پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

با خرید زمستانی موافق هستید ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
12 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21176 ارسال
چند سوال پیش میاد . اول اینکه آیا اصلا یووه در زمستان بازیکن میخره ؟! اگر بخره دوست دارید و حدس میزنید چه کسی رو بخره ؟ ایا به تیم کمک میکنه با توجه به اینکه قالب تیم مشخص شده و با این وقت کم ؟! ترجیح میدید بازیکن جوونی باشه یا بزرگ ؟! ==============================================

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht
من فکر میکنم بخره و دو حالت داره صحبت های دو پهلوی مدیران »»» 1 - واقعا بازیکن بزرگی جذب نمیشه و در صورت جذب اصلا بزرگ نیست . 2 - قصد سورپرایز دارن ! از طرفی خیلی دوست دارم واقعا قصدشون سورپرایز کردن باشه ولی از طرف دیگه راستش زیاد بهشون اعتماد ندارم ! به هر حال شرایط یووه هم خاصه و شاید انتظار ما زیاده . در کل با اینکه من بازیکنای جوون رو خیلی دوست دارم ( بخصوص جوانان یووه رو ) اگه بازیکنی که خریده میشه جوون باشه نیاز به وقت داره تا خودش رو جا بندازه و تابستون بهترین موقع برای خرید بازیکنای جوون هستش . اگه با تجربه باشه مسلما به کار تیم میاد !

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
1.من فکر می کنم میخرند و البته بعید می دونم از بازیکن ها یی که اسمشون مطرحه باشه. 2.دیگو و بعد فن در فارت را ترجیح می دهم. 3.فکر می کنم چه جوان و چه ستاره الان پیوستنش به تیم بهتر از تابستان باشه مخصوصا اگر از لیگ های دیگه باشه.

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
اگر بتونيم بازيكنان بزرگي را بياريم براي چي نبايد موافق باشيم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

2.دیگو و بعد فن در فارت را ترجیح می دهم.

فندرفارت یکبار گفته بود تابستان میاد و تا آخر فصل توی تیمش میمونه.احتمالا تابستون بیاد.با اینکه دوست دارم همین ژانویه بیاد ولی بعیده.

اگر بتونيم بازيكنان بزرگي را بياريم براي چي نبايد موافق باشيم.

القحطانی بازیکن الهلال حاضر نشد توی ژانویه بره منچستر سیتی !! و پیشنهاد منچستر سیتی رو رد کرد و گفت باید تا تابستان صبر کنید !! ( لینک خبر )
دیگه حساب بازیکن های بزرگ رو کنید !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من به شخصه با خرید بازیکن بزرگ توی تیم مخالف هستم چون به هر حال بازیکن بزرگ انتظار فیکس بازی کردن داره و خوب طبیعی هم هست اون موقع تا بیاد با شرایط تیم مچ بشه فرصت از دست می ره و به نظر من خیلی جالب نیست

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
ما اگه توی زمستان فقط بتونیم یه هافبک اضافه کنیم بسه منظور من فن در فارت یا دیگو نیست ولی یه هافبکی که تا حدی بتونه بار بازیسازیه یووه را به دوش بکشه من با دی الساندرو موافقم البته بدم نمیاد دیگو یا فن در فارت هم بیان ولی اگه بعد از اتمام فصل بیاند که فرصت تمرین با تیم را هم داشته باشند بهتره

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
باید بازیکن بگیریم وگر نه همون کاسه و همون اش رو بازم واسمون میارن

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
مطمیناّ ما به چند بازیکن خوب و جوان نیازمندیم

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
به نظر من شدیدا به مدافع نیاز داریم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
با این شرایط فن در فارت جای نوچرینو عالی هست

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
خیلی دوست دارم ترکیب یوونتوس برای بازی با کاتانیا این باشه                                 بوفون مولینارو                کیلینی            لگروتالیه          زبینا ندود                              زانتی                    نوچرینو                                   فن در فارت                     ترزگه                        دلپیرو البته اسم اندراده و کامورانزی رو به علت مصدومیت نگفتم تازه اینم بگم لگرو خیلی خیلی خیلی بهتره از اندراده ============================ یوونتوس برای خرید بازیکن جدید برای نیم فصل تا کی فرصت داره

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

خداییش اگه خرید زمستانی و تابستانی یوونتوس فقط وفقط به زامبی ختم بشه من یکی زاضی هستم

اطلاعاتی در مورد زامبی

http://irapic.com"]تصویر[/URL]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی