان رو ترک کرد همین مساله بود توی اون بازی بعد از زدن گل می خواست شایستگی خودش رو این مدلی به منتقدانش نشون بده

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یاد بازی افتتاحیه جام جهانی 90 افتادم بازی بین آرژانتین قهرمان 86 مکزیکو و کامرون (شیرهای رام نشدنی) که کامرون در عین ناباوری بازی رو با 1 گل به سود خودش به پایان برد . گل بازی رو هم به گمونم اومامبیک رو یک ضربه کرنر به ثمر رسوند هیچوقت یادم نمیره اونقدر پرید هوا که زانوهاش رو شونه مدافع آرژانتین بود . یکی از نکات جالب اون جام این بود که آرژانتین بازی ها رو با باخت شروع کرد و در فینال با باخت به پایان رسوند .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من در مورد آمریکای 1994 تا قیامت هم بخواین حرف میزنم ! حتی جام جهانی 2006 هم که با قهرمانی ایتالیا همراه بود ، شیرینی و خاطرات 94 رو برام نداشت .

تو 94 یه بازیکن بولیوی داشت که کاپیتان و ستاره تیمشون بود و اسمش اتشوری بود و شماره 10 رو میپوشید .
اولگ سالنکو هم که آقای گل شد ، عجب مهاجمی بود . گل لچکوف به بودو ایگنر و ژرمن ها مرگ نداشت !

[img width=480 height=303]http://i38.tinypic.com/2ptz4hg.jpg[/img]

تصویر

تصویر

Forza Luigi Apolloni

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من همیشه سوای جام جهانی 2006 ، جام های جهانی رو با گریه تموم میکردم ! جام جهانی 90 رو یادم هستش ولی از 94 ، 98 و 2002 خیلی خاطره دارم . جام جهانی 94 و فینال رو هیچوقت فراموش نمیکنم . تا ساعت 3 شب بازی طول کشید و هیچوقت یادم نمیره که وقتی بزریل بازی رو برد چقدر گریه کردم . اونشب تو حیاط خوابیده بودم و اونقدر گریه کردم که یادم نمیاد کی خوابم برد ! اون موقع درست 8 سالم بود ... ولی بدتر از اون شکست جلوی فرانسه بود تو 98 . بعد از پنالتی هایی که آلبرتینی و دی بیاجو خراب کردن و بازی رو باختیم خودم رو میزدم ! اون شب 20 - 30 نفر هم خونمون مهمون بودن و نمیدونم چند لیتر گریه کردم ! اون پدرسگ نمک به حروم آن یونگ هوان هم وقتی دقیقه 117 گل زد تنها دفعه ای بود که گریه نکردم ! کاملا هنگ کردم ! تا نیم ساعت فقط تلویزیون رو نگاه میکردم و خشک شده بودم ! ولی اگر دستم به اون سگ پدر بایرون مورنو برسه ، خرخرشو میجوئم . من هنوز نمیفهمم چرا توتی رو اخراج کرد در صورتی که پنالتی بود !

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

مالدینی چه باحاله ! ;D باره زی رو هم خیلی دوست دارم ! کلا استعداد زیادی تو میلانی شدن دارم :D :D :D یعنی اگه خود جوش و ناخود آگاه یوونتوسی نبودم حتما میلانی می شدم ;D ;D

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
منم كلا ايتاليايي ها رو دوست دارم حتي وقتي مقابل يووه بازي مي كنند دلم نمياد بهشون فحش بدم!!!!!!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

این ترکیب برای بازی فینال 1994 جلوی برزیل هستش

ایستاده از راست به چپ : دینو باجو . جانلوکا پالیوکا . دانیل ماسارو . روبرتو موتزی . نیکولا برتی . پائولو مالدینی .
نشسته از راست به چپ : فرانکو بارزی . آنتونیو بناریوو . روبرتو باجو . دیمیتریو آلبرتینی . روبرتو دونادونی .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
منم هیچوقت فینال 94 رو فراموش نمیکنم و نفرتی که از برزیل پیدا کردم چقدر از این ببتو بدم میومد که نگو و روماریو بازی بلغارستان و آلمان هم جز خاطرات فراموش نشدنی من بود چون 2 تا داداشم طرفدار المان بودند و المان بازی رو باخت

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
سوئد جام جهانی 94 هم خیلی تیم خوبی بود که بازیهای زیبا و با طراوتی انجام میداد . تامی اسونسون سرمربی اون دوره سوئد واقعاً تیم بزرگی رو ساخته بود ، تیمی که اگر با گل دقایق پایانی روماریو از برزیل شکست نمیخورد و به فینال میرسید ، شاید ایتالیا قهرمان میشد ! تو اون تیم سوئد ، هنریک لارسن محشر بود . کنت اندرسون ، توماس راولی ، توماس برولین و مارتین داهلین هم ستاره بودن . پاتریک اندرسون هم یک مدافع قابل اعتماد بود . مگنوس هدمن هم گلر ذخیره تیم بود و تدی لوچیچ هم یه جوون بی تجربه . من تو اون تیم سوئد کنت اندرسون رو خیلی دوست داشتم . یه مهاجم قد بلند با موهای بلوند و البته خیلی هم گلزن ...

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بیش ترین کسی که هم توی جام جهانی 2006 و هم یورو 2008 برای تیم ملی از جون مایه گذاشت بدون شک به نظر من فابیو گروسو بود !!!!!!!! فوق العاده بازی می کرد !!!!! لیپی اول بین اونو زاکاردو 2به شک بود اما با درخشش گروسو و گل به خودی زاکاردو گروسو شد ستاره ایتالیا و زاکاردو از تیم ملی محو شد. *************************************** بیش ترین کسی هم که من در این سال های اخیر تو چنین مسابقاتی دلم براش سوخته فرانچسکو تولدوست !!! واقعا دروازه بان خوبی بود که اگر بوفون نبود ،4 5 سال بیش تر در سطح اول فوتبال می تونست بازی کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

بیش ترین کسی هم که من در این سال های اخیر تو چنین مسابقاتی دلم براش سوخته

فرانچسکو تولدوست !!!

واقعا دروازه بان خوبی بود که اگر بوفون نبود ،4 5 سال بیش تر در سطح اول فوتبال می تونست بازی کنه

منم دلم برای تولدو می سوزه ! با اینکه اینتریه ولی خیلی دروازه بان خوبیه !
بازی فصل پیش توی جام حذفی که باختیم اولین چیزی که گفتم این بود،اگر تولدو نبود یووه برنده بود !

شوت ترزگه از توی محوطه ی شش قدم رو با کف دست گرفت و چند شوت دیگه رو هم به کرنر فرستاد !
اونم الان توی این سن.

از جمله بازیکن هاییه که به حقش در فوتبال نرسید ;D

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
من به شخصه فرانچسكو رو خيلي دوست دارم ! توي يورو ٢٠٠٠ بازياي زيبايي كرد و اميدوارم در مارچلوي عزيز به عنوان يه گلر با تجربه به تيم دعوتش كنه ! فكر كنم در جام جهاني ٤٠ سالش ميشه و اميدوارم اتفاقي كه براي زوف و پروتزي افتاد ، براي تولدو هم بيفته ;)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

لیپی اول بین اونو زاکاردو 2به شک بود

اما با درخشش گروسو و گل به خودی زاکاردو

گروسو شد ستاره ایتالیا و زاکاردو از تیم ملی محو شد.

زاکاردو راست پا هست و دفاع مرکزی یا راست بازی میکنه اما گروسو چپ پاست و فقط میتونه به عنوان دفاع چپ نفوذی کار کنه.اصلا دعوت نشدن زاکاردو ربطی به درخشش گروسو نداشت.خود زاکاردو با اون اشتباهش خودش رو به نیمکت دوخت تا زامبروتا به راست بیاد و گروسو وارد ترکیب تیم اصلی بشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی