پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

9- دوشان ولاهوویچ - El Camion

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
366 پاسخ برای این موضوع

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

امشب یه مهاجم 5 میلیون یورویی بود نه 80 میلیونی. یه جا با یه پاس خوب می‌تونست راحت دیبالا(؟) رو تک‌به‌تک بکنه  :14:از شوتش به بیرون ورزشگاه هم نگم :fp: با این وجود برای ناامیدی ازش خیلی زوده.

این بازی مدافع های آتالانتا خیلی روش زوم کردن، خسته شد و تمرکزش از دست رفت، از اون طرفم آرتور پاسور و زکریای توپ گیر تو بازی نبودن که مالکیت توپ بیشتر شه، نمیشه هر بازی انتظار فوق ستاره بودن داشت ازش

این 22 سالشه و هر بازی پیشرفت میکنه قطعاً

• Orphée, eⁿzº, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
ولاهوویچ خسته بود. این دو سه بازی اخیر خیلی فشار اورد و بنظرم خسته هست؛ اینم اضافه کنیم که تازه به تیم اضافه شده.
  • Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

مهاجم تارگت میخری باید بهش توپ برسونی. چپ و راست (دیبالا و موراتا) توپ رسانی ندارن. دیبالا که هرچی گیرش میومد شوت میزد. موراتا هم که هیچی. هافبک که قربونش برم فقط بلدن پاس اشتباه بدن.

موقعیت خاصی دیشب براش مهیا نشد و بازی جام حذفی هم روی قدرت و خلاقیت خودش گل زد. 

این تیم سمت راست یه هافبک مثل لویز فیگو میخواد و سمت چپ هم کیه زا ی قبل مصدومیت که چپ و راست موقعیت خلق کنن. 

• saeed-nedved, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1480 ارسال

آخه این چه انتخابی بود که کردی بنده‌ی خدا؟! اول به نیمکتِ تیممون نگاه می‌کردی ببینی میسترش کیه بعد اوکی می‌دادی :fp: هم حداقل یک سال از عمر فوتبالی خودت رو سوزوندی هم 80 میلیون یوروی باشگاه ما رو به فنا دادی :fp:

• saeed-nedved, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

در ادامه ی گل های پیونتک (6 بازی 5 گل) حس میکنم توی اون سیستم مویز کین هم جواب میده و ولاهویچ حداقل اونقدر که هزینه کردیم نمیرزه.

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

در ادامه ی گل های پیونتک (6 بازی 5 گل) حس میکنم توی اون سیستم مویز کین هم جواب میده و ولاهویچ حداقل اونقدر که هزینه کردیم نمیرزه.

فک فلاسفه و ریاضیدانان تاریخ از این استدلال زمین خورد! 

مشابه این استدلال مثلا میشه گفت:

بنزما خوب داره گل میزنه ==> رونالدو بازیکن شخمی ای بوده

دلار داره قیمتش کم میشه ==> رئیسی رئیس جمهور خوبیه

تیم ملی صعود کرده جام جهانی ==> عزیزی خادم رئیس فدراسیون خوبی بوده

تیم ملی با اسکوچیچ صعود کرد جام جهانی==> کی روش مربی معمولی ایه

حالا سمت اول نتیجه گیری چه ربطی به سمت دوم داره؟ من که نمی دونم

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
سمت اول صحبتای شما ربطی به سمت دوم نداره چون دوست دارید با این نوع استدلال تخریب کنید.
بازی های فیوره رو ببینید. مهاجم تارگت دارن. پیونتک توی محوطه بازیکن قابلیه ولی صرفا مهاجم باکسه و داره خوب گل میزنه. تو اونجا فوتبال هجومی بازی میشه و موقعیتای نسبتا زیاد و خوبی ساخته میشه و پنالتی هم زیاد به دست میارن در نتیجه زیاد گل میزنه.
ولاهویچ جز تمام کنندگی و سرزنی نسبتا خوب و کمی تکنیک چی داشته که انقدر هزینه شده براش؟ توانایی حمل توپش چطوره؟ توپ رو میتونه نگه داره؟ بازیسازیش در چه حدیه؟ سرعت خوبی داره؟ شوت های شگفت انگیزی میزنه؟ توانایی جاگذاشتن بازیکنش در چه حدیه؟ و چیزهای دیگه ای که به ارزش یه مهاجم اصافه میکنه.
شما میتونید تا هر وقت دلتون میخواد من رو مسخره کنید. نه من ارزشم میاد پایین نه حق با شما میشه. زمان مشخص میکنه که این پول درست هزینه شده یا نه. در حال حاضر در موردش شک هست.
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
دوستان فک نمیکنید خیلی زوده که دوشان ولاهویچ رو بکوبیم ؟؟؟
تیم یوونتوس مریضه دقیقا از فصل اخر الگری رو به انزوا و انزال پیش رفتیم قهرمانی ساری عم مدیون ستاره هامون اللخصوص رونالدو دیبالا بودیم
ما بعد افت پیانیچ هیچوقت یه هافبک فول نداشتیم
از زمان mvp به بعد همیشه تو خط هافبک مشکل شدید داشتیم
فکر کن جایگزین های پیرلو ویدال مارکیزو ویدال و خدیرا کسای مثل رمزی اسکل رابیوت زرافه ملو مصدوم بنتانگو و مک کنی متوسط جاگیزین شدن حتی لوکاتلی هم متوسط رو ب خوب هست ولی هافبک خیلی بزرگی نیست

صدالبته اگه یکی مثل کروس مودریچ داشتیم قطعا مویزه کین هم اقای گل میشد
همین موراتا دو فصل اول ببین کیا پشت سرش بازی میکردن تا عمق فاجعه رو درک کنید
  • Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
من اصلا قطعی نمیگم جواب میده یا نه. هیجوقتم روی حرف اشتباهم پافشاری نمیکنم حرفمم اشتباه باشه درنمیرم. وایمسم میگم اشتباه کردم. من دارم میگم سیستم فیورنتینا جوریه که مهاجم باکس میتونه بدرخشه. دارم میگم حداقل اونقدر که پول دادیم حس میکنم نمیرزه. ایشون کاملا مهاجم باکسه. عمده تصمیماتش روی توپایی که دور از دروازه بهش میرسه اشتباهه. خب مسئله اینجاست مهاجم باکس چقدر ارزش داره اونم با این کیفیت؟ 80 میلیون برای کسی که اگر براش موقعیت نسازی کاری از دستش برنمیاد زیاده. دقیقا وضعیت دلخیت رو اینجا داریم. پول یه بازیکن کامل دادیم پای بازیکنی که باید کلی از مهارتاش تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کنه تا بتونیم بگیم اوکی انقدر پول برای این بازیکن منطقی بود.
  • Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
علی بازم زوده خیلی برا قضاوت
مگه ما تو دوبازی اخیر چند موقعیت برا دوشان ساختیم ؟ ن خدایی به انداز موقعیت های ک توی فیورنتینا براش ساختن میساختم الان نظرت این نبود..
ما تو خط هافبک اصلا خلاقیت نداریم
بازی با تورینو کلا خط هافبک ما نابود بود و اگه میپرسنت جان ناراجت نشه یکم همین ملو مارو از زیر پرس شدید تورینو در اورد
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

من اصلا قطعی نمیگم جواب میده یا نه. هیجوقتم روی حرف اشتباهم پافشاری نمیکنم حرفمم اشتباه باشه درنمیرم. وایمسم میگم اشتباه کردم. من دارم میگم سیستم فیورنتینا جوریه که مهاجم باکس میتونه بدرخشه. دارم میگم حداقل اونقدر که پول دادیم حس میکنم نمیرزه. ایشون کاملا مهاجم باکسه. عمده تصمیماتش روی توپایی که دور از دروازه بهش میرسه اشتباهه. خب مسئله اینجاست مهاجم باکس چقدر ارزش داره اونم با این کیفیت؟ 80 میلیون برای کسی که اگر براش موقعیت نسازی کاری از دستش برنمیاد زیاده. دقیقا وضعیت دلخیت رو اینجا داریم. پول یه بازیکن کامل دادیم پای بازیکنی که باید کلی از مهارتاش تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کنه تا بتونیم بگیم اوکی انقدر پول برای این بازیکن منطقی بود.

خرید خوبی بود. تیم ما مشکلش خط هافبکشه ولی 80 میلیون که هیچ 180 میلیون هم برای ترمیمش کافی نیست. حتی رئال هم بیخیال مودریچ و کروس نشده. ما باید هر طور شده بیشتر موقعیت ایجاد کنیم رو دروازه حریفان. تیم ما حتی یه وینگر تخصصی نداره.
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
افشین جان اصلا صحبت من چیز دیگه ایه. من دارم میگم به نظر انقدر نمیرزه دلایلمم گفتم. البته قطعا اگر اشتباه ازش بازی نمیگرفت کادر فنی، این مشکلات شاید اصلا به چشم نمیومد و من با شما موافقم از این نظر. از دید من مهاجمی که توانایی هاش اینقدره، اینقدر نمیرزه. من مشکلمم هماهنگی و این بحثا نیست که با گذشت زمان درست میشه. همونطور که گفتم مشکلم قیمتش با توجه به توانایی هاشه.
  • Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

ولاهویچ جز تمام کنندگی و سرزنی نسبتا خوب و کمی تکنیک چی داشته که انقدر هزینه شده براش؟ توانایی حمل توپش چطوره؟ توپ رو میتونه نگه داره؟ بازیسازیش در چه حدیه؟ سرعت خوبی داره؟ شوت های شگفت انگیزی میزنه؟ توانایی جاگذاشتن بازیکنش در چه حدیه؟ و چیزهای دیگه ای که به ارزش یه مهاجم اصافه میکنه.

چندتا عامل بنظرم باعث شد قیمت ولاهوویچ این مقدار باشه. مهمترین دلیل این بود که یوونتونس قیمت پیشنهادی آرسنال رو Match price کرد. این البته یه نظر کاملن شخصیه و هیچ مدرکی ندارم  :1: وگرنه فکر کنم میشد با اندکی فشار پایینتر بخرن.

دومین دلیل سن کم، سومین دلیل رزومه ی عالی در این مدت کم (هرچند بنظرم نصف گل هاش پنالتی یا دروازه خالی بود)،

چهارم آمادگی بدنی بالا که باعث شده مدت زیادیو بدون مصدومیت بگذرونه + همراه با قد بلند. 

و در آخر عدم حاشیه و تمرکز روی فوتبال. 

فکر میکنم یه مهاجم تارگت با این مشصخات در بازار امروز همچین قیمتی داشته باشه و مقدار عجیب غریبی هم یووه پرداخت نکرده. 

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

گل دومش به امپولی کلاس خالص بود . اون پاسی که موراتا داده بود حتی رونالدو هم اینجوری استپ نمیکرد .

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

یه دیالوگ هست تو فیلم Drive که کارفرمای راننده میخواد کارمندش رو معرفی کنه ، میگه این بچه رو بشونید پُشت فرمون ، کاری نیست که نتونه از پسش بر بیاد ...

حالا حکایت ولاهوویچه ؛ توپ رو در یک سوم حریف بهش برسونید ، کاری نیست که نتونه از پسش بر بیاد ...

• saeed-nedved, eⁿzº, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال
همه کارشناسا میگن از اونیم که تبلیغشو میکردن بهتر کار کرده، واقعا هیچ‌مهاجمیو تو سطحش نمیشناسم تو جهان
  • saeed-nedved, El rey leon, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

هیچی نداشته باشه یه مزیت بسیار بزرگی که داره مصدوم نمیشه و هر هفته میتونه دو تا 90 دقیقه بازی کنه. مربی میتونه بهش اعتماد و تکیه کنه و خیالش از این پست راحت باشه. تیم یه 7-8 تا ازین بازیکنا میخواد. 

• saeed-nedved, Orphée, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال

هیچی نداشته باشه یه مزیت بسیار بزرگی که داره مصدوم نمیشه و هر هفته میتونه دو تا 90 دقیقه بازی کنه. مربی میتونه بهش اعتماد و تکیه کنه و خیالش از این پست راحت باشه. تیم یه 7-8 تا ازین بازیکنا میخواد.

بگو ماشالله :1:

خیلی زود تمام نگرانی هام از بعد فنیش رو برطرف کرد، تنها نگرانی ای که الان دارم اینه که بیش از اندازه ازش کار نکشیم و هر از چندگاه بهش فرصت استراحت بدیم. بهرحال واسه یه بازیکن 22 ساله که از فیورنتینا اومده زوده که اندازه مانژوکیچ ازش کار بکشیم. بسیار سفر باید :1:
  • saeed-nedved, Orphée, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

خیلی عصبی و طلب کار بود، البته چند جا هم میشد بهش پاس داده بشه که ندادند. یک بار هم ضد حمله رو خراب کرد با پاس بدش. 

• Orphée, Aminvo, AliReZaZa و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ماريو اسكونچرتي

از زمان ‌پيوستن به بيانكونري، ولاهوويچ غايب‌ترين بازيكن حاضر در تركيب يوونتوس بوده است. من تمام مسابقات او در فيورنتينا را تعقيب و تماشا كرده‌ام؛ دوشانِ يووه هرچند مسئوليت‌پذيرتر نشان مي‌دهد اما در عين‌حال سبك ويژه تهاجمي و عطش گلزني‌اش به مراتب كمتر شده است. احساس مي‌كنم هنوز آنطور كه نياز است با تيم درنياميخته و ذهنيت فني الگري را درك نكرده است. او بازيكن بسيار قوي‌اي است اما در يووه تنهاتر از هميشه است. شايد ستاره بودن در يوونتوس دشوار باشد اما او اعجوبه‌اي است كه گذشت زمان به خودش و همه ثابت خواهد كرد كه يكي از سوپراستارهاي آينده فوتبال است.

• saeed-nedved, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی