پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سوپرکاپ ایتالیا : اینتر 2 - 1 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
41 پاسخ برای این موضوع

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

ترکیب من باهاش مسئله دارم. ولی باید واقع بین باشیم. کسی جز این آدم راه حل ما با این شرایط تیم نیست. از خود گذشتگی هم کرده. 

تیم پول نداره. تمدید نمی تونه کنه. 

فکر کنم کونته روز اول مربی گریش استعفا می داد.

ولی در نبوغ آلگری شکی نیست.

فقط تعویضای اینتر ببینید جلوی چه تیم داشت ضریب شوتشون پایین می کشید. خب قطعا آدم کامل نیست و اگر شاید 4231 شروع می کرد 3 صفر جلو می افتاد

الان مثلا ربیو پاس رو به جلو داد یا بنتانکور یا مک کنی یا سایر هافبک ها؟

آرتور رو آورد تو زمین که توپ نگه داره، خطا بگیره و بازی رو بکشونه به پنالتیا که همین کارم کرد ولی ساندرو دقیقه 120 همه چی رو به فنا داد.

من نمی گم آورد بترکونه. من می گم ترکیب اولیه یووه احتمالا گل زدنش بیشتر بود. خب این بده دیگه. تازه با این حقوق آرتور

در اینکه آلگری هم باید قبول کنه بیخیال 442 بشه هم واقعیته.

442 بازیکنا رو می سوزنه. برنا نزدیک دروازه بود پاس گل می داد. دیبالا نزدیک بود گل می زد. مشخصه اشتباه کرده

ولی آرتور نابوده

بچه ها آرتور لو داد سانتر شد (گل آخر)؟

• Orphée, El rey leon, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

حالا که گذشت ولی کسی می‌تونه یک دلیل بیاره که چرا مدیرانِ .ُ. ..ِ یووه حاضر شدند بازی توی زمین اینتر برگزار بشه؟ الیمپیکوی رُم خیلی دور بود و تیم برای برای بازی بعدی خسته می‌شد؟ میلان نزدیک بود با اتوبوس می‌رفتیم تا دو قرون پول گازوئیل صرفه‌جویی کنیم؟ ... واقعاً به چه دلیلی؟!!!!!

• حامد, Orphée, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
همزمان با باخت به اینتر شاهد هنرنمایی ماروتا هم بودیم که
ژکو و مارتینز اومدن بیرون
سانچز و کوره آ اومدن داخل

تیمی که لوکاکو و اشرف حکیمی دو ستاره اصلیش رو فصل پیش از دست داد ولی با ی نقل و انتقالات کاملا منطقی حداقل در حد سری آ ی تیم فوق العاده بسته.انتهاب اینزاگیش چقدر فوق العاده بود

شما پاراتیچی رو فقط باهاش مقایسه کن که تیمو پر کرد از ی سری بنجل حقوق بگیر.

انیلی ب نظرم من چند ساله کارش تو یووه تموم شدس و فقط و فقط داره کاخی‌ک ساخته رو ب ویرانه تبدیل میکنه.یووه احتیاج ب تفکر جدید داره از مدیر گرفته تا بازیکن و کادر فنی
این تیم مریضه باید قبول کرد هیچ میل و اشتیاقی توی ساق بازیکنا هم دیده نمیشه
  • saeed-nedved, حامد, pezhman و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

دعا کنید صندوق سرمایه‌ گذاری عمومی عربستان ، اینتر رو نخره که دیگه از همین بازیهای پایاپای هم خبری نخواهد بود و شاید حتی کنته و پدرجدش هم نتونن زنجیرۀ قهرمانیهاشون رو پاره کنن!

باید قبول کنیم که خانوادۀ ژانگ در رسیدن به هدفشون که همانا جذاب نشون دادن اینتر برای خریدار بعدی هست کاملاً موفق بودن و حتی بعد از فروش لوکاکو و حکیمی ، ماروتا رو راضی به تمدید کردن...

یه سری ها هم میگن حضور صندوق ثروت دولتی عربستان در ایتالیا باعث میشه که یووه هم خودشو قوی کنه ولی وضعیت اقتصادی باشگاه و اولویت بندی ها خانوادۀ آنیلی چیز دیگه ای رو میگه...

• saeed-nedved, حامد, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

ولی آرتور نابوده

بچه ها آرتور لو داد سانتر شد (گل آخر)؟

راجب ارتور ببین این عکس رو اسکای منتشر کرده

img_20220113_025052_863_i3t2.jpg

آمار آرتور ملو در سری آ از شروع فصل قبل و رتبه این آمار در بین بازیکنای یووه :

۹۲ لمس توپ ( اول )
۸۰ پاس صحیح ( اول )
۴۳ پاس در نیمه حریف ( اول )
۹۳٪ دقت پاس ( اول )
۷ بازپس گیری توپ ( دوم )

اسکای : یوونتوس در فکر جذب لوفتوس چیک برای جایگزینی احتمالی آرتور است.

باور کنید مدیرای یووه فقط دارن ی سری رفت و امد ب تیم انجام میدن و اصلا نمیدونن نیازهای تیم چیه و چیکار باید بکنن
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

دعا کنید صندوق سرمایه‌ گذاری عمومی عربستان ، اینتر رو نخره که دیگه از همین بازیهای پایاپای هم خبری نخواهد بود و شاید حتی کنته و پدرجدش هم نتونن زنجیرۀ قهرمانیهاشون رو پاره کنن!

باید قبول کنیم که خانوادۀ ژانگ در رسیدن به هدفشون که همانا جذاب نشون دادن اینتر برای خریدار بعدی هست کاملاً موفق بودن و حتی بعد از فروش لوکاکو و حکیمی ، ماروتا رو راضی به تمدید کردن...

یه سری ها هم میگن حضور صندوق ثروت دولتی عربستان در ایتالیا باعث میشه که یووه هم خودشو قوی کنه ولی وضعیت اقتصادی باشگاه و اولویت بندی ها خانوادۀ آنیلی چیز دیگه ای رو میگه...

صندوق عربی فقط در صورت افتادن نیوکاسل ممکنه خرید بزنه. و تو ایتالیا خیلی بعیده. من دارم بهتون می گم ایتالیا تمام تو ضرره. فوتبالش البته. و هیچ احمقی ور این باشگاه ها سرمایه گذاری نمی کنه. ببینید سر ورزشگاه میلان اینتر چه بر سرشون بیاد.

در مورد اکسور هم خیلی خفن داره کار می کنه جدیدا. با شرکت جان آیو(طراح مطرح آیفون) قرارداد بسته برای سرمایه گذاری رو تکنولوژی های جدید. به شدت روفراری پول ریختن. می خوان فرار کنن تسلا آینده. از اون طرف برندای دیگه خودرو دارن برای صفر شدن ضرر محیط زیستی رقابت می کنن ولی فکر می کنم اونجا سرمایه گذاری وجود نداره

فقط تنها کسی که به یووه اعتقاد داره ولی هیچ کارست، لاپو آلکانه  :2laugh:

راجب ارتور ببین این عکس رو اسکای منتشر کرده

img_20220113_025052_863_i3t2.jpg

آمار آرتور ملو در سری آ از شروع فصل قبل و رتبه این آمار در بین بازیکنای یووه :

۹۲ لمس توپ ( اول )
۸۰ پاس صحیح ( اول )
۴۳ پاس در نیمه حریف ( اول )
۹۳٪ دقت پاس ( اول )
۷ بازپس گیری توپ ( دوم )

اسکای : یوونتوس در فکر جذب لوفتوس چیک برای جایگزینی احتمالی آرتور است.

باور کنید مدیرای یووه فقط دارن ی سری رفت و امد ب تیم انجام میدن و اصلا نمیدونن نیازهای تیم چیه و چیکار باید بکنن

تو رو به خدا میلاد. همین آمار به عنوان رجیستا داره می گه طرف چیکارست. جدا از اشتباهاتش. اصن پاس رو به جلو هیچی. به محض اینکه اومد تو نگهمون داشت. 

نمی دونم چرا این بازیکن دوست دارین. بهترین نرخ اثر گذاری تهاجمیه که دیبالا خیلی خفن بوده تو این نرخ (الان فیت نیست)

قبول کنین دیگه. 

ببین دیگه از استرارو مضخرف تر هافبک هست؟ والا نرخ تهاجمی داشت. بازی بایرن یادتون بیاد. 

این تیم نه با قلبش بازی می کنه نه با کیفیتش ! 

یه بار یووه برد. من یادمه تمام نمرات زیر 7 بوده. یه یک صفر بردیم. این مهمه ! برد پشت برد. (التبه بخث قشنگ بازی کردن بحث دیگست) وقتی نمی کنی تو اصن 100 درصد پاس صحیح

تازه پاس خراب می کنه آرتور می شه موقعیت خطرناک

• Aminvo و ace of glass از این پست تشکر کرده است

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

تو رو به خدا میلاد. همین آمار به عنوان رجیستا داره می گه طرف چیکارست. جدا از اشتباهاتش. اصن پاس رو به جلو هیچی. به محض اینکه اومد تو نگهمون داشت.
نمی دونم چرا این بازیکن دوست دارین. بهترین نرخ اثر گذاری تهاجمیه که دیبالا خیلی خفن بوده تو این نرخ (الان فیت نیست)
قبول کنین دیگه.

ببین دیگه از استرارو مضخرف تر هافبک هست؟ والا نرخ تهاجمی داشت. بازی بایرن یادتون بیاد.
این تیم نه با قلبش بازی می کنه نه با کیفیتش !

ن ببین بحث دوست داشتن نیست ، بحث اینه ارتور وظایف خودشو درست انجام میده ب خدا
ارتور هیچ وقت اون بازیکنی نیست ک موقعیت گل ایجاد کنه ، کارش همینه ک نظم بده تیم و با پاسای کوتاه و ب قول‌خودمون دو متری و ی متریش مالکیت رو نگه داره ک هافبک های دیگه کارشون رو انجام بدن ولی مشکل اینه ما اون هافبک های دبگه رو نداریم.
اصلا معاوضه ارتور با لوفتوس چیک واقعا چ مزیتی داره واسه ما ؟ هیچی ب خدا
  • Aminvo, L'Avvocato و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

ن ببین بحث دوست داشتن نیست ، بحث اینه ارتور وظایف خودشو درست انجام میده ب خدا
ارتور هیچ وقت اون بازیکنی نیست ک موقعیت گل ایجاد کنه ، کارش همینه ک نظم بده تیم و با پاسای کوتاه و ب قول‌خودمون دو متری و ی متریش مالکیت رو نگه داره ک هافبک های دیگه کارشون رو انجام بدن ولی مشکل اینه ما اون هافبک های دبگه رو نداریم.
اصلا معاوضه ارتور با لوفتوس چیک واقعا چ مزیتی داره واسه ما ؟ هیچی ب خدا

میلاد به کسی که بازی مایک له له و مارکیزیو رو دیده نگو این حرف رو. طرف در یک وضعیت ول معطلیه. جدا از ضعف بدنیش. من می گم پاس دو متری هم می تونه کی پاس باشه. و اتفاقا اون پیانیچ مادر مرده که انقدرم فحش می خورد این مسئله رو رعایت می کرد. بابا آرتور نه قدرت بدنی داره. نه توپ می چرخونه درست. نه حتی یه افکت مناسب داره. شما می گین برنادسکی بازیکن بدیه (که البته این بازی دو تا گل خراب کرد بی شک). باشه حداقل توپ رو به جلو می بره. کولو قبول کند. حداقل رو به جلو پاس می ده. مک کنی هم همینطور. ما هیچ جایی برای آرتور نداریم. اصن نمی فهمم چه اصراری دارین این بازی کنه. می تونه تو موقعیت خودش بازی کنه ولی دیگه اصرار به زوج کردن لوکاتلی با آرتور نمی فهمم. اگر خدیرا پیانیچ زوج شدن چون خیلی بهم می خوردن و شعور فوتبال خدیرا وحشتانک بالا بود. نمی تونین این دو تا رو زوج کنین به این راحتی. مخصوصا سوتی های آرتور. 

نکته بعد در احمق بودن آلگری و 4231 بازی نکردنش شکی نیست

اگر تاثیر برنا کم شده به خاطر اینکه اوردش عقب تو این دو بازی. دیبالا هم همینطور. کولو هم بنده خدا نهایتا در ثانیه تاثیر گذار هست و نه اینکه منگنه بشه.

من نمی گم شما غلط می گینا. اتفاقا اومد که بازی نگه داره. دمشم گرم ولی رفتنش ناراحتی نداره. 

یووه یه سری کارت داره باید باهاش بازی کنه. تو پوکر وقتی خالی هستی جسارت آمیزترین کار اینکه به هر حال بازی کنی. نمی تونی بشینه یه گوشه ببینی تیم داره امتیاز از دست می ده.

مشکلم مربی نیست. قطعا نیست. مربی سال بعد می شه سنجید حتی دو سال بعد

• Aminvo و miiiiiiiladcr7 از این پست تشکر کرده است

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

میلاد به کسی که بازی مایک له له و مارکیزیو رو دیده نگو این حرف رو. طرف در یک وضعیت ول معطلیه. جدا از ضعف بدنیش. من می گم پاس دو متری هم می تونه کی پاس باشه. و اتفاقا اون پیانیچ مادر مرده که انقدرم فحش می خورد این مسئله رو رعایت می کرد. بابا آرتور نه قدرت بدنی داره. نه توپ می چرخونه درست. نه حتی یه افکت مناسب داره. شما می گین برنادسکی بازیکن بدیه (که البته این بازی دو تا گل خراب کرد بی شک). باشه حداقل توپ رو به جلو می بره. کولو قبول کند. حداقل رو به جلو پاس می ده. مک کنی هم همینطور. ما هیچ جایی برای آرتور نداریم. اصن نمی فهمم چه اصراری دارین این بازی کنه. می تونه تو موقعیت خودش بازی کنه ولی دیگه اصرار به زوج کردن لوکاتلی با آرتور نمی فهمم. اگر خدیرا پیانیچ زوج شدن چون خیلی بهم می خوردن و شعور فوتبال خدیرا وحشتانک بالا بود. نمی تونین این دو تا رو زوج کنین به این راحتی. مخصوصا سوتی های آرتور.

اگر تاثیر برنا کم شده به خاطر اینکه اوردش عقب تو این دو بازی. دیبالا هم همینطور. کولو هم بنده خدا نهایتا در ثانیه تاثیر گذار هست و نه اینکه منگنه بشه.

من نمی گم شما غلط می گینا. اتفاقا اومد که بازی نگه داره. دمشم گرم ولی رفتنش ناراحتی نداره.

یووه یه سری کارت داره باید باهاش بازی کنه. تو پوکر وقتی خالی هستی جسارت آمیزترین کار اینکه به هر حال بازی کنی. نمی تونی بشینه یه گوشه ببینی تیم داره امتیاز از دست می ده.

مشکلم مربی نیست. قطعا نیست. مربی سال بعد می شه سنجید حتی دو سال بعد

نه مطمئنا رفتنش ناراختی نداره ولی خب ما ی بازیکنی رو گرفتیم ک ویژگی هاش رو میدونیم کامل درست؟ نمیتونیم انتظاری غیر از اون داشته باشیم ازش
تو الان انتظار داری دی شیلیو خوب بازی کنه؟
انتظار داری موراتا فصلی ۳۰ تا گل بزنه؟؟
انتظارمون از ساندرو چقدره؟
ما ویژگی ارتور رو هم میدونیم چیه ولی وقتی الگری توی چیدمان غلط ازشون استفاده میکنه (هر چند دستش بستس که بازم تا حدود زیادی خودش مقصره) نمیشه خیلی ب بازیکن خرده گرفت.
مابازیکنامون ضعیفن هیچی توی سیستم غلطی هم ب کار گرفته میشن ک این دیگه واقعا فلج کرده همه چی رو
  • Aminvo, D E L P I E R O و DMC از این پست تشکر کرده است

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
از رفتن آرتور و اومدن لوفوتوس چک به شدت استقبال میکنم. آرتور متعلق به پازل یوونتوس نیست، درحالی که توی سبک بازی خودش خوب هست.

لوفوتوس با فیزیک قوی و جنگندگی، حداقل به تیم توی لیگ کمک میکنه. امیدوارم رمزی هم رفتنی بشه، رابیوت هم اگر تابستان بره گوزمن از مارسی را میشه جذب کرد رایگان، دقیقا همین کارها را میتونه بکنه با حقوق بسیار کمتر و انگیزه بیشتر
  • Orphée, Senmorta, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

.........

فکر کنم کونته روز اول مربی گریش استعفا می داد.

ولی در نبوغ آلگری شکی نیست.

فقط تعویضای اینتر ببینید جلوی چه تیم داشت ضریب شوتشون پایین می کشید. خب قطعا آدم کامل نیست و اگر شاید 4231 شروع می کرد 3 صفر جلو می افتاد

من نمی گم آورد بترکونه. من می گم ترکیب اولیه یووه احتمالا گل زدنش بیشتر بود. خب این بده دیگه. تازه با این حقوق آرتور

............. نمی تونین این دو تا رو زوج کنین به این راحتی. مخصوصا سوتی های آرتور. 

یعنی ایشون یه نابغه‌ی احمقه؟ :39:

• حامد, Orphée, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
گزارشگر شبکه مدیاست که در ورزشگاه حضور داشت، حین گزارش بازی گفت دقیقا قبل از گل، الگری و دستیارانش به بازیکنان یوونتوس گفتند به نحوی بازی را متوقف کنند (خطا و بیرون رفتن توپ) تا بونوچی برای زدن ضربات پنالتی به زمین بیاید اما شاید همین مساله باعث حواس پرتی بازیکنان یوونتوس و دریافت گل شد.
  • Aminvo, L'Avvocato, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

یعنی ایشون یه نابغه‌ی احمقه؟ :39:

اینکه الفاظ در دو پاراگراف با رویکردای متفاوت رو بهم بچسبونه که کار ناجوانمردانه ای ولی خب دقیقا در نوابغ گذشته (اگر بگیم نبوغ تغییر کرده) این مسئله رایچ بوده. یعنی در مراحلی به مرز حماقتم می رسیدن. و از لحاظ ریشه کلمه هم این دو تا متضاد نیستن. 

کسی که دچار حماقت می شه = احمقه (تابع زمانه)

اما نبوغ تابع زمان نیست.

(اینا که گفتم رو از خودم در نیاوردما. تحصیلاتمه   :fp: )

• Orphée, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6405 ارسال
  • LocationRasht

حالا که گذشت ولی کسی می‌تونه یک دلیل بیاره که چرا مدیرانِ .ُ. ..ِ یووه حاضر شدند بازی توی زمین اینتر برگزار بشه؟ الیمپیکوی رُم خیلی دور بود و تیم برای برای بازی بعدی خسته می‌شد؟ میلان نزدیک بود با اتوبوس می‌رفتیم تا دو قرون پول گازوئیل صرفه‌جویی کنیم؟ ... واقعاً به چه دلیلی؟!!!!!

از یکی از یوونتوسیهایی که دیشب تو سن سیرو بود پُرسیدم ، میگفت یووه اول اعتراض کرد ولی پیگیر نشد و کلاً سیاستش اینه که خیلی خودش رو درگیر نکنه...

در مورد تقسیم عادلانۀ صندلیهای ورزشگاه بین دو تیم هم گفت پشت دروازه ها و یک قسمت کوچیک از وسط بطور مساوی بین یووه و اینتر تقسیم شده بود ولی جایگاه های وسط آزاد بود و هر کی میتونست بره... :53:

• حامد, El rey leon, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

خبرش انگار تکذیب شد

خریدارا نیوکاسل گفتن صورتحسابهای سری ا مشکل داره نمیشه تو این لیگ سرمایه گذاری کرد

• Orphée, El rey leon, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
در ۱۰۰ سال اخیر، هیچ سرمربی نتوانسته یوونتوس را در ۳ فینال متوالی شکست دهد ؛ اینزاگی اولین سرمربی در ۱۰۰ سال اخیر است که موفق به انجام اینکار شده!
  • El rey leon, Aminvo, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

اینکه الفاظ در دو پاراگراف با رویکردای متفاوت رو بهم بچسبونه که کار ناجوانمردانه ای ولی خب دقیقا در نوابغ گذشته (اگر بگیم نبوغ تغییر کرده) این مسئله رایچ بوده. یعنی در مراحلی به مرز حماقتم می رسیدن. و از لحاظ ریشه کلمه هم این دو تا متضاد نیستن. 

کسی که دچار حماقت می شه = احمقه (تابع زمانه)

اما نبوغ تابع زمان نیست.

(اینا که گفتم رو از خودم در نیاوردما. تحصیلاتمه   :fp: )

ممنون از توضیحاتتون در مورد نبوغ و حماقت :53:

اما در مورد ناجوانمردی حق با شماست. باید اعتراف کنم که ناجوانمرد هستم؛ در حقیقت همین‌که زنده هستم و دربند هم نیستم خودش اثبات این قضیه است. خیلی خیلی بعیده که در این مرز و بوم هم جوانمرد باشی و هم زنده و هم آزاد. با این‌حال در مورد این پستِ خاص باید عرض کنم که شاید بدجنسی صفتِ بهتری بود تا ناجوانمردی :1:  :fp:

در مورد نقشِ فاکتورِ زمان در حماقت باید عرض کنم که مثل این بار، فراوان از شما دیدم که به سیستمِ آلگری گیر دادید؛ در حقیقت چنان این موضوع تکرار شده که می شه تابع زمان رو از معادله‌ی اظهارنظرهای شما در مورد آلگری حذف کرد.

به هرحال اگه باعث دلخوری شدم عذر می‌خوام :53:  :53:  :53:

• حامد, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

وگرنه = در غیر این‌صورت

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

ممنون از توضیحاتتون در مورد نبوغ و حماقت :53:

اما در مورد ناجوانمردی حق با شماست. باید اعتراف کنم که ناجوانمرد هستم؛ در حقیقت همین‌که زنده هستم و دربند هم نیستم خودش اثبات این قضیه است. خیلی خیلی بعیده که در این مرز و بوم هم جوانمرد باشی و هم زنده و هم آزاد. با این‌حال در مورد این پستِ خاص باید عرض کنم که شاید بدجنسی صفتِ بهتری بود تا ناجوانمردی :1:  :fp:

در مورد نقشِ فاکتورِ زمان در حماقت باید عرض کنم که مثل این بار، فراوان از شما دیدم که به سیستمِ آلگری گیر دادید؛ در حقیقت چنان این موضوع تکرار شده که می شه تابع زمان رو از معادله‌ی اظهارنظرهای شما در مورد آلگری حذف کرد.

به هرحال اگه باعث دلخوری شدم عذر می‌خوام :53:  :53:  :53:

اصن ایرادی نداره ناجوانمردانه بودن. خیلی اسیر قوانینی که به نام اخلاقیت باقی مونده نباشیم. گره های بحث همیشه همین مدلی باز می شه. و آخه صفت اونطوری بدی هم نیست. بد جنسی هم که اصن صفت بدی نیست. خیلی به منفی و مثبت این مدلی اعتقاد ندارم. و قطعا ناراحتی نداره. استدلال ناجوانمردانه مثلا تو مباحثه انیشتین و بور به کررات بوده که یکی از بزرگ ترین مباحثه های تاریخه و پس وقتی اون استفاده کردن بعدا با هم رفتن قهوه خوردن، پس ایرادی نداشته.

من اصلا مربی مورد علاقم آلگری نیست. سیستمای بازی که دوست دارمم اصن تو این مدلا نیستن. صرفا چون اگر من نوع چینشش دوست ندارم و می گم مثلا احمقانست به این منظور نیست که طرف نابغه نیست. چینش هاش دوست ندارم. مربی گریشم دوست ندارم. اتفاقا مورد پسند من تقریبا بعد 2004 تو یووه نبوده. بحثم یه چیز دیگست که جنس استدلال داره. من می گم طرف داره با کارتایی که داره، خیلی خوب بازی می کنه. و اگر کسی نجاتمون بده همین بشره. این جدا از بحث اینه من اعتقاد به فلان سیستم دارم. پایش استدلاله و نتیجشم پیروزی نیست حتما.

تو در حال مرگی. بهترین روش برای نجاتت از نظر خودت اینه دارو بخوری خوب بشی. یا بری ورزش! اما شاید تنها راه نجاتت این باشه که کل شکمت رو باز کنن و خون کل زمین بگیره و کثیف کاری بشه ! 

مربی که تو از مصاحبش سطح تواناییش رو می فهمی. ولی چیزی که اینجا من می شنوم فقط دشمنیه. (البته تو خارج از اینجا هم هستا) مثلا من یه شخص توییتری می شناسم که از یکی بازیکنا متنفره. این آدم از استدلال به دوره به طور کامل بلا نسبت بچای فروم. بر حسب یک متر و معیاری این مربی داره کار بزرگی برای ما می کنه و به معنی موفقیت نیست. شاید تنها راه نجات یووه هزینه 300 میلیون یورو داخل بازار. همون کاری که چلسی کرد (بعضیا می گن توخل اومده و فلان ولی واقعیت اینه توخل انقدر ابزار داشت که هر شلنگ تخته ای دوست داشت انداخت). حالا بر فرض مثال همه می گین نه فلانی می شد مربی (کاپیتان اسبق) نجاتمون می داد. بعد من سوال می شه برام این حرف استدلالی پشتشه یا بر حسب دله. بر حسب تجربه قطعا استدلالی پشت نیست، چون من اون فرد یکی بزرگترین بازیکنای زندگیمه (خائنم هست به هر حال) و می دونم صبح معارفه اش استعفا می ده با شرایط فعلی. این رو بسط می دم به بقیه حرفا. مثلا چرا برای تیم خرج نمی کنن! من خودمو می ذارم جای یه سهام دار اکسور. چرا برای این تیم خرج کنیم؟

ما سر پپ ماروتا این بحث یه بار تو فروم رفتیم که استدلال کنیم چرا باید بره. سر رونالدو هم همینطور.

استدلال کنیم. حداقل با دنیای امروز متفاوت باشیم یکم.

ویرایش: ما سه راه بیشتر نداریم. خرج کردن 300 میلیون یه جا که اصن با پیرلو هم می شد این کارو کرد (و قطعا پول نقدی وجود نداره) یا فروش کامل یووه که ما وضع میلان اینتر رو می بینیم. یا بازی با کارتا با حداکثر توان که بهتر از آلگری هم نیست. مثلا شاید شما بگین سرمربی آژاکس. یکی از دوستای من می گفت. شما برین نحوه بازی آژاکس تحلیل کنیم اعداد ارقام در بیارین اون وقت مطمئنم درک می کنین چرا ریسکش زیاده.

والااصن ناراحتی چرا. هر کسی از هر روشی برای صحبت می تونه استفاده کنه :53:  :nish:

• حامد, Orphée, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
لئوناردو بونوچی محکوم به پرداخت ۱۰ هزار یورو جریمه نقدی شد. هیچ محرومیتی در انتظار بونوچی نیست.

دیشب بعد از گل سانچز، موتزیلو نزدیک بونوچی شاد کرد که باعث عصبانیت لئو شد و لئو بهش گفت " چه گوهی داری میخوری ؟ من تویه مادر .... رو میکشم! " و بعدش لئو یه مشت حواله موتزیلو کرد که همین دو حرکت واسش ۱۰ هزارتا آب خورد. گفته شده موتزیلو بعد از بازی جای کبودی ناشی از مشت بونوچی رو به همراه فحشش به مسئول برگزاری مسابقه نشون داده و باعث شد لئو جریمه بشه.
  • حامد, El rey leon, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال
یوونتوس در بدترین فصلش میتونه با بهترین تیم ایتالیا بازی برابری انجام بده ، پس در ادامه فصل میتونیم امیدوار باشیم جایگاه خوبی داشته باشیم
  • Pinturicchio, AliReZaZa, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی