Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

خاطراتی به رنگ سیاه سفید

* * * * * 1 votes

• Please log in to reply
586 replies to this topic

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
اون سال قبل از بارسا و رئال ما دپورتیوو رو حذف کرده بودیم . یعنی با یه قرعه تمام اسپانیایی اومدیم بالا و همشون و یکی یکی نقره داغ کردیم . اگه عمو پاول اون تکل لعنتی رو بیخود و بی جهت نمیزد الان از اون روزا با خوشحالی یاد میکردیم

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
نمیشه گفت همش تقصیر ندود بود...... چون ما همیشه جلوی میلان به مشکل بر میخوریم......

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
اره بابا میلان یه جوریه که وقتی یووه ایها پیرهن پرننگشو میبینن بدترین بازیشونو میکنن

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,988 posts
گفتید میلان می خوام یه خاطره تلخی بگم که حالا شیرین میشه اخرین باری که به میلان باختیم 364 روز پیش استادیوم سن سیرو ایتالیا شکست 3-1 یووه با حماقت چیمنتی و بازی افتضاح یووه ولی حالا 364 روز از اون موقع میگذره و ار اون روز نا حالا یووه رنگ باخت رو ندیده اصلا یادمون نیست باخت چه شکلی بوده این خودش یه افتخار و یه رکورد واسه یوونتوسه فردا یعنی دقیقا روز بازی با فروسینونه میشه 1 سال و چه لذت بخش تر میشه پیروزی یووه برابر فروسینونه وقتی که الکس گل 200 خودش رو بزنه فکرش رو بکنید 1 سال شکست ناپذیری یوونتوس با گل 200 الکس

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,988 posts
چرا هیچ کس دیگه اینجا پست نداده امروز رو باید توی خاطراتمون ثبت کنیم 3 تا اتفاق خوش توی یک روز واسه یووه کاهش امتیازات منفی یووه گل 200 الکس 1 سال شکست ناپذیری یووه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
سلام نويد جان بله حق با شماست روز هفتم آبان ماه 1385 بزرگترين روز زندگي يوونتوس خواهد بود با تشکر

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,057 posts
ولی این خاطره تو ذهنم میمونه که رفتن یووه به سری ب باعث وحدت بیشتر ما شد

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,988 posts
دیروز جشن تولد 109 سالگی بانوی پبر بود شما نمی خواید واسش کادو ببرید؟

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
الکس و جیجی بهترین کادوها رو دادن . 202 با الکس ؛ 650 دقیقه دروازه بسته با جیجی :D

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
خداییش هر چی گشتم چیزی پیا نکردم اسباب بازی و این چیزا که نمیشه نا سلامتی 109 سالشه لباس دیدم گیر نمیاد بالاخره خیلی بزرگه و سایزش لباس نداریم همون دسته گلو فرستادم

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
اینم یکی دیگه از خاطرات سیاه و سپیدمون :
با 109 ساله شدن باشگاه هواداران سیاه و سپید به خیابانها ریخته بودند . برایشان مهم نبود که یوونتوس در چه سطحی توپ میزند . در سری آ یا ب ، محلات یا هر جای دیگری . اساطیر باشگاه دور هم جمع شده بودند تا در ورزشگاه کومیوناله که تا دو سال به خاطر تعمیرات دله آلپی میزبان ساقهای طلایی بیانکونریهاست جشن بگیرند . از لیپی ، فرارا و پلاتینی تا پسوتو ، راوانلی و بته گا همه بودند . این بار میهمان برشا بود تیمی که تا قبل از این داعیه صعود را با صدر نشینی اش سر داده بود اما با داشتن کاپیتان متعصبی همچون الکس کبیر چه تیمی میتواند جان سالم به در برد ؟؟؟ کاپیتان در همان نیمه اول کار را بر برشا تمام کرد و با دو گلی که به ثمر رساند 3 امتیاز دیگر را به یوونتوس هدیه کرد . آری ، کادوی تولد اینبار دو گل بود که حاصل تلاش تمامی کادر یوونتوس عزیز به شمار میرود . یووه زنده است تا اساطیر زنده هستند . شاید سیووری ، بونیپرتی و آنیلیهای بزرگ در میان ما نباشند اما جایشان در میانمان همیشه سبز است . یوونتوس عزیز دوستت داریم چون برای ما فوتبال با تو معنا می شود ... .

عشق است یوونتوس

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,283 posts
ما چه كادويي بايد بديم؟ اشكام تنها كادوييه كه مي تونم از اين فاصله بدم! :)

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
یه خورده بارون بفرست

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,057 posts
خوب دیگه دارید از بحث تاپیک خارج میشید

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
مگه چیه اینم یه نوع خاطرست

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
یه روزی هم 4 تا دانشجو تو پارک مرکزی تورین نشسته بودن و با هم مشورت میکردن.... اخر بحثشون معلوم شد که میخوان یه تیمی بزنن تا تورین رو مشهور کنن.... بله اون تیم الان شده یوونتوس.....برخلاف همه هم اسم تیم رو جهانی انتخاب کردن... اینم خاطره ی من.........

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,057 posts
منم باهاشون بودم بهشون گفتم 1شرط داره اونم اینکه الکس دلپیرو همیشه کناره یووه بمونه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
خالی نبند دیگه من اونجا بودم ندیمت ولی قرارمون این شد که یوونتوس همیشه قهرمان باشه

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,988 posts
این 4 نفر هر کدوم یک قرار گذاشتند یکی اینکه یووه همیشه قهرمان باشه یکی دیگه گفت یووه همیشه باید قهرمان و اول باشه سومی گفت یوونتوس فقط باید قهرمان بشه و چهارمی هم گفت یوونتوس یعنی قهرمانی

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,057 posts
من اینو نگفتم من گفتم الکس باید همیشه کناره یووه باشه تا همیشه قهرمان باشیم

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users