پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

20- فابیو میرتی - Cico

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
71 پاسخ برای این موضوع

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال
به عنوان بهترین بازیکن جوان ایتالیایی در رنکینگ Golden boy امسال حضور داشت .
حاضرم با مجموعه ی ضعف ها و اشتباهاتی که حتما داره همیشه در ترکیب حضور داشته باشه تا اینکه یک بازیکن مسن و بی انگیزه جاش رو پر کنه .
  • Principino, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ب شدت در تصمیم گیری کند هست و همین باعث میشه موقعیت‌ها رو هدر بده! تو این سن واقعا عجیبه این الان باید مثل فلفل می‌بود! فعلا ک کدو تنبله! ولی منم موافقم بهتره میرتی بازی کنه تا ی بی‌مصرف دیگه!
  • mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
در حال حاضر ک بردهای ما ب مویی بنده بازی کردن میرتی اونم ب صورت فیکس تنها شانس پیروزی ما رو کم میکنه و یک تعویض رو میسوزونه! از نظر من ایشون یک حلزونه! در پاس دادن و شوت زدن ب قدری کند عمل میکنه ک تا حالا بارها پیش اومده مدافعان حریف ک باهاش فاصله هم داشتند اومدن توپشو زدن! زمانی هم ک معجزه میشه و ایشون میتونه ب توپ ضربه بزنه حاصل کار میشه شوتی ک با اختلاف زیاد ب اوت میره!

بازی کردن میرتی زمانی ک ما خوب نتیجه نمیگرفتیم قابل توجیه بود اما الان خیر. ضمن اینکه جوانان دیگمون صلاحیت بیشتری نسبت ب این پسربچه دارند مثل فاجولی و سوله...

فرصت ندادن ب جوانان در هر باشگاهی کار غلطی هست اما فرصت (زیاد) دادن ب جوانان اشتباهی هم ب همون اندازه و حتی بیشتر کار نادرستیه!
  • eⁿzº, alireza.de710, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

در حال حاضر ک بردهای ما ب مویی بنده بازی کردن میرتی اونم ب صورت فیکس تنها شانس پیروزی ما رو کم میکنه و یک تعویض رو میسوزونه! از نظر من ایشون یک حلزونه! در پاس دادن و شوت زدن ب قدری کند عمل میکنه ک تا حالا بارها پیش اومده مدافعان حریف ک باهاش فاصله هم داشتند اومدن توپشو زدن! زمانی هم ک معجزه میشه و ایشون میتونه ب توپ ضربه بزنه حاصل کار میشه شوتی ک با اختلاف زیاد ب اوت میره!

بازی کردن میرتی زمانی ک ما خوب نتیجه نمیگرفتیم قابل توجیه بود اما الان خیر. ضمن اینکه جوانان دیگمون صلاحیت بیشتری نسبت ب این پسربچه دارند مثل فاجولی و سوله...

فرصت ندادن ب جوانان در هر باشگاهی کار غلطی هست اما فرصت (زیاد) دادن ب جوانان اشتباهی هم ب همون اندازه و حتی بیشتر کار نادرستیه!

به نظرم بازی کردنش درسته (حالا بماند آلگری چه فکری می کنه)

میرتی بهترین استعداد ماست. من روی این خیلی اعتقاد دارم و البته می دونید که خیلی ها تو خود ایتالیا هم نظرشون همینه. الانم مشکلش واقعا ذهنیه. بدم آورده. اگر یه گل می زد دوباره همه چی روال می شد. (خیلی خراب کرده)

اینم درسته که الان فاجولی خیلی بهتر بازی می کنه ولی خب فاجولی بازی های مهم فیکس بوده. در واقع آلگری بر حسب کی بهتر بازی می کنه بهشون بازی می ده 

اما کنار گذاشتن میرتی ممکنه باعث سوختنش بشه. 

همین گابی و پدری هم فصل یک و دو خوب نبود واقعا. ما از بازی دادن اینطوری نتیجه گرفتیم. هم سوله با بازی کردن بهتر شد. هم مویز کین. 

در نهایتم قرار نیست همه اینا خوب بشن. مثلا فیلم تخیلی نیست که هم فاجولی کلاس بازی پیدا کنه. هم میرتی، هم روولا ! اگر اینطوری بود که ایتالیا هر سال سه جین هافبک خوب داشت.

یکی از مهمترین اتفاقا اینه که تیم حس کنه با نفرات سومم می تونه ببره. این روحیه بر گرده تیم وارد یه ریل چند ساله می شه. 

• tecra, satfootball و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

به نظرم بازی کردنش درسته (حالا بماند آلگری چه فکری می کنه)

میرتی بهترین استعداد ماست. من روی این خیلی اعتقاد دارم و البته می دونید که خیلی ها تو خود ایتالیا هم نظرشون همینه. الانم مشکلش واقعا ذهنیه. بدم آورده. اگر یه گل می زد دوباره همه چی روال می شد. (خیلی خراب کرده)

اینم درسته که الان فاجولی خیلی بهتر بازی می کنه ولی خب فاجولی بازی های مهم فیکس بوده. در واقع آلگری بر حسب کی بهتر بازی می کنه بهشون بازی می ده 

اما کنار گذاشتن میرتی ممکنه باعث سوختنش بشه. 

همین گابی و پدری هم فصل یک و دو خوب نبود واقعا. ما از بازی دادن اینطوری نتیجه گرفتیم. هم سوله با بازی کردن بهتر شد. هم مویز کین. 

در نهایتم قرار نیست همه اینا خوب بشن. مثلا فیلم تخیلی نیست که هم فاجولی کلاس بازی پیدا کنه. هم میرتی، هم روولا ! اگر اینطوری بود که ایتالیا هر سال سه جین هافبک خوب داشت.

یکی از مهمترین اتفاقا اینه که تیم حس کنه با نفرات سومم می تونه ببره. این روحیه بر گرده تیم وارد یه ریل چند ساله می شه. 

میرتی همیشه بد بازی میکنه،‌نمیشه تو این اوضاع حساس بازیکنی با این کیفیت رو بازی داد،‌خیلی از گره های تیم راحت تر حل میشد اگر این از اول بازی با اودینزه بازی نمیکرد،‌ میرتی جاش تو تیم اول اصلا نیست در حالی که فاجولی هست،‌ولی چون مدیر برنامه هاش یکیه با آلگری،‌آلگری پارتی بازی میکنه و بیشتر بهش بازی میده

• tecra, D E L P I E R O, drughi1990 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بازیکن بدی نمیشه در اینده اما خیلی سوتیه الان و زیادم بازی میکنه 

• tecra, D E L P I E R O, drughi1990 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- بیشتر از کوپنش بازی میکنه،
ولی بازی دادن به امثال میرتی رو ترجیح میدم به بازیکن های بی خاصیت و یا اقدام برای خرید بازیکن بی خاصیت.
حداقل تا مادامی که فاجیولی برای بازی های مهم گزینه اصلی باشه، مشکلی هم با بازی کردن میرتی ندارم.
  • tecra, L'Avvocato, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

مشخصا اعتماد به نفس نداره. نیمه اول بازی با اودینزه یه موقعیت خوب شوتزنی داشت اما با پاس دادن موقعیت رو خراب کرد

+ با توجه به پوزشنی که بازی میکنه باید سالی حداقل 10 گل+ 10 پاس گل داشته باشه اما برآیند بازیهاش توی این دوفصل صفرگل+ 1 پاس گل بوده!

• alireza.de710, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
قبلا در مورد ایشون هشدار داده بودم چندبار! دیشب خیلی راحت میتونست ما رو برنده بازی کنه اما طبق معمول حلزون‌وار عمل کرد. سرمربی ک وقتی تیمش ب گل احتیاج داره ی بازیکن ناشی رو وارد بازی میکنه حقش همینه ک امتیاز از دست بده! این تا آخر عمرش یک گلم واسه ما نمیزنه!
  • eⁿzº, alireza.de710, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- وقتی اول فصل حرص می‌خوردم که چرا فاجیولی میخ نیمکت شده و میرتی بازیکن فیکس، دوستان جبهه می‌گرفتند.
امروز تفاوت این دو بازیکن بیشتر از همیشه مشخص شده، فاجیولی نه تنها با اعتماد به نفس و تسلط بازی می‌کنه بلکه داره تاثیر گذار هم ظاهر میشه و صد البته هنوز جای کار زیاد داره.
میرتی ولی درجا زده،
البته اصلا ازش ناامید نیستم، به نظرم باید بهش اعتماد به نفس داده بشه و حمایت شه.
شاید یک استراحت کوتاه و ریکاوری ذهنی بتونه بهش کمک کنه.

پ.ن : چقدر تاثیر ایجنت توی فوتبال زیاده واقعا ...
  • mory, eⁿzº, alireza.de710 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- بد مصدوم شد،
ناحیه مچ پا واقعا حساسه و اگه به موقع و اصولی درمان نشه این قابلیت رو داره که به یک زخم کهنه تبدیل بشه.
البته هم ساقش ضربه خورده و هم مچ.

باید ببینیم نتیجه معاینات چی هست
  • Signora Omicidi, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

fsj-nkpwaak0lsd1_l3cf.jpg

خودمم نمیدونستم ولی میرتی کاپیتان زیر 15 ساله های یوونتوس بوده! پیشرفت خوبی داشته ، هر چند ییلدیز و فاجولی بوضوح ازش بااستعداد ترن...

+ طبق گفتۀ آگرستی گویا فردا بارنچه آ بهش ترجیح داده میشه (ورونا)...

• GioVanni Agnelli, mory, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
فیس: مسی
بازی: فسی
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
ناتوان و درب و داغون و بی خاصیت بهترین توصیف از این بازیکنه!
  • حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

یادمه ایموبیله رو یه بار فرصت ندادیم بهش تو یووه و در جا فروختیمش بعد این خل و چل چی داره همش میاد تو بازی من موندم شاید بخاطر ایجنت مشترک میستر با ایشونه چون من یه بازیه خوبم از این ندیدم

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- تاثیر ایجنت !
مربی دلال نداشتیم فقط که اونم دیگه داریم ...
  • saeed-nedved, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

اما من نظر دیگه ای در مورد میرتی دارم، وقتی شروع کرد تو یوو خیلی خوب شروع کرد، هنوز هم در مواقعی که ازش در جای مناسب استفاده میشه عملکرد بدی نداره، نقطعه ضعفش تموم کنندگی افتضاحشه که اونم میشه درست مرد هنوز خیلی جوونه، این رو هم الکری خراب کرده، من حداقل سعی میکنم زیر دست یه مربی دیگه حتی به صورت قرضی در تیم دیگر بازی کنه بعد عملکردش رو نقد کنم.

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

لعنت به من یوونتوسی  که تویی که لیگ دسته دو ایران هم نمیگرفتت  باید  وسط  تیم محبوبم بازی کنی 

• alireza.de710, Signora Omicidi, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

اطلاعاتی بی‌فایده (اصطلاحاً زرد و بعضاً تکراری) از جوانی 19 ساله!

miretti-2-1024x1024_tiz2.jpg

- لیویو میرتی پدر فابیو میرتی: یادم است در اوایل یکی از تابستان‌های دوران نوجوانی فابیو از او خواستم با توجه به گرمای هوا بهتر است موهایش را کمی کوتاه کند اما با مخالفت او مواجهه شدم.

وقتی سرسختی‌اش را دیدم علت را جویا شدم؛ پاسخ کوتاه و قاطع بود: «موهایم را کوتاه نمی‌کنم؛ می‌خواهم شبیه به ندود باشم.»

- مکس الگری: فهم این بچه از فوتبال فوق‌العاده است؛ او استعداد و شایستگی ستاره شدن را دارد.

- طبق گفته‌ پدر میرتـی، او را CIKO صدا می‌زنند.

- الگوی میرتی، پاول ندود و بازیکن مورد علاقه‌اش کوین دی بروینه است.

- از دوران کودکی طرفدار یوونتوس بوده است.

- طرفدار تیم بسکتبال فیلادفیا سونی‌سیکسرز است و بسکتبالیست مورد علاقه‌اش نیز جیمز هاردن، شوتینگ گاردِ 34 ساله‌ی فیلادلفیا است.

- یک خواهر به نام اَلسیا و دوست‌دختری به نام ایندیا دارد.

پائولو لورا لامیا در وب‌سایت Goal.com در سال 2022 از فابیو مرتی به دلیل ویژگی‌های موجود در سبک بازی‌اش، شبیه‌ترین بازیکن به کلودیو مارکیزی یاد کرده بود.

miretti-e-chiellini_zicw.jpg

فابیو میرتی 9 ساله در کنار جوروجو کیه‌لینی (نفر اول سمت راست تصویر)

تابستان 2012 / پیش از عزیمت تیم یوونتوس برای حضور در تورنمنت ایالات متحده آمریکا

• Orphée, mory, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- چند تیم مختلف خواهان میرتی هستند، هم قرضی و هم خرید ولی ظاهراً اولویت یووه قرارداد قرضی هست و احتمال اینکه این تابستون تیم رو ترک کنه خیلی زیاده.
از جمله تیم‌هایی که بهشون لینک شده میشه به آتالانتا اشاره کرد.
  • حامد, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی