پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بهترین تیم اروپا در نیم فصل اول

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
8 پاسخ برای این موضوع

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

دوستان عزیز خواهشا این تاپیک رو تا پایان تعطیلات پاک نکنید..

میخوام بدونم بهترین تیم اروپا نزد بچه های یوونتوس کدوم تیم بوده

دوستان عزیز خواهشا به تیمهای که دوست دارید رای ندهید

و به اونهایی رای دهید که حقشون باشه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
تیم ارسنال هم مساوی کرد با پورت موث و هم اکنون منچستر با اختلاف یک امتیاز در صدر قرار داره با تعداد بازی برابر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
به نظر من رئال از همشون بهتر داره کار میکنه و یکی از بخت های قهرمانی تو چمپیونز هم هست.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
البته من بیشتر به منچستر اعتقاد دارم این تیم اختلافش با ارسنال چیزی حدود 6 امتیاز بود ولی اینک با اختلاف یک امتیاز از این تیم جلوهه بعدشم سطح فوتبال انگلیس به مراتب بالاتر رفته امسال نسبت به ایتالیا و اسپانیا و سایر کشورها

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من نظرم با منچستر هست چون امسال واقعا خیلی قدرتمند من شک ندارم لیگ برتر رو میگیره هرچند دل خوشی از منچستر ندارم ولی ارسنال حریف منچستر نمیشه لیگ اروپا رو هم احتمالا منچستر میگیره خود فرگوسن هم گفته توی این دو دهه که من مربی منچستر بودم این تیم امسال قوی ترین تیم 20 سال اخیر منچستره با اینکه منچستر توی خط حمله کمبود بازیکن داره ولی خوب پیش میره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
امسال چون يووه تو سي ال نيست من تو سي ال طرفدار آرسنال هستم و چون خيلي خوبه به نظرم با يووه بهترين تيم هاي اروپا هستن.به اين دو تا راي دادم.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
به نظرم امسال رئال و ارسنال فوقالعاده بودن یووه هم با توجه به بازیکناش میتونه جزسه تیم برترنیم فصل باشد.

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
به نظرم واقعاً آرسنال خیلی خوب کار کرد به نسبته خرید هایی که منچستر کرد و اون همه خرجی که کرد الان بازم از آرسنال عقبه! رئالم خیلی معقول بازی می کنه به نظرم این دو تا واقعاً عالی بودن !

javad_juve

javad_juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 ارسال
منچستر عالی بازی می کنه.....فقط منتظرم خورد شدن اینترو جلوی لیورپول ببینم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی