پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

شبکه ی 3 و شبکه ورزش

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3731 پاسخ برای این موضوع

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
اگه بارسا با مادرید بازی داشت از یک هفته قبل کلی شبکه ۳ تیزر پخش میکرد،نیم ساعت قبل بازی هم ویژه برنامشون رو شروع میکردن
ولی نوبت به یووه و ناپولی که رسید از این خبرا نشد، نه قبل بازی خبری بود و نه بعد بازی
هم ما میدونیم و هم خودشون که بازی امشب حساسترین بازی لیگ های معتبر اروپایی بود، یعنی این دو تیم که یکیشون 8برد پیاپی و یکیشون 14برد پیاپی و بهترین خط حمله و خط دفاع لیگ ایتالیا رو داشتن و فقط دو امتیاز با هم اختلاف داشتن ایا نیاز به یه کارشناس نداشت؟!!!
فقط اومدن بازیو پخش کردن و رفتن و اخرشم منتشو رو سرمون میزارن که بازی تیماتون رو پخش کردیم
فکر کنم ما باید ازشون معذرت خواهی کنیم که بازیمون 7-8تا گل نداشت!!
شاید تنها راه چاره وارد کردن دفاع از المان و اسپانیا باشه تا لیگ ایتالیا برای اینا جذاب تر بشه...
  • Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی.تورین.بوفون

مهدی.تورین.بوفون

عضو جدید

• اعضا
  • 39 ارسال
  • LocationMashhad-Iran

سال 2002 یا 2003 بود که یووه و میلان و عنتر رسیدن نیمه نهایی لیگ قهرمانان. میخوام بدونم اون موقع تیمهای چلسی و پاریس سن ژرمن و منچستر سیتی و خصوصا بارسلونا  کجا بودن. حالا هی چپ و راست مسی و بارسا راه انداختن. دیشبم از رو پنالتی یه پاس داده دیگه ورزش 3 هزارتا خبر و ویدئو و چرند نوشته که مسی پنالتی رو پاس داده.

هروقت هم که بازی دارن تیمهای رئال و بارسا هزارتا ارقام و آمار میزنن و تو خبرهای اصلی هم پیش بازی هاشون رو میارن هم نتیجه بازی رو.

اونوقت یووه از ته جدول اومده شده صدرنشین انگار نه انگار. اینا خودشون دوس ندارن تیمای ایتالیایی رو

اونم از انتخاب گزارشگرش.....

کل افتخارات بارسا مال همین 15 سال اخیره که بخاطر کالچوپولی سری آ یکم افت کرد

حتی 10 بار توپ طلا داشتن بازیکنای بارسا از اول عمر باشگاه تا الان که 5 تاش مربوط به همین کوتوله هورمونی (مسی) میشه.

یه زمانی بهترین بازیکنا تو لیگ ایتالیا بودن و افتخار میکردن به خودشون حالا کم کم و دوباره میریم به همون سمت واسه برگردوندن تاریخ و فرستادن تیمهایی مثه بارسا به جایگاه اصلیشون.

تا اخر یووه و ایتالیا......

متاسفم فقط واسشون. همین.

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

سال 2002 یا 2003 بود که یووه و میلان و عنتر رسیدن نیمه نهایی لیگ قهرمانان. میخوام بدونم اون موقع تیمهای چلسی و پاریس سن ژرمن و منچستر سیتی و خصوصا بارسلونا  کجا بودن. حالا هی چپ و راست مسی و بارسا راه انداختن. دیشبم از رو پنالتی یه پاس داده دیگه ورزش 3 هزارتا خبر و ویدئو و چرند نوشته که مسی پنالتی رو پاس داده.

هروقت هم که بازی دارن تیمهای رئال و بارسا هزارتا ارقام و آمار میزنن و تو خبرهای اصلی هم پیش بازی هاشون رو میارن هم نتیجه بازی رو.

اونوقت یووه از ته جدول اومده شده صدرنشین انگار نه انگار. اینا خودشون دوس ندارن تیمای ایتالیایی رو

اونم از انتخاب گزارشگرش.....

کل افتخارات بارسا مال همین 15 سال اخیره که بخاطر کالچوپولی سری آ یکم افت کرد

حتی 10 بار توپ طلا داشتن بازیکنای بارسا از اول عمر باشگاه تا الان که 5 تاش مربوط به همین کوتوله هورمونی (مسی) میشه.

یه زمانی بهترین بازیکنا تو لیگ ایتالیا بودن و افتخار میکردن به خودشون حالا کم کم و دوباره میریم به همون سمت واسه برگردوندن تاریخ و فرستادن تیمهایی مثه بارسا به جایگاه اصلیشون.

تا اخر یووه و ایتالیا......

متاسفم فقط واسشون. همین.

اینجا ایران است....نخبه ها که پست و مسئولیت نمیگیرن...هر کی بیشتر خوش رقصی کنه و بیشتر منافع مالی برای سازمان داشته باشه و پارتی کلفت میشه تهیه کننده و مجری و کارشناس و ...اونطوری هم گزارش و کارشناسی میکنن که به نفع سازمان باشه

بارسلونا و رئال برای سازمان صدا و سیما که از لحاظ مالی در گل مانده مثل الماس می مونه که میتونه از طریق ان پیام بازرگانی جذب کنه....الان بیشتر فوتبالیا طرفدار این دو تیمم...باید هم صدا و سیما و رسانه ها روشون مانور بدن چون متقاضی داره و در پی ان پول

اصلا خارج هم ول کن شبکه 3 ایران فقط بازیای استقلال و پرسپولیس نشون میده و برای این دو تیم سنگ تموم میزاره و انگار بقیه تیم ها  جزو ایران نیستن...چرا ؟؟؟؟؟؟ چون استقلال و پرسپولیس نون و اب برای  سازمان داره..

این دنیا هر کی پول داره  رو دست میبرنش هر کی هم نه........تا بوده همین بوده هست و خواهد بود :2laugh:

• mory, tecra, conte و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^ این یک چیز کاملا منطقی هست!
اون موقع من و شما هم که طرفدار یوونتوس شدیم یجورایی بهترین بود و یا چز تاپ 5 دنیا بود.. الانم همینه.. اصن اینکه کی طرفدار کجاست و چی چقدر طرفدار داره بنظرم مهم نیست.. صدا سیما رو هم به حال خودش وا بذارید.. از یوونتوسی بودنتون واسه خودتون لذت ببرید اینکه بیایم هرسال حرص بخوریم چرا بوفوت توپ طلا نمیگیره یا چرا بازی های یووه کم مانور داده میشه.. درسته که حق خوری میشه اما شما یوونتوس رو نمیخوای که به بقیه اثبات کنی، میخوای؟ هدفت اینه واقعا؟ بنده خیر.. هیچوقت قصد نداشتم یوونتوس رو نمایش بدم به کسی هیچوقت نخواستم سر تعداد توپ های طلای تیمم با کسی کورس بذارم.. یا نخواستم به همه بقبولونم مثلا بوفون بهترین در تاریخ هست.. من سیاه و سفید هستم تا خودم لذت ببرم و "بقیه برام اهمیتی ندارن"

اینم که بارسا 15 ساله برابر با نصف افتخاراتشو کسب کرده اتفاقا قابل تقدیر هست و باید بهشون احترام گذاشت که اینقدر متحول شدن.. این گفتن تازه به دوران رسیده و این حرفا هم همش مرحمیه برای افراد ضعیف که اینجوری ضعف های تیم خودشونو بپوشونن.. بنده هیچ علاقه ای به بارسا ندارم و بلکه حتی بدم میاد از تیمش و باشگاهش اما این علاقه من یا عدم علاقه باعث نمیشه خودمو گول بزنم..
  • Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

مهدی.تورین.بوفون

مهدی.تورین.بوفون

عضو جدید

• اعضا
  • 39 ارسال
  • LocationMashhad-Iran

^ این یک چیز کاملا منطقی هست!
اون موقع من و شما هم که طرفدار یوونتوس شدیم یجورایی بهترین بود و یا چز تاپ 5 دنیا بود.. الانم همینه.. اصن اینکه کی طرفدار کجاست و چی چقدر طرفدار داره بنظرم مهم نیست.. صدا سیما رو هم به حال خودش وا بذارید.. از یوونتوسی بودنتون واسه خودتون لذت ببرید اینکه بیایم هرسال حرص بخوریم چرا بوفوت توپ طلا نمیگیره یا چرا بازی های یووه کم مانور داده میشه.. درسته که حق خوری میشه اما شما یوونتوس رو نمیخوای که به بقیه اثبات کنی، میخوای؟ هدفت اینه واقعا؟ بنده خیر.. هیچوقت قصد نداشتم یوونتوس رو نمایش بدم به کسی هیچوقت نخواستم سر تعداد توپ های طلای تیمم با کسی کورس بذارم.. یا نخواستم به همه بقبولونم مثلا بوفون بهترین در تاریخ هست.. من سیاه و سفید هستم تا خودم لذت ببرم و "بقیه برام اهمیتی ندارن"

اینم که بارسا 15 ساله برابر با نصف افتخاراتشو کسب کرده اتفاقا قابل تقدیر هست و باید بهشون احترام گذاشت که اینقدر متحول شدن.. این گفتن تازه به دوران رسیده و این حرفا هم همش مرحمیه برای افراد ضعیف که اینجوری ضعف های تیم خودشونو بپوشونن.. بنده هیچ علاقه ای به بارسا ندارم و بلکه حتی بدم میاد از تیمش و باشگاهش اما این علاقه من یا عدم علاقه باعث نمیشه خودمو گول بزنم..

جواب کاملا درست و منطقی به من دادی ولی دقیقا همون قسمتش که حق خوری و تیعیضه ناراحتم میکنه. اینکه به منکه طرفدار یوونتوسم بها نمیدن زور داره. وگرنه وقتی یووه سری ب بود من دنبال میکردم نتایجو و حتی تو pes 2006 بازم یووه رو انتخاب میکردم واسه بازی.

• Aminvo, conte, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

جواب کاملا درست و منطقی به من دادی ولی دقیقا همون قسمتش که حق خوری و تیعیضه ناراحتم میکنه. اینکه به منکه طرفدار یوونتوسم بها نمیدن زور داره. وگرنه وقتی یووه سری ب بود من دنبال میکردم نتایجو و حتی تو pes 2006 بازم یووه رو انتخاب میکردم واسه بازی.

یادش بخیر من یادمه اون موقع از بس بارسا ضعیف بود من همیشه بارسلونا رو میگرفتم سال 2003 بود . داداشم میدونست من یوونتوسی سر سختم و یووه قوی بود ولی بازم من بارسلونا رو میگرفتم . داداشم بعدا شک کرد قضیه چیه دید الیور کان دروازه بان بارساست همراه با تورام و مالدینی و پاول ندود هافبک بود روبرتو کارلوس چپ  . بماند فیگو و هانری اون سال برده بودم بارسا  :2laugh:  جنایتکار جنگی شدم ..

برایه اینکه اسپم نشه رضا جاودانی تمام جد آباد و خانوادتو ........... :fp:

• MaMpIeRo, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
هیچ وقت از ارستال خوشم نیومده و نخواهد امد . ولی برای اولین بار تو تاریخم دوست دارم ارسنال بارسا رو ببره . نه بخاطر ارسنال یا بارسا .
فقط به خاطر کنف شدن اون افاضلی ابله که اومده تو تلویزیون ملی جلو این همه بیننده میگه که پنجاه بار هم بارسلون با ارسنال بازی کنه امضا میدم که میبره . اخه مردک. به هر حال ارسنال هم کلی طرفدار داره . این چه حرف احمقانه ایه که تو تو تلویزیون میزنی
  • MaMpIeRo, alireza.de710, El rey leon و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

هیچ وقت از ارستال خوشم نیومده و نخواهد امد . ولی برای اولین بار تو تاریخم دوست دارم ارسنال بارسا رو ببره . نه بخاطر ارسنال یا بارسا .
فقط به خاطر کنف شدن اون افاضلی ابله که اومده تو تلویزیون ملی جلو این همه بیننده میگه که پنجاه بار هم بارسلون با ارسنال بازی کنه امضا میدم که میبره . اخه مردک. به هر حال ارسنال هم کلی طرفدار داره . این چه حرف احمقانه ایه که تو تو تلویزیون میزنی

کی گفت شبکه چنده منم ببینم

• Escanor, Georgia , Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

این کارشناس پیروانی کارشناس برنامه گوساله سوتی داده میگه من فکر نمیکنم یوونتوس بتونه در مراحل پایانی جام ملت هایه اروپا موفق باشه .

جاودانی گفت شاید فصل قبل کسی فکر نمیکرد یوونتوس بتونه رئال رو بزنه و رئال صعود کنه ولی این اتفاق نیوفتاد .

اینجور که فهمیدم این گوساله هم چیزی از فوتبال نمیدونه الانم گفتن سر مربی تیم امیده ...

احمدیم گفته به بقیه بر نخوره یوونتوس تو ایتالیا تیم شماره 1 ایتالیاست

این پیروانی از هومن گامبو هم نفهم تره فقط میگیه بارسلون و بایرن قهرمان میشن بقیه هیچن .

• El rey leon, tecra, Escanor و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
عزیز من 99% کارشناس های که میان واسه تحلیل بازی ها از یه مگس یا مورچه کمتر درک فوتبالی دارن

مثلا همین پیروانی میاد واسه من کارشناسی کنه آخه تو قیافه ات به فوتبال میخوره

بازم میگم اون کسایی که مسئول پخش فوتبال هستن ذره ای شعور و درک فوتبالی ندارن فقط مثل بقیه ملت هستن بارسا رئال همین

مثلا بازی یووه و ناپولی سریع پخش کردن زود هم تموم کردن

بعد بازی نور چشمی آقایون فردا شب 20 دقیقه کارشناسی گذاشتن

الحق هم که بازی بسیار جذاب تاکتیکی درگیرانه و پر از نکات آموزشی بود
  • El rey leon, tecra, Escanor و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

الان شبکه سه  تیزی گذاشت که بازی بارسلونا - ارسنال از شبکه سه  پخش میشه  :fp:  :fp:

• Escanor, Georgia , ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

بچه ها به شماره زیر پیامک بزنید بازی یوونتوس - بلونیا که فردا شب هست رو پخش کنه شبکه ورزش . بازی مهم دیگه ای اصلا نیست . فقط فحش ندید :1: اگه نذاشتند بعدش فحش بفرستید  :2laugh: . 

3000091

• MaMpIeRo, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

بچه ها به شماره زیر پیامک بزنید بازی یوونتوس - بلونیا که فردا شب هست رو پخش کنه شبکه ورزش . بازی مهم دیگه ای اصلا نیست . فقط فحش ندید :1: اگه نذاشتند بعدش فحش بفرستید  :2laugh: . 

3000091

من که میگم فوحش بدیم هم لذتش زیاده و هم اینکه اونا که پخش نمیکنن . محض احتیاط

یا حتی به جاودانی فوحش بدین حالشو ببرن 

• El rey leon, Escanor, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1393 ارسال
  • Locationقزوین

اونشب که مزدک گزارش می کرد در یک حرکت بسیار عجیب و انقلابی و تابوشکنانه برای اولین و احتمالا آخرین بار از یووه حمایت کرد و به بایرن تیکه انداخت : وقتی که وولفسبورگ یکی دو گل به خنت تو خونه ی خنت زده بود گفت آلمانیا می تونن امیدوار باشن که توی مرحله ی بعدم نماینده دارن . اما در کسری از ثانیه وقتی یادش اومد حمایت و طرفداری از یووه توی رسانه ی ملی در حکم محاربه با مقدساته و آرمان های گواردیولای راحل رو نادیده گرفته سریعا اصلاح کرد که آلمان ها می تونن حداقل یه نماینده تو مرحله ی بعد داشته باشن

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

من بازیو چجوری ببینم :22:

یووه بایرن که حساس تره :2:

الکی نیست می گن بارسا تی وی

• El rey leon, conte, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

من بازیو چجوری ببینم :22:

یووه بایرن که حساس تره :2:

الکی نیست می گن بارسا تی وی

هنوز که اعلام نکردن کدومو پش میکنن

• El rey leon, Escanor, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

هنوز که اعلام نکردن کدومو پش میکنن

الان شبکه سه  تیزی گذاشت که بازی بارسلونا - ارسنال از شبکه سه  پخش میشه   :fp:   :fp:

• El rey leon, conte, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

خب اگه شبکه ورزش هم پخش کنه شانس یووه بالاتر هم میره دیگه چی ازین بهتر ما که از شبکه 3 دل خوشی نداریم هیچ حوصله گوساله هایه کارشناسشون رو هم نداریم هیچ . حوصله گزارش گر گوساله رو هم نداریم اونم هیچ . اینکه بیان وسط کارشناسی این بازی در مورد بارسلونا و آرسنال حرف بزنن آدم زورش میاد همون بهتر شبکه ورزش پخش بشه بازی کارشناساش فهیم تر و گزارشگر هایه فهمی تر داره 

• mory, MaMpIeRo, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

کل دنیا فردا منتظر بازی یووه بایرنند صد تا مصاحبه میشه ، همه فوتبال دوستا میخواند نتیجه این بازی رو بدونند . همه میخواند نبرد تاکتیک با همون چرت و پرتی که گواردیوالا آورده :1: ( قابل توجه پویا  :1: :1:  :nish: ) رو ببینند .
بعد تلویزیون ایران داره رو بازی بارسا آرسنال مانور میده . چقد خوبیم ما واقعا :22: :fp:

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
سیاست صدا و سیما کاملا دیگه برای ما یوونتوسی ها شناخته شده هستش، اگه فردا بارسلونا با خنت هم بازی داشت از شبکه سوم پخش میشد و یووه هم با آرسنال بازی می کرد از شبکه ورزش پخش میشد، مشخصه که اصلا ربطی به حساسیت بازی نداره و مهم وجود بارساس!!
همه میدونن که بازی یووه و بایرن از هر نظر از بارسا و آرسنال حساس تره ولی سخته که اینو به صدا سیما فهموند.
البته اون طوری که دوستان گفتن بازی های یووه تو همون شبکه ورزش پخش بشه بهتره چون حداقل گزارشگر های کم حاشیه تری داره تا اینکه بخوایی از شبکه سه با اون دشمنای قسم خورده یووه بازیو دید.
  • Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی