پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

14- آرکادیوش میلیک - Arek

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
38 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
آرکادیوش کریستین میلیک

Arkadiusz Krystian Milik

20220827_025437_9ngm.jpg
  • حامد, mory, Delle Alpi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
امیدوارم بدرخشه برامون
طاهرا یک میلیون قرضی و بند اختیاری ۷ میلیونی
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
هر چی باشه بهتر از کین خواخد بود ...
  • Aminvo, Signora Omicidi, AliReZaZa و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

مومبلانو در ~۱ روز پیش : « انتقال میلیک به رم به این دلیل بهم خورد که نتایج آزمایشهای پزشکی او به اون استاندارد لازمِ رم نرسید که سرمایه گذاری ـی که روش میشه رو توجیه کنه! :1: »

• saeed-nedved, حامد, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
میلیک هیچی به یووه اضافه نمیکنه. ایگور تودور با فرستادن این یارو به یووه انتقامشو از یووه بخاطر اینکه یک فصل نوکری پیرلو رو کرد گرفت.
  • Pinturicchio, Aminvo, Signora Omicidi و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

مدیریت یووه در خرید بازیکن  "مفت باشه کوفت باشه" دقیقا با همین سیاست خرید میکنن اصلا توجه ایی به سطح بازیکن سابقه مصدومیت پست و .... نمیشه فقط میخرن که خریده باشن دیگه  :2laugh:

• حامد, mory, Pinturicchio و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

نيكولاس انلكا . لوكا توني . بوريلو . ياكوينتا . و ...

صفر + صفر 

• Orphée, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

ولی موراتا خیلی سرتر بود از این،‌ یووه بد داره بازیکن میگیره،  نکته مثبتش اینه که نخریدنش،‌ بد بود برش میگردونن

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
منظورت موراتائه البته
از نظر من نه!
موراتا مدلی بازی می کنه که من هیچ حس انگیزه ای ازش نمی گیرم و هیچ تعصبی توی بازیش نیست
میلیک حداقلش انگیزه بیشتری برای نشون دادن خودش داره و چند ساله داره تلاش می کنه بیاد یووه
برعکس اون موراتا که همه چیزش از یووه ست و ذره ای تلاش برای بازگشت نشون نداد
دریغ از یه مصاحبه ساده!
  • حامد, Aminvo, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

گیلاس روی کیک این نقل و انتقالات بالاخره رسید. میلیک خریداری شده تا مویز کین احساس تنهایی و حماقت نکنه. 

امیدوارم حداقل تجربه و سن بالاش باعث بشه بهتر از کین عمل کنه. انتظار گلزنی ازش نیست، فقط بتونه توپ را استپ کنه تا وقت بازی بگذره، خودش یک سرو گردن از کین بالاتر هست. 

• saeed-nedved, حامد, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1381 ارسال
  • Locationقزوین

لرد کادیوش میلیک.

کوچکترین امیدی بهش ندارم.

فقط یه کوچولو از کین بهتره که اون برتری هم زیر دست آلگری معلوم نیست ادامه دار باشه.

• saeed-nedved, mory, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1480 ارسال

آقا این رو بگم به دلم نمونه :1:  

از اومدنش خوشحال نیستم، در واقع تا وقتی مربیمون عوض نشده از اومدن کسی خوشحال نمی‌شم با این‌حال از نظر من کیفیتش فرقی با ولاهویچ نداره شاید بهتر هم باشه :fp:  :fp: حداقل از نظرِ خروجی‌ای که برای MAX Pain خواهد داد :2:

• mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

این رو دلورنتیس به عنوان جایگزین هیگواین خریده بود، در واقع از اون 80 میلیونی که بهشون دادیم،‌ 30 و خورده ای رو پای میلیک دادن.

+ یک خرید ارزان و کم ریسک حساب میشه، به نظرم جواب میده.

• aidin_2010, Pinturicchio, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan
دوست داشتم دیپای جذب بشه ولی وقتی رویکرد مدیریت برای باج ندادن و تکرار نشدن داستان رمزی و رابیو رو دیدم کاملا راضی شدم از رویکرد و خرید میلیک ،یه مهاجم با تجربه و تقریبا اماده و اسم دار رو تونستیم با مبلغ بسیار پایین و خرید اختیاری بگیریم اونم برا نیمکت ،دیگه دوستان واقعا نمیشه به این خرید خرده گرفت ،کاملا‌راضیم از خریدش اگر بتونه اوج بگیره و بشه همون میلیک قبل مصدومیت توی ناپل که چه بهتر نشدم برشمیگردونیم‌به مارسی و یه نکته برتری که نسبت به دیپای داره اینه که سرزن و چهارچوب شناس بهتریه نسبت به دیپای و با وجود کوستیچ دیماریا و کواد مواقع لازم که نیاز به گلزنی داریم یه مزیت حساب میشه ،کانلا خوشبینم به این خرید حداقل همین که سمت امثال موریل و اعتماد به کین به خاصیت حرکت نکردیم خودش خیلی هوبه
  • eⁿzº, alireza.de710, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

گیلاس روی کیک این نقل و انتقالات بالاخره رسید. میلیک خریداری شده تا مویز کین احساس تنهایی و حماقت نکنه. 

This..

خرید میلیک یه گل به خود بود. فقط باعث فرصت کمتر به کین، و درخشش کمتر، و در نتیجه سقوط ارزش بازیکن میشه. 

کین در نوک اگه توپ بهش برسه مفت خوری بلده و در PSG نشون داده میتونه یه آمار نصفه و نیمه از خودش بجا بزاره. اومدن میلیک یعنی یه بازیکن با حقوق بازیکن اصلی ولی نیمکت نشین که قراره در جام حذفی یا 10 دقیقه آخر که گل میخوایم به زمین بیاد.

ولاهوویچ یه نوک جوان و با انرژی و آمار مصدومیت پایین هست و نیازی به استراحت و همچین جانشینی نداشت. 

• حامد, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
مشکل خرید میلیک نیست قطعا بعنوان مهاجم ذخیره گزینه خوبیه مشکل داشتن یه مهاجم کلنگ بنام مویزه کینه که فرورفته تو پاچه ما و با این دید که اون کلنگ هست ادم حس خوبی از میلیک نمیگیره
خداکنه بتونیم کین رو رد کنیم
  • aidin_2010, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

حیفه که با کیفیتی که نشون داده صفحش تا حالا به پیج دوم نرفته

بسیار مفید و درگیرانه بازی می کنه که مطمئنا از اثرات انگیزه شخصیش برای نشون دادن خودشه

فقط یه مربی احمق میتونه این انگیزه رو نابود کنه با بازی دادن به امثال کین!

+ حرکت بعد گلش توی بازی دیشب خیلی غیرحرفه ای بود. کارت زرد دوم برای خوشحالی بعد گل در حالی که کارت زرد داری اشتباه بازیکنای 18-19 ساله ست

خوبیش رو گفتیم. بدیش رو هم بگیم

توی شرایطی که خیلی بهش احتیاج داریم یه بازی توی لیگ محروم شد!

• tecra, D E L P I E R O, Serie A و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

این بازیکن دقیقا به درد الگری میخوره ، خوراکه الگریه

همونقدر که بونوچی به درد الگری نمیخوره این مفیدترین بازیکن برای الگریه

• Orphée, AliReZaZa, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
از ولاهوویچ داره بهتر بازی میکنه
  • AliReZaZa, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
میلیک واقعا عالی بوده عملکردش و بنظرم بهتره ترکیبش با ولاهویچ رو ببینیم، ولی یک‌ نکته مهم داره اینه که عملکرد ولاهویچ زمانی که میلیک بازی میکنه بسیار افت میکنه چون توپ کمتری بهش میرسه و اینو باید یه راهی براش پیدا کرد، ولاهویچ واقعا تا الان هر توپی بهش رسیده رو گل کرده، البته عملکرد خوب میلیک در کنار ولاهویچ میتونه به خاطر آزادی بیشتری که ولا براش ایجاد میکنه باشه. باید تو ۹۰ دقیقه عملکردش رو ببینیم وقتی مهاجم هدف میشه. اما اگر عملکردی مثل چیزی که تا الان داشته رو نشون بده خیلی خوبه. امیدوارم همین فرم رو ادامه بده، واقعا ذخیره مطمئن و عالی شده. حتی به عنوان بازیکن اصلی در کنار ولاهویچ میتونه خط حمله وحشتناکی رو ایجاد کنن. بازی گرفتن از ۲ بازیکن با خصوصیات خیلی مشابه نیاز به ظرافت مربی داره که آلگری جان پر از ظرافت های نا محدوده

در مورد در اوردن پیراهنش هم بر خلاف نظر دوستان نظر من اصلا اشکالی نداشت، تیم تو اون شرایط کامبکی عالی زده بود، و فشار رو بازیکن خیلی بود و بنظرم طبیعی بود خون به مغزش نرسه.
جام رمضان بازی محلات بازی کنی کامبک بزنی جو گیر میشی اینکه لیگ ایتالیا در سطح اول جهانه.
  • eⁿzº, tecra, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی