پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

با لژیونرها

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
505 پاسخ برای این موضوع

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
به نظر من اوساسونا فقط نکو رو داره.بقیه ها اصلا تو باغ نیستن.

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
نکونامم وقتایی که رو شانسه خوب بازی می کنه وقتی رو شانس نباشه گند می زنه!! هاشمیان اکثر اوقات خوب بازی می کنه من از سبکه بازیش خیلی خوشم میاد! مهدوی کیا هم خیلی خوب سانتر می کنه پاسایه طلایی هم زیاد می ده رضایی هم که مصدومه! کرمیم که بازیش نمی دن!!!! ;D راسی تیموریان چی شد؟!!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سايت معتبر گل در گزارشي عنوان كرده كه علي كريمي بازيكن ايراني تيم فوتبال بارين مونيخ با پيشنهادي از سوي تيم فوتبال الاتحاد عربستان مواجه شده است. در ادامه این اين گزارش آمده است : "بازيكن 28 ساله ايراني كه از بدو عقد قراردادش با باشگاه بايرن مونيخ در سال 2005 تا كنون تلاش بسياري را براي قرار گرفتن در تركيب اصلي اين تيم داشته اكنون در آستانه جدايي از اين تيم قرار دارد." سايت گل خبر مي‌دهد كه باشگاه بايرن مونيخ قصد ندارد همكاري خود را در پايان قرارداد كريمي در تابستان آينده با او ادامه دهد. سايت گل گزارش خود را اين گونه ادامه مي‌دهد: "در اين شرايط نماينده باشگاه الاتحاد عربستان، قهرمان دو دوره ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا در اين روزها به مونيخ سفر كرده تا با هافبك ايراني بايرن به مذاكره بنشيند. اما اين درحالي است كه كريمي پيش از اين با پيشنهادي از سوي باشگاه اتريشي سالزبورگ مواجه بوده و اكنون بايد در مورد آينده فوتبالش تصميم‌گيري كند." سايت گل در ادامه گزارش خود به نقل از محمدرضا فاضلي مدير برنامه‌هاي كريمي نوشته است: "كريمي پيشنهادات متعددي را دريافت كرده كه اين امر براي بازيكن بزرگي همچون او كاملا طبيعي است. اين پيشنهادات از كشورهاي قطر، امارات، عربستان و دو باشگاه اروپايي به او رسيده است." فاضلي در مورد پيشنهاد تيم عربستاني گفته است: "اين تيم از سال گذشته به دنبال جذب اين بازيكن بوده‌اند ولي به هرحال تا پايان قرارداد كريمي با بايرن هيچ مذاكره‌اي رسمي نخواهد بود."

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3452 ارسال
علی کریمی بازیکن ایرانی تیم بایرن از بعد از مصدومیت در فصل گذشته بوندسلیگا و عدم موفقیتش در جام جهانی 2006 آلمان این بار نیمکت نشینی ثابت برای تیمش شده است. با وجود آنکه گفته می شد با رفتن بالاک به چلسی او دیگر همه کاره بایرن میشود ولی کریمی با آغاز فصل جدید فرصت چندانی پیدا نکرد تا حتی بتواند قابلیت هایش را ثابت کند. ... و امروز علی کریمی طبق دلیل بی دلیلی درترکیب بایرن نقشی ندارد اما این امر سبب نشده تا کریمی احساس نا امیدی کند. او با وجود گذشت مدتی نیمکت نشینی همچنان می جنگد تا دوباره بتواند وارد ترکیب فیکس تیمش شود. علی البته در این بین پیشنهاد هایی از چند تیم مطرح اروپایی و عربی هم داشته است اما همچنان دلش با بایرن است و امید وار است تا ماگات باز هم روی خوش به وی بنمایاند. او از نیمکت نشینی اش دلخوری ندارد و این طبیعی است که هر بازیکنی نیمکت نشین شود بلکه از حرف نا بجا و بی ربط رئیس باشگاهش یعنی بکن بائر مبنی بر اینکه او بازیکنی در حد و اندازه کلاس جهانی نیست رنجیده شده است . نقل قولی که تمام هوادارانش را نیز به خشم آورده است... اما در این بین آرزوی قلبی این عده چیست....؟! آری...امید به بازگشت زود هنگام جادوگر ایرانی به روزهای رویایی در ترکیب تیم نخست ایالت باواریا ...ما نیز همچنان به دیدن طلوع خورشید آن روز امیدواریم ...

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نيمكت‌نشيني‌هاي لژيونرهاي ايراني در اروپا به خبر تكراري هفتگي فوتبال ايران تبديل شده است. رحمان رضايي كه در چند سال گذشته و در زمان حضورش در مسينا بازيكن هميشه ثابت اين تيم بود، امسال با آمدنش به ليورنو، آن ثبات گذشته را ندارد. هرچند كه خود او معتقد است كه نيمكت‌نشيني‌هايش در چهار هفته‌ي گذشته به دليل آسيب‌ديدگي بوده كه در دريدار برابر امپولي نصيبش شده است. رحمان رضايي درباره‌ي وضعيتش اظهار كرد: « مصدوميت بدي بود. سابقه نداشت كه مصدوميتم آنقدر شديد باشد. در اين مدت واقعا اذيت شدم اما، خوشبختانه با تمريناتي كه انجام دادم هم‌اكنون در شرايط خوبي قرار دارم و به طور كامل آماده بازي هستم و به احتمال نود و نه درصد در بازي چهارشنبه در جام حذفي در تركيب تيم خواهم بود و يكشنبه هم در ديدار برابر پالرمو از ابتدا بازي خواهم كرد.» وي درباره‌ي نيمكت‌نشيني‌اش در بعضي از ديدارهاي اين فصل گفت: « ما مدافعان زيادي داريم. ضمن آنكه ما به غير ازليگ و جام حذفي در جام يوفا هم حضور داريم بنابراين بايد نيروها تقسيم شوند تا بتوانيم در هر سه جبهه، نتايج خوبي كسب كنيم. مربي تيم چنين نظري دارد و فكر مي‌كنم اين ديدگاه درستي باشد. بسياري از تيم‌هاي اروپايي كه شرايط مشابه ما را دارند اين‌گونه عمل مي‌كنند.» رضايي درباره‌ي حضور بيشتر لژيونرهاي ايراني بر روي نيمكت تيم‌هاي اروپايي گفت: « اطمينان دارم كه هر چه ليگ‌هاي اروپايي پيش برود شرايط بازيكنان ايراني حاضر در اين مسابقات بهتر مي‌شود. نبايد از ياد ببريم كه شايد يكي از دلايل تزلزل بازيكنان ايراني حاضر در ليگ‌هاي اروپايي، استفاده از همه‌ي توانايي‌هايمان در تمامي بازي‌هاي ملي است. هر گاه كه در تركيب تيم‌هاي باشگاهي‌مان به شرايط ثابتي مي‌رسيم بايد براي همراهي تيم ملي به تهران سفر كنيم. باور دارم كه اگر براي بازي‌هايي كه اهميت كم‌تري دارند، تنها از بازيكنان داخلي استفاده كنيم بهتر است، چرا كه هم به بازيكنان جوان‌تر ميدان داده‌ايم و هم اين كه لژيونرها مي‌توانند جايگاه ثابت‌شان را در باشگاه‌ها حفظ كنند. از سويي ديگر ثابت بازي كردن لژيونرها به سود تيم ملي هم هست و اين بازيكنان مي‌توانند در بازي‌هاي مهم سرنوشت‌ساز باشند. بايد به ياد داشته باشيم كه فيكس بودن در ليگ‌هاي اروپايي هم به هيج وجه آسان نيست. » مدافع ايران ليوورنو نسبت به آينده‌ي اين تيم در سري A خوشبين است. او گفت: « اين هفته در شرايطي به كيوو باختيم كه فكر مي‌كنم خوشبين‌ترين طرفداران اين تيم نمي‌توانستند چنين نتيجه‌اي را پيش‌بيني كنند. در پانزده هفته‌اي كه از بازي‌ها مي‌گذرد خوردن دو گل در زمين‌مان بي‌سابقه بود اما، همه در اينجا به آينده اميدوارند. چهار- پنج بازي سخت را برابر پالرمو، آتالانتا، لاتزيو و ... داريم كه البته سخت‌ترين بازي ما ديدار برابر پالرمو خواهد بود. اين تيم در حال حاضر تيم سوم جدول است و بي‌ترديد ما بازي بسيار مشكلي برابر آنها خواهيم داشت ولي براي اين كه بتوانيم اميد خودمان را براي حضور در ليگ قهرمانان زنده نگاه داريم بايد امتيازهاي لازم را كسب كنيم. در اين فصل در خارج از خانه بسيار خوب كار كرده‌ايم و با كسب امتياز‌هاي داخل خانه مي‌توانيم به هدف‌مان كه همان حضور در ميان چهار تيم برتر جدول است برسيم. ما هم‌اكنون تنها به دليل تفاضل گل كمتر در رده‌ي پنجم قرار داريم و وضعيت اميداواركننده است.» رضايي با اشاره به خبرتعليق فوتبال ايران از سوي فيفا گفت: « بسيار متاسفم. درخواست‌هاي فيفا منطقي است. وقتي كه ما مي‌خواهيم عضو سازماني بين‌المللي باشيم بايد قانون‌هاي آن سازمان را بپذيريم. نخستين بار است كه مي‌شنوم كه كشوري به دليل مغايرت قوانينش با فيفا تعليق شده است. قوانين داخلي قابل تغيير هستند اما، به هيچ وجه قوانين جهاني قابل تغيير نيستند. تيم ملي متعلق به يك كشور است و نبايد با تصميماتي وضعيت تيم ملي را دچار مشكل كرد. اگر همين روند ادامه پيدا كند، حق مردم و جوانان ايران كه علاقه‌مند به فوتبال هستند ضايع مي‌شود. بهتر است كه به قوانين فيفا احترام بگذاريم.» رضايي در پايان گفت: « اميدوارم كه آنها هر چه زودتر موفق به برآورده كردن خواست‌هاي فيفا باشند تا فوتبال ايران از اين بحران به خوبي خارج شود.»

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
[img width=480 height=480]http://img.majidonline.com/pic/55613/tanz2.jpg[/img]
خیلی وقته دلمون از فوتبال ایرونی یه جورهایی در حال به هم خوردنه پس بد نیست برای یه روز هم شده حواسمون رو بدیم به مسایل حاشیه ای و مضحک فوتبالمون. بنابر این اشکان دژاگاه بنویسیم. این سوژه بی نوا هم به موقع است هم به هوای اون میشه کمی انگولک کاری کرد به کل اوضاع!

شمپس این هم ۱۰ دلیل مهم و اساسی برای دعوت نکردن اشکان دژاگاه به تیم ملی! اره
۱۰= اول از همه و مهمتر از هر چیزی اشکان مشکل مو داره! تیم ملی به گفته مسیولین جای افرادی که هر روز یه مدل سرشونو بتراشنو هر بار فرقشونو از یه طرف باز کنن نیست. تازه از اون هم بگذریم اسپانسر ما پوماست و فرق سری که ادیداسی تراشیده شده باشه به درد لای جرز میخوره!

شماره ۹= به گفته مربی تیم ملی بازی اشکان به تاکتیک تیمی ما نمیخوره!! (حالا تو برو پیدا کن ببین این حرفو از کجاش در اورده!! بیچاره زندی!).

شماره ۸= به گفته مسیولان فوتبال کشورمون اشکان به تیم دعوت نمیشه به خاطر صلاح خودش. اونا دلشون نمیخواد که دژاگاه یه روز انقدر بزرگ بشه که مردم از روی سکوها با فحش خواهر و مادر بدرقش کنن!! (واسه خودش میگن وگرنه مشکل دیگه ای در کار نیست!?).

شماره ۷= حالا گیرم که دعوتش کردیم و بعد از تمرینات و اردو و عقب انداختن کارهای باشگاهی مادر مرده که ممکنه باعث اخراجش از هرتا برلین هم بشه مجبور شه بازی ها رو از تو یه هتل در دبی دنبال کنه که چی؟ نتونستن مشکل ویزاشو به موقع حل کنن!! (اون دیگه ک.... سوزی داره!).

شماره ۶= تو بگو ما دعوت کردیم و ایشون پذیرفت و اومد و شد یک فوق ستاره تو فوتبال ما. چی گارانتی میکنه که مثل بعضی از رفقا تو یه بازی حساس وقتی ازش میخوان بره تو زمین نگه گور پدر همتون اصلا نمیخوام امروز فوتبال بازی کنم!! اونوقت تکلیف ما با این ملت غیور پرور چیه!؟

شماره ۵= اصلا گیرم ما گفتیم و اونم اومد و گل هم زد و مارو هم برد جام جهانی به افریقای جنوبی! ولی تو ببین بعد از این همه کار چقدر افت داره که به خاطر بی لیاقتی های مسیولین فوتبال و کم نفوذی اونا تو کنفدراسیون فوتبال اسیا یه پسر ۱۲ ساله به اسم عبدالچلغوز اونسال بشه مرد فوتبال اسیا! این تن بمیره تو بودی دعوت میکردی؟

شماره ۴= اقا این اشکان بعد از هر گلی که میزنه رگای گردنش میزنه بیرون. بعضی ها ممکنه این رگا رو با افکار ناسیونالیستی اشتباه بگیرن! اصلا نمیخوایم بیاد!!!

شماره ۳= به گفته مربی تیم ملی پیرهن راه راه ابی سفید هرتا برلین خط های سفیدش از ابیش بیشتره و تا این معزل بزرگ در المان حل نشه اسم ازش نیارین! (اصلا مرگ بر هرتا برلین تا اطلاع ثانوی!) به جای اشکان از منصوریان دعوت میکنیم چرا که هم کاملا ابیه. هم سرش کچله همم سنش زیاده به درد اینده نمیخوره!! (اینو دیگه خودتون ترجمه کنید!).

شماره ۲= حا شما اصلا ببین تا چند روزه دیگه که فیفا قرار تصمیم بگیره ما تیم ملی داریم یا نه بعدا نظر بده!!! (با خودم دعوام شد!).

و بالاخره دلیل اصلی و اساسی برای دعوت نکردن اشکان دژاگاه به تیم ملی! (صدای تنبک لطفا!).

شماره ۱= هر دو تا دستای اشکان خالکوبی شدس و جایی برای شعار انرژی هسته ای حق مسلم ماست نذاشته!!! وگرنه باور کنید احتمال دعوت کردنش زیاد بود عزیز دل برادر!).

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
دلایله خیلی خوبی بود!!!! ;D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خيلي جالب بود

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

شماره ۱= هر دو تا دستای اشکان خالکوبی شدس و جایی برای شعار انرژی هسته ای حق مسلم ماست نذاشته!!! وگرنه باور کنید احتمال دعوت کردنش زیاد بود عزیز دل برادر!).

سلام دوستان من
کل مطلب رو بيخيال بشيد
و همين يه تيکه که من نقل قول کردم رو داشته باشيد
ممنونم دوست من
البته به اعتقاد من جاي اين مطلب اينجا نبود ولي در اين مورد خاص مشکلي نيست
با تشکر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دیشب در فوتبال اروپا دژاگه 77 دقيقه بازي كرد مهدوی کیا 90 و وحید هاشمیان 30وعلی کریمی مثل هفته های گذشته بازی نکرد مهدوی کیا یک پاس گل هم داد

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
دژاگه گفته مي خواد مثل زندي بشه! ;D يكي نيست بهش بگه كه اصلا خوب نيست آدم مثل زندي بدبخت بشه!بيچاره اومد ايران بازي كنه...! ;D

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دژاگه برای ایران بازی نخواهد کرد به خاطر اینکه برای تیم نوجوانان و جوانان آلمان بازی کرده و فکر کنم بیش از هفت گل هم برای المان زده که چندتاش تو جوانان ارپا بود که همه را حیرت زده کرد

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
از نظره من نباید مثه زندی خر بشه بلند شه بیاد تو تیم ملی ایران بازی کنه که بعد به دلایل مختلف بذارنش کنارو کلی حاله بدبختو بگیرن!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

دژاگه برای ایران بازی نخواهد کرد به خاطر اینکه برای تیم نوجوانان و جوانان آلمان بازی کرده و فکر کنم بیش از هفت گل هم برای المان زده که چندتاش تو جوانان ارپا بود که همه را حیرت زده کرد

سلام دوست من
فريدون زندي هم هفت بازي براي تيم جوانان آلمان انجام داده بود ولي تونست تابعيت ايران رو بگيره
ملاک تيم ملي بزرگسالانه
با تشکر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
مشکل اینجاست که دژاگه میدونه با این روند رو به رشد به تیم المان دعوت خواهد شدو دژاگه دیده که مسولان فوتبال ایران چه بر سر زندی اورده اند

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اتفاقا ً زندي هم كه اون وقتا توي اوج بود خيلي صبر كرد تا احتمالا ً كلينزمن به تيم ملي آلمان دعوتش كنه و وقتي كه كاملا ً نااميد شد به تيم ايران اومد ولي اين يكي فكر مي كنم اوضاعش فرق مي كنه

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
بعید می دونم بیاد برا ایران بازی کنه! راسی خیلی حالیدم که نکونام گل زد البته خوب تو چهار تا گل زیاد به چشم نمی آمد اما خوب خیلی با ارزش بود بهش تبریک می گم!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اشكان دژاگه، بازيكن دو رگه‌ي تيم هرتابرلين از پيشنهاد سران فدراسيون فوتبال ايران براي دادن آزمايش پيش از دعوت شدن به تيم ملي ايران ناراحت است. اشكان دژاگه كه تابعيتي ايراني - آلماني دارد، هم‌اكنون يكي از بازيكنان موثر هرتابرلين در خط مياني است. تا به حال چندين بار صحبت از دعوت او به تيم ملي ايران مطرح شده است؛ اما، او امروز گفت كه پيشتر از فدراسيون فوتبال ايران با وي تماسي گرفته شده و آنها اعلام كرده‌اند كه پيش از دعوت شدن به تيم ملي بايد در آزمايشي شركت كند. دژاگه گفت:« در آن زمان من به همراه تيم زير بيست و يك سال آلمان در ايرلند بودم. زماني كه اين خبر را شنيدم، شوكه شدم. من براي تيم دوم هرتابرلين به عنوان بازيكن ثابت بازي مي‌كردم. همچنين عضو ثابت تيم زير بيست و يك سال آلمان بودم؛ اما، جالب است كه بايد در آزمايش تيم ملي ايران شركت مي‌كردم. پدرم هم از اين مساله بسيار ناراحت شد و گفت كه به پيشنهادشان پاسخ نده. با اين حال براي حضور در تيم ملي ايران هنوز تصميمي نگرفته‌ام. اين تصميمي بسيار سخت است. پيش از جام جهاني 2006 من ايران را براي بازي كردن انتخاب كرده بودم؛ اما، آنها من را نخواستند. هم اكنون در فوتبال آلمان الويت با بازيكنان جوان است؛ اما، من هيچ گاه فراموش نمي‌كنم كه يك ايراني هستم. بايد ببينم كه در آينده چه پيش مي‌آيد.»

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
معرفي نكونام از زبان سايت Diario de navarra جواد نكونام در تازه‌ترين گفت‌وگو با سايت Diario de Navarra كريسمس را به مردم "پامپلونا" تبريك و درباره‌ي تجربه‌اش در لاليگا حرف زد. نكونام در اين گفت‌وگو به زبان شيرين فارسي عيد كريسمس را به مردم اسپانيا تبريك گفت . در گزارش و گفت‌وگوي اين سايت آمده است : « ‌اين روزها جواد نكونام از شهر ري تا پامپلونا پنج هزار كيلومتر را مسافرت مي‌كند . شهر ري ، شهري با دويست و پنجاه هزار ساكن در جنوب تهران است ، جايي كه بيست و شش سال پيش در آن به دنيا آمد . آنها ، پدر و مادر و سه برادر انتظارش را مي‌كشند . البته نه براي تبريك كريسمس چرا كه نكونام مسلمان است (مذهب شيعه) "نكو" (لقب نكونام) مي‌خواهد اين روزها از بودن در كنار خانواده‌اش لذت ببرد . او پس از چند ماه زندگي در تيم ، كشور و فرهنگ متفاوت اين كار را انجام مي‌دهد . پيش از بستن قرارداد با او گفت‌وگويي داشتيم . در اين گفت‌وگو هم او با كمك مجتبي نژاد مترجمش به پرسش‌ها پاسخ داد . * شرايط را از نظر احساسي چگونه مي‌بيني ؟ - گوش شيطان‌كر ، اين هفته بسيار خوب و عالي بود . تنها دو آسيب ديدگي در اين ماه داشتم . اما ، اكنون از شرايط بسيار راضي هستم . * آيا اين نكته را قبول داري كه در خوب بازي كردن اوساسونا تاثيرگذاري ؟ - صد در صد . هنگامي كه تيم پيروز مي‌شود ، همه خوب هستيم . بهترين نكته اين است كه نتايج خوبي به دست مي‌آوريم و بهتر از آن اين كه به من اعتماد دارند . * هرگز از ارزش‌هاي خودت نمي‌گويي . چرا تا اين اندازه فروتن هستي ؟ - فرهنگ من در سرزميني كه از آن آمده‌ام ريشه دارد . دوست ندارم خودم را به اين و آن نشان بدهم . * چگونه با مشكلاتي كه در تجربه جديدت داشتي (مذهب و فرهنگ) كنار آمدي و به سرعت با شرايط جديد هماهنگ شدي ؟ - (با لبخند) از همان ابتدا هم تيمي‌هايم به من كمك كردند تا با شرايط خو بگيرم . هميشه در كنارم بودند و فضايي را بوجود آوردند كه احساس كنم كه يكي از آنها هستم . در اين تيم بسيار راحت هستم . * جدي‌ترين سدي كه با آن برخورد كردي چه بود ؟ - مي‌خواستم اين جا بيايم . قهرمان شوم و به تركيب اصلي راه پيدا كنم . اما ، مهم‌ترين سختي دوري از خانواده‌ام بود . * از كمك‌ هم تيمي‌هايت گفتي . چه كسي لحظات ابتدايي بيشتر از سايرين نزديكت بود ؟ - نمي‌توانم از كسي نام ببرم چرا كه همه‌ي هم تيمي‌هايم كنارم بودند . از همان هنگام ورود به هتل آمدند و هميشه با من بودند . آنها بازيكنان بزرگي هستند و به همه‌ي آنها احترام بسياري مي‌گذارم . * از خانواده‌ات مي‌گويي؟ - پدرم بازنشسته است ، مادرم هم خانه‌دار است . چهار برادر هستيم . بزرگ‌ترين‌شان ازدواج كرده و يك بچه دارد . تمام برادرهايم فوتبال بازي مي‌كنند . * آيا به شما سر مي‌زنند ؟ - خير . اين كار دشوار است چرا كه برادرانم كوچك هستند و بايد به مدرسه بروند . * براي شما كريسمس مهم نيست . در اين روزها در ايران چه مي‌كنيد ؟ - سال نو ما سه ماه ديگر است . اكنون در كشور روزهاي عادي را سپري مي‌كنيم . كنار خانواده‌ام خواهم بود و با آرامش از بودن در كنارشان لذت مي‌برم . پيشتر هنگامي كه به ايران سفر مي‌كردم زمان كافي نداشتم تا در كنارشان باشم چرا كه سرگرمي‌ها و دلمشغولي‌هاي ديگري داشتم . مدت زيادي است كه آنها را نديده‌ام . * زندگي در پامپلونا . در يك روز معمولي در اين شهر چه مي‌كني ؟ - در خانه هستم ، كتاب مي‌خوانم ، تلويزيون نگاه مي‌كنم ، كمي هم خريد مي‌كنم . * خسته نمي‌شي ؟ - بله بعضي وقت‌ها . چرا كه تنها هستم اما ، در كورته انجلس احساس خوبي دارم . رييس آنجا با من رابطه‌ي بسيار خوبي دارد . * با دوستانت براي غذا خوردن يا سينما بيرون نمي‌روي ؟ - اين كار را مي‌كنم . با آنها بيرون مي‌روم ، غذا مي‌خوريم و به سينما مي‌رويم اما ، در سينما حوصله‌ام سر مي‌رود چرا كه زبان سينمايي بلد نيستم . * نمي‌خواهي زبان اسپانيايي را بياموزي ؟ - چرا . در حال انجام اين كار هستم اما ، زمان زيادي مي‌طلبد . * به چه شكلي حرف مي‌زني ؟ - با زبان فوتبال مشكلي ندارم و ايما و اشاره ، انگليسي و كمي هم اسپانيايي . * مي‌تواني شبكه‌هاي تلويزيوني ايراني را ببيني ؟ - با ماهواره‌ام مي‌توانم شبكه‌هاي كشورم را ببينم اما ، بازي‌هاي فوتبال اروپا را تماشا مي‌كنم. *چه چيزي تو را عصباني مي‌كند ؟ - بسيار كم اين اتفاق رخ مي‌دهد و بيشتر هم در فوتبال است . من بسيار آرام هستم . * چه ويژگي مردم پامپلونا تو را به وجد مي‌آورد ؟ - آنها عاشق فوتبال هستند . آنها مردمي خونگرم و با محبت هستند . اما ، با كساني كه اسپانيايي بلد نيستند مشكل دارند (او مي‌خندد) . * و واكنش تو چيست ؟ - لبخند مي‌زنم . * آيا دوست داري كه با فرهنگ اين مردم آشنا شوي ؟ - بله دوست دارم . * غذا در اين شهر چگونه است ؟ چه غذايي را ترجيح مي‌دهي ؟ - در ايران غذاهاي بسيار متفاوتي نسبت به اين جا وجود دارند . ما در اينجا برنج و خورشت مي‌خوريم اما ، اينجا منوي غذايي متفاوتي وجود دارد . اگر يك روز غذاي ايراني را امتحان كنيد بي‌ترديد از آن خوشتان خواهد آمد . * آشپزيت چطور است ؟ - تنها غذاهاي ساده را مي‌توانم درست كنم . اينجا يك آشپز بسيار خوب دارم . نمي‌توانم خودم چنين غذاهايي را درست كنم چرا كه ادويه و افزودني‌هاي لازم را ندارم . بايد اين بار كه به اسپانيا بازمي‌گردم با خودم بياورم . * چه پيامي براي هواداران اوساسونا داري ؟ - كريسمس مبارك . سال خوبي داشته باشيد . اميدوارم كه سالي سرشار از خوشحالي و كاميابي داشته باشيد .

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
فریدون زندی قراردادش لغو شد (لغو قراردارد دو طرفه بوده) حالا بازهم فریدون زندی باشگاه ندارد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی