پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جورجو كيه‌لينی - Chiello

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1938 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب... بازي عالي و رهبري خوب كيه‌ل در بازي دوستانه مقابل انگليس در تيم ايتاليا‌ي جوان باعث شد خبرگزاري هاي زيادي در مورد او نيز صحبت كنند. به بخشي از گزارش خبرگزاري انگليسي زبان London News توجه كنيد: در اين بازي حضور يك بازيكن از تيم دسته دومي يوونتوس در تركيب اصلي و حضور يك يار نيمه مصدوم از همين تيم در روي نيمكت تيم ملي المپيك ايتاليا نشان داد بازيكنان اين تيم از سري ب ايتاليا با اينكه با شرايط مشكل آفريني به سري ب رفتند و با زور در آن ماندند اما هنوز آمادگي عالي دارند و خيلي (Generous) (معني شو نمي دونم) بازي مي كنند. خيلي خوشحالم كه اين خبر رو ترجمه مي كنم و به اطلاعتون مي رسونم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فقط يه چيز: اميدوارم يووه هيچوقت اين بازيكن رو از دست نده. جورجو بهترين مدافع چپ دنيا خواهد بود. فورزا جورجو

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
يك جوان بسيار باحال. براي تيم ملي اميد هم دو گل زد. من كه خيلي قبولش دارم.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من مطمئنم جورجو تو این فصل تبدیل به بهترین مدافعان کناری اروپا میشه و یورو 2008 هم ثابت آتزوری بازی میکنه . واقعا مدافع عالی هستش که حداقا میتونه 10 - 11 سال سمت چپ یووه رو تضمین کنه .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
واقعا میشه خیلی به اون امیدوار بود روز به روز داره پیشرفت میکنه و روز های خوبی در اینده انتظار این جوان رو میکشه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
در مورد یورو نمیشه به این زودی تصمیم گرفت.این طور که پیداست دونادونی علاقه خاصی بهش نداره.در ضمن تونتو هم داره عالی کار میکنه.اما در مورد بازیش تو یووه مطمئن باشید که فصل بعد به یه زامبروتا دیگه تبدیل میشه

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کم کم مجبور میشه دونادونی بهش اطمینان پیدا کنه چون چاره ای نداره . بعد از جام جهانی سمت چپ ایتالیا تعطیل بود واسه همین دونادونی مجبور شد از اودو در راست استفاده کنه تا زامبروتا به چپ بیاد .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
پیشنهاد لیورپول رو هم رد کرد و برای بازی با پیراهن یوونتوس ابراز علاقه کرده واقعا از دفاع داره خیالمون راحت می شه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21242 ارسال
  • LocationDeutschland
کیه لینی نیز یکی از با تعصب ترین یاران یوونتوس هست . خیلی به چشم نمیومده ولی اگر به کاراش دقت کنید می فهمید . وقتی یوونتوس رفت سری ب یکی از اولین بازیکنانی بود که گفت میمونه با اینکه پیشنهادات زیادی داشت . یکیش میلان بود . الان هم لیورپول . در ایتالیا کیه لینی رو مالدینی دوم میدونند . واقعا امیدوارم تا آخر فوتبالش توی یوونتوس باشه و یک اسطوره بشه . خیلی دوست داشتنی هست .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بین وون های یوونتوس من به این بازیکن خلی اعتقاد داشتم سال آخر که سری آ بودیم من بیشتر بالزارتی رو دوست داشتم ولی الان فهمیدم کاپیتان تیم ملی جوانان یه چیز دیگست ! توجه کردید تاحالا چند بار با گلزنی ایتالیا رو نجات داده ؟! پارسال هم فکر میکنم به یه گل دیر هنگام ایتالیا رو از باخت نجات داد. عجیبه که توی تیم ملی جوانان اینقدر گل میزنه.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
به نظر من در آينده خيلي از او خواهيم شنيد. با اين سن كم يك مدافع عاليه كه با ضربات سر در شروع مجددها گل هم ميزنه. فكر نميكنم توي يورو 2008 ببينيمش. چون او همون زمان جزء تيم المپيك ايتاليا در پكن خواهد بود.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بنظر من يووه مي تونه راحت تا 12 سال ديگه براي دفاع چپ خودش فقط روي يه بازيكن حساب كنه و اون جورجوي محبوب منه. اگه يووه اين رو بفروشه بزرگترين اشتباه عمر تيم رو مي كنه.همه دنيا مي دونن تا 5 سال ديگه كي‌ل بزرگترين مدافع چپ جهان مي شه.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال

بنظر من يووه مي تونه راحت تا 12 سال ديگه براي دفاع چپ خودش فقط روي يه بازيكن حساب كنه و اون جورجوي محبوب منه.

اگه يووه اين رو بفروشه بزرگترين اشتباه عمر تيم رو مي كنه.همه دنيا مي دونن تا 5 سال ديگه كي‌ل بزرگترين مدافع چپ جهان مي شه.

كاملا موافقم كه كيه‌ليني بهترين مدافع كناري دنيا خواهد شد. ايتاليا هميشه بهترين مدافعان رو عرضه كرده و نمونه نسل جديدش همين كيه‌ليني هستش.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
ولی شاید به محبوبیت مالدینی نرسه مالدینی غیر از طرفدارای میلان تو همه ی ایتالیا خاطرخواه داره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
قطعا به محبوبيت مالديني رسيدن مستلزم يه ابرستاره بودنه و مي خواد كه از 18 سالگي فيكس تيم بزرگسالان باشي اما كيه‌ل نبود.ولي كيه‌ل مي تونه بهترين دفاع چپ وقت خودش توي دنيا باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کیه نلی خیلی از شرایط و بی اهمیتی که بهش شده ناراضیه.گفته من که اینهمه تلاش کردم توی سری بی حالا گزینه چندم دفاعی هستم. رانیری هم خیلی از این بازیکن انتقاد کرده و گفته نباید جو رو بهم بریزه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بنظرم كيه ليني حق داره.اون فعلا بهترين مدافع چپ پاي ايتاليا در سن پايينه و اصلا نمي شه از حق گذشت كه اون يك بازيكن آس هست.كيه ليني با همه‌ي مشكلات يووه ساخته و توي يووه بزرگ كرده خودشو.وقتي تو فيورنتينا بود و عضو تيم جوانان ايتاليا خيلي كمتر شناخته شده بود تا وقتي به يووه رفت.بعدشم حالا كه بالزاي دو پا نيست بايد چپ رو در اختيار تام كيه‌ل گذاشت.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
رانیری قبولش نداره.همون طور که کاپلو الکس رو قبول نداشت.مگه الکس جو رو به هم ریخت؟!کاملا منطقی برخورد کرد.در مورد کیله لینی هم زمان مسائل رو حل میکنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اره افرین گذشت زمات همه چیز رو حل می کنه فقط امیدوارم که کیه لینی رو از دست ندیم لیورپول خیلی سخت به دنبالش هست

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
کی گفته قبولش نداره خود رانیری که نمیاد این حرفو بزنه هنوز هم بازی برگزار نشده که بشه فهمید اگهکیلینی خیلی کارش درسته خودشو ثابت کنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی