پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-کالیاری(هفته بیست یکم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
88 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یکشنبه 14 بهمن 1386 (ساعت 17:30 به وقت تهران)
هفته بیست یکم سری آ ایتالیا
یوونتوس-کالیاری(ورزشگاه المپیک تورین)
نتیجه رفت کالیاری2-3یوونتوس
سایر مسابقات هفته بیست یکم
شنبه 13 بهمن (تمامی ساعت ها به وقت تهران هست)
پالرمو-لیورنو (ساعت 20:30)
ناپولی-اودنیزه (ساعت 23)
یکشنبه 14 بهمن
جنوا-کاتانیا (ساعت 17:30)
اینتر-امپو.لی
یوونتوس-کالیاری
لاتزیو-سمپدریا
پارما-اتالانتا
رجینا-تورینو
سیه نا-رم
فیورنتینا-میلان (ساعت23)

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كالياري توي رفت خيلي اذيتمون كرد و اگه كيه‌ل دقيقه آخر گل نمي زد باخته بوديم.بايد خيلي مواظب باشيم.اميدوارم كه بتونيم ببريمشون و رم رو بگيريم.البت به شرطي كه دچليه پدر رم رو هم دربياره.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
یونتووس یکیم داره پیشرفت میکنه!!! (البته به غیر از دروازمون) توی اینبازی میشه گفت شاید 80% ما ببریم ولی خوب چون توی بازی رفت اونجوری بود و از اونجایی که تیمای رده پایین جلوی تیمای رده بالا شاخ میشن ما نباید دستکمش بگیریم!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب متاسفانه اعلام شد که بوفون به این بازی هم نخواهد رسید ...

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بازی رفت که خیلی اذیت شدیم ولی امیدوارم تو این بازی با اقتدار کامل به میدان بریم . امیدوارم که خط دفاع به هماهنگی کامل برسه تا در غیاب بوفون به مشکل مجدد بر نخوریم . به نظرم مهره سرنوشت ساز ما دل پیرو خواهد بود و البته نقش ندود هم پررنگ هستش . کلا بازی سختی هستش و باید مراقب پاسکوآله فوجا خیلی باشیم .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فوجا توي هفته‌ي دوم دو بار دروازه مون رو باز كرده ولي خب اين بار عمرا.فقط به شرطي كه رانيري يكم جرئت داشته باشه و به نوومبر يا فن اسراتان بازي بده جاي بلاردي...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظر من توی بازی مقابل کالیاری با این ترکیب به میدان خواهیم رفت بلاردی - امجیچ - گریگرا - لگروتالیه - مولینارو - پالادینو - نوچرینو - سیسوکو - ندود - دل پیرو و ترزگه این هم لیست محرومان و مصدومان یوونتوس برای این دیدار : مصدومان : بوفون - اندراده - کیه لینی - مارکیونی محرومان : یاکوئینتا - زانتی راستی استنداردو هم اگه اشتباه نکنم 2 هفته نمی تونه بازی کنه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نبود بوفون و زانتی تیم دچار مشکل خواهد شد نبود یاکوئینتا یعنی مهاجم ذخیره نداریم!!!!!!!اینم از شاهکارهای مدیران و رانیری هست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
جانوکارو داور بازی تیم های یوونتوس - کالیاری شد

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بچه ها زبینا هم مصدوم شده؟!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

بچه ها زبینا هم مصدوم شده؟!

نه زبینا مشکلی برای این بازی نداره - من که اون بالا لیست مصدومان و محرومان رو نوشتم دوست عزیز - اما بعیید می دونم رانیری ازش استفاده کنه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به نظر من ما این بازی رو می بریم ولی بازی شدیدا پر گل خواهد بود چون که از یک طرف بوفون نیست. و استنداردو هم که نمی تونه بازی کنه پس گل خوردن ما تو این بازی آب خوردنه ولی از طرفه دیگه الکس رو فرمه و دفاع کالیاری هم تعطیله در ضمن با نبود زانتی خیلی زود 60 دقیقه سیسوکو بازی می کنه و چون بار اولشه خودشو نشون میده و می ترکونه دقیقه 60 هم کامورانسی میاد تو زمین طوفان یه پا می کنه!!!!!!!!!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
آخه چرا اون که بهتر از اون مزخرفیجاته که باز 100رحمت به زبینا یه تعصبی روی یووه داره!!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
حالا که کوپا رو که هدف اصلیمون!! بود رو از دست دادیم همه تمرکز میره واسه سهمیه چمپیونز!!! به نظرم یک بازگشت مقتدرانه رو خواهیم داشت واسه جبران ضعف های چند بازی اخیر! ولی این اقتدار شاید به همین یک بازی ختم بشه و نمایش های ضعیف تیم رو در بازی های آینده شاهد باشیم!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
تا بوفون بر نگرده تیم هیچ تغییری نمیکنه! بابا ما که بازیکن نداریم یه 3 4 تا داریم که از اینا هم 1کیش که اصلیه هم هست در آستانه خونه نشینیه!!!!!!( بوفون رو میگم) اگه مساله بوفون جدی باشه از سهمیه لیگ هم چشمپوشی کنیم و اونموقع هست که تیم با یه فاجعه روبرو میشه!! خیلی از بازیکنا میرن!!!! (در مورد بوفون و کامورانزی و یکی دو نفر دیگه دارم صحبت میکنم) ممکنه یه مشکل حادی برامون پیش بیاد!! حالا ببینید کی گفتم!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
به اين مساله خيلي دقت كنيد زانتي محرومه فكر مي كنم تنها مهره مفيد كمربند مياني رو نداريم يعني بايد شاهد تركيب نوچرينو و تياگو در وسط باشيم احتمالا ً نود دقيقه و اين جاي اميدي باقي نمي زاره طبق معمول چشم اميدمون بايد به خلاقيت خط حمله باشه وضعيت خط دفاع هم كه كاملا ً مشخصه منم فكر مي كنم ديگه بايد يه فرصتي به دروازبان بعدي داده بشه چون حداقل مي تونيم دلخوش به درخشش احتمالي باشيم فكر مي كنم از اين اتفاق توي دنيا زياد افتاده بزرگترين نمونه ش جام جهاني 1994 و درخشش خيره كننده و كشف يه استعداد به نام گويكوچه آ بود من فكر مي كنم حداقل توي دروازه چيزي واسه از دست دادن نداريم بازي با انتر شرايط خاص خودش رو داشت ولي اين بازي فرق مي كنه يه سوال دارم مگه توي كشورهاي عضو اتحاديه هم مشكل ITC وجود داره ؟ من فكر مي كردم اين مشكل فقط واسه بازي كردن سيسوكو وجود داشته باشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

يه سوال دارم
مگه توي كشورهاي عضو اتحاديه هم مشكل ITC وجود داره ؟
من فكر مي كردم اين مشكل فقط واسه بازي كردن سيسوكو وجود داشته باشه

استنداردو طبق قوانین سری آ تا دو هفته نمی تونه برای یوونتوس در لیگ بازی کنه ولی سیسوکو از همین فردا می تونه بازی کنه و شانس بیشتری نسبت به تیاگو داره از نظر من

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
كي تيم ميخواد از دست اين مشكلات عديده كه هر روز بيشتر هم ميشه خلاص بشه؟؟ اگه وضعيت اينطوري پيش بره مقام سوم رو هم واگذار خواهيم كرد. توي بازي هاي خانگي با تيمهاي ضعيفت (مثل همين بازي با كالياري) ديگه بايد حتما 3 امتياز رو بگيريم كه وضع خيلي خراب نشه. ظاهرا تنها نقطه قابل اتكاي تيم خط حملش هست و توي بقيه پستها مشكلات خيلي جديه. فرصت نقل و انتقالات نيم فصل هم تموم شد و مديران كاري براي تيم نكردند. ببينم مگه سيسوكو نميتونه بازي كنه و مشكلي داره؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

ببينم مگه سيسوكو نميتونه بازي كنه و مشكلي داره؟

عزیزم من توی پست بالا هم توضیح دادم که سیسوکو هیچ مشکلی برای بازی نداره و حتی از نظر من شانس بیشتری نسبت به تیاگو داره

Forza Milan

Forza Milan

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 35 ارسال
بازی اسانی به نظر میرسه و یووه باید به هر نحوی که شده این بازی رو به سود خودش به پایان برسونه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی