Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مـــائـــورو کـــامـــورانـــزی - il Mago di Tandil

- - - - -

• Please log in to reply
1125 replies to this topic

تورین

تورین

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 posts
بهمن اینو کجا نوشته بود که من ندیدم اگه اینو راست گفته باشی و خبر مربوطش رو به من بدی ممنون میشم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts

سایت گل اعلام کرد که یوونتوس با کامو به توافق نرسیده و سال بعد کامو به دیگر تیم ایتالیایی یعنی اینتر یا یک تیم دیگر در اروپا خواهد پیوستچ

پس برای مدیران یوونتوس یک کف مرتب بزنید >:( >:( >:( >:(

منبع خبرت رو لينك كن بذار.من كه هر چي گشتم نتونستم بفهمم كه كامو كجا رفته.پست قبلي مم از روي حرفاي بكس زدم ولي الان اديتش كردم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,358 posts
  • LocationDeutschland
خیلی وقت پیش نیم فصل اول . وقتی که تره زگه . کامورانزی . الکس . بوفون . ندود و ... یکی یکی باهاشون مصاحبه میشد . تره زگه گفت که به زود مونده ولی بعدا گفت برای یوونتوس هر کاری کنم کمه . ولی کامورانزی ....

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,243 posts
واقعا رفت اینتر غیر ممکنه اگه اینکارو بکنه یعنی اینکه خیلی بی غیرته من که بعید می دونم ممکنه از یووه بره ولی نه به اینتر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,954 posts

سایت گل اعلام کرد که یوونتوس با کامو به توافق نرسیده و سال بعد کامو به دیگر تیم ایتالیایی یعنی اینتر یا یک تیم دیگر در اروپا خواهد پیوستچ

پس برای مدیران یوونتوس یک کف مرتب بزنید >:( >:( >:( >:(

همون کاری که با زامبرتا کردند حالا دارند با کامرونزی میککند
هر بازیکنی یم توقع از باشگاه خودش دارد که وقتی حل نشود میرود حالا این گزینه در مورد کامرونزی مشکل مالی هست

این تاپیک مربوط به کامو هست نه مدیران ;D ;D ;D ;D {شوخی کردم بخندیم}

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 posts
چرا مسئولین یووه هیچ تلاشی برای حفظ کامو نمیکنن ؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
چون به ذهنشون نمي رسه كه بهش نياز مبرم دارن.ماركو ماركيوني هست ولي كامو يه چيز ديگه ست.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,595 posts

چرا مسئولین یووه هیچ تلاشی برای حفظ کامو نمیکنن ؟

چون کاری نمیتونن بکنن کامو میخواد بره و اسطوره شدن براش معنایی نداره فقط میخواد این آخر فوتبالش بتونه تو یک تیم خوب بازی کنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
راست ميگه. اون مي خواد تا آخرين لحظاتش خوب بشه اما الكس مي خواد حتي بعد از رفتنش هم خوب باشه. پس الكس مي مونه اما كامو(شايد) بره.هرچند اميدوارم بمونه و روي هر تيمي مثل اينتر رو كم كنه.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,954 posts
مدير اجرايي برنامه هاي كامورانزي، هافبك تيم يونتوس از تمايل خداحافظي اين بازيكن از تيم يووه خبر داد. مدير اجرايي برنامه هاي كامورانزي گفت: بعداز خداحافظي ديويد ترزگه مهاجم تيم يونتوس، كامورانزي هافبك ملي پوش اين تيم هم تحت فشار زيادي قرار گرفته و ديگر حاضر به ادامه همكاري با تيم يونتوس نيست و طبق پيشنهادات مطرح شده تيم هاي بزرگ اسپانيايي و همچنين برخي از تيم هاي بزرگ ايتاليايي، خواهان خريد وي مي باشند. تنها صحبتي كه در اين خصوص مي توانم بكنم اين است كه كامورانزي خواهان ادامه همكاري با يونتوس نيست ولي هنوز درباره پيوستن به تيم جديد هيچ اظهار نظري نمي توانم بكنم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,958 posts
بهترین گلساز تیممون رو داریم از دست می دیم نگاهی به امار که انداختم هر ساله بهترین گلساز یوونتوس بود البته به جز گل هایی که خودش زده اگه مثلا امید داریم که جیلاردینو یا هانتلار می تواندد جای ترزگه رو پر کنند ( این هم یعیده ) ولی کی می خواهد جای کامو رو پر کنه صالح حمید زیچ یا مارکیونی؟؟؟؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,358 posts
  • LocationDeutschland
ولی خودش داره میره . ما از دستش نمیدیم . اونه که یوونتوس رو داره از دست میده ! همیشه دنبال بهونه هست و ... البته قبول دارم رفتنش ضربه میزنه ولی همینی هست که دیگه ...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,770 posts
ماركو ماركيوني مي تونه جاشو پر كنه. ولي رفتن كامو يه ضربه آني به تيم از لحاظ فني و روحي هستش.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,954 posts

ماركو ماركيوني مي تونه جاشو پر كنه.
ولي رفتن كامو يه ضربه آني به تيم از لحاظ فني و روحي هستش.

فکر کنم بازی ماركيوني ندیدی
ماركيوني نمیتونه حتی پنجاه درصد کامرونزی مفید بازی کنه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,425 posts
  • LocationTehran
بازیکنه زیرکیه! دستش درد نکنه که با یووه تو سری بی موند ولی خیلی قرقر و ناز کرد واسه یووه! باید با مائورو هم مثل دیوید خداحافظی کنیم گویا!

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 posts
من نمیدونم فقط بوفون حق داره قرقر و ناز کنه ؟ کامورانزی و ترزگه حق ندارن ؟ چطور همه ناز بوفون رو خریدن ولی این بدبختا باید برن ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,580 posts
قبلا هم گفته بودم که به نظر من اگه یه بازیکن واقعا بخواد از یه تیم بره هیچ کاریش نمیشه کرد.درست مثل کامو که 2 فصل میخواد به هر طریقی شده بره.اما باید قبول کنیم که بوفون یه تعاق خاطری نسبت به باشگاه داره که حاضر میشه دور بودن از UCL رو تحمل کنه و تو تیمی که دوست داره بازی کنه. البته در مورد ترزگه یکم شرایط پیچیده تره.چون قبلا بارها اعلام کرده بود که یووه رو دوست داره و مطمئنا یه مسائل دیگه ای به جز دستمزد وجود داره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,958 posts
بعد از ظهر روز چهارشنبه جلسه ای فی ما بین السیو سکو و مائورو کامورانزی برگزار شد و سران یوونتوس پیشنهاد تمدید قرارداد تا سال 2009 را به مائورو ارائه دادند اما دستمزد کم قید شده در این قرارداد کمتر از مبلغ درخواستی کامورانزی بود.مدیر برنامه های این بازیکن اعلام کرد:از وضعیت پیش امده چندان خوشحال نیستیم.ما پیشنهاد سه سال به سران یوونتوس اعلام کرده ایم ولی باشگاه پیشنهاد £71,000 به ما داده است.با این شرایط ما اصلا نمی توانیم قرارداد کامورانزی را تمدید کنیم و چنین پیشنهادی در این حد برای ما جالب توجه نیست و ما به انتقال او به باشگاهی دیگر فکر می کنیم.ما اماده خروج از یوونتوس هستیم و به یکی از تیم های میلان-رم و یا اینتر خواهیم پیوست

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 posts
فصل سختی توی سری B رو گذروند بهش حق رفتن از یوونتوس رو نمیدم چون تو دل هوادارا جا داشت و کاملا هم مشخصه خودش حاضر به موندن در یووه نیست واین یکی تقصیر مدیرا نبود! از کامورانزی به خاطر حضور در یک فصل بحرانی در یووه و کمک به صعود تیم تشکر می کنم و امیدوارم هر جا به غیر از اینتر موفق باشه!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,954 posts
اختلاف مدیران با کامرونزی فقط سر 400.000 دلار هست و کامرونزی گفته اگر این مبلغ را به دستمزدش اضافه شود در یووه میماند (این در حالی است در این چند روز تقریبا تمام سران یووه گفتند که هیچ مشکل مالی برای خرید باریکن ندارند)

2 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Facebook (1)