پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جورجو كيه‌لينی - Chiello

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1938 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

به تعداد بازیهای شیره آ رسید (۵۵۲)  و حالا فقط پایینتر از دل پیرو و بوفون قرار داره! بنظر من ایتالیا نمیره جام جهانی و جورجو خداحافظی میکنه...

نونمولو گفته بود که سارتوری شاید بیاد بجای ندود... با این حساب کیه لینی ممکنه به کادر مدیریت اضافه بشه. هرچند شایعات رفتنش به آمریکا هم به گوش میرسه...

• Pinturicchio, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

به تعداد بازیهای شیره آ رسید (۵۵۲)  و حالا فقط پایینتر از دل پیرو و بوفون قرار داره! بنظر من ایتالیا نمیره جام جهانی و جورجو خداحافظی میکنه...

نونمولو گفته بود که سارتوری شاید بیاد بجای ندود... با این حساب کیه لینی ممکنه به کادر مدیریت اضافه بشه. هرچند شایعات رفتنش به آمریکا هم به گوش میرسه...

ندودو چند بازیه نمیبینم تو ورزشگاه، یعنی ربط داره به این قضیه؟ تو بازی امشبم نبود

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

^^^

اوضاع قاراشمیشه. الان خبر اومده که سارتوری در حال مذاکره با وروناست ولی یووه با دقت شرایط رو زیرنظر داره...

=-=-=-=-=-=

دیشب ۱۱۶ اُمین بازی ملی جورجو بود و با پیرلو برابری کرد و فقط ۱ بازی با ده روسی فاصله داره که اُمیدوارم بهش نرسه و بونوچی هم همینطور...

screenshot_2022-03-30_071443_c4u8.png

• حامد, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

در اين سن و سال با وجود مصدوميت‌هاي نسبتاً زيادش اما پاپس نمي‌كشد و رنج‌ها و انتقادات را به جان مي‌خرد و برعكس برخي از بازيكنانِ ديگر كه رسماً در زمين قدم مي‌زنند و يا حتي آنها كه مي‌پنداشتيم در دستمزدهاي‌شان كاهشي اعمال كرده‌اند، بيشتر به فكر تيم و آينده آن است. او حتي اگر در فرم ايده‌آلش نيز نباشد در ميدان سلحشورانه بازي مي‌كند. اگر بنا به بدقلقي باشد،‌مي‌توان از او هم خرده‌گيري كرد‌ و يا در صورتي كه بازيكن دلچسبِ منظومه هواداري‌مان نباشد، تاختن را در مواجهه با او برگزيد اما در برهوت «بي‌تفاوتيِ»مرگبار اين روزهاي يوونتوس، شايد بتوان به كيه‌ليني‌ها دلخوش كرد.

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

frcblfqucaefydc_uoge.jpg

تیاگو سیلوا : « همیشه احترام بی حد و حصری برای جورجو قائل بوده ام! حین بازی چلسی با یووه ، ما پیراهن هامون رو معاوضه کردیم و ازش پرسیدم [میخنده] آیا امکانش هست که بیاد به چلسی یا نه... او با خنده گفت که من بیام زوجش در تورین بشم ... »

• حامد, eⁿzº, GG.B1 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

آخر این فصل یکی از نیکنام ترین مدافعان تاریخ معاصر فوتبال جهان از یوونتوس جدا میشه ؛ این پُست تقدیم به اوست...

fsnwqudviaaywov_mudh_thumb.jpg

۱. گُلی که با لباس فیورنتینا در یک تساوی ۳-۳ با یوونتوس به ثمر رسوند. او کلاس و عزمی از خودش نشون داد در اون بازی که در نهایت موجی رو مجاب به خریدش در سال ۲۰۰۵ کرد...

۲. کیه لینی در زمان جام جهانی ۲۰۰۶ هنوز داشت برای تیم زیر ۲۱ سال ایتالیا بازی میکرد. جورجو خودشو در تیمی تثبیت کرد که تورام ، کاناوارو و زامبروتا رو داشت. از سال ۲۰۰۶ مثه یه آمپلیفایر ، بازی مدافعانی که کنارش بازی میکردن بیشتر به چشم بیان...

۳. یووه به سری بی سقوط کرد و او یکی از معدود ستارگانی بود که در تیم به هر ترتیبی باقی موند. و حالا او تنها بازماندۀ اون فصل در یووه ست! و این فصل برای پرورش امثال کیه لینی باید دوباره از صفر شروع کنیم...

fsnwufxvuaalveo_fzm9_thumb.jpg

۴. راموس و کارت قرمزهاش؟ ما هم داستان عاشقانۀ کیه لینی و مصدومیت های مربوط به سَرش رو داریم... سال ۲۰۰۷ شروع این قصه ست! داشت برای تیم زیر ۲۱ سال ایتالیا مقابل انگلیس در ومبلی بازی میکرد ، سرش شکاف برداشت ولی در زمین موند و تک تک دقایق رو تا پایان در زمین بود... و جالب اینجاست که آخرین بازی تاریخ کریرش برای ایتالیا هم قراره در ومبلی و مقابل آرژانتین انجام بشه! در سال ۲۰۰۷ همچنین او اولین بازیش رو برای بزرگسالان ایتالیا هم انجام داد ؛ و در پیروزی ۲-۱ مقابل اسکاتلند ، دقیقۀ ۸۳ با کامورانزی تعویض شد...

e5vxus5vuameioq_hj5_thumb.jpg e5vxu_guyamgxvc_j1f2_thumb.jpg b2pgbabcmaa8fxv_izpl_thumb.png

۵. سال ۲۰۰۸ هم براش سال خاصی بود ؛ با اینکه در سری بی هم بعنوان دفاع وسط بازی کرد ولی در ۲۰۰۸ بود که بعد از مصدومیت کریشیتو و آندراده و البته خامی که کریشیتو نشون داد ، توسط رانیری بعنوان مدافع وسط تثبیت شد و مسیر دوران بازیگریش تغییر کرد. احتمالاً این سال رو بتونیم اوج کریرش بدونیم و بشدت هم به من سیتی نزدیک بود و السیو سکو قرار بود با یه بازیکن داغان تاختش بزنه... :22: بهترین بازیش هم مقابل اسپانیا در یورو ۲۰۰۸ بود که فرناندو تورس که در اون زمان یکی از سه بازیکن برتر جهان بود + داوید ویا رو خورده بود ، تکلهای بی نظیرش در اون بازی از یاد کسی حالا حالاها نخواهد رفت...

dxoms6wuqaahop3_dv23_thumb.jpg

۶. تو سال ۲۰۰۹ هم در تساوی سال و پیروزی ۲-۱ یوونتوس مقابل اینتر مورینیو نقش کلیدی داشت و در بازی اول بخصوص زلاتان رو خورده بود! هر دو جزو بازیهای کلاسیک تاریخ یووه محسوب میشن و پیروزی خون بر شمشیر...

fsnwvewvkaa1hl8_l2dg_thumb.jpg

۷. سال ۲۰۱۰ او خیلی به رئال مادرید نزدیک بود! اونقدر زلاتان ازش وحشت داشت که در بازی ستارگان لیگ آمریکا مقابل یوونتوس ، از انجام بازی خودداری کرد. ابراهیموویچ اینارو در ۲۰۱۰ گفته :

djwpnwdwwai9-rx_1qc4_thumb.jpg

« از نظر من کیه لینی خشن ترین و سرسخت ترین مدافع جهانه ، کسی که بیشترین زجرها رو جلوش کشیدم! واقعاً بازی کردن جلوش سخته. هیچ فضایی به آدم نمیده و حتی نمیذاره نفش بکشی... »

این اتفاق بازم در ۲۰۱۰ اُفتاد. بازیکنی رو نشونم بدید که داور به زور مجبورش کنه بخاطر خون زیادی که ازش رفته از بازی خارج بشه! :24:  (هنوز قانون فعلی مربوط به جراحات تصویب نشده بود). اگه ۲ تا مثل کیه لینی در یووه داشتیم ، دروازه بانمون کلاً در حال قهوه زدن کنار دروازه بود...

۸. فصل ۲۰۱۱-۱۲ وقتی بود که بخاطر مصدومیتهای زیاد و عملکرد نه چندان خوب ، انتقادات زیادی ازش شد و جالب اینکه اون فصل بعد ۶ سال به قلۀ ایتالیا برگشت. مصدومیت زودهنگامش در فینال یورو ۲۰۱۲ هم بنظر از دلایل اصلی اون شکست تلخ بود...

جورجو بعد از اسکودتوی ۲۰۱۲ ، جملات پیرلو به ماروتا رو فاش کرد : « شما دنبال گوخان اینلر بودید ، خدا رو شکر که در نهایت منو گرفتید... » :1:

۹. سال ۲۰۱۳ و به جا گذاشتن این آمار! + اون مصاحبۀ معروف ؛ « بالوتلی آدم منفی ـی هست و هیچ احترامی برای تیم قائل نیست. در ۲۰۱۳ و جام کنفدراسیونها ، لایق یک سیلی بود. بعضیا میگن جزو ۵ بازیکن برتر دنیاست ولی من هیچوقت فکرشم نکردم که اسمشو بین ۱۰-۲۰ تای اول بیارم... فلیپه ملو از باتولی هم حتی بدتره. تحمل آدمهای گستاخ رو ندارم ، افرادیکه همیشه دوست دارن خلاف جهت شنا کنن. همیشه باهاش درگیر بودیم و به مربیها میگفتم که او یک سیب گندیده ست... » . ۲۰۱۴ و اون گاز معروف هم از های لایتهای مهم کریرش هست...

exkzy20xsaymlfa_aw5s_thumb.jpg exkwzc4xqaudmaa_kwth_thumb.jpg

۱۰. سال ۲۰۱۵ و اون دوگانۀ دلچسب... پیروزی ۲-۱ مقابل لاتزیو با گلهای جورجو و ماتری و آخرین بازی استوراری و ماتری در یوونتوس...

۱۱. یه مصدومیت سرِ دیگه و خوردن CR7 و اون تکل استثنایی ... اگه همۀ مصدومیتهای مربوط به سرِ کیه لینی رو یادتونه ، یه یوونتوسی واقعی هستید! :10:

fsnw1mruyae7kwz_1pvy_thumb.jpg

۱۲. سال ۲۰۱۶... اگه کیه لینی یه روز وارد کادر مدیریتی بشه ، قطعاً سطح باشگاه رو ارتقاء میده. صحبتهاش به پاراتیچی در مورد امباپۀ ۱۷ ساله رو یادتونه؟ :

eyo5nwlxsaia7zk_apv5_thumb.jpg

« براستی اون کیه؟ از کدوم سیاره میاد؟ » .. پاراتیچی : « آره میدونم چی میگی. چند وقتیه میشناسیمش و مهاجم غیرقابل مهاریه... »

۱۳. سال ۲۰۱۷ و اون فبنال معروف ... جورجو در کتاب زندگینامه ش به نام " من ، جورجو " : « خب هیچ اتفاق عجیبی نیوفتاد ، فقط خسته بودیم. اصولاً چرا باید بعد از به تساوی رسوندن بازی از جنگیدن دست بکشیم؟ بخاطر چی؟ ۳-۰ که عقب نبودیم ، حتی اگه بودیم هم نجنگیدنمون بی معنی بود. بین دو نیمه هیچ اتفاق غلغله انگیری نیوفتاد ، هیچ کسی دعوایی نگرفت. باختیم چون خسته و کوفته بودیم. همیشه بد موقع به فینالها میرسیم... »

۱۴. مصدومیتهای بسیار زیاد بین ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ ...

۱۵. یورو ۲۰۲۱ ؛ اومد به رُم. بالاخره کیه لینی تمام شک و شُبهه ها در مورد کیفیتش رو رفع کرد و جای خودش رو بعنوان یکی از بهترینهای تاریخ معاصر مستحکم کرد. بونوچی کیه لینی بعد از باختن در ۳ فینال پیاپی در ۲۰۱۲ ، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ ، بالاخره قهرمان شدن.

e6dgoirxeaybmvb_87k7_thumb.jpg

۱۶. تعداد زیادی بازیکن وجود دارن که جورجو اونها رو در اوجشون خورده و بقیه شونم گذاشته تو جیبش فقط چند نمونه : آدریانو ، رونالدینیو ، کریس رونالدو ، زلاتان ، مسی ، ویا ، تورس ، فن پرسی ، ژاوی ، اینیستا ، نیمار ، فالکائو ، سوآرز ، لوکاکو ، هری کین و...

fsnw2vpviaer7qn_i4s8_thumb.jpg

• حامد, mory, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

آ

آخر این فصل یکی از نیکنام ترین مدافعان تاریخ معاصر فوتبال جهان از یوونتوس جدا میشه ؛ این پُست تقدیم به اوست...

fsnwqudviaaywov_mudh_thumb.jpg

۱. گُلی که با لباس فیورنتینا در یک تساوی ۳-۳ با یوونتوس به ثمر رسوند. او کلاس و عزمی از خودش نشون داد در اون بازی که در نهایت موجی رو مجاب به خریدش در سال ۲۰۰۵ کرد...

۲. کیه لینی در زمان جام جهانی ۲۰۰۶ هنوز داشت برای تیم زیر ۲۱ سال ایتالیا بازی میکرد. جورجو خودشو در تیمی تثبیت کرد که تورام ، کاناوارو و زامبروتا رو داشت. از سال ۲۰۰۶ مثه یه آمپلیفایر ، بازی مدافعانی که کنارش بازی میکردن بیشتر به چشم بیان...

۳. یووه به سری بی سقوط کرد و او یکی از معدود ستارگانی بود که در تیم به هر ترتیبی باقی موند. و حالا او تنها بازماندۀ اون فصل در یووه ست! و این فصل برای پرورش امثال کیه لینی باید دوباره از صفر شروع کنیم...

fsnwufxvuaalveo_fzm9_thumb.jpg

۴. راموس و کارت قرمزهاش؟ ما هم داستان عاشقانۀ کیه لینی و مصدومیت های مربوط به سَرش رو داریم... سال ۲۰۰۷ شروع این قصه ست! داشت برای تیم زیر ۲۱ سال ایتالیا مقابل انگلیس در ومبلی بازی میکرد ، سرش شکاف برداشت ولی در زمین موند و تک تک دقایق رو تا پایان در زمین بود... و جالب اینجاست که آخرین بازی تاریخ کریرش برای ایتالیا هم قراره در ومبلی و مقابل آرژانتین انجام بشه! در سال ۲۰۰۷ همچنین او اولین بازیش رو برای بزرگسالان ایتالیا هم انجام داد ؛ و در پیروزی ۲-۱ مقابل اسکاتلند ، دقیقۀ ۸۳ با کامورانزی تعویض شد...

e5vxus5vuameioq_hj5_thumb.jpg e5vxu_guyamgxvc_j1f2_thumb.jpg b2pgbabcmaa8fxv_izpl_thumb.png

۵. سال ۲۰۰۸ هم براش سال خاصی بود ؛ با اینکه در سری بی هم بعنوان دفاع وسط بازی کرد ولی در ۲۰۰۸ بود که بعد از مصدومیت کریشیتو و آندراده و البته خامی که کریشیتو نشون داد ، توسط رانیری بعنوان مدافع وسط تثبیت شد و مسیر دوران بازیگریش تغییر کرد. احتمالاً این سال رو بتونیم اوج کریرش بدونیم و بشدت هم به من سیتی نزدیک بود و السیو سکو قرار بود با یه بازیکن داغان تاختش بزنه... :22: بهترین بازیش هم مقابل اسپانیا در یورو ۲۰۰۸ بود که فرناندو تورس که در اون زمان یکی از سه بازیکن برتر جهان بود + داوید ویا رو خورده بود ، تکلهای بی نظیرش در اون بازی از یاد کسی حالا حالاها نخواهد رفت...

dxoms6wuqaahop3_dv23_thumb.jpg

۶. تو سال ۲۰۰۹ هم در تساوی سال و پیروزی ۲-۱ یوونتوس مقابل اینتر مورینیو نقش کلیدی داشت و در بازی اول بخصوص زلاتان رو خورده بود! هر دو جزو بازیهای کلاسیک تاریخ یووه محسوب میشن و پیروزی خون بر شمشیر...

fsnwvewvkaa1hl8_l2dg_thumb.jpg

۷. سال ۲۰۱۰ او خیلی به رئال مادرید نزدیک بود! اونقدر زلاتان ازش وحشت داشت که در بازی ستارگان لیگ آمریکا مقابل یوونتوس ، از انجام بازی خودداری کرد. ابراهیموویچ اینارو در ۲۰۱۰ گفته :

djwpnwdwwai9-rx_1qc4_thumb.jpg

« از نظر من کیه لینی خشن ترین و سرسخت ترین مدافع جهانه ، کسی که بیشترین زجرها رو جلوش کشیدم! واقعاً بازی کردن جلوش سخته. هیچ فضایی به آدم نمیده و حتی نمیذاره نفش بکشی... »

این اتفاق بازم در ۲۰۱۰ اُفتاد. بازیکنی رو نشونم بدید که داور به زور مجبورش کنه بخاطر خون زیادی که ازش رفته از بازی خارج بشه! :24:  (هنوز قانون فعلی مربوط به جراحات تصویب نشده بود). اگه ۲ تا مثل کیه لینی در یووه داشتیم ، دروازه بانمون کلاً در حال قهوه زدن کنار دروازه بود...

۸. فصل ۲۰۱۱-۱۲ وقتی بود که بخاطر مصدومیتهای زیاد و عملکرد نه چندان خوب ، انتقادات زیادی ازش شد و جالب اینکه اون فصل بعد ۶ سال به قلۀ ایتالیا برگشت. مصدومیت زودهنگامش در فینال یورو ۲۰۱۲ هم بنظر از دلایل اصلی اون شکست تلخ بود...

جورجو بعد از اسکودتوی ۲۰۱۲ ، جملات پیرلو به ماروتا رو فاش کرد : « شما دنبال گوخان اینلر بودید ، خدا رو شکر که در نهایت منو گرفتید... » :1:

۹. سال ۲۰۱۳ و به جا گذاشتن این آمار! + اون مصاحبۀ معروف ؛ « بالوتلی آدم منفی ـی هست و هیچ احترامی برای تیم قائل نیست. در ۲۰۱۳ و جام کنفدراسیونها ، لایق یک سیلی بود. بعضیا میگن جزو ۵ بازیکن برتر دنیاست ولی من هیچوقت فکرشم نکردم که اسمشو بین ۱۰-۲۰ تای اول بیارم... فلیپه ملو از باتولی هم حتی بدتره. تحمل آدمهای گستاخ رو ندارم ، افرادیکه همیشه دوست دارن خلاف جهت شنا کنن. همیشه باهاش درگیر بودیم و به مربیها میگفتم که او یک سیب گندیده ست... » . ۲۰۱۴ و اون گاز معروف هم از های لایتهای مهم کریرش هست...

exkzy20xsaymlfa_aw5s_thumb.jpg exkwzc4xqaudmaa_kwth_thumb.jpg

۱۰. سال ۲۰۱۵ و اون دوگانۀ دلچسب... پیروزی ۲-۱ مقابل لاتزیو با گلهای جورجو و ماتری و آخرین بازی استوراری و ماتری در یوونتوس...

۱۱. یه مصدومیت سرِ دیگه و خوردن CR7 و اون تکل استثنایی ... اگه همۀ مصدومیتهای مربوط به سرِ کیه لینی رو یادتونه ، یه یوونتوسی واقعی هستید! :10:

fsnw1mruyae7kwz_1pvy_thumb.jpg

۱۲. سال ۲۰۱۶... اگه کیه لینی یه روز وارد کادر مدیریتی بشه ، قطعاً سطح باشگاه رو ارتقاء میده. صحبتهاش به پاراتیچی در مورد امباپۀ ۱۷ ساله رو یادتونه؟ :

eyo5nwlxsaia7zk_apv5_thumb.jpg

« براستی اون کیه؟ از کدوم سیاره میاد؟ » .. پاراتیچی : « آره میدونم چی میگی. چند وقتیه میشناسیمش و مهاجم غیرقابل مهاریه... »

۱۳. سال ۲۰۱۷ و اون فبنال معروف ... جورجو در کتاب زندگینامه ش به نام " من ، جورجو " : « خب هیچ اتفاق عجیبی نیوفتاد ، فقط خسته بودیم. اصولاً چرا باید بعد از به تساوی رسوندن بازی از جنگیدن دست بکشیم؟ بخاطر چی؟ ۳-۰ که عقب نبودیم ، حتی اگه بودیم هم نجنگیدنمون بی معنی بود. بین دو نیمه هیچ اتفاق غلغله انگیری نیوفتاد ، هیچ کسی دعوایی نگرفت. باختیم چون خسته و کوفته بودیم. همیشه بد موقع به فینالها میرسیم... »

۱۴. مصدومیتهای بسیار زیاد بین ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ ...

۱۵. یورو ۲۰۲۱ ؛ اومد به رُم. بالاخره کیه لینی تمام شک و شُبهه ها در مورد کیفیتش رو رفع کرد و جای خودش رو بعنوان یکی از بهترینهای تاریخ معاصر مستحکم کرد. بونوچی کیه لینی بعد از باختن در ۳ فینال پیاپی در ۲۰۱۲ ، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ ، بالاخره قهرمان شدن.

e6dgoirxeaybmvb_87k7_thumb.jpg

۱۶. تعداد زیادی بازیکن وجود دارن که جورجو اونها رو در اوجشون خورده و بقیه شونم گذاشته تو جیبش فقط چند نمونه : آدریانو ، رونالدینیو ، کریس رونالدو ، زلاتان ، مسی ، ویا ، تورس ، فن پرسی ، ژاوی ، اینیستا ، نیمار ، فالکائو ، سوآرز ، لوکاکو ، هری کین و...

fsnw2vpviaer7qn_i4s8_thumb.jpg

واقعا خداحافظی این آخرین بازمانده سری بی و پیشکسوت وفادار و متعصب باورش مشکله. با وجود اینکه این چند سال اخیر از مصدومیتهای راه و بیراهش کلافه و عصبانی میشدم ولی واقعا عضو ارزشمندی از خانواده یوونتوس بود و وداعش تیم رو وارد دوران جدیدی میکنه. معلوم نیست چقدر دیگه طول بکشه تا یوونتوس بازیکن هایی مثل کیه لینی داشته باشه چه به لحاظ توانایی و چه به لحاظ تعصب

• حامد, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال

کلِ موجودیتِ دفاعی یوونتوس رو جمع بزنی به اندازه‌ی یه لنگه کفشِ دکتر ارزشِ دفاعی نداره؛ اگه دست من بود حداقل یه سالِ دیگه قراردادش رو تمدید می‌کردم با این‌حال نمیشه نگفت که من رو یاد این حرفِ پرنس جان در کارتونِ رابین‌هود در موردِ معاونش که یه مار به اسمِ هیس بود میندازه : هیس! هر وقت می‌خوامت پیدات نیس! :1:  :fp: امان! امان! امان!

• حامد, Orphée, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
قراردادش یکسال دیگه اعتبار داره اما خودش ظاهرا نمیخواد! اخیرا هم گفته بود اگه قهرمان یورو نمیشد همون پارسال میرفت...

--------------

سرنوشت متفاوت چهار اسطوره یووه در آخرین فصل بازیشون در یووه

دل پیرو اسکودتو گرفت اما کوپا رو از دست داد

بوفون کوپا رو گرفت اما اسکودتو رو از دست داد

مارکیزیو هم اسکودتو رو گرفت هم کوپا رو

کیه لینی هم اسکودتو رو از دست داد هم کوپا رو :fp:
  • حامد, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

فینال 2015 کجا بودی ؟  :33:

• Aminvo, Signora Omicidi و tecra از این پست تشکر کرده است

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

سخته بعد از 17 سال بدون کیه لینی شدن.

اگه پارسال و قبل یورو خداحافظی می کرد خیلی ناراحت نمی شدم ولی بعد از یورو فرم خیلی خوبی پیدا کرده بود و حیف بود.

امسال هر وقت مصدوم نبود برای تیم عالی بازی کرد و شاید جا داشت یه فصل مونده از قراردادش رو هم بازی کنه.

ایشالا هر جا می ره موفق باشه و خیلی زود دوباره تو یووه در قامت مدیر یا مربی ببینیمش.

• saeed-nedved, حامد, Orphée و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
- اونقدر که باید و شاید ازش تعریف نشد و در واقع هایپ نشد
بدون شک اسطوره باشگاه هست و یکی از افرادی که نقش پررنگی در موفقیت ها داشته

امیدوارم از فوتبال خداحافظی نکنه و لذت فوتبال و زندگی در آمریکا رو هم تجربه کنه
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
کیه لینی آخرین تکه از پازل یوونتوس سابق من بود!

از روزی ک هوادار یووه شدم خیلی چیزها عوض شده. شایدم بهتر باشه بگم همه چیز عوض شده! مدیرها، بازیکنان، سرمربی ها، ورزشگاه، لوگو، حتی اسپانسرها و ... فقط کیه لینی متصل کننده یوونتوس قدیم و جدید برای من بود ک حالا کیه لینی هم رفته!

با آدمهایی ک مدام میخندن نمیتونم ارتباط بگیرم اما کیه لینی واقعا بامزه بود مخصوصا با چهره خاصی ک داره! قشنگ میزد پای بازیکنای حریف رو قلم میکرد بعد با خنده میرفت از رو زمین بلندشون میکرد مثل این می مونه ک شما با سیلی بزنی تو گوش کسی و بلافاصله بهش ی شاخه گل بدی! کاملا دیوونه ست این مرد!

احتمالا میره آمریکا امیدوارم ک خیلی زود برگرده و تو باشگاه مشغول ب کار بشه...
  • saeed-nedved, حامد, GioVanni Agnelli و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کیه لینی آخرین تکه از پازل یوونتوس سابق من بود!

از روزی ک هوادار یووه شدم خیلی چیزها عوض شده. شایدم بهتر باشه بگم همه چیز عوض شده! مدیرها، بازیکنان، سرمربی ها، ورزشگاه، لوگو، حتی اسپانسرها و ... فقط کیه لینی
متصل کننده یوونتوس قدیم و جدید برای من بود ک حالا کیه لینی هم رفته!

با آدمهایی ک مدام میخندن نمیتونم ارتباط بگیرم اما کیه لینی واقعا بامزه بود مخصوصا با چهره خاصی ک داره! قشنگ میزد پای بازیکنای حریف رو قلم میکرد بعد با خنده میرفت از رو زمین بلندشون میکرد مثل این می مونه ک شما با سیلی بزنی تو گوش کسی و بلافاصله بهش ی شاخه گل بدی! کاملا دیوونه ست این مرد!

احتمالا میره آمریکا امیدوارم ک خیلی زود برگرده و تو باشگاه مشغول ب کار بشه...

آرش

بازیکن خوبی بود ولی من اتصالات بهتری رو میپسندم :1: (من کاپتانهای بهتری رو میپسندم )

امیدوارم هیچوقت به یووه برنگرده

به هر حال کسی که هیچ مشکلی با روش مدیریت و مربیگری الگری نداشته نمیتونه توی یووه موفق باشه،(لااقل با همون افکار سابق)

اون روزی که میگفتم حالا که رونالدو رو خریدید حالا که خرق عادت کردیدو خاک بر سرمون کردید پس بازوبند رو هم به همین بدید(به شاگرد زشت و تنبل و درس نخون و عوضی کلاس) برای همین بود

گفتم باید سبک مدیریت رختکن عوض بشه (تو نمیتونی عروسی بگیری بعد توش ساز و اواز غذغن بشه )

گفتم با افکار و روش سابق نمیشه رختتکن فعلی یووه رو اداره کرد

کیلینی مدافع اسطوره رفیق صخره واقعا برام ارزشمنده ولی کامل نیست

ولی 

دیدید که نتونستیم رونالدو رو مهار کنیم و ازش استفاده کنیم اونم یه کتک بهمون زد و رفت

یا مکن با فیلبانان دوستی یا بنا کن خانه ای فیل توش بره!!

اون یووه با اون بازیکنان غالبا امریکایی به رونالدو نیاز داشت

مثلا محترمانه و از روی احترام بازوبند رو بهش میدادیم . فکر نمیکنم بد تر از این میشد اوضاعمون 

میشد ؟

رونالدو خواهی نخواهی عمدی یا سهوی حاشیه داره ، پس اگه خودش مبصر کلاس بشه حواشی رو جمع میکنه وگرنه میذاره میره!!!

این قضاوت و تحلیل منه 

• saeed-nedved, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

i#Grinta

screenshot_2022-05-22_0005362_zzh.jpg

در بازی آخر و بقول افشین بی اهمیت ترین بازی 10 سال اخیر یوونتوس ، باز هم سرش شکاف برداشت... یعنی بی نظیری کاپیتان! :6:

یعنی در لحظه ، اصلاً بخودش فکر نمیکنه. اُمیدوارم مثلتو بازم تو پیراهن یوونتوس ببینم ، هر چند با این نسل بازیکنها تو دنیا ، بعیده... #

• saeed-nedved, حامد, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دوست دارم حیف مثل تو نیس ...زیبایی که تو بازیت بود تو چهره مالدینی هم نبود ....دوستت دداریم ب یادگار میمونی افتخار اینو داشتم بازیاتو ببینم

• saeed-nedved, Orphée, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

screenshot_2022-05-24_1244271_2j6a.jpg

اکانت اندونزیایی رسمی یوونتوس : « پهلوان کیه لو » :nish:

• حامد, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

ft0vv8fwuai6qr5_zijm_thumb.jpg

فوق العاده ست این عکس و برای بک گراوند گوشی هم عالیه. زود برگرد کاپیتان ، دلتنگت میشیم... حقوقش تو آمریکا هم ~1.5 میلیون یورو هست ظاهراً.

• حامد, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

امشب آخرین بازیش رو برای تیم ملی انجام میده مقابل آرژانتین .. مثل بوفون 

• Orphée, mory, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirali2001

amirali2001