پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا : ویارئال 1 - 1 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
28 پاسخ برای این موضوع

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1385 ارسال
  • Locationقزوین

بازی یووه و تیم آلگری اینقدر منسوخ و درب و داغونه که با یه آنالیز بازی مقابل تورینو هم می شه جلوش نتیجه گرفت.

یووه یدونه می زنه بعد می چپه تو دفاع و چون لردهایی مثل ربیو و ساندرو و دیشیلو اینا داره، روشون فشار میارن یا از اشتباه جایگیریشون استفاده می کنن و به گل می رسن.

ویارئال ستاره که نداشت، خیلی کارهای ترکیبی و تیمی خفنی هم ازشون نمی دیدیم، حتی تماشاگرای پرشوری هم نداشت ولی با این وجود تیم سرتر میدان بود.

ما ولاهوویچ رو گرفتیم که می تونه تو یه لحظه زهر خودش رو بریزه اما همون یه لحظه رو هم نمی تونیم براش ایجاد کنیم.

تا وقتی به یک هیچ و حتی یک یک راضی بشیم همین آشه و همین کاسه.

ننگ به این فوتبالی که ما بازیش می کنیم. البته اگه بشه اسمش رو فوتبال گذاشت.

• saeed-nedved, Orphée, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

واقعا تیم بدبختی هستم :fp: 

زورمون به پرتو آزآکس  اون تیم فرانسویه ویارئال نمیرسه

ینی توی این بازیهام زجر همراهمونه و احساس بیچارگی داریم

نکته :  :1:

درباره تلفظ ویارئال هم بگم که چند سالیه مد شده میگن ویارئال یا سویا

قبلا گزارشگرها میگفتند ویلارئال(کمتر اسمی ازش بود تازه به دوران رسیدس) و البته سویل !!

مام بخصوص سویا رو سویل میشناختیم و میشناسیم

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3441 ارسال
این تیم اینقده بده که دیگه کسی رمقی نداره حتی در موردش حرف بزنه!!!
قبلاً حداقل 4 تا تبادل نظر هواداری بعد بازی های مهم حذفی لیگ قهرمانان بین هوادارا میشد که اونم ابن تیم از بین برده!!! ،

هیچکی دیگه رمق اعتراض و ناراحتی هم نداره واقعا
  • Orphée, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

همتون اشتباه میکنید، هر تیمی تو زمین ویارئال بود به همین نتیجه میرسید یا نهایتش با یه برد خفیف میبرد، یوونتوس میتونست به راحتی ببره اگر اینه همه مصدومیت ترکیب اصلی نداشت

یووه خیلی موقعیت های گل زیادی رو از دست داد، یک بار دیگه برین بازی رو ببینید  

• Orphée, Pinturicchio, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

@saeed-nedved

مشکلات تیم کاملا واضح و مشخص هست و متاسفانه تکراری!!!  تکرار این مشکلات دیگه فرسایشی شده و هیچ کدوم از دوستان حال و حوصله تکرار ندارند. 3 سالی میشه که دائم میگیم مشکل خرید ها و مدیریت هست و الان هم هنوز نتیجه همون خرید ها داره برداشت میشه.  

بعد از هر بازی حرف های دوستان را در نظر بگیریم به نتایج زیر می رسیم 

- رابیوت مراقب بود که النگوهاش نشکنه و درگیری فیزیکی مناسبی نداره، جاگیری مشکل داره و در دفاع کردم هم ضعیف هست چرا آلگری به اون بازی میده!!

- لوکاتلی مناسب برای بازی سازی نیست و اصلا توی اون پست موفق نبوده

- آرتور بازی ساز خوبی هست و تیم نظم می گیره ولی متاسفانه تمام درگیری های فیزیکی وسط زمین را از دست میدیم و هیچ کمی نمی تونه بکنه که باعث میشه مهاجم ها بیشتر عقب بیان

- ساندور باید قطعا خداحافظی کنه و تیم هم یک دفاع چپ درست و حسابی نداره.

- دیبالا چرا تعویض نمیشه از دقیقه 70 به بعد و یا چرا همیشه مصدوم هست!!! در کنار این که کیفیت قدیم را هم نداره و حرکات تکراری و قابل پیشبینی انجام میده

- مویز کین یک استپ ساده بلد نیست و اصلا مشخص نیست به چه دلیلی خریده شده!!!

- شزنی یک دروازبان درجه یک نیست و اشتباهات عجیبی در بازی داره !!!

- جای خالی کیزا خیلی احساس میشه 

- چرا آلگری ترسو هست و تیم تهاجمی تر بازی نمی کنه. 

- جدیدا از دست بنتانکور و کولو راحت شدیم در غیر این صورت هر دو نفر جایگاه ویژه خودشون را داشتن. 

------------------------------------------------------

راه حل ها هم مشخص هست. برای همین دوستان دیگه واقعا انرژی برای بحث نمی مونه.  با توجه به اینکه وضع مالی باشگاه هم خوب نیست انتظار میره که مشکلات تا دو یا سه سال آینده هم ادامه داشته باشه.  جذابیت بحث دیگه از بین رفته چون هیچ پویایی در تیم دیده نمیشه. 

==========================================

مصدومیت مک کنی بدترین خبر ممکن بود. 

• saeed-nedved, Orphée, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

^^^^ 

اینو من دقیقاً متوجه نمیشم چرا آلگری به بنتانکور و رابیو همیشه بازی میده؟ بنتانکور که رفت میتونست به زکریا یا یکی از تیم پایه یه چند بار آورده بود به نظر خوب میومد،بازی بده، چرا به رابیو بازی میده؟ چرا بازی میده و در حالی که اشتباه میکنه و تیم بازی رو به خاطرش از دست میده ولی بازم ولش نمیکنه؟ 

جریان چیه واقعاٌ؟ با لردایه تیم رابطه جنسی برقرار میکنه شاید؟ 

مک کنی مصدوم شد من خیلی خوشحال شدم، مک کنی یه کودنه معلوله، هیچی حالیش نیست از بازی فوتبال، آخه بازیکن لیگ و تیم ملی آمریکا کی بازیکن شد که این دومیش باشه؟ 

• Orphée, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

من نمیدونم زمان الگری همیشه بهترین بازیکناش مصدومن ...

اره خوب بازی نکردیم اما نیمه اول رو باید گل دیگه ای هم میزدیم

کیه زا و دیبالا نبودن همه میدونن کیه زا چقدر تاثیر گذاره . تیم کامل باشه هر چی میخواین بگین .بازی برگشتی هم هست ..تیم داره ساخته میشه دو دفاع کنار میخوایم ک دریبل بزنن هر وقت دیشیلیو بهش توپ رسید نمیتون سانتر کنه . 

امید دارمب این تیم

• Orphée, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
دوستان رو چی حساب باز میکنید، این تیم توانایی نداره، نه از نظر فنی، نه از نظر روحی، نه از نظر موقعیتی، همه میگن ثانیه اول بازی گل زدیم رفتیم دفاع، ۹۰ بار من دیدم الگری با اون صدای جیغ گونه داد زد و اشاره کرد که بیاین جلو، ۱۰۰ هزار مرتبه شکر کنید از هیچ گل ساختیم و الا الان باخته بودیم بازیو، الکس عزیز گفت این تیم هافبک نداره، زکریا هم دردی از تیم دوا نکرد، تیم هافبک نداره، اینا نه اینکه برن تو دفاع، نمیتونن توپو پس بگیرن هافبک ها نزدیک میشن به مدافع های خودشون که تو فشردگی تیم حریف موقعیت نداشته باشه تا یه فرجی بشه توپو لو بدن اینا بکیرن، اصلا قابلیت پرس ندارند، اصلا دوندگی ندارند، ولاهویچ قد ۴ تا بازیکن میدوئه و توپ حفظ میکنه اون جلو، لوکاتلی و ربیو با ۴ متر قد و ۲۰۰۰ کیلوگرم وزن و ۲ متر عرض نمیتونن یه توپ حفظ کن یه بدن بزارن تا بازیکنا جا خالی کنند. این تیم هیچی نمیشه با این روند، مصدومیت هم همیشه در حساس ترین موقع ها رو ما زوم میکنه
  • saeed-nedved, tecra, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
من خودم یکی از منتقدان سبک بازی الکری هستم، ولی خدایی این بشر و ندیدم هیچوقت تیمش اینجور نابود باشه، تو موقعیتی که کل خوردیم ما ۲ تا دفاع وسط تخصصی داشتیم، بونوچی و دلیخت، جفتشون کنار هم همزمان با دنیلو عزیز ۱ بازیکن و یارگیری کردن، داداش کایکو رو مگه گرفتین اخه، یعنی آرایش خط دفاع هم نمیتونین حفظ کنید، بدون شک هیچوقت وقتی کیلینی رو‌ تو دفاع داریم از این اشتباه ها نمیبینیم، هوش چیزی نیست که مربی بتونه به بازیکن القا کنه، هوش بازی و تمرکز و بازیکن باید خودش داشته باشه که ما تو ترکیب الان دقیق از ۱۱ تا نام میبرم، ولاوهویچ الان باهوش و فکر ترین بازیکن تیمه، بعدش دنیلو هست که از مغزش استفاده میکنه تو بازی، و مک کنی که ازش میبینم گاهی اوقات، دیگه اصلا بازیکن با هوشی نداریم، دیبالا رو نام نبردم چون ۲ فصل قبل و این فصل سینوسی بوده روندش، خب از ۱۱ تا ۳ تا بازیکن کلا داریم که باهوش بازی میکنن، بقیه رو مربی کجای دلش بزاره اخه، قبل تر رو یادتون بیاد، ما خداوندگار هوش بازی پیرلو و داشتیم کنارش از پوگبا استفاده میکردیم، یا جلو تر پوگبا داشتیم همین خدیرا خدایی بازیکن با هوشی بود، تو هط حمله هم که توز بود، دیبالای قدیم بود، حتی مانژوکیچ بود، بازی فقط بدن نیست که بازی فوتبال مغز خیلی از بدن به کار میاد
  • saeed-nedved, tecra, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی