پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و یکم سری آ : یوونتوس 0 - 1 اینتر

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
37 پاسخ برای این موضوع

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
تبریک میگم در م۹موع عالی بودیم باخت جلو اینتر ک کاملا از قبل مشخص بود جلو پادشاه ایتالیا چیزی جز شکست نمیشد انتطار داشت اما دروغ چرا حقیقتا ارز کرده بودم مساوی بگیریم ولی دست مریزاد به الگری کبیر ک داره تیم رو درست مدیریت میکنه.
هرچی الگری بگه هرچی الگری بخاد .شکست هرچند شکست اما برا ما عاشقان واقعی الگری این شکست چیزی با تساوی جلو اینتر بزرگ کم نداشت
زنده باد الگری بزرگ زنده باد
  • saeed-nedved, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Mario Sconcerti

بازي تمام شده و صحبت در مورد روياهاي بيانكونري ديگر بيهوده است.واقعيت اين است كه يووه ديگر از رقابت براي فتح اسكودتو خارج شده است.

با اين همه نمي‌توان ناديده انگاشت كه آنها شايستگي‌هاي بيشتري نسبت به اينتر از خود نشان دادند.

به سختي شوت‌هاي اينتر در اين بازي را به ياد مي‌آورم. آهان يكي‌شان را به خاطر آوردم؛ همان شوت پر مناقشه‌اي كه در قالبِ ضربه پنالتي زده شد!

• saeed-nedved, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2637 ارسال
الگری دوباره همون اشتباهی رو مرتکب شد که جلوی آتالانتا کرده بود. یووه دیگه آمادگی اینو نداره که تو یه نیمه حریف رو ناک اوت کنه و باقی بازی رو انرژی ذخیره کنه. بازی با آتالانتا و ویارئال الگری تیمشو با همین رویکرد فرستاد داخل، و همچنان به همین رویکرد اصرار داره. واسه آزمایش سیستم 4-2-3-1 دیگه زیادی دیر شده.

فعلا میتونیم امیدوار باشیم با اعتمادی که مدیریت به الگری داره، فصل بعد تیم رو به ریل برگردونه. هیچ بهانه ای واسه یه فصل افتضاح دیگه قابل قبول نیست. الگری باید به بهترین شکل از اعتمادی که مدیریت بهش داره استفاده کنه، همچین چیزی تو تیمای بزرگ خیلی کم پیش میاد ...
  • حامد, Orphée, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

این بازی به نظرم همون بازی میشه که دیگه اندک امید به قهرمانی واسه بعضیا رو هم از بین ببره 

البته اینتر شرایط اصلا خوبی نداره و این هفته ها زیادی امتیاز از دست داده . واقعا امیدی به برد ندارم 

بازی رو که ندیدم غیر از چند دقیقه ای . خلاصه بازی و نظرات یوونتوسیا به این بوده که خوب بودیم و باختیم 

این نوع باخت ها به نظرم اصلا اشکالی نداره ولی در صورتی که همیشه همینطوری بازی کنیم . یک بازی توپامون تو گل نمیره دو بازی شانس نداریم همیشه که اینطوری نمیشه 

نوع بازیمون هجومی باشه گاهی هم پیش میاد هر چی می زنیم میره تو گل 

این تیم با این مربی به جایی نمیرسه . الانم بیشتر ترسم از اینه که رم اواخر فصل امتیازا رو جمع کنه و چهارمی یووه هم به خاطر بیفته 

• saeed-nedved, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

همه آنهايي كه بامداد دوشنبه (به‌ وقت ايران) ديدار يوونتوس - اينتر را تماشا كردند متفق‌القول هستند كه شاهد يكي از به‌دردبخورترين بازي‌هاي بيانكونري در اين فصل بودند. در عين حال اما واقعيتي نهفته نيز در اين بين وجود دارد؛ اينكه گاهي حتي خوب بودن نيز براي «بردن» كافي نيست. به قول دل‌پيه‌رو، مجموعه‌اي از قوانين نانوشته در فوتبال وجود دارند كه به وضوح تأكيد مي‌كنند براي بردن نياز به گلزني است و براي سروري در ليگ نيازمند امتياز. فرصت‌سوزي در عين زيبايي چيزي نخواهد بود جز يك هاراگيريِ زيبا، جلوه‌گرانه و دراماتيك.

فوتبال هميشه براي ما آموختني‌هاي فراوان دارد. يووه ناكام بزرگِ دربي‌ايتاليا بود چون در فاز تهاجمي همه چيز خلق كرد الا گلزنــي. ضربات آنها آنقدر سهل و ممتنع به سوي دروازه هندانوويچ نواخته مي‌شد كه از نيمه دوم مبرهن بود، سيليِ فوتبال آماده نواختن و نشستن بر گونه‌هاي مغمومِ بانوي پير است.

الگري بايد اين مسابقه را به مثابه نمونه‌اي عالي براي سنجش ميزان رشد تيم در نظر بگيرد؛ در عين حال بايد در برخي از جزئيات اثرگذار نيز يك بازبيني دقيق انجام دهد. خلق موقعيت گاهي ثمره يك رفتار تاكتيكي است و برخي اوقات نتيجه اشتباهات بازيكنان رقيب. او بايد ابتدا مرزبندي‌اش با يكي از اين دو شيوه را برگزيند و سپس براي دست يافتن به نتيجه نهايي (كه همانا «گلزني» است) روي ذهنيت بازيكنانش كار كند.

يووه همچنان محروم از استقرار در بالاترين موقعيت ممكن در جدول سري A است اما اندكي اميدوارانه‌تر بازي مي‌كند. كبريتِ بي‌خطر يووه هرچند به احتراق درمي‌آيد اما سوزاندگي‌اش همچنان كم است و تا رسيدن به شعله‌هاي شرارتِ هميشگي‌اش فاصله دارد.

من هم مثل همه متأسف و ناراحتم از اينكه در مقابل اينتري شكست خورديم كه از شوت زدن به سمت دروازه يووه عاجز بود اما اين مسابقه را براي درك چگونگي شيوه‌هاي پيشرفت، براي كليت تيم لازم ارزيابي مي‌كنم.

• saeed-nedved, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دوتا وینگر کم داشتیم وینگر دفاع حریفو میشکونه واقعا دیشیوژلو کین نمیتونن توی تیم یووه باشن خواهش میکنم بازیکن بخررین الانم ک دیبالا رو دارین میندازین دور اگر کیه زا چه تو ایتالی چه اینجا بود قطعا برده بودیم

• saeed-nedved, Orphée, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

خلاصه‌ی بازی : اینتر به‌ کمکِ وار آلگری‌وار یووه رو برد :fp:

• saeed-nedved, حامد, Orphée و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اینتر توپ رو داده بود یووه که ی شرایطی پیش بیاد شاید ی گل زدن که اتفاق هم افتاد و بعدش هم دیگه چه نیازی بود که حمله کنن ؟ 

اگه یوونتوس گل اول رو میزد و اینتر تا آخر بازی توانایی خلق موقعیت نداشت و یووه همینطور خوب بازی میکرد و تهش داور باعث باختمون . اون موقع میشد بگی ی امیدی جدیدی داریم به آینده 

آلگری کاملا منفعله . بازی ویارئال هم همین بلا سرش اومد . کلا هر تیمی هر جور که بخواد بازیش میده و نوع بازی یووه باعثش تیم مقابله 

تیمایی هم که از پس یووه بر نمیان از نظر مهره کم میارن . این بازیها رو یووه بدون مربی هم می بره و همه هم دیدیم فصل گذشته یووه با یک مربی کاملا بی تجربه ی سری تیما رو راحت می برد دیگه چه نیازی به آلگری و این همه حقوق 

• saeed-nedved, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

آلگری آشغال، ولی چطور شد که همون تیمه کنته رو گرفت دو بار رفت فینال؟ 

در ایراد داشتن آلگری شکی نیست، ولی باید منطق رو هم رعایت کرد 

• Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1482 ارسال

^

الان هم سیمونه اینتزاگیِ دو زاری تیم کونته رو تحویل گرفته و مدعی اسکودتو شده (اینتزاگی قهرمان؟ :fp: هم خنده‌داره و هم گریه آور) و از طرفِ دیگه 10 سال بعد از مربی‌گری این آقا در میلان و رفتن و اومدن 30 مربی، میلان تازه داره به جایی که قبل از ایشون بود نزدیک می‌شه و باز هم از یه طرفِ دیگه :1: ساری و پیرلو نتونستن از پس تیم‌داریِ تیمِ باقی‌مانده از ایشون بر بیاند. حکماً یه اختلافی بین ویرانه‌هایی که این آقا از خودش به‌جا می‌ذاره با تیم‌هایی که اون مردکِ کلاه‌گیسی تحویل می‌ده وجود داره.

• saeed-nedved, حامد, Orphée و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

بیاید سر یچیز توافق کنیم ...

کنته تو تیم سازی و بالفعل کردن نهایت پتانسیل بازیکنا خوبه ...

آلگری هم در بُردن تیم از B به C خوبه و کوپا ایتالیا رو هم خوب میشناسه ...

منتها مسئله اینه که برای این تیم یوونتوس ، آلگری بعید میدونم بکار بیاد. الان « B » نیستیم و اگه نبود تعارف زدنها و ضعف سایر تیمهای ایتالیایی ، لیگ قهرمانان رو هم از دست میدادیم و برگشته بودیم به سال ۲۰۱۱... :22:

لوکاتلی و ولاهوویچ عاشق یووه بودن ، قبول ، ولی اگه نبود احتمال بالای صعود به سی ال ، بعید میدونم حتی این دو هم پیشنهاد یوونتوس رو حداقل در "این" مقطع قبول میکردن...

• saeed-nedved, حامد, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^

الان هم سیمونه اینتزاگیِ دو زاری تیم کونته رو تحویل گرفته و مدعی اسکودتو شده (اینتزاگی قهرمان؟ :fp: هم خنده‌داره و هم گریه آور) و از طرفِ دیگه 10 سال بعد از مربی‌گری این آقا در میلان و رفتن و اومدن 30 مربی، میلان تازه داره به جایی که قبل از ایشون بود نزدیک می‌شه و باز هم از یه طرفِ دیگه :1: ساری و پیرلو نتونستن از پس تیم‌داریِ تیمِ باقی‌مانده از ایشون بر بیاند. حکماً یه اختلافی بین ویرانه‌هایی که این آقا از خودش به‌جا می‌ذاره با تیم‌هایی که اون مردکِ کلاه‌گیسی تحویل می‌ده وجود داره.

به نظرم واقعا چه برای وضعیتی که یووه گرفتارش هست و چه برای وضعیتی که میلان گرفتارش بود، دلایل مشخص و روشنی وجود داشتن که ربط مستقیمی به آلگری نداشتن.

در مورد میلان فکر می کنم اینکه تعداد زیادی از بازیکنای قدیمیشون که سال ها بود حقوق بالایی هم می گرفتن، بازنشسته شدن و مدیریتشون هم فکر درستی برای جایگزین کردنشون نکرده بود خیلی عامل مهم و روشنی بود برای سقوطشون و اتفاقا به نظرم آلگری با این وجود خیلی خوب داشت با اون تیم نتیجه می گرفت. با مونتولیوو و بالوتلی حداقل تونست یک سال سهمیه بگیره و سال بعد هم که وسطای فصل اخراجش کردن و بعد از آلگری اوضاعشون خیلی خیلی بدتر شد که به نظرم همین نشون می داده که آلگری داشته کارش رو خوب انجام می داده.

در مورد یوونتوس هم مشکلات مشخصی هست. ترکیب تیم رو سال به سال با تصمیمات اشتباه بدتر کردن و کرونا هم وضع رو بدتر کرد. جدا از این نمی دونم واقعا اگر کسی مثل پیرلو همچنان مربی بود تا حالا به سهمیه هم امید داشتیم یا نه. اما خب من خودم هم شخصا بیش از این از آلگری انتظار داشتم. اما از طرفی هم بالاخره هر کسی توی کارش بالا و پایین داره و به نظرم به خاطر این یک فصل بد نمیشه کل کریر این بنده خدا رو زیر سوال برد.

در مورد اینزاگی هم که جانشین کونته شده فکر نمی کنم خیلی مربی بنجلی باشه، اما به نظرم فصل خوبی رو هم نگذرونده! اینتر هنوز هم توی جدول سومه و تا حالا نتونسته از میلان پیولی فاصله بگیره! توی اروپا هم تقریبا ضعیف نتیجه گرفت. فکر نمی کنم اصلا این وضعیت با وضعیتی که یوونتوس فصل اول آلگری داشت قابل قیاس باشه.

خلاصه اینکه در مورد افت میلان و یووه بعد از آلگری فکر می کنم همین که رفتن آلگری منجر شده به گرفتن نتایج ضعیف تر، می تونه نشونه ی این باشه که وجود آلگری داشته یه بخشی از مشکلات باشگاه رو پوشش می داده و وقتی آلگری رفته مربی جدید نتونسته اون باری که به دوش مربی قبلی بوده رو تحمل کنه و تیم رو وارد بحران کرده.

• Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
با این افتضاح آلگری اینکه هنوز هم میبینم عده ای طرفداریش رو میکنن برام واقعا جالبه.
دوستان فراموش کردن دارن در مورد گران ترین مربی لیگ صحبت میکنن. حقوق پیرلو اصلا با این مردک بزدل قابل قیاس نیست و نباید باهم مقایسه بشن
این مردک بزدل داره هم طراز با کلوپ و گواردیولا پول میگیره و باید با همونا هم مقایسه بشه!!!
افتضاحش مقابل ویارئال جای هیچ گونه دفاعی رو باقی نمیزاره از این آدم

خلاصه اینکه ایشون تپه ن...... رو به جا نزاشته امسال!!!!
البته هنوز یک تپه دیگه مونده اونم فینال کوپایه اگه بخوریم به اینتر میتونه سومین شکست پشت هم از اینتر رو برامون به ارمغان بیاره!!! و این اتفاق کاملا از این آدم بر میاد!!!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

با این افتضاح آلگری اینکه هنوز هم میبینم عده ای طرفداریش رو میکنن برام واقعا جالبه.
دوستان فراموش کردن دارن در مورد گران ترین مربی لیگ صحبت میکنن. حقوق پیرلو اصلا با این مردک بزدل قابل قیاس نیست و نباید باهم مقایسه بشن
این مردک بزدل داره هم طراز با کلوپ و گواردیولا پول میگیره و باید با همونا هم مقایسه بشه!!!
افتضاحش مقابل ویارئال جای هیچ گونه دفاعی رو باقی نمیزاره از این آدم

خلاصه اینکه ایشون تپه ن...... رو به جا نزاشته امسال!!!!
البته هنوز یک تپه دیگه مونده اونم فینال کوپایه اگه بخوریم به اینتر میتونه سومین شکست پشت هم از اینتر رو برامون به ارمغان بیاره!!! و این اتفاق کاملا از این آدم بر میاد!!!

اگه منظورتون با منه من از کسی طرفداری نکردم و دارم نظرم رو می گم. 

به نظرم شما دارید در مورد آلگری اشتباه می کنید. اسم بزدل گذاشتن روی کسی که 5 فصل متوالی تیم رو قهرمان ایتالیا کرده به نظرم درست نیست. و اینکه واقعا چه طور انقدر مطمئنید که طرف اونقدر که حقوق گرفته برای تیم مفید نبوده؟ 

ببینید من کتمان نمی کنم که تیم وضعیت افتضاحی داره. اختلاف نظر من با شما سر مقصر هست. به نظرم شما بیش از حد مربی رو مقصر می دونید اینجا.  

ضمنا کلوپ هم فصل اولش با لیورپول اصلا فصل جالبی نبود. چهارم شدن فک کنم. گواردیولا هم که کلا بعد از بارسلونا با ترکیبی که داشته چند ساله واقعا هیچ کار خاصی نکرده که شما این طور در مقایسه با آلگری برتر می دونیدش. دیگه حداقل باید یه سی ال میاورد تو این همه سال با بایرن و منچستر سیتی! 

چه طور انقدر مطمئنید اگه همین کلوپ یا گواردیولا امسال مربی یووه بودن بهتر نتیجه می گرفتیم؟!

• Orphée, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

زيبيگنف بونيك مهاجم يوونتوس در دهه 80 ميلادي و فوروارد اسبق تيم ملي لهستان

تنها چيزي كه در بازي يووه - اينتر برايم آزاردهنده بود، تماشايِ بازيكنان 90 كيلويي‌اي بود كه علي‌رغم عضلاني بودن با كوچك‌ترين تماس (با هر بخش از بدن‌شان) مثل افتادن آلو از درخت، به روي زمين سقوط مي‌كردند.

• saeed-nedved, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
دوست عزیز senmorta
ترسو بودن و بزدل بودن آلگری که اضهر و من الشمسه!!! شما چجوری این رو نمیبینید!!
نمونه اش فینال های لیگ قهرمانان. بازی با بایرن!! بازی با رئال که تا 3 گل خورده رو جبران کردیم درجا تیم رو کشید عقب و اون پنالتی مسخره رو دادیم در حالی که راحت میشد گل چهارم رو هم زد! و البته چند ده بازی دیگه!!!
کلوپ که امتحانش رو پس داده مقایسه کردنش با این شخص توهین به فوتباله. لیورپول تبدیل به یه تیم ترسناک شده در این چند سال
پپ هم که مشخصه. انواع و اقسام جام ها رو برده و میبره. تیمش هم معمولا خوب بازی میکنه و البته هیچ وقت از تیم درب و داغونی مثل ویارئال 3 تا تو خونه نمیخوره!!!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

دوست عزیز senmorta
ترسو بودن و بزدل بودن آلگری که اضهر و من الشمسه!!! شما چجوری این رو نمیبینید!!
نمونه اش فینال های لیگ قهرمانان. بازی با بایرن!! بازی با رئال که تا 3 گل خورده رو جبران کردیم درجا تیم رو کشید عقب و اون پنالتی مسخره رو دادیم در حالی که راحت میشد گل چهارم رو هم زد! و البته چند ده بازی دیگه!!!
کلوپ که امتحانش رو پس داده مقایسه کردنش با این شخص توهین به فوتباله. لیورپول تبدیل به یه تیم ترسناک شده در این چند سال
پپ هم که مشخصه. انواع و اقسام جام ها رو برده و میبره. تیمش هم معمولا خوب بازی میکنه و البته هیچ وقت از تیم درب و داغونی مثل ویارئال 3 تا تو خونه نمیخوره!!!

فکر می کنم پیش فرضامون، تعاریفمون و طرز فکرمون نسبت به فوتبال با همدیگه تفاوت های اساسی داره. اصرار ندارم مال من درسته اما نمی تونم چشمای خودم رو کور کنم و به گفته های شما در مورد دور و برم اکتفا کنم. به نظرم بحثمون به جایی نمی رسه.
  • L'Avvocato و Buffon2003 از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

مشکل از آلگری نیست

dme48gukzvs8_t.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی