پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تحلیل خط حمله

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
676 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: زوج خط حمله (14 کاربر رای داده است)

کدام زوج رو برای خط حمله ترجیح میدهید ؟

1. ولاهویچ - کیه زا (4 رای [28.57%])

درصد آرا: 28.57%

2. ولاهویچ - ییلدیز (7 رای [50.00%])

درصد آرا: 50.00%

3. ولاهویچ - میلیک (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

4. میلیک - کیه زا (1 رای [7.14%])

درصد آرا: 7.14%

5. میلیک - ییلدیز (2 رای [14.29%])

درصد آرا: 14.29%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

pintorico

pintorico

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 72 ارسال
با اینکه عاشق یووه هستم ولی اصلا دوست ندارم روزی یه مهاجم به تیم بیاد که الکس رو کنار بزنه و از شنیدن این جمله واقعا دلم میگیره :'( الکس مرد تموم نشدنیه یووست و توی هر مقامی که میخواد باشه چه بازیکن چه مربی چه پست های مدیریتی همیشه و تا ابد بهترین مهاجم تاریخ بانوی پیره(شاید یکم احساسات توش دخیل باشه) :-\

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
ولی یه واقعیت که بالاخره یه بازیکن بزرگ جای خودشو به بازیکن جوون بده تا چرخه فوتبال و ستاره سازی ادامه پیدا کنه . ما باید خوشحال باشیم که در زمان درخشش ستاره ای مثل دلپیرو حاضر بودیم و از بازیهای درخشانش لذت بردیم و بی شک کاپیتان یگانه ستاره درخشان یوونتوس و ایتالیاست اما باید باشگاه در جستحوی پیدا کردن وارثی برای این طلایه دار فوتبال یووه باشه تا همچنان با قدرت و محبوبیت به حیاتش خودش ادامه بده .

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
به نظر من اگه بخوایم یک بازیکن خوب و آینده دار بگیریم یکیش می تونه کویالیارلا باشه ...

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
خوب حالا با اضافه شدن آمایوری میشه گففت قویترین خط حمله ی اروپا رو داریم.... البته امیدوارم به سرنوشت مهاجمین بارسا دچار نشیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
لیست بازیکنان خط حمله رو ببینید امائوری - دل پیرو - یاکوئنتا - ترزگه - دل پیرو تاره جوونکو هم می تونه در این خط بازی کنه و به جرات می شه گفته رانیری در خط حمله خودش با هر ترکیبی که بخواهد می تونه بازی کنه و هر سیستمی که در نظر داشته باشه می تونه با استفاده از توانایی این مهاجمان عملی کنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21229 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام دوستان من مهاجمین امسال یوونتوس ، امار جالبی داشتند ، تره زگه در 36 بازی حضور داشت ، 20 گل زد در 97 فرصت گلزنی . کاپیتان الکس در 37 بازی حضور داشت ، 21 گل زد در 119 فرصت ؛ یاکوئینتا در 24 بازی حضور داشت ، 8 گل زد در 32 فرصت گلزنی و پالادینو در 26 بازی 2 گل زد در 21 فرصت گلزنی . چون اطلاع کافی ندارم نمیتونم بگم که این مقدار فرصت گلزنی برای مهاجمین یووه کافیه یا نه ولی از آمارهایی که تیم های دیگه داشتند ، اینو میتونم بگم که نمیتونه خوب باشه ! پالادینو رو استثنا بزاریم ، چون اکثرا در هافبک بازی کرده . اما آمار فرصت گل برای یاکوئینتا فوق العاده پائینه ! البته میشه نوع بازی بازیکن رو مد نظر بزاریم ، مثلا یک مهاجمی میاد عقب توپ میگیره و حتی گلسازی میکنه ، ولی بازم در 24 بازی ، 32 فرصت گلزنی خیلی کمه ! تره زگه نیز چنین شرایطی رو داره ، اما تره زگه هم در زمان افتش اصلا به خودش زحمت نمیداد ! در کل میتونم بگم خط هافبک چندان خوبی نداشتیم در ضمینه گلسازی . نگاه کنید به زلاتان ! فکر کنم 17 گل زد امسال ، ولی در هر بازی شاید 4 ، 5 فرصت گل داشت ! ( حداقل رو گفتم ) این یعنی اینکه هافبک های اینتر فوق العده قوی هستند ! حالا حساب کنید چنین تعداد فرصتی برای مهاجمی مثل تره زگه یا الکس ایجاد بشه ، فکر کنم رکورد خلق میکنند ! با تشکر **

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خط حمله این فصل چی کار می خواد بکنه !!!!!!!!! تو فصل قبل که کامورانسی کلیش رو مصدوم بود و نمی تونست موقعیت بسازه و پالادینو هم اصلا فروغ نداشت تو گلزن اول ایتالیا از یووه بودند . حالا که آمائوری اومده و کامورانسی و جووینکو هم می خوان عالی موقعیت بسازند یووه این فصل می ترکونه !! هرچیمون خوب نباشه ، تو خط حمله هیچ مشکلی نداریم.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
یووه در خط حمله قدرت فوق العاده زیادی داره ..... من اینو گفتم بازم میگم: امیدوارم به روزگار بارسا دچار نشیم.... اونا این همه مهاجمه خوب داشتند اما...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نظرسنجی جدید (با تشکر از سجاد) به نظر من یووه الان بهترین خط حمله ی سری آ رو داره. دلپیرو و ترزگه از هماهنگ ترین زوج های تهاجمی دنیا هستند.و فصل قبل بهترین گل زن های سری آ ! یاکوینتا نسبت به دقایقی که بازی کرده خیلی گل زده. و با تلاش و تعصبی که داره همیشه برای موثر بوده. آمائوری نشون داده گل زن قهاری و با زدن 5 گل در بازی اول هم شاید می خواد نشون بده برای ذخیره شدن نیومده ! یادمون نره بازی که آمائوری 5 گل زد،3 پاس گل هم یاکوینتا بهش داد. یه خط حمله ی فوق العاده داریم.حتی جووینکو هم می تونه در این پست بازی کنه. من که به خط حمله ی یووه خوش بین ام !

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
با تشکر از آقا reza برای تغییر نظر سنجی.... من گزینه ی عالی رو زدم چون معتقدم خط حملمون با وجود این چهار مهاجم تو سری آ که هیچی تو اروپا اوله...

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
شك نكنيد بهترين خط حمله ي سري آ و شايد آقاي گل در انتهاي فصل يوونتوسي خواهند بود اما آيا اين كافيه ؟!! با اين ترافيك ستاره در خط حمله كار رانيري خيلي سخته ! مخصوصا كه توي چنين انتخابهايي خيلي متتزلزله !

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
البته مسلمه که همه ی مهاجمین در کل فصل آماده نیستن و این باعث میشه به همشون بازی برسه اما نکته ی مثبت اینه که احتمالا با این شرایط رقابت زیاد میشه و مهاجمین ما با زقابتشون خودشونو خیلی خوب بالا میکشن!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21229 ارسال
  • LocationDeutschland
سلام دوستان من تا اینجای کار بیشتر شاهد خط حمله آمائوری و یاکوئینتا بودیم که البته خوب هم بودند . اما هنوز خیلی روی الکس و تره زگه حساب باز نشده بخاطر محک زدن آمائوری و یاکوئینتا . مطمئنا خط حمله اول یوونتوس به عقیده من الکس و تره زگه هست ، به نظر شما دو مهاجم دیگه یوونتوس چقدر شانس حضور در ترکیب اصلی رو دارند ؟! با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم معتقدم الکس و ترزگه شروع می کنن بازیا رو این میدون دادن به یاکوئینتا و آمائوری به خاطر به آمادگی بیشتر رسیدنه

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
در بازی های دوستانه دو مهاجم یووه یعنی آمائوری و یاکوئینتا فوق العاده عمل کردند و الکس و دیوید هم عالی بودن ولی آما و یاکی ازشون بهتر بودند .... آمائوری با این بازیهاش نشون داد 20 میلیون یورو می اریزه و یاکی هم نشون داد واقعا عاشق یووه هست..... چند روز قبل از شروع فصل جدید یک نظر سنجی جدید می زارم که در مورد زوج تشکیل دهنده ی خط حمله ی یووه باشه.....

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
الکس که تازه بازی با دورتموند اولین بازیش بود و یک نیمه هم بازی کرد دیوید هم از بازی قبل به تیم اضافه شد و در هر یک از دو بازی یک نیمه بازی کرده آمائوری و یاکوئینتا در بازی با متزوکورونا بیشتر بازی کردند چون مهاجم دیگه ای تو تیم نبود! هنوز خیلی بازی دوستانه دیگه داریم و تا اون موقع ترکیب مشخص میشه اما تا الان همه به یک اندازه با توجه به حضورشون توی اردوی تیم بازی کردن

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مطمئناً همون زوج همیشگی و پرقدرت دل پیرو و تره زگه آغازگر بازی یکشنبه شب خواهند بود . البته با توجه به آمادگی خوب آمائوری و البته شور و اشتیاق یاکوئینتا برای بازی ، خیلی سخت میشه تصمیم گرفت ولی با توجه به بازی حساس یکشنبه شب مطمئناً باید الکس و دیوید از ابتدا بازی کنن و در صورت نیاز از آمائوری و وینچنزو هم استفاده بشه . با توجه به گفته آمائوری که گفته میخواد هر یکشنبه برای یووه به میدان بره ، پس میشه مطمئن شد که از انگیزه بالایی برخورداره . من حدس میزنم که اگر خوب گل بزنه و بازی کنه ، خیلی زود به ترکیب اصلی میرسه . اما بودن الکس خیلی ضروری هستش چون تیم فاقد بازیکنان طراح و فانتزیست آنچنانی هستش و از ابتدا بازی کردن الکس میتونه خیلی مفید باشه . **

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
حضور کاپیتان در ترکیب خیلی ضروریه جدا از فقدان بازیکن فانتزیست که نیاز مبرم تیمه حضور کاپیتان از لحاظ روحی خیلی روی تیم تاثیر میزاره به دلیل اینکه اولین بازی یووه در سری آ ایتالیاست . اما بازهم به نظر میاد که تجربه و هماهنگی زوج کاپیتان و دیوید گره گشای تیم باشه و در اکثر بازی ها این زوج رویایی رو در ترکیب ببینیم.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

ياكوئينتا اصلا و ابدا نميتونه كنار آمائوري بازي كنه به نظر من بايد ترزگه رو گذاشت كنار آمائوري

بازی کردن دو بازیکن از بین ترزگه و آمائوری و یاکوئینتا در کنار هم به نظر من اشتباهه!البته دیشب قصد رانیری استراحت دادن به الکس و دیوید بود چون قبلا هم از زوج یاکوئینتا و آمائوری در کنار هم استفاده کرده بود و نتیجه مطلوب هم نگرفته بود
اشتباهی که پارسال هم رانیری انجام داد و تا چند بازی ترزگه و یاکی زوج خط حمله بودند.البته اون موقع الکس هم آماده نبود اما به هر حال خود رانیری و همه دیدن که با توجه به نبود یک بازیکن خلاق در میانه زمین حضور الکس در کنار کامورانزی و نزدیک شدن بهش کاملا ضروریه.
اگر زمانی نیاز به بازی با تک مهاجم باشه بهترین گزینه ها آمائوری و باکوئینتا هستند چون قدرت حمل توپ خوبی دارند و جنگنده و سرزن هم هستند اما در سیستم ۴-۴-۲ حضور بازیکنی مثل الکس که تقریبا به جای دو نفر و در دو پست بازی میکنه ضروریه

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
دقیقا امین حرف درستی زد استفاده از دو بازیکن با خصوصیات مشابه کار درستی نیست و قدرت خط حمله رو پایین میاره . مخصوصا زمانی که مثل دیشب هافبکهای خلاق یووه در آمادگی نباشن کامو و ندود قدرت خط حمله بشدت افت میکنه . در هر صورت حضور یه بازیکن فانتزی در ترکیب یووه اجتناب ناپذیره . اونچه در این چند وقته فکر منو مشغول کرده کمبود یه بازیکن سرعتی در ترکیب تیمه که در ضد حملات زهردار ظاهر بشه .

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی