پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و نهم سری آ : یوونتوس 0-0 جنوا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
16 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

هفته بیست و نهم سری آ ایتالیا

JuiR1710092476ciakzd.jpg

یوونتوس - جنوا

تاریخ : یکشنبه، 27 اسفند 1402

ساعت : 15 به وقت ایران

مکان : آلیانتس یوونتوس

• saeed-nedved, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- کار ۴ سرمربی رو توی سری آ میپسندم، به جز اینزاگی البته که تلفیق بلوغ و تجربه فوق العاده ای داره.
موتا (بولونیا), پالادینو (مونزا), ایتالیانو (فیورنتینا) و در نهایت جیلاردینو (جنوا).

چند بازی از جنوا دیدم، طرز فکر جیلاردینو رو دوست دارم، کمی کلاسیک هست البته و مبتنی بر یک مهاجم نوک (شماره ۹ نقش مهمی توی تیم جیلاردینو داره).
در کل به لحاظ فوتبالی حرفی برای گفتن نداریم ولی به لحاظ بازیکن اصلا قابل مقایسه نیستیم.
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال
جیلاردینو تاکید کرد که جنوا نمی تواند بیش از حد اعتماد به نفس داشته باشد و باید نهایت احترام را به یوونتوس نشان دهد. علیرغم مشکلات اخیر، یوونتوس همچنان یکی از بهترین باشگاه های ایتالیاست و به هیچ وجه نباید آن را دست کم گرفت.

او قبل از بازی به نقل از Tuttomercatoweb گفت:

یوونتوس چگونه این بازی را برد؟ آنها تیمی دشوار برای بازی هستند. آنها تیمی هستند که در این فصل به رفتار همه بازیکنان تکیه کرده اند، آنها بازیکنانی دارند که می توانند هر لحظه بازی را تغییر دهند. اما همانطور که دیدیم. در بازی اول، آنچه مهم است این است که ما می خواهیم در زمین چه کاری انجام دهیم و آن این است که "توازن بازی را تغییر می دهد."

• L'Avvocato, D E L P I E R O و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- خط حمله زهرداری داره جنوا، برای همین احتمال گل خوردن رو میدم.
ولی در دفاع آسیب پذیر هستند.
ربیو احتمالا برای دقایقی بازی خواهد کرد.
میلیک هم مصدوم شده و برای این بازی نیست.
اما خبر خوب می‌تونه بازگشت سلطان دیشیلیو به ترکیب تیم باشه. امیدوارم برای ثانیه هایی هم که شده بهش بازی برسه ..‌.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
خب یه ٢٠ دقیقه مونده تا بازی یوو، من یکم تمرین یوگا کردم، تمام اشیاء پرت کردنی از خودم رو جهت حفظ جان تلویزیون خونه از خودم دور کردم، انشاالله به امید خدا حداقل ببریم.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
نیمه اول بازی قشنگ ضعف ترکیب الگری رو شاهدیم، کیزا و ولاهویچ اندازه طول شمال جنوب ایران باهم فاصله دارند، کیزا عملا گوش بازی میکنه و عملا نمیره تو پست خودش، این کارش باعث میشه کاستیچ هم از پست خودش خارج بشه، ولاهوویچ اون وسط اینقدر تنهاست که کلا توپ بهش نمیرسه و تا وسط زمین برمیگرده که حداقل پر جریان بازی باشه خوابش نبره، خط دفاع تیم حریف با خیالی راحت جلو بازی میکنه و فاصله تا دروازش میندازه که عملا رسیدن به دروازه غیرممکن میشه، نبود یک SS صرف در تیم وحشتناک هست حالا ترکیب چیه ٣.۵.٢ ترکیبی که وجود یک پشت مهاجم براش از نون شب واجب تره، این روند اصلا از طرف مربی تغییر نمیکنه و ایشون فقط کنار زمین غر میزنه، خب بی فانوس، تورو گذاشتن لب خط اینارو ببینی دیکه، چکار باید بکنه کیزا که بگه آقا من پشت مهاجم بازی نمسکنم، یعنی اینقدر ترکیب نامتقارنه که هیچ بازیکنی نمیتونه خودش رو پیدا کنه،.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

الگری در حال اجرای نابودی یووه

• saeed-nedved, mory, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

واقعاً حتی اگه یووه یه گل هم بزنه ، بازی ارزش تماشاش رو از دست میده ؛ میتونی یه بالش و پتوی مناسب بیاری و همون کنار تی وی بخوابی و نهایتش دیگه صدای گزارشگر رو گوش بدی یا رادیو جور کنی...

مطمئناً با این سبک ، حتی یه هوادار هم جذب یووه نمیشه ؛ مثلاً بیاد 85 دقیقه لاس زدن با توپ ، پاسای اشتباه و دفاع یوونتوس مقابل جنوا اونم در زمین خودیش رو ببینه؟!؟!

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
بازی افتضاحی بود و جالب اینکه جنوا هم بازی خوبی انجام نداد و دوتا پاس سالم نمیتونستن بدن وگرنه در حالت عادی باید شکستمون میدادن!

کاش میشد فهمید دقیفا چ چیزی باعث میشه مدیران یووه ب برکناری سرمربی رضایت بدن؟ یعنی واقعا این بازی (یا بازیهای قبلی) چ نکته امیدوارکننده‌ای داشته ک کسی ب فکر تغییر نیفتاده هنوز؟!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال
خدا می داند
فکر می کنم یوونتوس برای ساختن به سال ها نیاز دارد
آلگری روحیه شکست گرایی و ضعف را به بازیکنان القا کرد
برای بازسازی تیم به مربی با شخصیتی قوی نیاز داریم
آلگری تیم را نابود کرد
عجیب این است که حتی هواداران یوونتوس نیز در ایتالیا حضور دارند
همان نقش مطبوعات را بازی کن و طبل این احمق را به پا کن
مخاطب دکور و سینما چیزی ارائه نمی دهد
اگر یوونتوس ما در یک کشور عربی بود، سکوها را خالی می دیدم
من از صندلی های کامل و تماشاگران حاضر اطلاعی ندارم
از چی لذت می بری، نشستی و تماشا می کنی؟

• GioVanni Agnelli, L'Avvocato, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال
آلگری موضوع را به عنوان تمسخر می گیرد و همچنان مخاطب را عصبانی می کند
اولین تغییر حذف سرطانی به نام ماسیمیلیانو آلگری است
سپس طرح و نقل و انتقالات را توضیح دهید..

تیاگو موتا باید در اسرع وقت آورده شود

• GioVanni Agnelli, L'Avvocato, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال
بعد از یک تساوی ناامید کننده بدون گل به شما سخت می گویم.
چیز جدیدی نیست
عملکرد ضعیف، خسته کننده، بد، ریتم آهسته
هر دقیقه ای که آلگری در یووه می گذراند اتلاف وقت و تلاش است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

بازی افتضاحی بود و جالب اینکه جنوا هم بازی خوبی انجام نداد و دوتا پاس سالم نمیتونستن بدن وگرنه در حالت عادی باید شکستمون میدادن!

کاش میشد فهمید دقیفا چ چیزی باعث میشه مدیران یووه ب برکناری سرمربی رضایت بدن؟ یعنی واقعا این بازی (یا بازیهای قبلی) چ نکته امیدوارکننده‌ای داشته ک کسی ب فکر تغییر نیفتاده هنوز؟!

بخاطر موفقیتهایی هست که تو دورۀ اولش کسب کرده و مدیرا باورشون شد که این آدم پُخ خاصی هست. دو بحثه ؛ یکی اینکه فکر میکنن اگه آلگری نتونه ، پس هیچکس نمیتونه. دوم قضیۀ حقوقش هست.

تو 8 بازی اخیر ، بطور متوسط 0.87 امتیاز گرفتیم و از نظر ریتمیک 17 اُم سری آ هستیم تو این بازه و فقط یه پیروزی کسب کردیم از صدقۀ سر گل معجزه آسای روگانی..

• GioVanni Agnelli, L'Avvocato, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال
آلگری سرمربی یوونتوس پس از تساوی مقابل جنوا:
▪️نیمه اول به دلیل اهمیت مسابقه و نیاز به برد کمی تنش بود و به همین دلیل کمی گیر کردیم.. نیمه دوم بهتر بود، موقعیت های خوبی داشتیم و به جنوا اجازه ندادیم. شوت به سمت دروازه، بنابراین ما باید از این نکات مثبت استفاده کنیم.
▪️لحظه سختی است اما شرایط تیم نسبت به دیدارهای گذشته بهتر بود.
یک برد در هشت بازی اخیر؟ این نباید تنش ایجاد کند، فقط یک احساس مسئولیت است، زیرا ما باید این مقام را در لیگ قهرمانان کسب کنیم و اگر اشتباه نکنم، برای رسیدن به آن به 11 امتیاز از 9 بازی نیاز داریم. ما باید به این باور ادامه دهیم. در کاری که ما انجام می دهیم.
▪️با عصبانیت سر کوستیچ و کیزا فریاد می زنید؟ از آنها می خواهم که مانند دیگران عملکرد خوبی داشته باشند... کین در بازی بین خطوط بهتر است، اما در آن لحظه کیزا و کوسیچ کمی خسته بودند، بنابراین ما به این ویژگی ها نیاز داشتیم.

• L'Avvocato, D E L P I E R O, Serie A و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال
▪️هر چیزی ممکن است اما مشکل این است که باید نتیجه بگیریم.. هدفی داریم که باید به لیگ قهرمانان بازگردیم و باید به آن برسیم.. در این لحظه در حال مبارزه هستیم و باید اجتناب کنیم. باعث سردرگمی بیشتر می شود.
▪️تغییر طرح 3/5/2؟ ما در رتبه سوم هستیم.. آیا می دانید چگونه مربی شوید؟ من نمی دانم چگونه روزنامه نگار باشم. من آنچه را که مردم می گویند دنبال نمی کنم، بلکه آنچه را که برای تیم درست است انجام می دهم. من جرات ندارم به یک روزنامه نگار بگویم چگونه کارش را انجام دهد. پس به آن نگو. من چگونه آن را انجام دهم

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال
▪️چطور در 19 دور اول 46 امتیاز گرفتیم؟! همین پاسخ است.. اگر سوال هوشمندانه تری از من بپرسید، پاسخ هوشمندانه تری به شما می دهم. از آنجایی که من مربی یوونتوس هستم، هدفی را برای رسیدن به آن دارم.. از اینکه نتایج در مسابقات نشان نمی دهد ناامید هستم. در لحظه، همه اشتباه می کنند، اما من به نفع تیم انتخاب می کنم... هیچ وقت روحیه عمومی را دنبال نکردم.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال
▪️وظیفه تو اینه که از من سوال بپرسی و اونایی که میفهمن و اونایی که نمیفهمن.. نمیدونم این تیم با مهاجمای بیشتر ضعیف میشه یا نه. من فقط می دانم که نقش من این است که به جمع چهار تیم برتر راه پیدا کنم و در مسیر رسیدن به آن هستیم.
▪️شاید اشتباه می کنم که از سه مهاجم استفاده نمی کنم، شاید هم درست می گویم.. از کاری که بازیکنان امروز انجام دادند راضی هستم و این نقطه شروع خوبی برای ۹ مسابقه آینده است.
▪️ولاوویچ اخراج شد؟ متاسفانه اشتباه کرد و جریمه شد.. و من چیزی به او نگفتم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی