پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقات یوونتوس - لاتزیو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
14 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21140 ارسال
سلام دوستان من
در این تاپیک درباره مسابقات یوونتوس و لاتزیو صحبت میکنیم ، خاطرات ، آمار و ارقام و حواشی این دیدار ها .
با تشکر

تاپیک بازی های یوونتوس و لاتزیو در چند سال اخیر :

بازی برگشت سری آ فصل 2008-2007 : http://www.forum.juv...php?topic=794.0

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
همیشه بازی جلوی لاتزیو حساس بوده اما کمتر پیش اومده که سخت باشه . معمولا یا بردیم و یا مساوی کردیم . یکی از بازیها هم که یادم میاد تو فصل 2003-2004 بود که با گل دقیقه 90 تره زگه بردیم .
  • Senmorta و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
زیباترین جدال یوونتوس و لاتزیو بر میگرده به سال 96 یا 97 جایی که در سوپر کاپ ایتالیا شاهد یه بازیه تماشایی بودیم. یووه حاکم مطلق زمین بود اما در پایان این لاتزیو بود که با گل روبرتو مانچینی بازی رو برد . تو اون بازی زیدان تو یه صحنه فرناندو کوتو رو با 2 تا سر توپ نابود کرد . یادمه تازه اوایل کار گزارشگری فردوسی پور بود و فکر کنم اولین بار از واژه محو میکنه تو اون صحنه استفاده کرد. ( فرناندو کوتو رو محو میکنه از جریان بازی) من که خون و کف داشتم بالا میاوردم . یادش بخیر.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
هیپ کدوم از بازی ها مثل امسال به من حال نداد که یوونتوس با 3 گل تیم لاتزیو رو برد که دو گلشو کاپیتان الکس زد

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
اون بازیی که من گفتم یووه همه کار کرد غیر از گلزنی . زیدان اوج دوران فوتبالیشو تو یووه سپری میکرد . چه تیمی داشتیم . ولش کن هر چی بیشتر فکر میکنم اعصابم داغونتر میشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21140 ارسال

از وقتی که زوج خط حمله لاتزیو رو پاندف و روکی تشکیل دادن، همیشه از لاتزیو ترسیدم !
معمولا هم تونستیم ازشون ببریم ولی خیلی اذیتمون کردن این دو تا .

حالا خبر بود که پاندف رو میخواد بفروشه لاتزیو، ( البته صد بار هم تکذیب شد هم تائید ) ولی اگه این کارو کنن من دعاشون میکنم ;D

فکر کنم باید کم کم نگران زاراته هم باشیم ;D

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
حساس ترین بازی واسه من زمان کاپلو بود. یووه تو اون بازی زلاتان رو نداشت. ترزگه هم نداشت. الکس و زالایتا خط حمله بودن. بعد دقیقه 20 الکس مصدوم میشه میره بیرون جاش کاپو میاد. بازی 0-0 بود تا دقیقه 86 که عمو پاول یه گل قشنگ میزنه و بازی با همون یه گل تموم میشه. بازی تو المپیکو بود. عجب بازی سختی بود.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اگه اشتباه نکنم سال قبل از کالچو پولی بود یه اولین سال حضور کاپلو یووه و لاتزیو در المپیکو بازی داشتن که لاتزیو 1 بر 0 جلو بود از یووه و بازی خیلی فیزیکی بود اما در نهایت پاول ندود با یک ضربه سر گل مساوی رو برای یووه زد.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
در روز 11 دسامبر تا حالا ... 2 با با لتزیو بازی کردیم ... سال 1938 ......... یک به هچ ... یووه برنده شده سال 1994......... 4به سه ........... یووه برنده شده امیدوارم ... 12 دسامبر هم واسه ییوه .. خوش یمن باشه

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

در روز 12 دسامبر تا بحال ... یه بار با لاتزیو بازی کردیم ... که 3.1 باختیم

به امید انتقام در 12 دسامبر 2010

لاتزیو 3 یووه 1

فصل 93.94

بازی توی رم انجام شده

یووه :

پروتزی . پورینی . کونته . توریچلی . دی لیویو. دینو باجو .مولر . ربرتو باجو

مربی :جیوانی تراپاتونی

که کوهلر( گل بخودی ) - بوکسیچ ( بروایتی توریچلی گل بخودی) - پل گاسکوئین

تک گله یووه رو هم .... اندره آ فورتوناتو زده ....

[img width=433 height=600]http://www.asfioravantepolito.it/public/2010/03/Andrea-Fortunato-Una-stella-cometa.jpg[/img]

----- این چهارمین بازی کاپتان دل پیه رو ست با پیراهن یووه ، که بجای راوانلی به میدون می یاد ------

مربی لاتزیو : زف

لاتزیو :

مارکجیانی . کاسیراگی . سینیوری . گاسکوئین . بوکسیچ . ارون وینتر . دیگو فوسو . کرورو . مائورو

بونومی . دی ماته او . فاوالی . ربرتو باکی

بازیکنایی که با رنگ قرمز مشخص شدن ... همگی در ترکیب تیمهای ملی مختلف و در جام جهانی 94 حاضر بودن .. چند تای دیگه هم از بزرگان فوتبال دنیا بودن ...

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
لازم به ذکر است در بازی برگشت یووه با 6 گل لازیو را سوزاند . ویالی 3 گل - دی لیویو - کوهلر (کسی که در بازی رفت یک گل به خودی زد) - باجیو گلهای یووه را زدند. اون فصل یووه با اختلاف 3 امتیاز نسبت به میلان نایب قهرمان شد - در روز اخر یووه با گل دقیقه 45 ویالی بر ادوینزه غلبه کرد و میلان همم در زمین خود برابر رجیانا شکست خورد . جوزپخ سینیوری هم با 23 گل اقای گل شد

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
این بازی که اقا نادر اشاره کردن .. واسه یووه و لاتزیو خیلی مهم بود .. بازی در هفته سی و دوم( از سی و چهر هفته) لیگ انجام میشد و امتیازاتش واسه هر دوتیم مهم بود .. یووه واسه قهرمانی می جنگید و لاتزیو هم واسه حضور در رده های بالاتر ... و حضور در جامهای معتبرتر اروپایی ...

تصویر
تصویر

همین شکست لاتزیو در مقابل با یووه ... باعث شد ... لاتزیو از رسیدن به نایب قهرمانی محروم بشه و در نهایت رده چهارم رو کسب کنه ...

جزپه سینیوری با 23 گل از لاتزیو در نهایت بهترین گلزن لیگ شد ..و زولا از پار ما دوم شد ..

باجو هم با 17 گل در لیگ بهترین گلزن یووه شد

Ali79

Ali79

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 17 ارسال
حیف اخرین بار یوون باخت :sad3:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

یووه و لاتزیو در سال 2001.2002
به اسامی دو تیم بیشتر دقت کنید ... روی نیمکت لاتزیو کایسکا مندیتا( ستاره سرشناس اسپانیا ) و پبرسکی حضور داشتند...

[img width=480 height=245]http://alessandro1985.persiangig.com/666666666.JPG[/img]

یووه در فصل 2001.2002قهرمان شد و لاتزیو در رده ششم قرار گرفت ...
سطح لیگ ایتالیا در اوایل دهه 2000 و حالا رو میشه خوب مقایسه کرد ...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

https://youtu.be/e1h6TAvaji0

یه فیلم خیلی قدیمی از یووه لاتزیو 1929.30

گل فدریکو مونراتی 

حدود 150 ثانیه

شرایط زمین و پیرهناشون تماشاچیا

• GioVanni Agnelli, AAG, eⁿzº و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است