پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار مصدومان و محرومان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
540 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

کراسیچ فقط تو لیگ 2 جلسه محرومه ؟ یوفا می تونه بازی کنه ؟

بله اون ربطی به رقابت های اروپایی نداره !

juverpool

juverpool

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 26 ارسال
بوفون کی بازی می کنه ؟ کی از مصدومیت بر می گرده ؟ به من خبر بدید .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

بوفون کی بازی می کنه ؟ کی از مصدومیت بر می گرده ؟ به من خبر بدید .

برای نیم فصل دوم !

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
رسما بد بخت شدیم به مولا :دی: این چه شانسیه آخه؟ اه اه.... تیم تازه بعد میلان داشت قدرت میگرفت کراسیچ ام اضاف شد..... این بد شانسی کی از باشگاه میره ؟؟ خدا میدونه

www.fcjuventus.ir

www.fcjuventus.ir

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 60 ارسال
پس از اعلام مصدومیت کیه لینی ، دکگلیه ، منینگر ، ملو و ... خبر هایی مبنی بر مصدومیت کراسیچ و لگروتالیه به گوش میرسد. امروز صبح میلوس کراسیچ و نیکولا لگروتالیه به درمانگاه فورانچا رفتند تا شرایطشان مورد مورد بررسی قرار گیرد. پزشکان مدت دوری کراسیچ را ۲۵ روز اعلام کردند. مصدومیت او از ناحیه ی ران پای چپش احساس است. گفتنی است که کراسیچ یک بازی نیز محروم خواهد بود. نیکولا لگروتالیه که در دقایق پایانی مصدوم شد نیز روز های زیادی را مصدوم خواهد بود و بر این اساس وی به مدت ۴۰ روز از تمرینات دور خواهد بود. مصدومیت او از ناحیه ی همسترینگ گزارش شده است. بر این اساس تعداد مصدومان یووه به ۱۲ نفر رسید که بوفون ، کراسیچ ، لگروتالیه ، ترائوره ، رینائودو ، لنتزافامه ، گریگرا ، یاکوئینتا ، منینگر ، کیه لینی ، دکگلیه و مارتینز این جمع را تشکیل میدهند. کوستانتینو ، سیسوکو ، صالی حمیدزیچ ، آمائوری ، استوراری ، کوتا ، بونوچی ، گروسو ، په په ، آکویلانی ، ملو ، مارکیزیو ، کوالیارلا و دل پیرو بازیکنانی هستند که از جمع ۲۶ نفره ی بازیکنان یووه باقیمانده اند.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
من میرم واسه دل نری نظر کنم :دی: یه موقه دل نری مصدوم نشه :دی:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
عجب شانس گندی داریم ما . تازه تیم خوب شده بود میلوس مصدوم شد . اه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من فکر میکنم کادر پزشکی و بدن ساز تیم خوب نیست . چون الان 3 . 4 فصل هست که هفته 10 نشده یه دو جین مصدوم داریم

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

من فکر میکنم کادر پزشکی و بدن ساز تیم خوب نیست . چون الان 3 . 4 فصل هست که هفته 10 نشده یه دو جین مصدوم داریم

اشتب فکر میکنی داداش!!!! یووه قبل فصل باید با 2،3 تا جادوگر :دی: قرارداد ببنده..... مثله قلعه نوعی :دی: باور کن تراکتورم بخوره به کراسیچ هیجی ش نمیشه...................

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

وب سایت رسمی یوونتوس هم اعلام کرده که پس از اینکه مشخص شده کوالیارلا رباط صلیبی پاره کرده ، تا چند روز آینده عمل جراحی روی زانوی وی انجام خواهد گرفت و تا 6 ماه دور از میادین خواهد بود .

امروز صبح مارکو ستوراری هم برای انجام تست پزشکی در کیلینک فورناچیا حضور پیدا کرده ، تشخیص اولیه از التهاب در عضله های شانه و سینه ی وی خبر می دهند و فردا مشخص خواهد شد که ستوراری توانایی حضور در دیدار برابر ناپولی را خواهد داشت یا خیر .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی یوونتوز لیست مصدومای یووه رو اینطوری نوشته بودند :1: : به ترتیب بازیکن، زمان مصدومیت، نوع مصدومیت، دوران ریکاوری که اعلام شده بود. یاکوینتا - از 2 ژانویه - مصدمیت از ناحیه ران چپ - 20 روز. کوالیارلا - از 6 ژانویه - عمل جراحی - حداقل 4 ماه. آمائوری - از 9 ژانویه - شکستگی بینی - کی اهمیت میده؟ مارتینز - از 30/10/2010 - جراحی پا- به تمرینات بازگشته. رینائودو - از 7/10/2010 - دیسک هرنیا - سه ماه. دچلیه - 30/10/2010 - شکستگی کاسه زانو - 3 ماه. ( آمائوری :lol: )

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوشم میاد همه جور مصدومیتی تو یووه وجود داره اگر مصدومیت دچلیه 3 ماه باشه ، باید 30 ژانویه برسه دیگه ؟ باتشکر

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
تو ورزش راگبی اینقدر مصدوم وجود نداره

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

یکی یه امار بده ببینیم دچلیه و یاکی کی میرسن!نبودشون به شدت داره احساس میشه!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ياكى كاملآ بهبود يافته و امروز 5 گل در تمرينات زده .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ترائوره ، مارتينز ، تونى و ملو تمرينات جداگانه اى انجام دادند البته به احتمال زياد فقط ملو به ديدار برابر برشا نرسه ، دچليه هم تمرين كوتاهى رو با تيم انجام داد ، فصل براى ياكى هم تمام شد .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
كيه لينى 30 روز خانه نشين خواهد بود ، الكس هم بنظر ميرسه كه آسيب شديدى ديده و فردا مدت دورى اون مشخص ميشه ، مارتينز هنوز به برنامه هاى ريكاورى مى پردازه ، دچليه پا به توپ شد و ترائوره هم دوباره مصدوم شده .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
گل بود به ..ن نیز اراسته شد :65:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
الكس ، بوفون ، كيه لينى ، موتا و دچليه تمرينات سبكى انجام دادن ، ترائوره و مارتينز به تمرينات تيم برگشتند ، وضعيت الكس و موتا خيلى خوبه و به احتمال زياد به بازى با جنوا برسن .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مصدوميت كواليارلا ، په په و پازينزا جدى نيست و تمرينات سبك خودشون رو از سر گرفتن .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی