پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

محمد سیسوکو ‏‎-‎‏ ‏Momo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
611 پاسخ برای این موضوع

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
واقعا خنده داره بعضي ها ميكن سيسوكو بهتره بره يا ذخيره براي ملو هست.همين العانش سيسوكو جزو بهترين هافبك دفاعي هاي جهانه.قدرت تخريب و جنكندكي كه داره رو كدوم هافبك داره.تو تمام مصاف هاي نفر به نفر موفق هست.مشكل بازيش اينه كه به جشم نمياد.ولي نبودش واقعا محسوسه.اكه يادتون باشه ايكور تودور هم هميشه مورد تمسخر افراد بود ولي تاثيرش تو بازي يووه غير قابل انكار بود.العان هم كه بعضيا ازش حمايت كردن بخاطر نبود ملو هستش نه خوب بودن مومو.يووه با از دست دادن سيسوكو داره اشتباه رئال ميكنه كه ماكلله رو از دست داد.بهترنيست كمي بيانديشيد؟؟؟؟؟؟

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال
به هرحال امروز تولد سیسوکو هست...سایت رسمی یووه از هوادارها خواسته که هر پیغامی براش دارن بفرستن..من خودم شخصا فکر میکنم حضورش در یووه بهتر از نمایش های در لیورپول بود... و بازیکن کاملتری برای یووه بود.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
امروز از صبح ميخواستم بيام تبريك بگم وي نبودم ..خب الان ميگم تولد مومو مبارك

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تولدش رو تبریک میگم کجا تبریک رو به سمع و نظرش برسونیم که بخونه ؟ :1: باتشکر

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال

تولدش رو تبریک میگم
کجا تبریک رو به سمع و نظرش برسونیم که بخونه ؟ :1:
باتشکر

از این لینک میتونید این کار رو بکنید :3: :bighug:

http://www.juventus....19018D9F107.asp

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من یادمه پارسال واسش یه عکس کوچیک طراحی کردم امسال اینکارو نکردم ! :1: مومو تا قبل از اومدن ملو در نظر من بهترین هافبک دفاعی جهان بود اما از وقتی فلیپه اومده دل منو برده و زیاد تعصبی نیستم رو مومو اما هنوزم کسی رو دستش رو تکل زدن نیست ! --- شهریار باید یوونتوس ممبر رسمی باشیم !!!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
پس از مدت ها یک بازی خوب از ممو امروز خیلی خوب بود مخصوصا تو دفاع ولی همچنان مشکل پاس های اشتباه رو داره ولی کلا امروز خیلی خوب بود

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
مومو رو یه بازی دفاع راست بزاره ، مطمئنم جواب میده همه ی خاصیت های دفاع راست رو داره ، مطمئنم میترکونه باتشکر

THEODORE

THEODORE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 68 ارسال
من میگم دفاع وسط خوبی میتونه باشه.البته دفاع راستم خوبه.

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
می گم تو کمال موقع دادن این پست ها چیزی نزده بودید? مومو رو چه به دفاع راست? بابا دفاع راست باید چند ویژگی منحصر به فرد مثل سرعت و سانتر داشته باشه؛ حالا سورنسن اون سمت رو بسته بود که دلیل نمی شه ما دفاع راست رو واقعا یه همچین شخصیتی بدونیم! این همه نالیدیم که یه دفاع راست خوب برای مچ شدن با کراسیچ لازم داریم که اون هم بتونه نفوذ کنه و برگرده و سانترهای خوبی هم داشته باشه؛ بعد شما به مومو روی آوردید? استحکامش هم به هیچ وجه در حد یک دفاع وسط نیست؛ بعضا سوتی های بدی می ده و می تونه با یک پاس اشتباه تو اون نقطه ی حساس تیم رو به فنا بده!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه مصدومیت زانو داره که احتمالا مجبور بشه یه عضو زائد از زانوش برداشته بشه با جراحی، اگر این تایید بشه یعنی باقی فصل رو از دست داده. شاید هم پایان فصل از یووه بره و دیگه این پایان فوتبالش در یووه باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

یه مصدومیت زانو داره که احتمالا مجبور بشه یه عضو زائد از زانوش برداشته بشه با جراحی، اگر این تایید بشه یعنی باقی فصل رو از دست داده.

شاید هم پایان فصل از یووه بره و دیگه این پایان فوتبالش در یووه باشه.

سایت رسمی یووه تایید کرد.

باید روی غضروف زانوش جراحی انجام بشه. فصلش تمام شد.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

سیسوکو هنوز مدت زیادی از شروع فصل نگذشته بود که فهمید داستان فلیپه ملوی سال گذشته قراره این بار برای اون اتفاق بیفته. بازیکنی که تا همین فصل پیش یکی از بازیکنان اگر با سخت گیری بخواهیم بگوییم متوسط یووه بود، این بار در تک تک بازی هایی که با لباس یووه به میدان رفت، انچنان بد بازی کرد که حتی داد تماشگران را درآورد. در پایان هم با مصدومیت به کمک او آمد تا ناکامی این فصلش را کامل کند. هرچند به عقیده تیفوسی های یووه شانس آورد مصدوم شد، چون حداقل اینطوری شاید امیدی برای فراموش کردن تمام خاطرات بد فصل 2010-2011 داشته باشد. شایعات در مورد ترک باشگاه در تابستان برای سیسوکو گهگاهی شنیده می شود، هرچند این روزها که خبری از او نیست، خبری هم از پیشنهادات تیم های دیگر نیست. شاید باید به قول یکی از مسئولان مدیریتی رده پایین باشگاه یووه که می گفت با تمام انتقادات سیسوکو فصل بعد هم با بیانکونری خواهد بود را باور کنیم. کسی چه می داند شاید فصل بعد ملوی این فصل، محمد سیسوکو باشد...
:kahvecy0:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
مومو رو از لحاظ ورزشی کاریش ندارم :1: تکلیفش مشخصه :np: ولی دقت کنید اگه مومو بره تنها سیاه پوست باشگاه رفته ها :np: من دوست دارم بمونه مگر اینکه جاش ییا توره بیاد :65:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا باورم نمیشه نینجای سیاه ما انقدر ضعیف بازی کنه واقعا این فصل خیلی بد کار کرد دوست ندارم از یووه بره ، امیدوارم بتونه خودشو ثابت کنه باتشکر

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

خیلی دوست دارم که یه فصل دیگه هم توی تیم بمونه!حداقل حالا که به احتمال زیاد یه مربی بزرگ قراره هدایت یووه رو به عهده بگیره به نظرم میشه هنوز هم به مومو اعتماد کرد!
مطمئنم دوباره به روزهای اوجش برمیگرده!فروشش به صلاح نیست مخصوصا حالا که از لاسانا به عنوان جانشینش اسم میبرن!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
سیسوکو می تونه همون بازیکن سابق بشه به شرط اینکه یه مربی بزرگ باهاش کار کنه منم دوست ندارم که مفت از دستش بدیم

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
به نظر میرسه رفتن سیسوکو از یووه قطعی شده ؛ بعد از ابراز تمایل رئال مادرید و فیورنتینا به سیسوکو ، مارسی و بوردو هم آمادگی خودشون رو برای خرید سیسوکو اعلام کردند. سیسوکو تو 17 سالگی در عضویت تیم اوسر بوده و سابقه بازی تو فرانسه رو داره !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مدير برنامه هاى سيسوكو گفته كه اين بازيكن با دلنرى مشكل داشت اما حالا كه دلنرى اخراج شده ، سيسوكو هم دليلى براى ترك يوونتوس نمى بينه و دوست داره دوباره شايستگى خودش رو اثبات كنه .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مدير برنامه هاى سيسوكو : " ليون پيشنهادى را براى جذب سيسوكو ارائه نكرده است و اين خبر واقعيت ندارد ، سيسوكو در يوونتوس خواهد ماند چرا كه وى در برنامه هاى كونته جاى دارد "

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی