پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و ششم سری آ : یوونتوس 1 - 1 تورینو

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
24 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad

هفته بیست و ششم سری آ ایتالیا

20220212_235525_q4bk.jpg

Juventus - Torino

زمان برگزاری : جمعه، 29 بهمن 1400

ساعت : 23:15 به وقت ایران

مکان : آلیانز استادیوم

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

وقتشه زکریا بیاد وسط زمین. لوکاتلی میتونه بره راست یا اینکه زکریا در وسط، لوکاتلی در چپ و مک کنی در راست بازی کنن. 

بهترین فرصت برای امتحان این ترکیب هست که ببینیم برای بلند مدت جواب میده یا نه. وضع دفاع مشخصه، حمله هم تا حد زیادی. فقط هافبک هست که تکلیف معلوم نیست. 

بازیو که باید ببریم و با توجه به استراحت چند روزه و زمان کافی تا بازی CL میشه به نفرات اصلی بازی داد.

ولاهوویچ تا حالا 3 بازی در عرض 10 روز نداشت و فشردگی این چند وقت تجربه ی جدیدی براش بود. با استراحتی که داشت امیدوارم دوباره خودشو نشون بده. 

• Orphée, eⁿzº, Pinturicchio و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال
نکته : تا حالا نشده تو یه فصل تیم ایوان یوریچ رو رفت و برگشت ببریم ...
  • Orphée, El rey leon, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
زکریا بد
دیبالا از هر ۱۰ پاس ۸تاش تو در و دیوار
هافبک فشل
موراتا گم
دراز فرانسوی ۱۰ دقیقه اول فقط خوب بود
پلگرینی اولش فاجعه بود ولی رفته رفته بهتر شد
و ولاهویچی که توپی بهش نرسید
این بود خلاصه نبمه اول!
  • El rey leon, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

خیلی بازیکنامون کتک خوردن تو نیمه اول. در سطحی که ترسیدن. پلگرینی هم که رفت بیرون. 

یه انتنیو کونته تو زمین کمه تا دیگه بازیکنای تورینو نزدیک بچه خوشگلامون نشن  :nish:

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

زکریا بد
دیبالا از هر ۱۰ پاس ۸تاش تو در و دیوار
هافبک فشل
موراتا گم
دراز فرانسوی ۱۰ دقیقه اول فقط خوب بود
پلگرینی اولش فاجعه بود ولی رفته رفته بهتر شد
و ولاهویچی که توپی بهش نرسید
این بود خلاصه نبمه اول!

جسارتا تو این خلاصه اشاره ای هم به گل بکنید تا آلگری از ۱-۰ ناراحت نشه :21:

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
من نمیدونم تا ارتور ملو هست زرافه مهربان چرا باید بازی بکنه. حتی لوکاتلی هم قدرت اینو نداره زیر فشار مداوم کاری کنه . خداشکر ملو نفروختیم الان نیاز داریم نیمه دوم بیاد تو زمین
  • saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3440 ارسال
جالبه تورینو تو زمین خودمون ما رو به توپ بسته
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

میخواد دستش برای بقیه رو نشه 

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
نتیجه بزرگی جلو تیم تورینو گرفتیم همگی شادباش میگم. خیلی عالی بازی کردیم به لطف و رحمت مدمگس بزرگ . عاشق تفکرات الگری راجب زرافه مهربونم کلا یکی مثل ارتور ک رب ساعت بازی کرد هیچ غلطی نکرد اما زرافه ما ۹۰ دقیقه محشر بود
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1383 ارسال
  • Locationقزوین

یه مساوی حال به هم زن دیگه.

البته انتظار دیگه ای هم نمی رفت.

راضی شدن به یک هیچ

حضور ربیو

ساندرو تو قلب دفاع

مویزه کین

بایدم امتیاز از دست بدیم.

مردیم و زوج آرتور و لوکاتلی رو ندیدیم.

تورینو بهتر از ما بازی کرد و حتی می تونست ما رو ببره.

قبل بازی آتالانتا به قهرمانی فکر می کردیم و حالا سهمیه مون هم رفته رو هوا  :22:

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

- باز این بنجل لهستانی گلی رو خورد که سوشا مکانی هم نمیخوره... اونم از بازیکنی که به بلغارستان و ایرلند شمالی نمیتونه گل بزنه! haha.gif

- بازیکنای یوونتوس تازه 5 دقیقۀ آخر به فکر حمله میوفتن و به این نتیجه میرسن که مساوی فرقی بحالشون نمیکنه. کی میخواد این طرز تفکر با رویکرد دو برابر کردن اختلاف جایگزین بشه؟

- تعویض کین بجا ولاهوویچ فلسفه ش چی بود؟ ولا حداقل استپ کردن بلده و ثانیه به ثانیه بدنبال گلزنیه. بعدم بر فرض کین رو آوردی ، تیم نمیتونه موقعیت خلق کنه دوست عزیز ، حتی با وجود حد واصلی بنام دیبالا که خط حمله و هافبک رو بهم وصل میکنه! مثل اینکه یادت رفته او رو هم تعویض کردی چند دقیقه پیش!

- تنها نکتۀ مثبت زکریا و دلیخت بودن که در شرایط سخت اکثراً تصمیمات درستی گرفتن...

• saeed-nedved, eⁿzº, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

- باز این بنجل لهستانی گلی رو خورد که سوشا مکانی هم نمیخوره... اونم از بازیکنی که به بلغارستان و ایرلند شمالی نمیتونه گل بزنه! haha.gif

- بازیکنای یوونتوس تازه 5 دقیقۀ آخر به فکر حمله میوفتن و به این نتیجه میرسن که مساوی فرقی بحالشون نمیکنه. کی میخواد این طرز تفکر با رویکرد دو برابر کردن اختلاف جایگزین بشه؟

- تعویض کین بجا ولاهوویچ فلسفه ش چی بود؟ ولا حداقل استپ کردن بلده و ثانیه به ثانیه بدنبال گلزنیه. بعدم بر فرض کین رو آوردی ، تیم نمیتونه موقعیت خلق کنه دوست عزیز ، حتی با وجود حد واصلی بنام دیبالا که خط حمله و هافبک رو بهم وصل میکنه! مثل اینکه یادت رفته او رو هم تعویض کردی چند دقیقه پیش!

- تنها نکتۀ مثبت زکریا و دلیخت بودن که در شرایط سخت اکثراً تصمیمات درستی گرفتن...

استغفرلله توبه تو یه مرتد اینتری هستی ک داری سعی میکنی زیر پوستی ب الگری و تصمیماتش توهین کنی
چرا نمیگی بازیکن نداریم چرا نمیگی هافبک درست درمون نداریم
تازه دید تو اینقدر کوته فکر هست که درک نمیکنه قبل از بازی با ویارئال تو لیگ قهرمانان تیم نیاز داره کا نبازه و روحیش حفظ بشه.
من جای مدیریت بودم بنت میکردم
لا الاحی الله استغفرلله پناه میبرم به خدا از شر کافر های مثل شما
  • saeed-nedved, Orphée, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

دیبالا مصدوم رفت بیرون. خودشم درخواست تعویض داد. دلیل کم بودن موقعیت یووه هم خستگی دیبالا بود 

(بازیکنی که یکم کمتر دیبروین حقوق می خواد  :nish: )

تعویض ولا و کین هم به خاطر خستگی ولا بود. کاری ازش بر نمی اومد هر چی بود فرستاد تو زمین ! 

تیم بازیسازش خستست. کی پاسور تیمم دو نفرن الان. که دو تاشونم نبودن. در اصل سه نفرن که یکیشون تا فصل بعد نیست. 

یکم بشینین واقع بینانه ببنین 

راه حل یووه به نظر من ارسال پاس بلند از همون دقیقه 60 بود که اشتباه کردن ننداختن ! شاید ولا کاری می کرد

البته ولا تو سطح هیگوآین نمی تونه توپ مرده رو گل کنه ولی هد زنه قوی تریه و می تونه هد بزنه باید می زدن زیرش

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 608 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
خب خب، این بازی خیلی بازی جالبی بود از این لحاظ که میخواستم ببینم تیم آلکری در نبود بازیکن و اینهمه مصدوم چطور بازی میکنه، خیلی جذاب که اصلا نمیشد انتظار داشت ولی بهتر از این هم میشد بازی کرد، کلا آلگری انگار لج کرده، وقتی برنا، کواد، کولو، کیزا، دیبالا، داشتیم نیم فصل اول وینگ محور بازی نمیکرد، حالا که کلا یه دیبالا و برنا و کواد مونده وینگ محورش کرده ترکیب رو بنظرم زیادی داره به ترکیب دست میزنه، بازیکنا جا نمیوفتن اصلا، ما هنوزم مشکل خط هافبک داریم، بازیکن توپ پخش کن نداریم، آرتور اصلا بازیکن قابل اعتمادی نیست، و اینکه بازیکنا هماهنگ نیستن، ولاهوویچ امشب افتضاح بود، قشنگ معلومه روش فشار زیاد شد یهو ذهنی کم آورده، امیدوارم بتونه خودشو جمع کنه، دیبالا هم همچنان هم مشکل بدنی داره هم تاکتیکی، خیلی دوستش دارم ولی اصلا نمیشینه تو ترکیب های مختلف فقط مهاجم سایه میشینه بازیش. امیدوارم فقط تا اخر فصل بازیکنامون مصدوم دیگه نشن یه ۵ تا بازی ترکیب ثابت بازی کنیم راه میوفته تیم، هنوز آثار رونالدو از تیم پاک نشده، کلا بازی تیمی از یادشون رفته.
  • Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

خلاصۀ پست های محمد می پرزنت (شوخی) :

خدا رو شکر کنید که آلگری مربیگری یووه رو قبول کرده ، همینم از سرتون زیاده ... بزرگواری کرده ..

با اینکه ماروتا عالیه و در حقش تو این فروم اجحاف شد ولی مدیریت فعلی و پیرمرد پرحاشیه هم تصمیمات عالی گرفته ..

هیگواین بهترین مهاجم تاریخ یووه ست و تو یه فصل از بهترین فصل اینزاگی و دل پیرو هم بیشتر گل زده .. ولا فقط داره نون سن پایینشو میخوره

دیبالا لیاقت حقوق 5 میلیونی رو هم نداره. بجاش باید هیگواین رو برگردونیم. کلاً هر کی که قیافۀ خوشگلی داره جاش تو یوونتوس نیست ، دیگه مهم نیست بازیش چقدر خوبه یا بد .. شکم هگوان دوای دردمونه

• Principino, El rey leon, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 608 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
اره منم باهات خیلی موافقم، حتی وقتی الان همزمان ما موراتا و ولاهوویچ رو تو ترکیب داریم کمتر از زمانی که یکیشون تو ترکیبن سانتر میکنیم، بنظرم بیرون کشیدن ولا شایدی نیاز بود، ولی جاش کایو جورج باید میومد نه کین، نمیدونم چرا به جورج میدون نمیده، مطمئنم از کین بهتر بازی میکنه. حتی این بازی اکه رو هم میتونست بیاره، خیلی چیزی تغییر نمیکرد اگه جواب نمیداد ولی کین قشنگ حیف نون بازی میکنه
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

خلاصۀ پست های محمد می پرزنت (شوخی) :

خدا رو شکر کنید که آلگری مربیگری یووه رو قبول کرده ، همینم از سرتون زیاده ... بزرگواری کرده ..

با اینکه ماروتا عالیه و در حقش تو این فروم اجحاف شد ولی مدیریت فعلی و پیرمرد پرحاشیه هم تصمیمات عالی گرفته ..

هیگواین بهترین مهاجم تاریخ یووه ست و تو یه فصل از بهترین فصل اینزاگی و دل پیرو هم بیشتر گل زده .. ولا فقط داره نون سن پایینشو میخوره

دیبالا لیاقت حقوق 5 میلیونی رو هم نداره. بجاش باید هیگواین رو برگردونیم. کلاً هر کی که قیافۀ خوشگلی داره جاش تو یوونتوس نیست ، دیگه مهم نیست بازیش چقدر خوبه یا بد .. شکم هگوان دوای دردمونه

آخه کسی که دقت نمی کنه بازیکن مورد علاقش مصدوم شده رفته بیرون اصن حرفاش حساب می شه؟؟ تیم مورد علاقت بد انتخاب کردی تقصیر من نیست.

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

^^^

باشه حرفای من بی ارزش... تو کجای کاری که فرق شوخی و جدی رو متوجه نمیشی؟ ضمناً بازیکن مورد علاقۀ من بوفون ، دل پیرو ، ندود ، کامورانزی و ترزگه هستن نه دیبالا... :53: 

• El rey leon, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^

باشه حرفای من بی ارزش... تو کجای کاری که فرق شوخی و جدی رو متوجه نمیشی؟ ضمناً بازیکن مورد علاقۀ من بوفون ، دل پیرو ، ندود ، کامورانزی و ترزگه هستن نه دیبالا... :53:

به قطعیت قصدت خراب کردن و مسخره کردن بود و جوابت رو هم گرفتی. من هیچ وقت مسخرت نکردم. 

به علاوه شغلم ویرایش نوشته هاست و مشخصه چی نوشتی ! و اصلا برام اهمیتی نداره چی فکر می کنی. لازم نمی بینم خودمو با مسخره کردن تو کوچیک کنم

• Aminvo, Signora Omicidi و tecra از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی