پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سیزدهم سری آ : یوونتوس 1-1 اینترمیلان

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
32 پاسخ برای این موضوع

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

یادش بخیر اون قدیما امیر برای این بازی تیتر میزد، هفته سیزدهم  " یوونتوس - جام دزد ها "

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

تیم نیمه اول قابل قبول بود ولی از لحاظ فردی مشکلاتی هست. در میانه میدان به یک میدان گردان با تجربه تر نیاز هست. البت کاویلیا بد کار نکرده برای یک جوان بی تجربه و باید در بقیه بازی ها بهش فرصت داد. ولی برای این بازی فعلا زود هست. 

------------------------------------------------

آقای روگانی واقعااااااااااااااااااااااا

بعد از این همه تجربه تمرین در کنار کیلنی و بارتزالی فقط حرکات احمقانه را از بونوچی یاد گرفتی. این چه تکل عجیبی بود.

گاتی بی تجربه هست و مارتینز با یک بدن قشنگ کلا خودش را روی صحنه گل جدا کرد. نیاز به تجربه بازی های بزرگ و بازی مقابل بازیکنان بزرگ داره تا کار دستش بیاد. 

• Orphée, mory, pezhman و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6416 ارسال
  • LocationRasht

نیکولوسی تو کل کریرش برای بزرگسالان یوونتوس فقط 56 دقیقه بازی کرده ، واقعاً بازم ازش انتظار داری امین جان؟ این دیگه کامل محصول خودمونم هست و از بایرن و آرژانتین و... هم نیاوردیمش تو تیمای پایه :2:

• mory, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

نه فراز جان، هیچ انتظاری از یک جوانی که فقط 56 دقیقه سابقه بازی  داره ندارم. ولی واقعا خط هافبک تیم واقعا در خصوص بازی سازی فلج شده با حضور یک بازیکن بی تجربه. در کنار این اگر من می فهمم این بازیکن ضعف داره و اگر چند بار تحت فشار باشه از هم می پاشه، قطعا اینزاگی هم می فهمه و نیمه دوم کاملا بازیکن را می بنده تا سوتی بده یا اخراج بشه. 

انتظارم از بازیکن نیست، از آلگری هست که باید یک فکری به حال این فقدان بازیکن بکنه

• Orphée, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

فراز جان، صحنه از برخورد کیزا با بارلا برای نیمه اول هست، من فکر می کنم اخراج مستقیم داشت ولی کارگردان دیگه نشون نداد!!!

• Orphée, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6416 ارسال
  • LocationRasht

^^^

چیزی ندیدم. یه پیج هست مخصوص ارورهای داوری تو صورت-کتاب ، اون شاید دیرتر بذاره...

+ اوج حقارت اونجا بود که اینزاگی آرناتوویچ و فراتزی رو آورد زمین و آلگری کوستیچ رو بُرد بیرون ساندروی دلها رو آورد! بهرحال کمربند دفاعی تیم باید تقویت بشه دیگه... :nish:

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

خب دقیقا اینتر اومده بود یک امتیاز رو بزنه توگوشش و فرار کنه که دقیقا همین شد، بنظرم یوونتوس هم توانش بیشتر فشار اوردن به اینتر نبود، دیگه اینتر تیمی نیست که بگیم ما سرتر بودیم باید فشار میاوردیم، واقعا این بازی دست الگری خالی بود، اگرم پر بچد فرقی نداشت ها ولی با این بازیکنان بنظرم خوب بازی کرد تیم، رو یه اشتباه ما گل زدیم، رو یه اشتباه اونا گل زدن، یوو برای بیشتر فشار اوردن به همچین تیم هایی باید بازیکنان بهتری نسبت به این بازی داشته باشه، اون دوپینگی شلغم اینجا به کار میومد، قطعا ما اگر هافبک های بهتری داشتیم این بازی رو میبردیم. کامبیاسو در راست کاملا عقیم شده، چپ هم که از کاستیچ واقعا انتظار بیشتر از این نمیرفت، نمیدونم ایلینگ مصدوم بود یا نه اما چرا کلا رفته تو لیست سیاه الگری معلوم نیست.

نتیجه میلان پسند بود و بس، 

• Orphée, eⁿzº, alireza.de710 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

^^^

چیزی ندیدم. یه پیج هست مخصوص ارورهای داوری تو صورت-کتاب ، اون شاید دیرتر بذاره...

ممنون فراز جان :thank: ، یا من اشتباه دیدم یا به قول شما بعدا سایت ها میزارن. به هر حال می فکر می کنم قضاوت بیشتر به نفع اینتر بود. 

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
- لوکاتلی اگر هم توانایی ۹۰ دقیقه بازی کردن رو نداشت، باید در ترکیب ابتدایی قرار می‌گرفت و نهایتا بعد تعویض میشد.
اما در کل پیش بینی مساوی هم میکردم، چون با شناختی که از هر دو ابله روی نیمکت ها دارم، میدونستم به مساوی راضی هستند.
نکته بعدی هم می‌تونه این باشه که کوادرادو انگیزه بالایی برای درخشش مقابل یووه داشت و البته جو ورزشگاه حسابی عصبیش کرده بود.
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4157 ارسال

ده دقیقه اخر که یوو نتوانست حتی یکبار به هیحده حریف برسد

با اندک پرسی پاسهای 40 متری رو به عقب شاهد بودیم.

کاملا واضح بود که تیم نیاز به دو هافبک دریبل زن دارد

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3444 ارسال
اینتر واقعا تیم خاصی نیست خیلی راحت میشد تو زمین خودمون ببریم اما متاسفانه طبق معمول مربی ابله و بی خاصیت ما به یه مساوی راضی بود و به خواسته ش هم رسید
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6416 ارسال
  • LocationRasht

فراز جان، صحنه از برخورد کیزا با بارلا برای نیمه اول هست، من فکر می کنم اخراج مستقیم داشت ولی کارگردان دیگه نشون نداد!!!

ببینم ، اون حرکت دارمیان روی کیه زا رو نمیگی؟ چون این مهم تر بود و درست قبل از گل تساوی اینتر صورت گرفت ولی اصن VAR هم نرفت ... اون پیجه هم فقط همینو کار کرده :

capturefdgf1_0271.jpg

https://uupload.ir/view/dc_wk9q.mp4

اگه تو این صحنه ، لباس کیه زا آبی-سیاه بود ، مارکو ماتراتزی پیراهن عثمانِ 20 سال آینده ش در مورد مافیای یوونتوس رو پیدا کرده بود... :nish:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

^^^^

نه فراز جان :53:  :53: ،  برخوردی که من می گم گوشه سمت چپ زمین انجام شد و بارلا با کف پا زد روی ساق کیزا، کیزا هم افتاد روی زمین و دستش را بالا برد. حتی صحنه آهسته هم کارگردان نشون داد. ولی به چشم های من این روز ها اعتباری نیست شاید خطایی نبوده. 

اگر وب سایتی معرفی کنید که فیلم کامل بازی را بزاره احتمالا بتونم لحظه دقیق خطا را پیدا کنم و بزارم اینجا. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش:  

پیداش کردم فراز جان. دقیق 25:50 بازی هست، عکس زیر.  البته دقیقه 22:00 هم یک خطای دیگه روی کیزا انجام شد که عجیب بود اصلا خطا نگرفتن!!!

Screenshot-(118).png

لینک بازی

-----------------------------------------------------

ویرایش مجدد  :fp:  :fp:

منظورم دقیقه 25 ویدیو بود. توی بازی دقیقه 12:30 هست.  

پ.ن: در صورت هر گونه خطا در توضیحات از ویرایش مجدد اجتناب می کنم تا بیش از این خرابکاری نکنم :fp:

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی