پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جورجو كيه‌لينی - Chiello

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1938 پاسخ برای این موضوع

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3761 ارسال

با کمال احترام و علاقه ای که به کیه لینی دارم ولی به نظرم نباید قراردادش تمدید می شد ...

تمدید با بازیکنی که چند فصله درگیر مصدومیت های طولانی مدت هست و سن و سال بالایی داره حرکت درستی از جانب مدیران باشگاه نیست .

اشکالی نداره اگر مدیران به خاطر علاقه ای که به بازیکن خاصی دارند اون رو وارد جرگه ی مدیران یا مربیان باشگاه کنند ...

ولی پر کردن لیست نفرات تیم و بعد ضربه خوردن از جانب مصدومیت های فراوان قابل توجیه نیست .

• Orphée, tecra, L'Avvocato و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

همین کار رو با الکس کردن هنوز دارید جرشون میدید تو این فروم

کیه لینی همون شرایط رو داره با این تفاوت که به خوشگلی الکس نیست  :fp: 

فرقشون چیه انصافا؟

قبل از مصدومیت طولانی مدت این فصلش، ستون تیم نبود؟

خیلی بی انصافی مرتضی :2: 

• Orphée, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1385 ارسال
  • Locationقزوین

همین کار رو با الکس کردن هنوز دارید جرشون میدید تو این فروم

کیه لینی همون شرایط رو داره با این تفاوت که به خوشگلی الکس نیست  :fp: 

فرقشون چیه انصافا؟

قبل از مصدومیت طولانی مدت این فصلش، ستون تیم نبود؟

خیلی بی انصافی مرتضی :2: 

دل پیرو فصل آخرش کلا سی دقیقه از یک بازی رو به خاطر مصدومیت از دست داد.

فصل قبلش هم توی 36 سالگی بیشترین تعداد بازی رو برای یووه انجام داد.

الکس هم مصدوم می شد ولی نه اینکه وایسته ببینه کی مهم ترین بازی فصل رو داریم، همون موقع مصدوم بشه.

متاسفانه دیبالا هم داره راه کیه لینی رو طی می کنه.

البته من مشکلی با تمدید کیه لینی ندارم. کیه لینی با وجود مصدومیتش هم میومد تو ورزشگاه و به بازیکنا روحیه می داد. ایشالا امسال خوب و آماده باشه. 

مشکل اصلی سامی خدیرا و تمدید قراردادش با افزایش حقوقه که در هیچ قاموسی نمی گنجه.

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3761 ارسال

پست های من در رابطه با اتفاقات مربوط به الکس هنوز هست ...

من همون موقع گفتم که اگر آنیلی تنها بعد از گذشت یک ماه از شروع فصل صحبت از فصل آخر بودن دل پیرو نمی کرد و با همدستی اون آقایی که الان سرمربی دزدهاست و خوب خودش رو نشون داد الکس رو میخ نیمکت نمی کرد تا بوریلویی که باید نیمکت نشین باشه فیکس بازی کنه صبر می کرد و در پایان فصل دیگه با دل پیرو تمدید نمی کرد هیچ مشکلی با این تصمیم نداشتم ...

ی باشگاه حرفه ای میتونه با بازیکنی به علت سن و سالش تمدید نکنه ( بماند که بعدش دم خروس بدجوری بیرون زد و دیدیم که بحث سن و سال فقط و فقط یک بهانه بوده ) و محترمانه در پایان فصل از هم جدا بشن ...اما جدایی الکس ، محترمانه که چه عرض کنم ، توهین آمیز بود ...اخراج از باشگاه بود ...

الکس توی همون فصل آخر و فصول قبلش هیچ گاه مصدومیت های مختلف و طولانی مدت نداشت ...توی همون فصل آخر کذایی هر وقت که به زمین فرستاده شد مفید واقع شد و حتی گاهی اوقات بازی رو برای یووه درآورد ...

اون خصومت با الکس هنوز هم در رفتار آنیلی وجود داره ...حتی یکبار الکس رو برای تماشای بازیهای یووه دعوت نکردند ...یا پیشنهاد همکاری بهش ندادند ...

جریان الکس دل پیرو فقط این بیت حضرت حافظ رو به ذهنم متبادر میکنه که :

بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم
یارب مباد کس را مخدوم بی عنایت

علیرضا ممکنه شما هیچ علاقه ای به الکس نداشته باشی یا حتی مخالفش باشی ولی هیچ اشکالی نداره ...

من خودم از علاقه مندان جورجو هستم و واقعا هر وقت که بازی کرده کیفیت و جسارت خوبی از خودش نشون داده اما حقیقتا این فصل رو که کامل مصدوم بود و در فصل های قبل هم معمولا 8 تا 10 تا بازی  رو به خاطر مصدومیت از دست می داد اون هم اکثرا مهم ترین بازیهای فصل یووه رو ...

35 سالش هست و در این فوتبال سریع و فیزیکی امروز برای مدافعی که قراره ستون خط دفاعی باشه ریکاوری کردن توی این سن کار سختیه ...

باید راه حضور جوانان رو به ترکیبمون باز کنیم ...این موضوعی هست که خود آنیلی بهش معترفه ...هر چقدر این اتفاق دیرتر بیافته سخت تر و پرهزینه تر خواهد بود ...

یووه نباید لیستش رو از نفراتی پر کنه که امکان مصدومیت بالایی دارند و  ریکاوریشون بسیار طولانی خواهد بود ...این کار از اصول حرفه ای مدیریت فوتبال به دوره ...اگر فردا روزی دست مربی و مدیر در مهم ترین مقاطع فصل در پوست گردو موند دیگه نمیشه بهشون حق داد که چاره ای ندارند و مقصر نیستند ...

به نظرم از جورجو به عنوان مربی و یا مدیر استفاده کنند .

• Orphée, eⁿzº, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

فکر نمی کنم اگه یکی دو فصل دیگه کیه لینی رو به عنوان بازیکن داشته باشیم جا رو برای کسی پر بکنه و تمدید قراردادش لزوما به این معنی نیست که قراره ستون تیم باشه.همون طور که با بارتزالی تمدید شد ولی دیگه فیکس نبود.حالا کیه لینی که کاپیتان تیم هم هست!تمدید نکردن باهاش اصلا وجهه ی خوبی نداشت و با توجه به اینکه هنوز اونقدر ها هم پیر نشده و می تونه مفید باشه(واقعا فکر می کنید بعد از ریکاوری از بونوچی هم ضعیف تر قراره باشه؟) تمدید نکردن باهاش حرکتی در مرتبه ی تمدید نکردن با دل پیرو بود که حرکت اشتباه و زشتی بود.(صرفا تمدید نکردن!با بقیش کاری ندارم!اگه بی مهری های دیگه ای که به دل پیرو شد رو هم درنظر بگیریم قضیه فرق می کنه!)

فکر می کنم داستان بوفون هم دقیقا همین بود دیگه!بهش گفتن یا بیا توی تیم مدیریت یا از تیم برو و اون هم رفت! اتفاقی که فاجعه بود حقیقتا!

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6411 ارسال
  • LocationRasht

کیه لینی تا قبل از تمدید بلحاظ حقوقی نفر 13 اُم باشگاه بود با اینکه بهترین مدافع تیمه و از 8 سال پیش تا حالا فقط 0.5 میلیون حقوقش اضافه شده و [البته مطمئن نیستم ولی] به احتمال قوی تو تمدید حقوقش رو کاهش هم دادن!

اگه باهاش تمدید نمیشد، بعید نبود به امثال PSG میرفت. یبار سر بازگشت بوفون بخاطر رابطۀ خوب با آنیلی و سی ال نبُردنش با پاریس شانس آوردیم، بنظرم قرار نیست همیشه شانس بیاریم...

+ رویکرد آنیلی در قبال اساطیر نقطۀ تاریک کارنامه ش هست و این بخش از مدیریتش رو اصلاً قبول ندارم و هیچی جای بازگشت الکس به مدیریت رو نمیگیره ولی همین 3 سال پیش آنیلی برای یک بازی خیریه به استادیوم یووه دعوتش کرد...

• mory, El rey leon, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

اظهارنظر حاشيه‌برانگيز پائولو زيلياني (مدافع سابق ناپولي در ابتداي دهه 90)

(تكه انداختن به جورجو كيه‌ليني، دخالت در تصميم ديه‌ گودين و توهين به باشگاه كالياري)

شنيده‌ام ديه‌گو گودين مدنظر باشگاه كالياري قرار گرفته و بعيد نيست اينتر را به مقصد اين تيم ترك كند.

به هر حال او 2 سال از كيه‌ليني كوچكتر است و عناوين پرشماري از جمله 2 قهرماني در ليگ قهرمانان اروپا، فتح 3 سوپركاپ اروپا، يك قهرماني در جام ملت‌هاي آمريكاي‌جنوبي و حضور در تيمي كه باعث حذف قطعي ايتاليا در جام‌جهاني 2014 شد، بوده!)

با كمال احترام به باشگاه كالياري اما رفتن گودين به اين تيم اشتباه و هدر دادن خودخواسته است!

sv1l_paolo-ziliani.jpg

• tecra, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Giorgio Chiellini در گفتگو با Fanpage.it

کتمان نمی‌کنم که هرازگاهی در آرامش و به‌دور از هرگونه تنش به موضوع «بازنشستگی» فکر می‌کنم. هرچند این تصمیم مطمئناً زندگی‌ام را تغییر خواهد داد اما هرگز مرا نمی‌ترساند.

برای خودم محدودیتی قائل نیستم و با اینکه می‌دانم مدت اندکی از دوران فوتبالم باقی مانده مضطرب و افسرده نشده‌ام.

فعلاً از اینکه دوباره به تیم برگشته‌ام احساس خوبی دارم و درادامه نیز خواهیم دید که چه می‌شود.

jycw_5eb1861004f30.jpg

• tecra, Sayyed Amir, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
دکتر سنش بالا رفته نمیتونه تنهایی سوتی های بونوچی رو جمع کنه . سه دفاعه هم اوضاع رو خراب تر کرده دلیخت باید زودتر بیاد
  • mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

سلیقه شخصی من اینه که : بونوچیه آماده آماده رو به کیلینی آماده آماده ترجیح میدم

برای شخصیت کیلینی و برای وفاداریش و کار فنیش ارزش قائلم و بعنوان اسطوره قبولش دارم

اما دلم میخواد مدافعایی توی تیم داشته باشیم که در بازیسازی و پاسکاری قدرت بالایی داشته باشن

• Orphée از این پست تشکر کرده است

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
یکی دکتر ما رو حالی کنه دیگه بی خیال تیم ملی ایتالیا بشه
برادر دیگه نمیکشی تو هر دو تا جبهه بازی کنی . بیخیال ایتالیا شو لااقل
یک هفته بازی میکنه یک ماه مصدومه !
  • Orphée, D E L P I E R O, Gin و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

0tzy_download.jpg

ترجیح میدم کیلینی و بونوچی به قلب دفاع برن

و دنیلو یا هر دفاع چپ دیگه ای بیاد و توپ پخش بکنه

از سبک پخش توپ کیلینی خوشم نمیاد یا اینکه از نظر فنی سبک پخش توپشو قبول ندارم

این دوتا توی قلب بمونن بهتره

• saeed-nedved, D E L P I E R O و Dreamer از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

1 ماه نیست

موقع شکار شد دوستمون تشریف ندارن و طبق معمول یک سهمه رو سوزوند!!

• saeed-nedved, mory, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
مثل اینکه در قسمت ران پاش دوباره دچار مصدومیت شده
واقعا نمیدونم چرا خداحافظی نمیکنه
با تمام احترام ولی کیه لینی حداقل ۳ فصله فوتبالش کااامل تمام شده

کیلینی چندبار دیگه مصدوم بشه یه ستاره میزنه رو لباسش
#فان
  • tecra, Escanor, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کیلینی جنبه حمایت تو تیم داره و بودنش لازمه عملا برای ایجاد تجربه بین دمیرال و دلیخت 

• tecra, Escanor, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
اینکه با این همه مصدومیت همچنان میخاد در هر دو جبهه حضور داشته باشه و حاضر نیست از تیم ملی هم کنار بکشه به شدت اذیت کننده ست !!!
  • GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

یاور همیشه مصدوم. بدنش دیگه نمیکشه. بهتره این فصل، فصل آخرش باشه... حداقل تو یووه.

• mory, tecra و Gin از این پست تشکر کرده است

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3761 ارسال

این وضعیت کاملا قابل پیش بینی بود ...

هر چند در چند بازی ابتدایی هم که جورجو حضور داشت کاملا از شرایط آرمانی به دور بود .

• tecra, Escanor و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

تصویر

راهی کدوم دیاری...

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Mario Ielpo

(دروازه‌بان سابق لاتزیو، میلان، کالیاری، جنوا و سیه‌نا)

68q8_aeeb-520f-4e99-ba3c-a843cd8dfef1.jp

کیه‌لینی در کنار بوفون، واپسین بازماندگان نسل بزرگ فوتبال ایتالیا در نیم قرن اخیر هستند.

جورجو از آن دسته بازیکنانی بوده که همواره بدون هیچگونه نوسان فنی دوران فوتبالش را گذرانده و هرچند از لحاظ آمادگی جسمی در دو سال اخیر ناکام بوده اما هنوز هم نمایش‌های خوبی از خود نشان می‌دهد.

امیدوارم مصدومیت‌های نابهنگام کار و تصیماتش را دشوار نکند، چراکه همچنان می‌تواند به کار یووه بیاید.

«مدیریت تعهد» برای بازیکنانی مثل کیه‌لو یک ویژگی متمایز است با این حال چندان دور از دسترس نخواهد بود که او به زودی برای نفع منافع ملی با آتزوری وداع کند.

(چه آنکه پیش‌تر نیز این کار را انجام داده بود و تنها پس از درخواست‌های مکرر مجبور به بازگشت شد.)

طبعاً یوونتوس از این جدایی راضی خواهد بود. بیانکونری به خوبی می‌داند چگونه بازیکنان را در سالهای انتهایی فوتبال‌شان به بهترین شکل ممکن مدیریت کند.

• mory, D E L P I E R O, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3761 ارسال
طبق ادعای نشریه توتومرکاتووب، کیه لینی از ناحیه ران چپ خود دچار مشکل شده و دوباره مدتی از میادین دور خواهد بود .
  • D E L P I E R O, amirali2001, drughi1990 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

راهی کدوم دیاری...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی