پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-امپولی(بازی برگشت مرحله یک هشتم کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
108 پاسخ برای این موضوع

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

آخه یکی نیست به این رانیری بگه بابا توکه ادعات میشه آخه ندوید بزرگ رو ول کردی و رفتی یه نخودی رو کاپیتان این تیم بزرگ کردی !!

البته کاپیتانی چیزی نیست که به نخود و لوبیا ربط داشته باشه ! مخصوصا تو ایتالیا که سابقه بازیکن رو می سنجن . الان الکس ، بیریندلی و جیجی کاپیتانهای یووه هستن . دو سال پیش هم الکس ، پسوتو و زامبروتا  بودن ! البته تورام هم به خاطر قدرت رهبری بالایی که داشت خیلی موقع ها بعد از اله کاپیتان بود .

همیشه کسانی که سابقه بیشتری دارن یا اینکه از قدرت رهبری بالایی برخوردارن تو زمین کاپیتان میشن . تو این 2 سال اخیر البته چربش سابقه به قدرت رهبری بیشتر بوده !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اگه اشتباه نکنم هفته دیگه باید به مصاف برنده اینتر - رجینا برویم که بدون شک اینتر خواهد بود و از این مرحله دیگه بازی های سخت شد

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
والا من دیگه به همچیز این رانیری شک میکنم واقعاً مسابقه بدی بود همهی هوادارارو در حد سکته برد مخصوصاً اون بلاردی!!!!!! واح واح واح دیگه بوفون نازنینم داشت از حرس میترکید!! که چرا یه همچین دروازبان شماره دویی داره JUVENTUS-e کبیر!!!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
یکی از دلایلی که من می خواستم بازی امشب رو ببینم جووینکو بود که نامرد بهش بازی نداد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بهتر بابا بهش بازی نداد - خدا رو شکر دیگه این بازی تموم شد و با هر بدبختی بود رفتیم بالا و از دید من گریگرا و بومسونگ یک شب قرضی توی امپولی بازی می کردند باید منتظر جدال بسیار حساس با اینتر باشیم و بس

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
وای! انتقاممون رو باید بگیریم. هم تو بازی برگشت سری آ و هم تو جام حذفی

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من هر جا رو می گردم نمی تونم پیدا کنم که به اینتر می خوریم دوره بعد مطمئنید ؟؟؟

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
اره به نظر میاد به اینتر خوردیم فکر کنم تو اون بازی هم ترکیب دوم رو قرار بده اگه اینتر رو بزنیم به احتمال زیاد تا فینال میریم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نمرات بازیکنان بلاردی 5 - بریندلی 5/5 - بومسونگ 5 - مولینارو 5/5 - مارکیونی 6 - تیاگو 5 ( امجیچ 5/5 ) - زانتی 5/6 - پالادینو 5/5 ( دل پیرو 7 ) - یاکوئینتا 8

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

من هر جا رو می گردم نمی تونم پیدا کنم که به اینتر می خوریم دوره بعد
مطمئنید ؟؟؟

باید Adobe acrobat داشته باشی.
http://www.lega-calc...one_Tim_Cup.pdf

اگر اینتر و ببیریم،به برنده لاتزیو-فیورتینا می خوریم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها بد بخت شدیم - کیه لینی طبق معاینات اولبه دست کم 1 ماه غایب خواهد بود - خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اوه شیت! به عزا باید بشینیم!!! آندراده جون بچت برگرد دیگه. با بومسانگ بیچار میشیم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
هر كارشناسي كه به ياكوئينتا نمره اي كمتر از 10 بده احمقه به نظر من بهترين هاي زمين ياكوئينتا ، ماركيوني و زانتي بودن مولينارو هم با توجه به مصدوميتي كه داشت خيلي خوب بود خيلي درد كشيد توي بازي چون هيچ جايگزين ديگه اي نداشت فقط اميدوارم مصدوم نشه از تياگو ، بيريندلي و پالادينو اسمي نمي برم چون حرفي واسه گفتن نزاشتن فقط كاش همون موقع كه پالادينو قيمت داشت مي داديمش به منچستر يونايتد من نمي دونم اين بيريندلي چطوري اين همه سال توي يوونتوس دوام اورده الكس هم به قول رضا آماده ست ولي ديشب واقعا ً فقط واسه خودش بازي مي كرد اون تك به گلي كه دقيقه 83 از دست داد مي تونست خيلي فاجعه بار باشه اين دفعه اگه الكس به نيمكت دوخته بشه مقصر اصلي خودشه ستاره ميدان و كسي كه به داد رانيري رسيد بدون هيچ ترديدي ياكوئينتا بود نه هيچ كس ديگه فكر مي كنم با اين بازي يورو 2008 رو واسه خودش بيمه كرد حالا ديگه واسه فيكس شدن بايد بجنگه ديشب پيش خودم اعتراف كردم كه رانيري يه احمقه ولي يه خورده صبر مي كنم تركيب بازي بعد رو ببينم نگهداشتن دو تا جواهر به نام ياكوئينتا و ماركيوني روي نيمكت فقط از يك احمق بر مياد همينطور تغيير ناگهاني و ايجاد سكته در مركز خط دفاع من به گريرگرا هيچ خورده اي نمي گيرم چون در طول فصل چنين تجربه اي نداشت مخصوصا ً اينكه از اول بازي توي اين منطقه قرار گرفت و بعد با بيرون رفتن كيليني وظيفه ترسناكي بهش محول شد واسه بومسونگ فكر مي كنم فقط سه تا نقطه بزاريم بهتره ايشالا بدرقه خوبي واسه رفتنش باشه من ديشب كاملا ً مطمئن شدم كه دومنك بزرگترين احمق روي زمينه اعتماد به بومسونگ و خط كشيدن روي اسم ترزگه شاهد اين ادعاي منه و اما رانيري واقعا ً در ارنج كردن تيم سردرگمه من كه ازش نااميد شدم نمي تونم دوباره نگم ياكوئينتا عاليه عالي عالي عالي عالي عالي عالي محشره همينطور ماركيوني

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
بازی خوبی بود فقط حیف که تلفات دادیم و کیه لینی مصدوم شد خیلی ها خودی نشون دادن مثل مارکیونی و پالادینو بومسانگ هم که ناامید کننده بود باز هم امیدوارم جام حذفی رو جدی تر بگیریم قهرمانی تو این جام می تونه تا حدود کمی خاطرات بدمونو فراموش کنیم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اگه ديشب لگروتاليه بود شايد يك گل هم نمي خورديم البته به شرط اينكه كيليني كنارش مي موند نه بومسونگ واقعا ً چرا بومسونگ اينقدر ضعيف بود ؟ يه جا توي محوطه جريمه مي خواست توپ رو دفع كنه خورد زمين نزديك بود با سر برم توي بخاري

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظر من خیلی حیلی ضعیف تر از گریگرا بود - واقعا تعادل فکری و روحی نداشت این بشر - به خدا یک بار دیگه بازی رو نگاه کنید تنها کار مفیدش این بود که یک بار ضربه سر محکمی زد و توپ رو دور کرد توی بقیه موارد ادم قلبش می لرزید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در مورد یاکوینتا چیزی که من به دلایلی بهش توجه کردم این بود که، نیمه اول تماشاگرای یووه خیلی ساکت بودند،حتی یه تیکه یووه یووه گفتند چند ثانیه،برادرم مسخره میکرد،بیا ! این دیگه اوج تشویقشون بود ! برای همین من خیلی به صدای تماشاگرا دقیق شدم، یاکوینتا،بعد از هر گل،با داد زدن و تشویق تماشگرا به تشویق کردن(همون کارایی که بوفون گاهی باعثش میشد) شور و شوق رو توی تماشگران بیدار میکرد. وقتی بعد از گل به سمت تماشگرا به دست اشاره میکرد تشویق کنید و داد میزد،من،ساعت 12 شب توی خونه دلم می خواست بپرم داد بزنم ! اینو می خواستم بگم، بیست دقیقه،نیم ساعت آخر بازی تمام مدت تماشگرا سرود می خوندند و تشویق میکردند ! برخلاف بقیه ی بازی. در حدی جوگیر شده بودن که وقتی بومسونگ سوتی میداد هو میکردند !!! یووه همچین بازیکن هایی می خواد.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
رانیری یک احمق به تمام معنات اخه یکی نیست بگه شانس ما برای قهرمانی در سری آ خیلی کم هست و در کوپا ایتالیا زیاد نمیدونم به چه زبونی باید بگم یوونتوس بیش ار هر زمان نیاز به یک قهرمانی داره که کوپا ایتالیا میتونه اون جام باشه جامی که همه تلخیهای این دو سال را پاک کنه جامی که یوونتوس را به دوران اوج میرسونه کاری که اینتر دو سال پیش کرد رم سال قبل کرد حالا ما باید انجام بدهیم به نظر من رانیری به دو دلیل این کار را کرد 1-میخواست مثل مربیهای بزرگ دنیا در جامهای حذفی با تیم دومش بازی کنه کاری که همیشه مربیان یوونتوس انجام میدادند ولی از این خبر نداشت که انها تیمشان در جام قهرمانان بازی میکنه نه فقط در لیگ انها مجبوررند که در جام قهرمانان حداقل 6 بازی تا 13 بازی انجام دهند 2-از بازی با اینتر میترسه که به نظر من همین هست

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولي اگه از اينتر مي ترسيد بازي پيش فصل رو با تركيب دوم نمي رفت ولي درمورد حماقتش منم ديگه مطمئن شدم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اون بازی که بازی رسمی نبود بازی دوستانه و بازی یک چهارم کوپا لیتالیا خیلی خیلی فرق داره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی