پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

خاطراتی به رنگ سیاه سفید

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
586 پاسخ برای این موضوع

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال

لطفا يكم از بازي يووه بارسا تعريف كنيد..آخ كاش اون موقع ميدونستم فوتبال يعني چي!

هیچی بازی رفت تو دل آلپی 1-1شد.بازی برگشت تو نیو کمپ هیجانی بود.اول ندود گل زد بعد ژاوی برای بارسا.بازی به وقت اضافه کشیده میشه.در دقیقه ی 26 نیمه ی دوم وقت های تلف شده و در یک ضد حمله پسوتو نزدیک خط وسط زمین یک سانتر بلند میکشه تو محوطه و زالایتا میپره و با پا میزنه تو گل.(سر این گل یه اتفاق عجیب افتاد,اینکه موقعی که پسوتو اومد سانتر کنه من گفتم به خاطر یه بچه که اینجا نشسته و میخواد بردتونو ببینه گل بزنید,همون موقع پسوتو سانتر کرد و گل شد.)
صحنه ی به ثمر رسیدن گل ندود:http://img.majidonli...ça-juve 0-1.jpg

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
حرف نداشت. دکتر ندود اول یه گل زد ... بعدا ژاوی گل مساوی رو زد. داویدز هم از یوونتوس بیشتر بازی رو بیرون بود (اخراج شد) ولی یوونتوس خیلی قدرتمندانه دفاع کرد .... 119 (حدودا) یکی پاس داد (یادم نیست) و زالایتا گل زد. پاس رو فکر کنم بریندلی داد .... ولی اون شب کلی حال کردم. اون سال یووه این اسپانیایی هایی که الان کلی شاخ شدن رو سه تا تیمشون رو حذف کرد.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اسپانیا؟شاخ؟ هنوز هم که هنوزه همشون باید بوق بزنن برن جلو

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

لطفا يكم از بازي يووه بارسا تعريف كنيد..آخ كاش اون موقع ميدونستم فوتبال يعني چي!

سلام دورنيا خانم
کدوم بازيشون
همون بازي که زالايتا تيم رو دو بر يک برنده کرد ؟
همون که بازي رفتش رو يک يک کرده بوديم ؟
با تشکر

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
اصلا اسپانیا با شاخ به دنیا اومده . یه سری ماتادور کثیف ریختن و دارن روح فوتبال رو از بین میبرن . یه طرف کاتالانهای وحشی ، یه طرفم مادریدیهای بی تعصب .

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
کاملا با قاسم موافقم اسپانیایی ها هنوز فکر میکنند عصر هجره و هنوز میخوانند با با زور موفقیت کسب کنند ------------------------------------------------------------- یاد اون بازی بخیر یادمه کلایورت اون موقع توی بارسا بود هرچی بارسایی ها سانتر میکردند تورام دور میکرد حتی نگذاشت یه ضربه سر بزنه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بارساییها که رسما روانین!!!(البته با عرض پوزش من دیگه در مورد بارسا چشامو میبندم حرف میزنم)

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
امیر جان اگه ما باید نشون بدیم که یوونتوسی هستیم اگه ما هم توهین کنیم پس چه فرقی با اونا داریم

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
اونا یه مشت آدم بی منطق هستن . جالبه اول تا آخر به ما توهین کردن بعد که یکی از بچه های یوونتوسی یه حرفی زده میان و میگن (( توهین تو شخصیت ما نیست شاید شماها اینجوری باشین . )) دیگه خودتون قضاوت کنین جلوی قاضی و معلق بازی !!!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ول کنید بابا ما باید با احترام گذاشتن اونارو سر افکنده کنیم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اخه مشکل اینه که ادمیزاد نیست که از رو برن. چه برسه سرافکنده بشن. دو دقیقه برید فرومشون رو ببینید ... ادم گیج میشه. خدا تو قران از خودش این قدر تعریف نکرده که اینا کردن

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من اين تاپيک مربوط به خاطرات هست نه بحث در مورد کانون هواداران بارسا پس لطفا خاطراتتون رو بگيد با تشکر

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
هیچ وقت یادم نمیره بازی برگشت با لیورپول.اگه یه گل میزدیم هم کافی بود. بابام که اونشب دید من رنگم شده مثل گچ گفت بابا خاموشش کن بازی بعدی رو ببین. داداشم با تمسخر گفت:بازی بعدی!مگه بعدی هم برا اینا مونده. از اون وقت تا حالا آرزو میکنم یووه با بارسا بازی کنه لهش کنه.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال

هیچ وقت یادم نمیره بازی برگشت با لیورپول.اگه یه گل میزدیم هم کافی بود.
بابام که اونشب دید من رنگم شده مثل گچ گفت بابا خاموشش کن بازی بعدی رو ببین.
داداشم با تمسخر گفت:بازی بعدی!مگه بعدی هم برا اینا مونده.
از اون وقت تا حالا آرزو میکنم یووه با بارسا بازی کنه لهش کنه.

با این که پستم ربطی به تاپیک نداره ولی بهش میگفتی بدبختا شما که دور قبلش حذف شدین.اونم با یه تیم مسخره به اسم چلسی

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
وای کاش میشد کله ی بنیتس رو کند... با اون فوتبالللللللللللللللللللللللل دفاعی مزخرفففففففففففففففففففففففففففففففففففففف!!!!!!!!!!!!!!!!!!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
واقعا خیلی بازی تلخی بود اون داور نامرد گل الکس رو قبول نکرد یا تک به تکی که زلاتان از دست داد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آیا شنبه هفته آینده برگی به تاریخ پرافتخار یوونتوس اضافه خواهد شد ؟ آیا شنبه هفته آینده به خاطرات سیاه و سفید ما خواهد پیوست ؟ زیاد دور از ذهن نیست چرا که وقتی بعد از ظهر شنبه الکس تور دروازه حریف رو به لرزه در بیاره دویستمین گل الکس جاودان خواهد روئید

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بی شک میتونه یکی از بهتین خاطرات ما بشه به امید گل زنی الکس در روز شنبه برابر برشا

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
من خیلی دلم میخواد عین گلی که به دورتموند زد رو به عنوان دویستومین گلش دوباره بزنه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من خاطرات سياه و سپيد ما زياد داريم ولي کمتر کسي از پيروزي هفت بر صفرمون مقابل المپياکوس حرفيد واقعا بازي باحالي بود من هنوز روزنامه فرداش که نتيجه رو زده بود دارم خيلي خفن بود تيم با تشکر

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی